Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Popaki2011 είπε:

Έχουν αρχίσει να με πονάνε οι γάμπες.στη πρώτη μου εγκυμοσύνη μετά τον τοκετό μου δημιουργήθηκε πρόβλημα με τις φλέβες.με πονούσαν οι γάμπες τρομερά,σε σημείο να κλαίω να μην βολευω πουθενά τα πόδια στο κρεβάτι και μόνο με παγωμένο νερό να ηρεμούν.μου βρήκαν ήπια φλεβικη ανεπάρκεια.τπτ σπουδαίο,απλά θέλει καλό παπούτσι και περπάτημα,έτσι μου είχαν πει.στη 2η εγκυμοσύνη ξεκίνησαν να με πονάνε προς το τέλος,που είχα βαρύνει.τωρα άρχισαν πολύ νωρίς και δεν μπορώ να κοιμηθώ τα βραδια απ τον πόνο.καθομαι μόνη μου κ τρίβω τις γάμπες αλλά δεν με ανακουφίζει. 

Εγω εχω το συνδρομο ανησυχων ποδιων.. Εμενα παλι θελει ζεστη κ ψηλα κ λιγη κινηση μεσα στη μερα για να μπορεσω να κοιμαμαι έστω κ λιγο το βραδυ.. Θα περασει γλυκια μου, κ μετα θα τα θυμομαστε κ θα λεμε... "αταχτα μωρα!!! Τι μας κανατε!" 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

19 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Καλημέρα Ειρηνη και καλώς ήρθες!! Ποσω εβδομάδων είσαι; Πρώτη εγκυμοσυνη; 

Καλημερα! Πρωτη εγκυμοσυνη ναι! Σημερα μπαινω στην 16η εβδομαδα και ξαπλα με αποκολληση στο σακο. Καλες τελειομηνες εγκυμοσυνες σε ολες μας ευχομαι!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι νιώθει καμία άλλη έντονο βάρος χαμηλά στην κοιλιά ;;είναι η δεύτερη μέρα που το νιώθω και έχω φοβηθεί λίγο κυρίως λόγω του τραχήλου μου...


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημερουδια!!ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι νιώθει καμία άλλη έντονο βάρος χαμηλά στην κοιλιά ;;είναι η δεύτερη μέρα που το νιώθω και έχω φοβηθεί λίγο κυρίως λόγω του τραχήλου μου...

θα σου έλεγα να ξαπλώσεις να ξεκουραστείς κι αν συνεχίσει να το νιώθεις να πάρεις τηλ το γιατρό.μην σου πω καλύτερα,ξάπλωσε και παρ' τον, μην περιμένεις.


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

θα σου έλεγα να ξαπλώσεις να ξεκουραστείς κι αν συνεχίσει να το νιώθεις να πάρεις τηλ το γιατρό.μην σου πω καλύτερα,ξάπλωσε και παρ' τον, μην περιμένεις.

Όχι έτσι και αλλιώς δεν κάνω και πολλά πολλά περισσότερο ξάπλα είμαι και σήμερα έχω και ραντεβού το απόγευμα απλά είπα να ρωτήσω αν το νιώθει και κάποια άλλη ..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pepi88 said:

Καλημερουδια!!ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι νιώθει καμία άλλη έντονο βάρος χαμηλά στην κοιλιά ;;είναι η δεύτερη μέρα που το νιώθω και έχω φοβηθεί λίγο κυρίως λόγω του τραχήλου μου...

Καλημέρα! Ξαπλα μέχρι να σου πει ο γιατρός τι και πως!! Εγώ δύο μέρες νιώθω πολύ έντονα τσιμπήματα σαν σούβλες ώρες ώρες, έχω κ εγώ γιατρό αύριο! Περιμένουμε νέα σου... 

@Vaso11.4.11έχεις αυχενική σήμερα κορίτσι μου ε?? Περιμένουμε νέα σου για το μπεμπέ σου!! Καλή επιτυχία!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Καλημέρα! Ξαπλα μέχρι να σου πει ο γιατρός τι και πως!! Εγώ δύο μέρες νιώθω πολύ έντονα τσιμπήματα σαν σούβλες ώρες ώρες, έχω κ εγώ γιατρό αύριο! Περιμένουμε νέα σου... 

@Vaso11.4.11έχεις αυχενική σήμερα κορίτσι μου ε?? Περιμένουμε νέα σου για το μπεμπέ σου!! Καλή επιτυχία!!!! 

Ναι κορίτσι μου θα σας ενημερώσω !μακάρι να είναι όλα καλά ...ούτε στην αυχενική δεν είχα τόσο άγχος ...

Και κάτι άλλο ήθελα να πω και το ξέχασα .μου εμφανίστηκε η σκούρα γραμμή της εγκυμοσύνης στην κοιλιά .δεν είναι πολύ σκούρη ακόμα ξεκινάει από πολύ χαμηλά και φτάνει μέχρι κάτω από τον αφαλό !

