Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολες σας!!!! Πριν λιγο γύρισα από το γιατρό μου, επιτέλους βρηκα άνθρωπο να με αναλάβει, ηθελα να εχω και την εναλλακτική του δημοσίου και κανεις δε δεχοταν επειδή ημουν σε προχωρημένη εγκυμοσύνη.. Μολις χθες μπηκα στην 14η βδομαδα!!! Δλδ ελεος! Εκανα και υπέροχο, ολα καλα αλλα το σκασμενο καθοταν με τέτοιο τρόπο που παλι δεν ειδαμε φυλο!!! 

Εμενα μου έγραψε σίδηρο και ασβέστιο και παίρνω και φυλλικο οξύ.. Ενας χαμος, να δω αμα θα τα θυμάμαι ολα να τα παίρνω στις σωστες ώρες. 

Κορίτσια μην ανησυχείτε για τα πονακια, ολα μεσα στο παιχνίδι ειναι. Αφου μεγαλώνει και το έμβρυο και η μήτρα μας. Ολα καλα θα πανε, αυτο να σκέφτεστε! 

@Katerinafotou με το καλο κοπέλα μου. Ο, τι σου είπε η @valentina23 τα εχει περάσει πρόσφατα και ξέρει.

@giwta_86 Ωχ αλήθεια? Εμετοι ετσι ξαφνικά? Πάλι καλα εισαι στο σπιτι δλδ.. Καλο κουράγιο γλυκουλα μου. Θα περάσει κι αυτο, που θα πάει! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Να σας ρωτήσω κάτι..από θαλασσινά, τι τρώτε;; Γαρίδες  έχετε φάει;; 

Καλησπέρα! Γαριδες προσωπικά εχω φαει αλλα προτιμώ γενικά μικρά ψαρακια η ψαροσουπα με κανα μπακαλιαρο κλπ. Ξέρω οτι τα οστρακοειδή απαγορευονται! 

  • Ευχαριστώ 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Εγω έβαζα ξυπνητήρι... έπαιρνα νωρίς το τ4 και θελει περίπου 3 με 4 ώρες απόσταση οπότε υπολόγισε το με την ωρα που ξυπνάς .

Δεν πάμε για υπέρηχο χωρίς σοκολατιτσααααααα... δεν πειράζει την επόμενη φορά.. 

Οντως κουλ ο ντοκτορας θα ρωτησω και εγω για το εμβόλιο. 

Καλημεεεεερααααααα

Αυτος θα είναι σίγουρα 

 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι κορίτσια ο Μάρτιος γεμάτο γαμπρους. Για το τσίμπημα  που νιώθωστον αφαλό μου είπε πως μάλλον είναι επιδι μεγαλονι η μητρα . 22 Οκτωβρίου έχουμε β επιπεδου 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Να σας ρωτήσω κάτι..από θαλασσινά, τι τρώτε;; Γαρίδες  έχετε φάει;; 

Ξέρω ότι τα οστρακοειδή απαγορευονται επειδή είναι ωμά και υπάρχει περίπτωση για τόξο πλάσμα. Επίσης για σολομό, ξιφια και τονο(κονσέρβα) επειδή περιέχουν υδράργυρο. Γαρίδες νομίζω αν είναι καλό μαγειρεμένες δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα. Απλά επειδή αυτά έχουν και αλλεργίες δεν ξέρω... Οι σαρδέλες νομίζω κάνουν καλό γιατί έχουν πολλά ωμέγα 3.και τα υπόλοιπα ψαρακια. 

Α.. Τωρα θυμήθηκα έχω φάει καραβιδομακαρανοδα. Που την έφτιαξα εγω.. Πωπω τι μου θύμισες τώρα;; μου τρέχουν τα σαλια:-P. Εμένα είναι ψαράς ο άντρας μου οπωτε μου φέρνει διαφορά φρέσκα φρέσκα.. 

