Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Nephelie είπε:

Δε χρειαζεται να εισαι νηστική!!εχω κανει αρκετες φορες.ουτε στις ορμονες μονο στις αιματος βιοχημικες Πχ γεμικες ,σακχαρο κλπ και ουρων 

Απλα εχε υποψιν σου η tsh σκετη δεν αξιολογειτε θελει παντα και την ft4 μαζι αλλιως δεν εχει νοημα

Δεν ξέρω περισσοτερα απλα ο γυναικολόγος μου είπε να την κάνω ετσι σκέτη.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Δεν ξέρω περισσοτερα απλα ο γυναικολόγος μου είπε να την κάνω ετσι σκέτη.. 

Καλαααααα οκ οτι ναναι ..πιστεψε με.. μιλα καλυτερα με ενα ενδοκρινολογο...και για να αιτιολογησω επειδη δε με ξερεις, καταρχας οτι απαντω το εχω χιλιοτσεκαρει δε μου αρεσει να παρεπληροφορω για κανενα λογο.Αν βγει οκ ειναι οκ αν βγει χαμηλη ή υψηλη θα σου πει κανε και ft4.αλλα δεν ειναι της ειδικοτητας του και αυτο που σου γραφω μου το ειπανε 3 ενδοκρινολογοι και επισης ενα τεραστιο λαθος του γενεσις ειναι οτι και μενα μου ειπανε κανε tsh και εκανα και βγηκε χαμηλη παθαινω σοκ το λεω σε 3 ενδοκρ και οι 3 μου ειπανε μην ανησυχεις γιατί θελουμε και την αλλη και οι 3 τους κραξανε.οποτε συμπεραινουμε ακομα μια φορά ο καθενας να μενει στην ειδικοτητα του!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Αγάπη μουυυυυ καλώς ήρθες στην παρέα μας❤️❤️❤️

Ειδες ηρθα και εγώ χαχα γιατί χτες η @@ngelina81μου εστειλε προσωπικο μηνυμα να ερθω και που ειμαι γιατί ανησυχησε το κοριτσι ναναι καλά! Καλως σας βρηκα λοιπον

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Καλαααααα οκ οτι ναναι ..πιστεψε με.. μιλα καλυτερα με ενα ενδοκρινολογο...και για να αιτιολογησω επειδη δε με ξερεις καταρχας οτι απαντω το εχω χιλιοτσεκαρει δε μου αρεσει να παρεπληροφορω για κανενα λογο.Αν βγει οκ ειναι οκ αν βγει χαμηλη ή υψηλη θα σου πει κανε και ft4.αλλα δεν ειναι της ειδικοτητας του και αυτο που σου γραφω μου το ειπανε 3 ενδοκρινολογοι και επισης ενα τεραστιο λαθος του γενεσις ειναι οτι και μενα μου ειπανε κανε tsh και εκανα και βγηκε χαμηλη παθαινω σοκ το λεω σε 3 ενδοκρ και οι 3 μου ειπανε μην ανησυχεις γιατί θελουμε και την αλλη και οι 3 τους κραξανε.οποτε συμπεραινουμε ακομα μια φορά ο καθενας να μενει στην ειδικοτητα του!!

Καταρχήν σε ευχαριστώ που μου το αναλύεις.. απο εκεί κ πέρα δεν εχω ιστορικό θυρεοειδή κ ό γιατρός μ το γνωρίζει αυτο οποτε ισως για αυτο μου λέει να γίνει σκέτη.. Όμως θα κρατήσω τις πληροφορίες σου για να ξερω και να θα ρωτήσω κ ενδοκρινολογο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

Καταρχήν σε ευχαριστώ που μου το αναλύεις.. απο εκεί κ πέρα δεν εχω ιστορικό θυρεοειδή κ ό γιατρός μ το γνωρίζει αυτο οποτε ισως για αυτο μου λέει να γίνει σκέτη.. Όμως θα κρατήσω τις πληροφορίες σου για να ξερω και να θα ρωτήσω κ ενδοκρινολογο

Ναι σωστο οκ , ειναι αυτο που σου ειπα ..αλλα για ολοκληρωμενη γενικη αποψη θελει ακομα και υπερηχο και ψηλαφηση.Ουτε εγω ιστορικο κανενα και ποτέ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ναι σωστο οκ , ειναι αυτο που σου ειπα ..αλλα για ολοκληρωμενη γενικη αποψη θελει ακομα και υπερηχο και ψηλαφηση.Ουτε εγω ιστορικο κανενα και ποτέ..

 

Just now, Nephelie είπε:

Ειδες ηρθα και εγώ χαχα γιατί χτες η @@ngelina81μου εστειλε προσωπικο μηνυμα να ερθω και που ειμαι γιατί ανησυχησε το κοριτσι ναναι καλά! Καλως σας βρηκα λοιπον

Έκλεισες για υπέρηχο? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

 

Έκλεισες για υπέρηχο? 

Σε 12 μερες δηλαδη την αλλη δευτερα.με πανε αργα πολυ γενικως..ειπε δεν εχει νοημα μη κανουμε τζαμπα υπερηχους να φανει καλά οτι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Σε 12 μερες δηλαδη την αλλη δευτερα.με πανε αργα πολυ γενικως..ειπε δεν εχει νοημα μη κανουμε τζαμπα υπερηχους να φανει καλά οτι ειναι

Σωστά και μένα έτσι μου χε πει και πήγα την Δευτέρα.. Στην 7η εβδομάδα.. Με το καλό κοριτσάκι μου γλυκό. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Τρωγε και πινε όσα είπαν τα κορίτσια παραπάνω μπας και δεις και εσύ φως ...

Μου πήρε ο άντρας μου αποξηραμένα δαμάσκηνα και τρώω, ελπίζω σαν τη χθεσινή μέρα να μην έρθει ξανα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κοριτσάκια μου 2601 η χοριακη μου...

Υπέρηχος την Τρίτη...τι θα δω?νωρίς δεν είναι?

Παναγία μου το τεράστια χοριακη ειναι αυτη, μπράβο κοπέλα μου, συγχαρητήρια!!!! Λογικά την Τρίτη θα δείτε δύο σάκους, νομίζω είναι πολύ νωρίς να δείτε οτιδήποτε άλλο!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Παναγία μου το τεράστια χοριακη ειναι αυτη, μπράβο κοπέλα μου, συγχαρητήρια!!!! Λογικά την Τρίτη θα δείτε δύο σάκους, νομίζω είναι πολύ νωρίς να δείτε οτιδήποτε άλλο!!!

Πω...άγχος!!!σε ευχαριστώ πολύ τουτουνακι μου..!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...