Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Renez said:

Ακριβώς για αυτό σας έγραψα αυτό το κατεβατο..για να σας ηρεμίσω όσο μπορώ βάση αληθινών βέβαια στοιχείων..

Όλα θα πάνε τέλεια!! "Ελπίδα" το όνομα σου να θυμάσαι..;)

Σε ευχαριστώ. Θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, elpida2019 είπε:

Σε ευχαριστώ. Θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη

Έτσι κ αλλιώς έχεις την ομαδουλα σου αλλά κ όλες εμάς που πεταγομαστε να στηρίζουμε η μία την άλλη!!

Καλό σου βράδυ κοριτσι:)

Link to comment
Share on other sites

Εμεις την προηγούμενη εβδομάδα που ήμουν 6+2 ημερών είδαμε καρδούλες να πάλλονται αλλά δεν εμηθελε ο γιατρός μου να βάλουμε ντοπλερ και τα ενοχλήσουμε γτ ήταν πολύ μικρά.στο επόμενο όμως ραντεβού μας είπαμε ότι θα ακούσουμε και καρδούλες και ανυπομονώ!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Έτσι κ αλλιώς έχεις την ομαδουλα σου αλλά κ όλες εμάς που πεταγομαστε να στηρίζουμε η μία την άλλη!!

Καλό σου βράδυ κοριτσι:)

Καλό βράδυ και σε σένα κοπέλα μου :)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Rita Ath. είπε:

σήμερα σου εύχομαι μια πολύ μεγάλη χοριακή!!!!! όλα θα πάνε καλά!!!

και εγώ είχα ΄πόνους περιόδου και πόνους στην πλάτη χαμηλά και τώρα σταμάτησαν. όμως έχω αναγούλες οπότε φαντάζομαι ότι αυξάνεται η χοριακή. εσύ; α και εγώ είμαι 6 και 3 σήμερα και την τετάρτη θα πάω στο νοσοκ για υπέρηχο. τη δευτερα 27 του μηνός έχω κλείσει σε ιδιωτη γυναικολόγο αλλά δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε και θα παω και μεθαύριο για υπέρηχο στο νοσοκ. απλά φοβάμαι και τα κρούσματα του covid. δεν είναι να πολυπηγαίνεις στο νοσοκ.

καλή επιτυχία και στα κορίτσια μας που σήμερα έχουν υπέρηχο!

επίσης τι έγινε η μάτη;

τα κορίτσια με εξωσωματική;;;

Δυστυχώς αρνητική 

Μου είπε ο γιατρός αν δε μου έρθει περίοδος σε δύο μέρες που περιμένω 

Να την επαναλάβω τη παρασκευή και βλέπουμε

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ άκουσα καρδούλα,ακριβώς 6 εβδομάδων είμαι.Ηταν μαγικό αυτό το τουκου τουκου!!!!!Τρίτη εγκυμοσύνη και είναι σαν πρώτη!Έχω ραντεβού ξανά στις 5 Αυγούστου, του ζήτησα να μειώσω τα utrogestan γιατί είμαι όλη μέρα μόνη με 2 παιδιά, και μου είπε να παίρνω μόνο 1 κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ ώστε να μειώσω και τις παρενέργειες. Καταπληκτικά!!!!!!Απίθανο συναίσθημα, είμαστε ευλογημενες!

  • Μου αρέσει 4

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Popaki2011 είπε:

Κι εγώ άκουσα καρδούλα,ακριβώς 6 εβδομάδων είμαι.Ηταν μαγικό αυτό το τουκου τουκου!!!!!Τρίτη εγκυμοσύνη και είναι σαν πρώτη!Έχω ραντεβού ξανά στις 5 Αυγούστου, του ζήτησα να μειώσω τα utrogestan γιατί είμαι όλη μέρα μόνη με 2 παιδιά, και μου είπε να παίρνω μόνο 1 κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ ώστε να μειώσω και τις παρενέργειες. Καταπληκτικά!!!!!!Απίθανο συναίσθημα, είμαστε ευλογημενες!

τι ευχάριστα νέα!!!! μπράβο! αχ αυτή η καρδούλα! το πρώτο σημαντικό σκαλοπάτι είναι αυτό! ανυπομονώ και εγώ να ακούσω την καρδούλα! πόσους παλμούς σου είπε;; τελικά ήταν ένα το σποράκι;;;

5 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Κορίτσια είδαμε σακο ακούσαμε καρδούλα !όλα καλά μέχρι στιγμής !είμαι 6×3!σε τρεις βδομάδες ξανά υπέρηχο.μου έγραψε ένα κάρο εξετάσεις !

αχ μπράβο και σε σένα!!! τι καλά νέα!! και εγώ αύριο θα πάω και κοντεύω να σκάσω!!! παλμούς σου είπε; μπραβο κορίτσια τώρα θα ηρεμήσατε!!!