Just now, ba_lily είπε:

Αγόρι κορίτσια ο Μάρτιος γεμάτο γαμπρους. Για το τσίμπημα  που νιώθωστον αφαλό μου είπε πως μάλλον είναι επιδι μεγαλονι η μητρα . 22 Οκτωβρίου έχουμε β επιπεδου 

Έλα... Κι αλλος υποψήφιος γαμπρός!!! Είδες τελικά δεν ήταν κάτι κακό. Με το καλό και η Β επιπεδου!! Νομίζω μαζί είμαστε περίπου στις εβδομάδες χμ.. Να υπολογίζω κι εγώ λοιπόν κάπου εκεί.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Ξέρω ότι τα οστρακοειδή απαγορευονται επειδή είναι ωμά και υπάρχει περίπτωση για τόξο πλάσμα. Επίσης για σολομό, ξιφια και τονο(κονσέρβα) επειδή περιέχουν υδράργυρο. Γαρίδες νομίζω αν είναι καλό μαγειρεμένες δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα. Απλά επειδή αυτά έχουν και αλλεργίες δεν ξέρω... Οι σαρδέλες νομίζω κάνουν καλό γιατί έχουν πολλά ωμέγα 3.και τα υπόλοιπα ψαρακια. 

Α.. Τωρα θυμήθηκα έχω φάει καραβιδομακαρανοδα. Που την έφτιαξα εγω.. Πωπω τι μου θύμισες τώρα;; μου τρέχουν τα σαλια:-P. Εμένα είναι ψαράς ο άντρας μου οπωτε μου φέρνει διαφορά φρέσκα φρέσκα.. 

Έλα... Κι αλλος υποψήφιος γαμπρός!!! Είδες τελικά δεν ήταν κάτι κακό. Με το καλό και η Β επιπεδου!! Νομίζω μαζί είμαστε περίπου στις εβδομάδες χμ.. Να υπολογίζω κι εγώ λοιπόν κάπου εκεί.. 

11 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Ξέρω ότι τα οστρακοειδή απαγορευονται επειδή είναι ωμά και υπάρχει περίπτωση για τόξο πλάσμα. Επίσης για σολομό, ξιφια και τονο(κονσέρβα) επειδή περιέχουν υδράργυρο. Γαρίδες νομίζω αν είναι καλό μαγειρεμένες δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα. Απλά επειδή αυτά έχουν και αλλεργίες δεν ξέρω... Οι σαρδέλες νομίζω κάνουν καλό γιατί έχουν πολλά ωμέγα 3.και τα υπόλοιπα ψαρακια. 

Α.. Τωρα θυμήθηκα έχω φάει καραβιδομακαρανοδα. Που την έφτιαξα εγω.. Πωπω τι μου θύμισες τώρα;; μου τρέχουν τα σαλια:-P. Εμένα είναι ψαράς ο άντρας μου οπωτε μου φέρνει διαφορά φρέσκα φρέσκα.. 

Έλα... Κι αλλος υποψήφιος γαμπρός!!! Είδες τελικά δεν ήταν κάτι κακό. Με το καλό και η Β επιπεδου!! Νομίζω μαζί είμαστε περίπου στις εβδομάδες χμ.. Να υπολογίζω κι εγώ λοιπόν κάπου εκεί.. 

Γεμίσαμε γαμπρούς τι γίνεται;;; Κι εμείς 2/11 Β επιπέδου!!

16+2 σήμερα!!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Αγόρι κορίτσια ο Μάρτιος γεμάτο γαμπρους. Για το τσίμπημα  που νιώθωστον αφαλό μου είπε πως μάλλον είναι επιδι μεγαλονι η μητρα . 22 Οκτωβρίου έχουμε β επιπεδου 

Καλημερα!!! Ειμαι καινουργια στη παρεα σας!!! 

Εμενα η γιατρος μου, μου ειπε οτι τα μαλακια ειναι σα σφουγγαρι των θαλασσων και τραβαν και ολες τις βρωμιες της θαλασσας και να μην τρωω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini89 είπε:

Καλημερα!!! Ειμαι καινουργια στη παρεα σας!!! 

