Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Αχ κορίτσια τι να πω.. περαστικά! Κι εγώ αγχώνομαι πολύ με τις ιώσεις ειδικά τώρα που πήγε παιδικό.. αλλά προς το παρών ότι έχει κολλήσει ευτυχώς ήταν μόνο βήχας και μυξες. 

Στα άλλα νέα πήγαμε παιδικό, κάθεται αρκετά με την κοπέλα αλλά μόλις τον βάλει στην τάξη δεν συνεργάζεται με τα παιδάκια.. αλλά οκ 3η μέρα είναι ακόμα μάλλον λογικό είναι. Τρώει κιόλας μια χαρά αν και είναι πολύ φτωχό το πρωινό τους. Από την άλλη το θέμα είναι να τρώει με τα υπόλοιπα παιδιά γτ αν του στέλνω εγώ δεν θα ζηλεύει από αυτό που τρώνε τα άλλα?

  • Μου αρέσει 2

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@georgia1988και ποιος δεν τις φοβάται τις παλιοιωσεις🥺εγώ θα έλεγα να τρώει το φαγητό που παρέχει ο παιδικός γιατί θα του φαίνεται λίγο περίεργο να τρώει κάτι διαφορετικό από τα υπόλοιπα παιδιά,άσε που θα ζηλεύει..αχ τι καλά που ξεκινήσατε παιδικό ...εμείς από Σεπτέμβριο..σε ιδιωτικό τον πας;;

Με τον θηλασμό τι έγινε;;

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2023 at 10:37 ΜΜ, Basiliki92 είπε:

@Mighty86 αχ Παναγία μου τι τραβάνε φέτος τα πιτσιρίκια κ εμάς ίωση ήταν κ έκανε ρινίτιδα κ ο λαιμός  ήταν κατά κόκκινος μας είπε η παιδίατρος … στην ρινίτιδα έβγαζε αίμα εσάς από την μύτη ;

έβγαζε ελάχιστο όπως όταν κ εμείς προσπαθούμε να βγάλουμε φλέγμα κ ερεθίζεται λίγο η μύτη. δεν ήταν οξεία ούτε η ρινίτιδα ούτε η αμυγδαλίτιδα απλά δεν τον έπιασε η αντιβίωση.

On 3/3/2023 at 5:57 ΜΜ, georgia1988 είπε:

Αχ κορίτσια τι να πω.. περαστικά! Κι εγώ αγχώνομαι πολύ με τις ιώσεις ειδικά τώρα που πήγε παιδικό.. αλλά προς το παρών ότι έχει κολλήσει ευτυχώς ήταν μόνο βήχας και μυξες. 

Στα άλλα νέα πήγαμε παιδικό, κάθεται αρκετά με την κοπέλα αλλά μόλις τον βάλει στην τάξη δεν συνεργάζεται με τα παιδάκια.. αλλά οκ 3η μέρα είναι ακόμα μάλλον λογικό είναι. Τρώει κιόλας μια χαρά αν και είναι πολύ φτωχό το πρωινό τους. Από την άλλη το θέμα είναι να τρώει με τα υπόλοιπα παιδιά γτ αν του στέλνω εγώ δεν θα ζηλεύει από αυτό που τρώνε τα άλλα?

ναι μωρέ καλύτερα κεγώ πιστεύω να τρώει ότι κ τα άλλα. σιγά σιγά πιστεύω θα ξεθαρρέψει θα θέλει το χρόνο του

εγώ ανησυχώ γιατί ο δικός μου είναι λίγο ταλιμπάν. στο πάρκο κ στους παιδότοπους έχει πάθει κτητικότατα όλα είναι δικά του από τα παιχνίδια τα ξένα κ τα δικά του μέχρι την τσουλήθρα κ την κούνια και μάλιστα μπορεί να φωνάξει ένα άλλο παιδάκι ή να το σπρώξει να το ενοχλήσει κτλ. πφφφ . το καλό που έχει είναι οτι χαμογελάει μετά κ τον συγχωράνε γονείς κ παιδάκια αλλά κάνω πολύ τον διαιτητή

