Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Pepi88 said:

Κοριτσια πήγα γιατρό όλα καλά!ο τράχηλος σταθερός αλλά πλέον μου είπε να είμαι σπίτι να μην κουράζομαι καθόλου!και τελικά το κορίτσι μας εγινε αγόρι !! χχαχαχαχαχαχα!!!!

Άντε βρε κορίτσι που είσαι??? Κάνε κούρα όσο μπορείς γτ μετά θα μας φάνε οι άντρες μας :razz: μείον μια νύφη λοιπόν χάχα... Δε πειράζει γερό να είναι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν είναι να βγάλεις ραγάδες θα βγάλεις.ωστόσο εγώ βάζω της frezyderm μία που είναι για ραγάδες γιατί είναι η μόνη που με ανακουφίζει απ την φαγούρα και την ξηροδερμια.ειχα δοκιμάσει και bio oil και αμυγδαλελαιο αλλά δεν μου έκαναν δουλειά στην ξηροδερμια.μονο με αυτή σώθηκα!!!!!Ειδικά προς το τέλος της εγκυμοσύνης που η κοιλιά είναι τσίτα!

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Άντε βρε κορίτσι που είσαι??? Κάνε κούρα όσο μπορείς γτ μετά θα μας φάνε οι άντρες μας :razz: μείον μια νύφη λοιπόν χάχα... Δε πειράζει γερό να είναι!!! 

Ένα σοκ το πάθαμε χχαχαχαχαχαχα !!τόσο σίγουρη ήμουν για το κορίτσι!!!όλα καλά μωρέ!!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Αν είναι να βγάλεις ραγάδες θα βγάλεις.ωστόσο εγώ βάζω της frezyderm μία που είναι για ραγάδες γιατί είναι η μόνη που με ανακουφίζει απ την φαγούρα και την ξηροδερμια.ειχα δοκιμάσει και bio oil και αμυγδαλελαιο αλλά δεν μου έκαναν δουλειά στην ξηροδερμια.μονο με αυτή σώθηκα!!!!!Ειδικά προς το τέλος της εγκυμοσύνης που η κοιλιά είναι τσίτα!

Και εγώ αυτή βάζω της frezyderm εδώ και ένα μήνα ειδικά στο στήθος που τουμπανιασε από πάρα πολύ νωρίς!Είπα να ρωτήσω γνώμες... :):)

Just now, Pepi88 είπε:

Κοριτσια πήγα γιατρό όλα καλά!ο τράχηλος σταθερός αλλά πλέον μου είπε να είμαι σπίτι να μην κουράζομαι καθόλου!και τελικά το κορίτσι μας εγινε αγόρι !! χχαχαχαχαχαχα!!!!

@Pepi88 άντε μπράβο κάτσε ξεκουράσου!!!Στην αυχενική σου είχαν πει για κορίτσι? 


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Έχουμε κορίτσια στην ομάδα που είναι από Θεσσαλονίκη . Μου έκλεισε ραντεβού ο γιατρός για β επιπεδου στη προγεννητινη διάγνωση με τον γιατρό Απόστολος Αθανασιάδης έχετε καμιά άποψη 

Εγω ειμαι Θεσσαλονικη!! Δεν τον ξερω ομως τον γιατρο αυτον...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Basiliki92 είπε:

Και εγώ αυτή βάζω της frezyderm εδώ και ένα μήνα ειδικά στο στήθος που τουμπανιασε από πάρα πολύ νωρίς!Είπα να ρωτήσω γνώμες... :):)

@Pepi88 άντε μπράβο κάτσε ξεκουράσου!!!Στην αυχενική σου είχαν πει για κορίτσι? 

Ναι στην αυχενική μας είχε πει μεγάλη πιθανότητα για κορίτσι και εμείς το δεσαμε κόμπο !καλά λένε είναι νωρίς στην αυχενική συνήθως για να ξέρεις σίγουρα !

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα ο γυναικολόγος μου έδωσε στο τελευταίο ραντεβού την stratamark για τις ραγαδες..την βρήκα όμως στο ίντερνετ και είναι πανάκριβη!! Έχει 50€...τα 50 γραμμάρια!! Του είπα ότι βάζω αμυγδαλελαιο και μου λέει μη βάζεις ο,τι να ναι..το αμυγδαλελαιο έχει ενοχοποιηθεί για πρόωρο τοκετό!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Ναι στην αυχενική μας είχε πει μεγάλη πιθανότητα για κορίτσι και εμείς το δεσαμε κόμπο !καλά λένε είναι νωρίς στην αυχενική συνήθως για να ξέρεις σίγουρα !