8 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Δυστυχώς αρνητική 

Μου είπε ο γιατρός αν δε μου έρθει περίοδος σε δύο μέρες που περιμένω 

Να την επαναλάβω τη παρασκευή και βλέπουμε

μη στενοχωριέσαι. μάλλον είναι πολύ νωρίς. καταλαβαίνω πώς νιώθεις. κάνε λίγο ακόμη υπομονή και όσο δεν έρχεται η κοκκινούλα έχεις πολλές ελπίδες!

8 ώρες πρίν, Hope girl είπε:

Εμεις την προηγούμενη εβδομάδα που ήμουν 6+2 ημερών είδαμε καρδούλες να πάλλονται αλλά δεν εμηθελε ο γιατρός μου να βάλουμε ντοπλερ και τα ενοχλήσουμε γτ ήταν πολύ μικρά.στο επόμενο όμως ραντεβού μας είπαμε ότι θα ακούσουμε και καρδούλες και ανυπομονώ!!!

είσαι εγκυος σε δίδυμα;;; να και μία διδυμοεγκυούλα! καλως μας ήρθες! έχεις πολλές αναγούλες πώς νιώθεις;;;


AYpt.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita Ath. είπε:

τι ευχάριστα νέα!!!! μπράβο! αχ αυτή η καρδούλα! το πρώτο σημαντικό σκαλοπάτι είναι αυτό! ανυπομονώ και εγώ να ακούσω την καρδούλα! πόσους παλμούς σου είπε;; τελικά ήταν ένα το σποράκι;;;

αχ μπράβο και σε σένα!!! τι καλά νέα!! και εγώ αύριο θα πάω και κοντεύω να σκάσω!!! παλμούς σου είπε; μπραβο κορίτσια τώρα θα ηρεμήσατε!!!

μη στενοχωριέσαι. μάλλον είναι πολύ νωρίς. καταλαβαίνω πώς νιώθεις. κάνε λίγο ακόμη υπομονή και όσο δεν έρχεται η κοκκινούλα έχεις πολλές ελπίδες!

είσαι εγκυος σε δίδυμα;;; να και μία διδυμοεγκυούλα! καλως μας ήρθες! έχεις πολλές αναγούλες πώς νιώθεις;;;

Καλημέρα!!!!Άσε!αναγουλες και απίστευτη κουραση,να ξυπνάω το πρωί και να σκεφτομαι σε πόση ώρα θα κάθομαι στον καναπέ...του το είπα του γιατρού και μου είπε ότι τα αισθάνομαι όλα στο διπλάσιο.αναγουλα να φανταστείς έχω μέχρι και στον ύπνο μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rita Ath. είπε:

τι ευχάριστα νέα!!!! μπράβο! αχ αυτή η καρδούλα! το πρώτο σημαντικό σκαλοπάτι είναι αυτό! ανυπομονώ και εγώ να ακούσω την καρδούλα! πόσους παλμούς σου είπε;; τελικά ήταν ένα το σποράκι;;;

αχ μπράβο και σε σένα!!! τι καλά νέα!! και εγώ αύριο θα πάω και κοντεύω να σκάσω!!! παλμούς σου είπε; μπραβο κορίτσια τώρα θα ηρεμήσατε!!!

μη στενοχωριέσαι. μάλλον είναι πολύ νωρίς. καταλαβαίνω πώς νιώθεις. κάνε λίγο ακόμη υπομονή και όσο δεν έρχεται η κοκκινούλα έχεις πολλές ελπίδες!

είσαι εγκυος σε δίδυμα;;; να και μία διδυμοεγκυούλα! καλως μας ήρθες! έχεις πολλές αναγούλες πώς νιώθεις;;;

Η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία

Χαχαχαχα 

Όλα καλά θα πάνε 

Κ αν δε πάνε θα τα πάμε εμείς

Μέχρι στιγμής πάντως ακόμα τπτ

Κλασσικα τσιμπιματακια 

Λίγο βάρος 

Αλλά κανένα άλλο σημάδι 

Θα δούμε

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida2019 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Φροντίζετε τον εαυτό σας? Συνεχίζετε να χρησιμοποιείτε τα ίδια καλλυντικά ? Κάνετε gel στα νύχια?

Καλημέρα!Εμένα ο γιατρός μου είπε το πρώτο τρίμηνο ούτε νυχια,ούτε βάψιμο μαλλιά και έχουν αρχίσει να φαίνονται τα λευκά και εκνευρίζομαι.οσο για τα καλλυντικά,επειδή είμαι μονίμως κουρασμένη από τότε που ξεκίνησαν τα συμπτώματα μόνο καθαριστικό προσώπου και κρέμα βάζω,και αυτά καμιά φορά με το ζόρι...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω δεν υπάρχουν βαφές μαλλιών για εγκυμονουσες . Ένα θέμα με τα άσπρα έχω και εγώ 

Άσε αυτά τα άτιμα τα άσπρα με έχουν σκάσει και εμένα αλλά και τι να κάνουμε;μια φίλη όταν ήταν έγκυος χρησιμοποιούσε την ινοα που συμφωνούσε και ο γιατρός της αλλά και πάλι μετά το πρώτο τρίμηνο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...