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κορίτσια στην ομάδα που είναι από Θεσσαλονίκη . Μου έκλεισε ραντεβού ο γιατρός για β επιπεδου στη προγεννητινη διάγνωση με τον γιατρό Απόστολος Αθανασιάδης έχετε καμιά άποψη 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τελειωσα κ τωρα ειμαι Κηφισιά με τον αντρουλη να το γιορτάσουμε! Ειδαμε το μπεμπε που ήταν ολόκληρο παιδι, κουνιοταν, ειδαμε κ τον ομφάλιο λώρο! Όλα ήταν υπέροχα! Οι μετρησεις, ολα! Πολυ θετικα! Μου ειπαν σούπερ! Περιμένουμε και την παπ-α αλλα μου ειπαν κ οι 2 γιατροι να διώξω το αγχος μου γιατι πρώτον ολα βγηκαν τελεια κ 2ον δεν θα τρέφεται καλα το παιδι στο 2ο τρίμηνο με τόσο αγχος που εχω. Επισης μου ειπαν φαίνεται για αγοράκι αλλα θα ξέρουμε καλυτερα σε περίπου 3 εβδομαδες που θα πάω στον γιατρο μου! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχές σας, πλέον μπορώ να ηρεμησω λιγο κ να ευχαριστηθω καλυτερα αυτο το όμορφο ταξίδι! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες σας κοριτσακια μου κ ευχαριστώ πολυ μου με έχετε στο νου σας κ με σκεφτεστε!!!! ❤❤❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 8

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσακια μου τελειωσα κ τωρα ειμαι Κηφισιά με τον αντρουλη να το γιορτάσουμε! Ειδαμε το μπεμπε που ήταν ολόκληρο παιδι, κουνιοταν, ειδαμε κ τον ομφάλιο λώρο! Όλα ήταν υπέροχα! Οι μετρησεις, ολα! Πολυ θετικα! Μου ειπαν σούπερ! Περιμένουμε και την παπ-α αλλα μου ειπαν κ οι 2 γιατροι να διώξω το αγχος μου γιατι πρώτον ολα βγηκαν τελεια κ 2ον δεν θα τρέφεται καλα το παιδι στο 2ο τρίμηνο με τόσο αγχος που εχω. Επισης μου ειπαν φαίνεται για αγοράκι αλλα θα ξέρουμε καλυτερα σε περίπου 3 εβδομαδες που θα πάω στον γιατρο μου! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχές σας, πλέον μπορώ να ηρεμησω λιγο κ να ευχαριστηθω καλυτερα αυτο το όμορφο ταξίδι! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες σας κοριτσακια μου κ ευχαριστώ πολυ μου με έχετε στο νου σας κ με σκεφτεστε!!!! ❤❤❤❤❤❤

Τι υπέροχα νεα Βασουλα.. συγχαρητήρια και σε σκεφτόμουν.. 

Ολα καλα λοιπόν να σου φύγει το άγχος για να τρέφεται σωστά το μωρακι αυτο να σκέφτεσαι!! Είναι οοοοολα υπεροχα .. 

Σου αλλαξε πητ;; στις εβδομάδες έπεσε μέσα;;

Κι άλλος γαμπρός λοιπόν... 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσακια μου τελειωσα κ τωρα ειμαι Κηφισιά με τον αντρουλη να το γιορτάσουμε! Ειδαμε το μπεμπε που ήταν ολόκληρο παιδι, κουνιοταν, ειδαμε κ τον ομφάλιο λώρο! Όλα ήταν υπέροχα! Οι μετρησεις, ολα! Πολυ θετικα! Μου ειπαν σούπερ! Περιμένουμε και την παπ-α αλλα μου ειπαν κ οι 2 γιατροι να διώξω το αγχος μου γιατι πρώτον ολα βγηκαν τελεια κ 2ον δεν θα τρέφεται καλα το παιδι στο 2ο τρίμηνο με τόσο αγχος που εχω. Επισης μου ειπαν φαίνεται για αγοράκι αλλα θα ξέρουμε καλυτερα σε περίπου 3 εβδομαδες που θα πάω στον γιατρο μου! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχές σας, πλέον μπορώ να ηρεμησω λιγο κ να ευχαριστηθω καλυτερα αυτο το όμορφο ταξίδι! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες σας κοριτσακια μου κ ευχαριστώ πολυ μου με έχετε στο νου σας κ με σκεφτεστε!!!! ❤❤❤❤❤❤

Τελειααααα!!!!!!!το αξίζεις!!!!!!Γιορταστε το με τον αντρουλη σου και χαλάρωσε!!!!!!!Μπράβο Βασούλα!!!!!

