Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Θα έρθουν και τα τσισάκια αλλά πολύ πιο μετά ... λίγο πριν τη γέννα που τα

μωρα θα κάνουν τραμπολίνο στην κύστη !! Χαχαχα :) 

Κοιτά το μωρό δεν είναι ακόμη... μήπως είναι το έντερο ?? 
τα πονάκια χαμηλά κάτω είναι από τη μήτρα που μεγαλώνει 

Καλά το μωρό δεν είναι σίγουρα αλλά έλεγα μήπως κάνει συσπάσεις η μητρα για να το διώξει.. Νιώθω και μόνιμους πόνους περιόδου 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Efinikolaou said:

Καλά το μωρό δεν είναι σίγουρα αλλά έλεγα μήπως κάνει συσπάσεις η μητρα για να το διώξει.. Νιώθω και μόνιμους πόνους περιόδου 

Έχω βιώσει αποβολή και όταν η μήτρα έκανε συσπάσεις για να το διώξει το κατάφερε πολύ γρήγορα και με πολύ αίμα ... αμφιβάλλω ότι είναι αυτή η περίπτωση. 
Σκεψου απλά ότι του προετοιμάζει χώρο για να μεγαλώσει 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλά το μωρό δεν είναι σίγουρα αλλά έλεγα μήπως κάνει συσπάσεις η μητρα για να το διώξει.. Νιώθω και μόνιμους πόνους περιόδου 

Πέρασα βραδιά που ξυπνούσα από τον πόνο. Μην ανησυχείς, αυτά τα πονάκια είναι μέσα στο πρόγραμμα!

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Πέρασα βραδιά που ξυπνούσα από τον πόνο. Μην ανησυχείς, αυτά τα πονάκια είναι μέσα στο πρόγραμμα!

Και εγώ το ίδιο 

ξυπναγα και δεν μπορούσα να ξανά κοιμηθώ από τον πόνο αλλά δεν ηταν κάτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Χτες το βράδυ είχα λίγο ροζομπεζοκαφε στο εσώρουχο (συγγνώμη για την περιγραφή)...μίλησα με την μαία και μου είπε απόλυτα φυσιολογικό για το 1ο τριμηνο και να μην κάνω κάτι. Σήμερα όλη μέρα τίποτα δεν είχα. Τώρα είδα πιο έντονο ροζ.... μόνο στο εσώρουχο όμως, όχι στο σκούπισμα... Ανησυχώ βρε κορίτσια μήπως τελειώνει το όνειρο... Δευτέρα έχω εξετάσεις και Τριτη τον 2ο υπέρηχο...

Καλέ μην ανησυχείς εδώ εμείς είδαμε καφέτομαυρίλα και μας κόπηκε το αίμα & τελικά όλα ήταν μία χαρά! Μην αγχώνεσαι κάτσε ήρεμη και κάνε θετικές σκέψεις 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Έχω βιώσει αποβολή και όταν η μήτρα έκανε συσπάσεις για να το διώξει το κατάφερε πολύ γρήγορα και με πολύ αίμα ... αμφιβάλλω ότι είναι αυτή η περίπτωση. 
Σκεψου απλά ότι του προετοιμάζει χώρο για να μεγαλώσει 

Λυπάμαι πολύ...Όχι αίμα δεν έχω δόξα τον θεό...

6 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Πέρασα βραδιά που ξυπνούσα από τον πόνο. Μην ανησυχείς, αυτά τα πονάκια είναι μέσα στο πρόγραμμα!

Σε ευχαριστώ balloo μου !


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Καλέ μην ανησυχείς εδώ εμείς είδαμε καφέτομαυρίλα και μας κόπηκε το αίμα & τελικά όλα ήταν μία χαρά! Μην αγχώνεσαι κάτσε ήρεμη και κάνε θετικές σκέψεις 

Ρενακι σταμάτησαν τα καφέ? Εγώ έχω από την Πέμπτη συνέχεια κομματάκια πια γιατί έκοψα το Σαλοσπιρ, σίγουρα δεν είναι από την κρέμα,  επίσης ακόμα δεν με ειδε ο γιατρός ! Έχουμε ραντεβού την Πέμπτη βράδυ 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Ρενακι σταμάτησαν τα καφέ? Εγώ έχω από την Πέμπτη συνέχεια κομματάκια πια γιατί έκοψα το Σαλοσπιρ, σίγουρα δεν είναι από την κρέμα,  επίσης ακόμα δεν με ειδε ο γιατρός ! Έχουμε ραντεβού την Πέμπτη βράδυ 

Καλημέρα, ναι έχουν σταματήσει, είχα για πολύ λίγο μέσα στην ημέρα. έχω σταματήσει την παιδική ασπιρίνη, την κολπική vasclor και είχα σταματήσει και τις αντιπηκτικές Ivor. τώρα ξεκίνησα χθες την Ivor και έχω το νου μου μήπως δω καφέ ώστε να την ξανά κόψω. Προς το παρόν είμαστε καθαροί!

Επίσης ξανάβρήκα την όρεξη μου, πολύ βασικό αυτό γιατί δεν έτρωγά τίποτά! Εντάξει κάποιους εμετούς τους έχω κάποιες αναγούλες αλλά όχι στο βαθμό που δεν έπινα ούτε νερό.

Άντε υπομονή περνάνε οι μέρες, Αν και η αναμονή είναι χειρότερη!!!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια! Εγώ δυστυχώς έχω ακόμη μεγάλο θέμα με το φαγητό. Κάποιες μέρες νιώθω καλύτερα, κάποιες μέρες κοιμάμαι όλη μέρα, όμως η ανακατωσουρα είναι εκεί, σταθερή. Φοβάμαι ότι οι εξετάσεις μου θα βγουν χάλια με τόσο κακή διατροφή.


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο εμενα κοριτσια μου! Πως εισαστε; εγω μεχρι προχθες ειχα ανακατωσουρες και δεν μπορουσα να φαω. Απο χθες ειμαι καλυτερα ομως. Τρωω, πινω μονο συχνοουρια εχω και λιγο υπνηλια...βεβαια ανησυχω λιγακι, εχω τον 2ο υπερηχο την Πεμπτη. Απ' οτι μου' πε η αδερφη μου, δεν ειναι καθε μερα ιδια τα συμπτωματα...ομως μετα απο μια αποβολη στο παρελθον, το αγχος παραμενει...

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι βλέπω όλες στο ίδιο ζουμί βράζουμε .. όλες τις ίδιες αγωνίες και τα ίδια άγχη. 
Κορίτσια μου βαστάτε γερά ! 
Τα μωράκια μας είναι εδώ και όλα θα πάνε καλά! 
Εγω δεν ανακατεύομαι σήμερα αλλά πονάει παρά πολύ το στομάχι μου από το βράδυ ... μπορεί κάποιο από τα φάρμακα ... τι να πω. 
Αναμονη μέχρι Τετάρτη βράδυ για τον 2ο υπέρηχο! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Άντε, να κάνετε τους υπερήχους σας να ηρεμήσετε κορίτσια μου! Εγώ μετά από τον τελευταίο ηρέμησα αρκετά :) Καμία σχέση με το πως ήμουν πριν.

Μακάρι ... για να είμαι ειλικρινής νομίζω ότι μόνο μετά την αυχενική θα χαλαρώσω ... έχω τεράστια αγωνία για τα έμβρυα επειδή είμαι μεγάλη και θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...