  • Μου αρέσει 1
  • Δύναμη! 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@valentina23 @Mighty86 σε ιδιωτικό πάμε ναι . Οι δημόσιοι εδώ είναι πάνω από δυόμιση.. Αύριο θα κάτσει μέχρι τις 12 να δουμε πως θα πάει.. δεν καταλαβαίνει ότι πρέπει να περιμένει τη σειρά του νομίζει κι εμένα ότι όλα τα παιχνίδια είναι δικά του. Τους έφερε μια κόλα η δασκάλα και ήθελε μόνο αυτός να κολλάει και επειδή δεν λέει εγώ έλεγε συνέχεια ο Διονύσης να κολλάει λίγο, μόνο ο Διονύσης.. χαχα.. στον παιδότοπο εμένα αν κάποιο παιδί του πάρει το παιχνίδι δεν το διεκδικεί απλά κάθεται και κλαίει.. όπως και αν το σπρώξει άλλο παιδάκι απλά το κοιτάει.. φλωρακι τον έκανα!

  • Καλή τύχη! 1
  • Χαχα 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κοριτσια δεν αφήνει να ακουμπάει κανένα άλλο παιδάκι τα παιχνίδια της το πατίνι της τιποτα επίσης καμία φορά ειδικά μετά την κλεισούρα της ίωσης δεν θέλει αλλά παιδάκια να πηγαίνουν στην τσουλήθρα αυτό τώρα κάπως το ξεπεράσαμε … εννοείται αν κάποιο την πλησιάσει να της πάρει κάτι η πλησιάσει εμένα  το σπρώχνει … και αισθάνομαι κ εγώ πολυ άσχημα είναι που είναι μοναχοπαίδια φταίει κ η κλεισούρα…

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 8/3/2023 at 5:48 ΜΜ, Basiliki92 είπε:

Εμένα κοριτσια δεν αφήνει να ακουμπάει κανένα άλλο παιδάκι τα παιχνίδια της το πατίνι της τιποτα επίσης καμία φορά ειδικά μετά την κλεισούρα της ίωσης δεν θέλει αλλά παιδάκια να πηγαίνουν στην τσουλήθρα αυτό τώρα κάπως το ξεπεράσαμε … εννοείται αν κάποιο την πλησιάσει να της πάρει κάτι η πλησιάσει εμένα  το σπρώχνει … και αισθάνομαι κ εγώ πολυ άσχημα είναι που είναι μοναχοπαίδια φταίει κ η κλεισούρα…

 

On 8/3/2023 at 3:52 ΜΜ, georgia1988 είπε:

@valentina23 @Mighty86 σε ιδιωτικό πάμε ναι . Οι δημόσιοι εδώ είναι πάνω από δυόμιση.. Αύριο θα κάτσει μέχρι τις 12 να δουμε πως θα πάει.. δεν καταλαβαίνει ότι πρέπει να περιμένει τη σειρά του νομίζει κι εμένα ότι όλα τα παιχνίδια είναι δικά του. Τους έφερε μια κόλα η δασκάλα και ήθελε μόνο αυτός να κολλάει και επειδή δεν λέει εγώ έλεγε συνέχεια ο Διονύσης να κολλάει λίγο, μόνο ο Διονύσης.. χαχα.. στον παιδότοπο εμένα αν κάποιο παιδί του πάρει το παιχνίδι δεν το διεκδικεί απλά κάθεται και κλαίει.. όπως και αν το σπρώξει άλλο παιδάκι απλά το κοιτάει.. φλωρακι τον έκανα!

όχι μωρέ κορίτσια δεν φταίει η κλεισούρα ούτε κ κάπου εμείς.. αφού συμβαίνει με όλα είναι καθαρά ηλικιακό...υπομονή κ αγωνιστικούς χαιρετισμούς! η παιδίατρος μου είπε ότι ίσως βελτιωθεί κ πριν τον παιδικό ίσως κ στρώσει στον παιδικό. κάποια θα δυσκολευτούν λίγο στην προσαρμογή συνήθως τα δεύτερα κάνουν περίπατο.τα πρώτα θέλουν λίγο τον χρόνο τους με τον παιδικό..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

