Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Stavroula25 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα καταρχάς @Efinikolaou μπράβο κοριτσαρα μου... Είδες όλα καλά θα πάνε!! Και εγώ την κορούλα μου στον Παντο την έκανα.. Λοιπόν κάτσε κρεβάτι και απόλαυσε το τώρα που μπορείς... Μανουλα διδύμων θα γίνεις.. Θες δυνάμεις.. Όσο για τα δικά μου;;; ΌΧΙ τόσο ευχάριστα β χοριακη 6,0 βγήκε... Απογοήτευση πλήρης... Μίλησα με το γιατρό και μου είπε δεν είναι κακή.. Συνέχισε τα φάρμακα και σε 2 μέρες ξαναεπανελαβε... Δεν χάθηκε τίποτα ακόμα με μεγάλη σιγουριά!! Δεν ξέρω τι να πω..θα κάνω αυτό που μου λέει.. Και εμένα βέβαια κρεβάτι!!! Ουφ θα δούμε..!

Ωχ φαντάζομαι δυνάμεις που θα θέλω! Ευτυχώς οι γυναίκες την έχουμε μέσα μας την δύναμη! Τίποτα δεν χάθηκε ακόμα! Να επαναλάβεις!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Εγω σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού και αν όλα πάνε καλά θα γεννήσω μέχρι 24 Φεβρουαρίου! Η γυναικολόγος μου είπε ότι είμαι 6 εβδομάδων αλλά είδαμε μόνο σάκο και όχι έμβρυο και έχω ανησυχήσει! Θα ξανά κάνω εξέταση σε 2 εβδομάδες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sara123 είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Εγω σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού και αν όλα πάνε καλά θα γεννήσω μέχρι 24 Φεβρουαρίου! Η γυναικολόγος μου είπε ότι είμαι 6 εβδομάδων αλλά είδαμε μόνο σάκο και όχι έμβρυο και έχω ανησυχήσει! Θα ξανά κάνω εξέταση σε 2 εβδομάδες! 

Με το καλο κοριτσι μου! Και εγω 5+1 που πηγα στην 6η εβδομάδα δηλαδή μονο σακο ειδαμε και 6w6d ακουσαμε κ καρδούλα! Απο καποια τιμη της χοριακης και πάνω ακουγεται καρδούλα, οποτε εχει να κανει και με το ποτε έγινε η συλληψη! Μην αγχώνεσαι καθόλου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stavroula25 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα καταρχάς @Efinikolaou μπράβο κοριτσαρα μου... Είδες όλα καλά θα πάνε!! Και εγώ την κορούλα μου στον Παντο την έκανα.. Λοιπόν κάτσε κρεβάτι και απόλαυσε το τώρα που μπορείς... Μανουλα διδύμων θα γίνεις.. Θες δυνάμεις.. Όσο για τα δικά μου;;; ΌΧΙ τόσο ευχάριστα β χοριακη 6,0 βγήκε... Απογοήτευση πλήρης... Μίλησα με το γιατρό και μου είπε δεν είναι κακή.. Συνέχισε τα φάρμακα και σε 2 μέρες ξαναεπανελαβε... Δεν χάθηκε τίποτα ακόμα με μεγάλη σιγουριά!! Δεν ξέρω τι να πω..θα κάνω αυτό που μου λέει.. Και εμένα βέβαια κρεβάτι!!! Ουφ θα δούμε..!

Τίποτα δε χάθηκε ακόμη! Εύχομαι να ανέβει!!

Just now, Sara123 είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Εγω σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού και αν όλα πάνε καλά θα γεννήσω μέχρι 24 Φεβρουαρίου! Η γυναικολόγος μου είπε ότι είμαι 6 εβδομάδων αλλά είδαμε μόνο σάκο και όχι έμβρυο και έχω ανησυχήσει! Θα ξανά κάνω εξέταση σε 2 εβδομάδες! 

Καλώς όρισες! Μην ανησυχείς καθόλου, θα τα δεις όλα στο επόμενο ραντεβού! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stavroula25 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα καταρχάς @Efinikolaou μπράβο κοριτσαρα μου... Είδες όλα καλά θα πάνε!! Και εγώ την κορούλα μου στον Παντο την έκανα.. Λοιπόν κάτσε κρεβάτι και απόλαυσε το τώρα που μπορείς... Μανουλα διδύμων θα γίνεις.. Θες δυνάμεις.. Όσο για τα δικά μου;;; ΌΧΙ τόσο ευχάριστα β χοριακη 6,0 βγήκε... Απογοήτευση πλήρης... Μίλησα με το γιατρό και μου είπε δεν είναι κακή.. Συνέχισε τα φάρμακα και σε 2 μέρες ξαναεπανελαβε... Δεν χάθηκε τίποτα ακόμα με μεγάλη σιγουριά!! Δεν ξέρω τι να πω..θα κάνω αυτό που μου λέει.. Και εμένα βέβαια κρεβάτι!!! Ουφ θα δούμε..!