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσακια μου τελειωσα κ τωρα ειμαι Κηφισιά με τον αντρουλη να το γιορτάσουμε! Ειδαμε το μπεμπε που ήταν ολόκληρο παιδι, κουνιοταν, ειδαμε κ τον ομφάλιο λώρο! Όλα ήταν υπέροχα! Οι μετρησεις, ολα! Πολυ θετικα! Μου ειπαν σούπερ! Περιμένουμε και την παπ-α αλλα μου ειπαν κ οι 2 γιατροι να διώξω το αγχος μου γιατι πρώτον ολα βγηκαν τελεια κ 2ον δεν θα τρέφεται καλα το παιδι στο 2ο τρίμηνο με τόσο αγχος που εχω. Επισης μου ειπαν φαίνεται για αγοράκι αλλα θα ξέρουμε καλυτερα σε περίπου 3 εβδομαδες που θα πάω στον γιατρο μου! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχές σας, πλέον μπορώ να ηρεμησω λιγο κ να ευχαριστηθω καλυτερα αυτο το όμορφο ταξίδι! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες σας κοριτσακια μου κ ευχαριστώ πολυ μου με έχετε στο νου σας κ με σκεφτεστε!!!! ❤❤❤❤❤❤

Καλησπέρα Βασω, ποσο υπέροχα νεα!! Αιντε να ηρεμισεις, να χαλαρώσεις και να το γιορτάσεις σημερα! Τι χαρα, καθε βδομάδα θετικα νεα εχουμε σε αυτο το γκρουπ!! 

 

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημερουδια!!ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι νιώθει καμία άλλη έντονο βάρος χαμηλά στην κοιλιά ;;είναι η δεύτερη μέρα που το νιώθω και έχω φοβηθεί λίγο κυρίως λόγω του τραχήλου μου...

Καλησπέρα! Και γω το νιωθω αυτό μέρες - μερες αλλα ο δικος μου γιατρός είπε οτι ειναι φυσιολογικό.. Ξεκούρασου οσο μπορείς, ηρεμισε, δε νομίζω να ειναι κατι...!

  • Μου αρέσει 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Έχουμε κορίτσια στην ομάδα που είναι από Θεσσαλονίκη . Μου έκλεισε ραντεβού ο γιατρός για β επιπεδου στη προγεννητινη διάγνωση με τον γιατρό Απόστολος Αθανασιάδης έχετε καμιά άποψη 

Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά δεν τον ξέρω κορίτσι μου δυστυχώς .

Just now, Rina-Katerina είπε:

Καλησπέρα Βασω, ποσο υπέροχα νεα!! Αιντε να ηρεμισεις, να χαλαρώσεις και να το γιορτάσεις σημερα! Τι χαρα, καθε βδομάδα θετικα νεα εχουμε σε αυτο το γκρουπ!! 

 

Καλησπέρα! Και γω το νιωθω αυτό μέρες - μερες αλλα ο δικος μου γιατρός είπε οτι ειναι φυσιολογικό.. Ξεκούρασου οσο μπορείς, ηρεμισε, δε νομίζω να ειναι κατι...!

Θα δείξει σήμερα που θα πάω στον γιατρό!προσπαθώ να μην πανικοβάλλομαι γενικά !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Τι υπέροχα νεα Βασουλα.. συγχαρητήρια και σε σκεφτόμουν.. 

Ολα καλα λοιπόν να σου φύγει το άγχος για να τρέφεται σωστά το μωρακι αυτο να σκέφτεσαι!! Είναι οοοοολα υπεροχα .. 

Σου αλλαξε πητ;; στις εβδομάδες έπεσε μέσα;;

Κι άλλος γαμπρός λοιπόν... 

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ κοριτσακι μου!!! Αχ οντως αυτό δεν μου το είπαν χαχαχα θα ρωτησω τον γιατρο! Ναι μαλλον κ άλλος γαμπρουληηηης χιχι :wub:

Just now, Popaki2011 είπε:

Τελειααααα!!!!!!!το αξίζεις!!!!!!Γιορταστε το με τον αντρουλη σου και χαλάρωσε!!!!!!!Μπράβο Βασούλα!!!!!

Σε ευχαριστώ τόσο πολυ! Είσαι πολυ γλυκια! Εύχομαι τα καλύτερα και θα μπαίνω να λεμε τα νεα μας εννοειται!!! ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rina-Katerina είπε:

Καλησπέρα Βασω, ποσο υπέροχα νεα!! Αιντε να ηρεμισεις, να χαλαρώσεις και να το γιορτάσεις σημερα! Τι χαρα, καθε βδομάδα θετικα νεα εχουμε σε αυτο το γκρουπ!! 

 

Καλησπέρα! Και γω το νιωθω αυτό μέρες - μερες αλλα ο δικος μου γιατρός είπε οτι ειναι φυσιολογικό.. Ξεκούρασου οσο μπορείς, ηρεμισε, δε νομίζω να ειναι κατι...!

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μουυυ! Εσύ έχεις πάει για αυχενικη; θυμισε μου!

Just now, Aria konsta είπε:

Τι υπέροχα νεα Βασουλα.. συγχαρητήρια και σε σκεφτόμουν.. 

Ολα καλα λοιπόν να σου φύγει το άγχος για να τρέφεται σωστά το μωρακι αυτο να σκέφτεσαι!! Είναι οοοοολα υπεροχα .. 

Σου αλλαξε πητ;; στις εβδομάδες έπεσε μέσα;;

Κι άλλος γαμπρός λοιπόν... 

Τελικά η ίδια πητ ειναι στις 5/4 και είμαι 12+3 ❤ επισης μου κανανε κ κολπικο κ κοιλιακο υπέρηχο! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...