Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Mareva είπε:

Γεια σας ξανα! Χθες ειχα αυχενικη! Γενικα ημουν αγχωμένη ολα ομως καλα. 1,94 η αυχενικη μας, ρινικο ορατο κ περιμενω pap-A. Και... ΚοΡιΤσι!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Εχω ηδη ενα αγορακι κ χαρηκαμε που θα χουμε κ μια μπουμπουκα, πρωτα ο Θεος! 

Αααα τι ωραία ένα και ένα!!!Μπράβο άντε όλα καλά!!!

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mareva said:

Γεια σας ξανα! Χθες ειχα αυχενικη! Γενικα ημουν αγχωμένη ολα ομως καλα. 1,94 η αυχενικη μας, ρινικο ορατο κ περιμενω pap-A. Και... ΚοΡιΤσι!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Εχω ηδη ενα αγορακι κ χαρηκαμε που θα χουμε κ μια μπουμπουκα, πρωτα ο Θεος! 

Μπράβο τέλεια!!!:wub: σας είπε 100% κορίτσι δηλαδή από την αυχενική;; Σε ποια βδομαδα είσαι;


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassandras είπε:

Μπράβο τέλεια!!!:wub: σας είπε 100% κορίτσι δηλαδή από την αυχενική;; Σε ποια βδομαδα είσαι;

13w+1d ❤️ναι μου ειπε! Μαλλον εκατσε καλα η μπουμπού! Γιατι εχω ακουσει κ αλλα δυσκολα, που δε βοηθανε στην εξέταση!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ba_lily και @Mareva τι τελεια νέα.. συγχαρητήρια.. :x

Και εμείς πρωτα ο θεος περιμένουμε αγοράκι ενώ εχω ειδη ενα κορίτσι.. ενα και ενα .. βέβαια η κορη μου ..δεεεεενννν..... :confused:

15 σημερα ουφφ... σα τους φαντάρους μετραω !

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva said:

13w+1d ❤️ναι μου ειπε! Μαλλον εκατσε καλα η μπουμπού! Γιατι εχω ακουσει κ αλλα δυσκολα, που δε βοηθανε στην εξέταση!! 

Τέλεια :wub: εγώ ήμουν 12+2 αλλά μας είπε μόνο 60% κορίτσι ενώ άλλαζε θέσεις :lol:

  • Χαχα 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kassandras said:

Κορίτσια γνωρίζετε σε ποια εβδομάδα ξεκινάει η άδεια; 

Αν θυμάμαι καλά ειναι 56 μέρες πριν την πητ :)

 

Just now, Mareva said:

Γεια σας ξανα! Χθες ειχα αυχενικη! Γενικα ημουν αγχωμένη ολα ομως καλα. 1,94 η αυχενικη μας, ρινικο ορατο κ περιμενω pap-A. Και... ΚοΡιΤσι!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Εχω ηδη ενα αγορακι κ χαρηκαμε που θα χουμε κ μια μπουμπουκα, πρωτα ο Θεος! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μια ακόμα τσουπρα στη παρέα μας!! Μη ξεμεινουνε από νύφες :tongue: Με το καλό!! Βαθιά ανάσα κ συνεχίζουμε!! 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 said:

Αν θυμάμαι καλά ειναι 56 μέρες πριν την πητ :)

Δηλαδή αφού κλείσουμε τον 7ο... Όσες έχετε κι άλλο παιδάκι και δουλεύατε μέχρι πότε μπορούσατε να οδηγείτε κανονικα ; 


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mareva είπε:

Γεια σας ξανα! Χθες ειχα αυχενικη! Γενικα ημουν αγχωμένη ολα ομως καλα. 1,94 η αυχενικη μας, ρινικο ορατο κ περιμενω pap-A. Και... ΚοΡιΤσι!!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Εχω ηδη ενα αγορακι κ χαρηκαμε που θα χουμε κ μια μπουμπουκα, πρωτα ο Θεος! 

Αχ πολυ χαρηκα, ποσο όμορφα νεα!! Με το καλο να έρθει η μικρουλα σας στον κοσμο!! 

  • Μου αρέσει 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

@ba_lily και @Mareva τι τελεια νέα.. συγχαρητήρια.. :x

Και εμείς πρωτα ο θεος περιμένουμε αγοράκι ενώ εχω ειδη ενα κορίτσι.. ενα και ενα .. βέβαια η κορη μου ..δεεεεενννν..... :confused:

15 σημερα ουφφ... σα τους φαντάρους μετραω !

Αχ τι ομορφα! Με το καλο!! 

Just now, Rina-Katerina είπε:

Αχ πολυ χαρηκα, ποσο όμορφα νεα!! Με το καλο να έρθει η μικρουλα σας στον κοσμο!! 

Ευχαριστώ τοσο πολυ!!! Με το καλο για ολα τα κοριτσια!!! 

Just now, giwta_86 είπε:

Αν θυμάμαι καλά ειναι 56 μέρες πριν την πητ :)

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μια ακόμα τσουπρα στη παρέα μας!! Μη ξεμεινουνε από νύφες :tongue: Με το καλό!! Βαθιά ανάσα κ συνεχίζουμε!! 

 

Ευχαριστώ πολύ!! Βαθια ανασα κ με το καλο σε ολα τα κοριτσια!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mareva είπε:

Αχ τι ομορφα! Με το καλο!! 

Ευχαριστώ τοσο πολυ!!! Με το καλο για ολα τα κοριτσια!!! 

Ευχαριστώ πολύ!! Βαθια ανασα κ με το καλο σε ολα τα κοριτσια!!! 

Αχ τι ωραία νέα!!!πολύ χάρηκα !!εγώ αύριο έχω γιατρό και πολύ άγχος....

  • Ευχαριστώ 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kassandras είπε:

Δηλαδή αφού κλείσουμε τον 7ο... Όσες έχετε κι άλλο παιδάκι και δουλεύατε μέχρι πότε μπορούσατε να οδηγείτε κανονικα ; 

Μέχρι που μπήκα στον μήνα μου οδηγούσα κανονικά.μετα δεν με άφηναν γιατί φοβόντουσαν μην γίνει τπτ ενώ οδηγώ.

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Μέχρι που μπήκα στον μήνα μου οδηγούσα κανονικά.μετα δεν με άφηναν γιατί φοβόντουσαν μην γίνει τπτ ενώ οδηγώ.

Εγω οδηγουσα μεχρι 1 ωρα πριν γεννησω :-D. Γυρισα 11 απο τη δουλεια κ 12:30 εσπασαν τα νερα.. Αφου δεν οδηγησα κ μέχρι το μαιευτήριο παλι καλα! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Έχουν αρχίσει να με πονάνε οι γάμπες.στη πρώτη μου εγκυμοσύνη μετά τον τοκετό μου δημιουργήθηκε πρόβλημα με τις φλέβες.με πονούσαν οι γάμπες τρομερά,σε σημείο να κλαίω να μην βολευω πουθενά τα πόδια στο κρεβάτι και μόνο με παγωμένο νερό να ηρεμούν.μου βρήκαν ήπια φλεβικη ανεπάρκεια.τπτ σπουδαίο,απλά θέλει καλό παπούτσι και περπάτημα,έτσι μου είχαν πει.στη 2η εγκυμοσύνη ξεκίνησαν να με πονάνε προς το τέλος,που είχα βαρύνει.τωρα άρχισαν πολύ νωρίς και δεν μπορώ να κοιμηθώ τα βραδια απ τον πόνο.καθομαι μόνη μου κ τρίβω τις γάμπες αλλά δεν με ανακουφίζει. 

  • Λυπημένη/-ος 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...