@Pepi88 και εμένα μου δώσε πιθανότητες για κορίτσι αλλά δεν το πολυπιστεψα γτ ούτε αυτός ήταν σίγουρος οπότε λέω κάτσε να δούμε!!!Γιατι ο γυναικ. πριν την αυχενική  μου χε πει αγορι αχχαχαχα...

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια εμένα ο γυναικολόγος μου έδωσε στο τελευταίο ραντεβού την stratamark για τις ραγαδες..την βρήκα όμως στο ίντερνετ και είναι πανάκριβη!! Έχει 50€...τα 50 γραμμάρια!! Του είπα ότι βάζω αμυγδαλελαιο και μου λέει μη βάζεις ο,τι να ναι..το αμυγδαλελαιο έχει ενοχοποιηθεί για πρόωρο τοκετό!!

 @Evoulini24 ρίξε μια μάτια στην  frezyderm είναι πιο οικονομική και έχω ακούσει καλά σχόλια!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Evoulini24 said:

Κορίτσια εμένα ο γυναικολόγος μου έδωσε στο τελευταίο ραντεβού την stratamark για τις ραγαδες..την βρήκα όμως στο ίντερνετ και είναι πανάκριβη!! Έχει 50€...τα 50 γραμμάρια!! Του είπα ότι βάζω αμυγδαλελαιο και μου λέει μη βάζεις ο,τι να ναι..το αμυγδαλελαιο έχει ενοχοποιηθεί για πρόωρο τοκετό!!

@Evoulini24 εγω σε σχεση με το τι βαζουμε πανω μας στην εγκυμοσυνη ειμαι συμφωνη με τον γιατρο σου... Τους πρωτους μηνες εγω δεν εβαζα ουτε ενυδατικη προσωπου (οκ παραδεχομαι οτι με ειχε πιασει ψυχωση). 

Αυτο που κανω παντως για καθε τι που βαζω πανω μου ειναι να γκουγκλαρω ενα ενα τα συστατικα κ να βλεπω αν ειναι οκ για εγκυμοσυνη

υπαρχει κ ενα σαιτ που με βοηθησε πολυ λεγεται 15minbeauty

  • Μου αρέσει 2

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

@Evoulini24 εγω σε σχεση με το τι βαζουμε πανω μας στην εγκυμοσυνη ειμαι συμφωνη με τον γιατρο σου... Τους πρωτους μηνες εγω δεν εβαζα ουτε ενυδατικη προσωπου (οκ παραδεχομαι οτι με ειχε πιασει ψυχωση). 

Αυτο που κανω παντως για καθε τι που βαζω πανω μου ειναι να γκουγκλαρω ενα ενα τα συστατικα κ να βλεπω αν ειναι οκ για εγκυμοσυνη

υπαρχει κ ενα σαιτ που με βοηθησε πολυ λεγεται 15minbeauty

Καλημέρα!!Ενυδατική δεν έβαζα ούτε εγώ κ συνεχίζω να μην βάζω.όπως επίσης δεν βαφομαι παρά μόνο αν είναι να πάω κάπου (σπάνια δλδ )

Θα δω αυτό  το σάιτ που μας είπες, χρήσιμη πληροφορία!

  • Μου αρέσει 2

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Κοριτσια πήγα γιατρό όλα καλά!ο τράχηλος σταθερός αλλά πλέον μου είπε να είμαι σπίτι να μην κουράζομαι καθόλου!και τελικά το κορίτσι μας εγινε αγόρι !! χχαχαχαχαχαχα!!!!

Χαχαχαχαχαχαχ τι ωραια έκπληξη σας έκανε το μικρούλι;;; 

Απίστευτο!!!

Ξεκούραση..τωρα αρκετή.. ολα τεεεελεια μπραβοοο ☆☆☆

 

  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Χαχαχαχαχαχαχ τι ωραια έκπληξη σας έκανε το μικρούλι;;; 

Απίστευτο!!!

Ξεκούραση..τωρα αρκετή.. ολα τεεεελεια μπραβοοο ☆☆☆

 

Ναι μπεμπακος τελικά !!ο άντρας μου μετά το πρώτο σοκ (έπρεπε να βλέπατε το μούτρα του γιατί την κορακλα την είχε σίγουρη) άρχισε να μιλάει στον γιο του σαν να είναι επαγγελματίας ποδοσφαιριστής!!!αχ στιγμές απείρου κάλλους!!!!δεν βαριέσαι αυτές είναι οι όμορφες στιγμές της εγκυμοσύνης!!