Εγώ θα σου πω πως πριν 10 μέρες εκανα χοριακη και ήταν 0..επειτα απολύθηκα, και προχθες εκανα παλι χοριακη κ είναι 104.. Τι λες εχεις ελπιδες ή οχι;; Πότε δεν ξέρεις!  Ότι καλύτερο εύχομαι!

Just now, Balloo είπε:

Τίποτα δε χάθηκε ακόμη! Εύχομαι να ανέβει!!

Καλώς όρισες! Μην ανησυχείς καθόλου, θα τα δεις όλα στο επόμενο ραντεβού! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

Γεια σου κοριτσι κ απο εμενα! Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς! Ευχαριστησου την εγκυμοσύνη σου κ προσπαθησε να μην αγχώνεσαι! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Geonutr-mama είπε:

Πριν λίγο γύρισα απ τον πρώτο υπέρηχο. 6+3 είμαι, είδαμε ένα μικροοοοοο μωρουλι με 106παλμους, ίσα που ακουγόταν! 

(6+1 δείχνει το μωρο). 

Δόξα τω Θεω! 

Μπράβοοοο συγχαρητηρια!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Πριν λίγο γύρισα απ τον πρώτο υπέρηχο. 6+3 είμαι, είδαμε ένα μικροοοοοο μωρουλι με 106παλμους, ίσα που ακουγόταν! 

(6+1 δείχνει το μωρο). 

Δόξα τω Θεω! 

Τι ωραια!! Μπράβο σου συγχαρητήρια!! Τελικά ειμαστε τοσες πολλες φρεσκοεγκυουλες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μπράβοοοο συγχαρητηρια!!!!!

Ευχαριστώ πολύ! 

Just now, Ani!! είπε:

Τι ωραια!! Μπράβο σου συγχαρητήρια!! Τελικά ειμαστε τοσες πολλες φρεσκοεγκυουλες! 

Ευχαριστώ πολύ! 


mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Πριν λίγο γύρισα απ τον πρώτο υπέρηχο. 6+3 είμαι, είδαμε ένα μικροοοοοο μωρουλι με 106παλμους, ίσα που ακουγόταν! 

(6+1 δείχνει το μωρο). 

Δόξα τω Θεω! 

Μπράβο!!! Μεγάλη ανακούφιση, ε..? Εμείς 6w1d είχαμε ακούσει 97 παλμούς! Μια χαρά!!


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ani!! said:

Εγώ θα σου πω πως πριν 10 μέρες εκανα χοριακη και ήταν 0..επειτα απολύθηκα, και προχθες εκανα παλι χοριακη κ είναι 104.. Τι λες εχεις ελπιδες ή οχι;; Πότε δεν ξέρεις!  Ότι καλύτερο εύχομαι!

Γεια σου κοριτσι κ απο εμενα! Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς! Ευχαριστησου την εγκυμοσύνη σου κ προσπαθησε να μην αγχώνεσαι

Just now, Stavroula25 said:
Just now, Ani!! said:

Εγώ θα σου πω πως πριν 10 μέρες εκανα χοριακη και ήταν 0..επειτα απολύθηκα, και προχθες εκανα παλι χοριακη κ είναι 104.. Τι λες εχεις ελπιδες ή οχι;; Πότε δεν ξέρεις!  Ότι καλύτερο εύχομαι!

Γεια σου κοριτσι κ απο εμενα! Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς! Ευχαριστησου την εγκυμοσύνη σου κ προσπαθησε να μην αγχώνεσαι

Read more  

Καλησπερα Ani!!  Είχες κάνει εξωσωματική;;; και πόσες μέρες καθυστέρηση;;; εξήγησε μου λίγο.. Αμήν.. Μακάρι να είναι και εμένα έτσι... Τώρα εσένα τι σου είπε ο γιατρός σου όλα βαίνουν καλώς;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stavroula25 είπε:

Καλησπερα Ani!!  Είχες κάνει εξωσωματική;;; και πόσες μέρες καθυστέρηση;;; εξήγησε μου λίγο.. Αμήν.. Μακάρι να είναι και εμένα έτσι... Τώρα εσένα τι σου είπε ο γιατρός σου όλα βαίνουν καλώς;; 

Καλησπέρα! Όχι δεν εχω κάνει εξωσωματική. Ειχα μονο 1 επαφή και εκανα το τεστ 6 μέρες πριν την καθυστέρηση και ήταν θετικό..  χθες έκανα την χοριακη και ήταν 104. Ο Γιατρός μου είπε να πάρω φυλλικο και να κλείσω ραντεβού σε 3 εβδομάδες.. Επίσηςνα επαναλάβω τη χοριακη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά ! Τα μωράκια μας είναι 1,6cm το καθένα και ακούσαμε και καρδούλες !! Όμορφη μέρα !! Μεγάλη χαρά !! Διπλή !! :) :) 

Τι καλά! Αχ δεν μπορώ να φανταστώ το συναίσθημα εκείνη την ώρα! Μπράβο κορίτσι μου! 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...