Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Πω...άγχος!!!σε ευχαριστώ πολύ τουτουνακι μου..!!

Τώρα με.τετοια χοριακη δεν πρέπει.να αγχώνεσαι για τίποτα!!! Ξεκινάει το υπέροχο ταξίδι των υπερήχων!!!

Εντάξει έχουν κι αυτοί το άγχος τους, ρωτάμε κι εμένα που περιμένω δύο βδομάδες για να ακούσω καρδούλες...μερα μέρα περιμένω να περάσουν!! 8 μέρες μου έμειναν.

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Πω...άγχος!!!σε ευχαριστώ πολύ τουτουνακι μου..!!

ουαου!!! τι τιμη χοριακης ειναι αυτη!! λογικα γι αυτο σου ειπε τριτη! και συμφωνω με το τουτουνι ετοιμασου για 2 σακους

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Τώρα με.τετοια χοριακη δεν πρέπει.να αγχώνεσαι για τίποτα!!! Ξεκινάει το υπέροχο ταξίδι των υπερήχων!!!

Εντάξει έχουν κι αυτοί το άγχος τους, ρωτάμε κι εμένα που περιμένω δύο βδομάδες για να ακούσω καρδούλες...μερα μέρα περιμένω να περάσουν!! 8 μέρες μου έμειναν.

τουτουνι εγω σημερα το βραδυ εχω ραντεβου!! και εχω μια αγωνια! δεν περιγραφεται!!

  • Μου αρέσει 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

τουτουνι εγω σημερα το βραδυ εχω ραντεβου!! και εχω μια αγωνια! δεν περιγραφεται!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα παπάκι μου!!! Σήμερα θα ακούσετε καρδούλες ε??? Πόσο είσαι?? 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα παπάκι μου!!! Σήμερα θα ακούσετε καρδούλες ε??? Πόσο είσαι?? 

ναι και εμεις μετα απο 2 εβδομαδες αναμονης απο τον πρωτο υπέρηχο που ειδαμε 2 σακους! σημερα ειμαι 7εβ. και 5 ημ.


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

ναι και εμεις μετα απο 2 εβδομαδες αναμονης απο τον πρωτο υπέρηχο που ειδαμε 2 σακους! σημερα ειμαι 7εβ. και 5 ημ.

Α!!!! Εσύ μπορεί να το δεις και να κουνιέται!!!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Α!!!! Εσύ μπορεί να το δεις και να κουνιέται!!!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!!

χαχα τι λες καλε αληθεια?! α δεν ξερω τιποτα εγω απο αυτα! και δεν διαβαζω για να μην αγχώνομαι! προς το παρον ελπιζω να εχουν παει ολα καλα και να κανανε δουλιτσα αυτες τις 2 εβδομαδες τα μικρουλια μου!


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papaki@ είπε:

χαχα τι λες καλε αληθεια?! α δεν ξερω τιποτα εγω απο αυτα! και δεν διαβαζω για να μην αγχώνομαι! προς το παρον ελπιζω να εχουν παει ολα καλα και να κανανε δουλιτσα αυτες τις 2 εβδομαδες τα μικρουλια μου!

Σίγουρα θα έχουν κάνει δουλίτσα!!!!!! Θα ακούσεις σήμερα τον πιο όμορφο ήχο του κόσμου!!! Εσύ έχεις συμπτώματα ή είσαι απ' τις τυχερές;

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Α!!!! Εσύ μπορεί να το δεις και να κουνιέται!!!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!!

Εγώ  πάντως που έκανα χθες στις 7και6 δεν κουνιόντουσαν ... όμως λογικά θα ακούσεις καρδούλες (επειδή το ένα ήταν πιο ψηλά μέσα στη μήτρα τη μια καρδούλα την ακούσαμε πολύ σιγανά  - ήταν μακριά από το άκρο το υπερήχου) αλλά την άλλη σε αυτό που ήταν κοντά καμπάνα! 
@papaki μου θα έχουν μεγαλώσει πολύ θα δεις !! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Σίγουρα θα έχουν κάνει δουλίτσα!!!!!! Θα ακούσεις σήμερα τον πιο όμορφο ήχο του κόσμου!!! Εσύ έχεις συμπτώματα ή είσαι απ' τις τυχερές;

εχω ανακατοσουρες μεχρι το απόγευμα  και λιγα πονάκια, επισης πολύ νυστα! κοιμάμαι ολο το βράδυ (με διαλείμματα για τουαλετα) και το απογευμα οταν γυρναω απο την δουλεια! και τωρα στον υπολογιστή με το ζορι κρατιέμαι να μη πέσω στο πληκτρολόγιο και δειτε ενα "ζα'πγκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκογκοκοκοκοκοκο" το καλο ειναι οτι προς το παρον δεν εχω θεμα με την τουαλετα ενω πριν ειχα!!

  • Χαχα 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...