  • Χαχα 3

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 said:

Ναι μπεμπακος τελικά !!ο άντρας μου μετά το πρώτο σοκ (έπρεπε να βλέπατε το μούτρα του γιατί την κορακλα την είχε σίγουρη) άρχισε να μιλάει στον γιο του σαν να είναι επαγγελματίας ποδοσφαιριστής!!!αχ στιγμές απείρου κάλλους!!!!δεν βαριέσαι αυτές είναι οι όμορφες στιγμές της εγκυμοσύνης!!

χαχα! να σας ζησειιι ο μπεμπαρος!!! και εμεις μεχρι τον 5ο θεωρουσαμε οτι εχουμε κοριτσι (ο γιατρος δεν ελεγε τπτ με σιγουρια - εμεις κυριως επειδη ειχα πολλους εμετους και επειδη ΟΛΟΙ οι φιλοι και η οικογενεια μας ελεγαν σιγουρα κοριτσι κοριτσι, με αποτελεσμα να μας πεισουν - χαχχα). και ετσι ο αντρας μου τραγουδουσε ολο το καλοκαιρι στην κοιλια μου το τραγουδι "εισαι νεραιδα της αυγηςςς η πιο ομορφη ολης της γηςςς".... τελικα εχουμε αγορι :mrgreen: δεν του πολυτραγουδαει πια εχει φοβηθει :lol:

Just now, Popaki2011 said:

Καλημέρα!!Ενυδατική δεν έβαζα ούτε εγώ κ συνεχίζω να μην βάζω.όπως επίσης δεν βαφομαι παρά μόνο αν είναι να πάω κάπου (σπάνια δλδ )

Θα δω αυτό  το σάιτ που μας είπες, χρήσιμη πληροφορία!

χιχι :wub: εγω βαζω πλεον δυο τρεις φορες την εβδομαδα, αλλα εχω παρει μια με πολυ πιο απλα συστατικα απο την προ-εγκυμοσυνης μου! 

  • Χαχα 4

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

χαχα! να σας ζησειιι ο μπεμπαρος!!! και εμεις μεχρι τον 5ο θεωρουσαμε οτι εχουμε κοριτσι (ο γιατρος δεν ελεγε τπτ με σιγουρια - εμεις κυριως επειδη ειχα πολλους εμετους και επειδη ΟΛΟΙ οι φιλοι και η οικογενεια μας ελεγαν σιγουρα κοριτσι κοριτσι, με αποτελεσμα να μας πεισουν - χαχχα). και ετσι ο αντρας μου τραγουδουσε ολο το καλοκαιρι στην κοιλια μου το τραγουδι "εισαι νεραιδα της αυγηςςς η πιο ομορφη ολης της γηςςς".... τελικα εχουμε αγορι :mrgreen: δεν του πολυτραγουδαει πια εχει φοβηθει :lol:

χιχι :wub: εγω βαζω πλεον δυο τρεις φορες την εβδομαδα, αλλα εχω παρει μια με πολυ πιο απλα συστατικα απο την προ-εγκυμοσυνης μου! 

Εκλαψααααα με το τραγούδι.χαχαχαχχαζαχαχαχαχαχαζαχαχαχα!!!εσείς την πατήσατε πιο πολύ από εμάς !!!!αχ πολύ γέλασα να είσαι καλά !!!

  • Χαχα 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Pepi88όλα καλά τέλικα! Μπράβο κοριτσι μου ξεκούρασου όπως σου είπε ο γιατρός! Τι ακούω... Αγοράκι τελικά;; Το βλέπω μόνη μου θα μείνω με τη μπέμπα!! :P:Pχάχα πλάκα κάνω γερά παιδάκια πάνω απ όλα!!

@pap88 πέθανα στο γέλιο!! Το έκανα εικόνα και έσκασα στο γέλιο!! Δεν πειράζει πες του ή νεράιδα έγινε νεράιδος τελικά!! 

Κορίτσια κιλά έχετε βάλει; εγώ έχω βάλει τρία μέχρι στιγμής και η κοιλίτσα επίσης έχει πεταχτεί αρκετά. :-PΧαίρομαι που πια φαίνεται και όλοι καταλαβαίνουν ότι είμαι πια εγκυος!! Είμαι 17+4ημ.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...