Εμενα η γιατρος μου, μου ειπε οτι τα μαλακια ειναι σα σφουγγαρι των θαλασσων και τραβαν και ολες τις βρωμιες της θαλασσας και να μην τρωω!!!

Καλημέρα Ειρηνη και καλώς ήρθες!! Ποσω εβδομάδων είσαι; Πρώτη εγκυμοσυνη; 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ξανα! Χθες ειχα αυχενικη! Γενικα ημουν αγχωμένη ολα ομως καλα. 1,94 η αυχενικη μας, ρινικο ορατο κ περιμενω pap-A. Και... ΚοΡιΤσι!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Εχω ηδη ενα αγορακι κ χαρηκαμε που θα χουμε κ μια μπουμπουκα, πρωτα ο Θεος! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mareva είπε:

Γεια σας ξανα! Χθες ειχα αυχενικη! Γενικα ημουν αγχωμένη ολα ομως καλα. 1,94 η αυχενικη μας, ρινικο ορατο κ περιμενω pap-A. Και... ΚοΡιΤσι!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Εχω ηδη ενα αγορακι κ χαρηκαμε που θα χουμε κ μια μπουμπουκα, πρωτα ο Θεος! 

Μπραβοοο!! Όλα καλά και με τη papp a!! Ένα κι ένα λοιπόν πολύ ωραία!! Και γω έχω ήδη ένα αγοράκι και περιμένουμε τώρα κοριτσάκι πρώτα ο Θεός!! Πολύ χάρηκα!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Μπραβοοο!! Όλα καλά και με τη papp a!! Ένα κι ένα λοιπόν πολύ ωραία!! Και γω έχω ήδη ένα αγοράκι και περιμένουμε τώρα κοριτσάκι πρώτα ο Θεός!! Πολύ χάρηκα!! 

Κ γω χάρηκα πολύ για τα δικα σου νεα!!!! Τι ωραία, τι ομορφα, αγορακια κοριτσακια χαμος! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Γεια σας ξανα! Χθες ειχα αυχενικη! Γενικα ημουν αγχωμένη ολα ομως καλα. 1,94 η αυχενικη μας, ρινικο ορατο κ περιμενω pap-A. Και... ΚοΡιΤσι!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Εχω ηδη ενα αγορακι κ χαρηκαμε που θα χουμε κ μια μπουμπουκα, πρωτα ο Θεος! 

Μπράβο κορίτσι μου. Πολύ ευχάριστα τα νέα σου. Και εγώ στην αυχενική νομίζω ότι δεν ανεπνεα από το άγχος μου. Τώρα πάρε μια βαθιά ανάσα!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Πολύ ευχάριστα τα νέα σου. Και εγώ στην αυχενική νομίζω ότι δεν ανεπνεα από το άγχος μου. Τώρα πάρε μια βαθιά ανάσα!!!!! 

Τι αγχος και αυτο!!! Εγω, ποιος εγω τωρα, με τις αριστες καρδιολογικες, που με εχει ο καρδιολογος παραδειγμα στους υπολοιπους,ανεβαζω και πιεση σε καθε εξεταση.. Αυτο το να μη μπορούμε να ηρεμήσουμε από την αγωνια!!! Εύχομαι σε ολες να χουμε καλα αποτέλεσματα κ σε επομενες εξετασεις.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Τι αγχος και αυτο!!! Εγω, ποιος εγω τωρα, με τις αριστες καρδιολογικες, που με εχει ο καρδιολογος παραδειγμα στους υπολοιπους,ανεβαζω και πιεση σε καθε εξεταση.. Αυτο το να μη μπορούμε να ηρεμήσουμε από την αγωνια!!! Εύχομαι σε ολες να χουμε καλα αποτέλεσματα κ σε επομενες εξετασεις.. 

Και εγώ μια από τα ιδια. Γενικά στη ζωή μου φαντάσου τώρα!!! Το έχω αποδεχτεί ότι είμαι τρελή και τέλος!!!! Μακάρι να έρθει ο Μάρτης και να ήμαστε όλες με τα Μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...