Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

23 ώρες πρίν, Renez είπε:

Κ έχουν τόσο θέμα οι δικοί σου με το παιδί?? Πραγματικά δε μπορώ να το καταλαβω.. 

Δε πειράζει έχεις τον αντρουλη σου εσύ κ μαζί θα τα κατάφερετε όλα!!

Ναι μια χαρά θα πάνε όλα!! Σ ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τάνια μιχ είπε:

γιατροι είναι... θα ξέρουν καλύτερα από εμάς!!!! λέω να τους εμπιστευτούμε και εύχομαι όλα να πάνε καλά και να τα δούμε τα σποράκια μας καλά.. 

στείλε φώτο... και η δικιά μου δεύτερη γραμμή ήταν άχνη με δύο μέρες καθυστέρηση 

Δε φαίνεται σχεδόν καθόλου στη φωτό 

Δε ξέρω αν θα καταλάβετε

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Popaki2011 είπε:

Εγώ εγώ!!!!!!Ανυπομονώ!!!!!

Καλώς ήρθες!!!!!Εύχομαι αυτή τη φορά να είναι όλα τέλεια!!!!!!άρα έχεις ήδη 2 παιδιά 4 χρονών???τι είναι, κορίτσια-αγόρια?να είναι γερά κ να τα καμαρώνεις!!!

Βρε κορίτσια εσείς που έχετε κι άλλα παιδιά και από Σεπτέμβρη θα πάνε σχολείο,τι σκέφτεστε?δεν αγχώνεστε?προβληματίζομαι πάρα πολύ με όλη αυτή την κατάσταση. Μήπως λίγο πριν γεννήσω να τις σταματήσω ώστε να είναι υγιείς να υποδεχτούν το αδερφάκι τους?Η μεγάλη μου κόρη θα είναι νήπιο και η μικρή παιδικό,έχω περιθώριο δλδ να το κάνω.και εμείς με τις ιώσεις πως θα την παλέψουμε?έχουμε και τον covid, όλα τα 'χε η μαργιορη που λένε.

Κ γω το σκέφτομαι..ακριβώς αλλά δεν αγχώνομαι από τώρα.. Πιο πολύ με αγχώνει το θα γίνει με το covid.. Πιστευω ότι δεν θα χρειαστεί να τις σταματήσεις... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τάνια μιχ είπε:

Δεν βλέπω κάτι

Δε ξέρω πως να τη δημοσιεύσω 

Η ουσία είναι 

Να μου πείτε υπάρχει ποτέ περίπτωση να βλέπει ίχνος θετικού και να μην είναι τελικά; 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Δε ξέρω πως να τη δημοσιεύσω 

Η ουσία είναι 

Να μου πείτε υπάρχει ποτέ περίπτωση να βλέπει ίχνος θετικού και να μην είναι τελικά; 

 

αν βλέπεις δύο γραμμές είναι θετικό ξέρω εγώ!!! πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τάνια μιχ είπε:

αν βλέπεις δύο γραμμές είναι θετικό ξέρω εγώ!!! πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις;

Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση , σε περίπου δύο μέρες περιμένω 

Αχχχχχ

Η χοριακη θα δείξει 

Δε κάνω άλλο τεστ , γιατί μπορεί να μας τρελάνει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!! Είμαι κι εγώ έγκυος με τελευταία περίοδο 4/6/20 και ΠΗΤ 10/4/21 .. περιμένω το τρίτο μου παιδάκι αν όλα πάνε καλά. Ελπίζω να πάνε για όλες μας τα πράγματα καλά και να ταξιδέψουμε παρέα μέχρι τον Μάρτιο με γερά μωράκια !!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ria είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! Είμαι κι εγώ έγκυος με τελευταία περίοδο 4/6/20 και ΠΗΤ 10/4/21 .. περιμένω το τρίτο μου παιδάκι αν όλα πάνε καλά. Ελπίζω να πάνε για όλες μας τα πράγματα καλά και να ταξιδέψουμε παρέα μέχρι τον Μάρτιο με γερά μωράκια !!! 

Καλώς ήρθες!!!!Κι εγώ το τρίτο περιμένω με το καλό!έκανες υπέρηχο?αύριο εγώ, έκανα μόνο τον προγεννητικο. 


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ria είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! Είμαι κι εγώ έγκυος με τελευταία περίοδο 4/6/20 και ΠΗΤ 10/4/21 .. περιμένω το τρίτο μου παιδάκι αν όλα πάνε καλά. Ελπίζω να πάνε για όλες μας τα πράγματα καλά και να ταξιδέψουμε παρέα μέχρι τον Μάρτιο με γερά μωράκια !!! 

Καλημέρα με το καλο το μωράκι σου..σου εύχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Ποσο εβδομαδων είσαι;;

10/4 πολυ δεν είναι;; μήπως μπερδεύτηκες;


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ria είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! Είμαι κι εγώ έγκυος με τελευταία περίοδο 4/6/20 και ΠΗΤ 10/4/21 .. περιμένω το τρίτο μου παιδάκι αν όλα πάνε καλά. Ελπίζω να πάνε για όλες μας τα πράγματα καλά και να ταξιδέψουμε παρέα μέχρι τον Μάρτιο με γερά μωράκια !!! 

Μάλλον κάτι λάθος μέτριες λογικά πρέπει να είσαι κάτι πιο λίγα από 7 ευδομαδες 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση , σε περίπου δύο μέρες περιμένω 

Αχχχχχ

Η χοριακη θα δείξει 

Δε κάνω άλλο τεστ , γιατί μπορεί να μας τρελάνει

Καλημερα και ευχομαι να πανε ολα καλα και να είσαι... 

Εγώ στην πρωτη κυηση, εκανα ένα τεστ και είχε άχνη θετική, σκέψου παραλίγο να το πεταξω από τα νευρα μου.. Πάω πισω στο φαρμακείο και το δείχνω στην φαρμακοποιό μας, μου λέει κάνε ακόμα ένα μετά από δυο ημέρες. Και παω και παλι άχνη, μα λίγο πιο έντονο θετικό. 

Στην δευτερη κυηση, εκανα πεντε τεστ, ναι πεντε.. Με 15 ημέρες καθυστέρησης, όλα αρνητικά, εκτός από ένα με άχνη γραμμή και τώρα περιμενω την μπαμπουλα μου χαχαχα

Όποτε είσαι έγκυος αν υπάρχει γραμμή... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...