@valentina23 ευχαριστω παρά πολυ να είναι γερά όλα τα παιδάκια του κόσμου !!! Κοριτσια γράψτε τα νέα σας πως πάτε … εμένα έχει πάρει μπρος με τις λεξούλες αρκετά αλλά τα λέει πολυ μπερδεμένα ακόμα όχι τόσο καθαρά έχουμε μέλλον πολυ αλλά τουλάχιστον προσπαθεί κ εκφράζεται… κατά τ αλλά παρά πολυ πεισματάρα κ ζωηρή δεν μας ακούει καθόλου μα καθόλου κ έχει κολλήσει πάνω μου ποτέ με εμένα ποτέ με τον πατέρα της δεν θέλει κανέναν άλλον ούτε την γιαγιά της ούτε κανέναν ειδικά να έρχονται στο σπιτι με τίποτα 🤣 

  • Χαχα 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Basiliki92 χαχα εμένα είναι πολύ ντροπαλή και φοβιτσιαρα αλλά και πεισματάρα...η αλήθεια είναι ότι κάποιες φορές με βγάζει κι απ' τη δύσκολη θέση όταν βαριέμαι κάποιους χαχα..και μένα πολλές λεξουλες , και ότι της λένε το αρπάζει ειδικά τη γιαγιά της που κοσμεί με διάφορα επίθετα τον παππού της😆κι έρχεται και μας τα λέει...της δείχνει και διάφορα "καλά" ο αδερφός της...πάει θα το χαλάσουν το κορίτσι μου..θα πάει παιδικό και θα μας σχολιάζουν..θα λένε κοίτα τι μαθαίνουν στο παιδί..αχ άνοιξε κι ο καιρός κορίτσια να βγαίνουμε και καμιά βόλτα ..δεν αντέχεται αυτή η Κλεισούρα .

Έχετε πάρει τρίκυκλο ποδήλατακι με οδηγό για τον γονέα;;γιατί είμαι σε αναζήτηση ..επίσης μου αρέσουν και τα πατίνια τα μετατρεπόμενα που έχει και καθισματακι όσο είναι μικρά..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@valentina23 εμείς έχουμε τρίκυκλο ποδήλατο από πέρυσι κ φέτος της πήρα και το πατίνι αυτό που λες είναι πολυ ωραίο … εμένα μου την χαλάει ο παππούς της 😀 εμένα είναι όπως η δικιά σ κ ντροπαλή κ πεισματάρα κ λίγο απ όλα χαχαχαχαχ επίσης γκρίνια από το πρωί μέχρι το βράδυ …


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

@Basiliki92 χαχα εμένα είναι πολύ ντροπαλή και φοβιτσιαρα αλλά και πεισματάρα...η αλήθεια είναι ότι κάποιες φορές με βγάζει κι απ' τη δύσκολη θέση όταν βαριέμαι κάποιους χαχα..και μένα πολλές λεξουλες , και ότι της λένε το αρπάζει ειδικά τη γιαγιά της που κοσμεί με διάφορα επίθετα τον παππού της😆κι έρχεται και μας τα λέει...της δείχνει και διάφορα "καλά" ο αδερφός της...πάει θα το χαλάσουν το κορίτσι μου..θα πάει παιδικό και θα μας σχολιάζουν..θα λένε κοίτα τι μαθαίνουν στο παιδί..αχ άνοιξε κι ο καιρός κορίτσια να βγαίνουμε και καμιά βόλτα ..δεν αντέχεται αυτή η Κλεισούρα .

Έχετε πάρει τρίκυκλο ποδήλατακι με οδηγό για τον γονέα;;γιατί είμαι σε αναζήτηση ..επίσης μου αρέσουν και τα πατίνια τα μετατρεπόμενα που έχει και καθισματακι όσο είναι μικρά..

πατίνιιιιι!

το πατίνι το έχουμε λιώσει! έτσι καθιστός κάνει κ για λίγο όρθιος...  του πήραμε κ ένα κράνος κ από τότε πάμε παντού με το πατίνι. μόνο να κοιμηθεί με το πατίνι δεν μου έχει ζητήσει ακόμα...

εγώ αυτό που θα ήθελα να σας ρωτήσω είναι την γνώμη σας για τα ποδήλατα ισορροπίας. σκέφτεστε να πάρετε?

εμείς περάσαμε τώρα πρόσφατα κ μια ίωση τύπου γαστρεντερίτιδα. ευτυχώς του έκανα για μια βδομάδα πολύ προσεκτική διατροφή κ δεν μου έκανε πολλούς εμετούς κ διάρροιες αλλά πέρασαν μια δυο μέρες που ζούσε με αέρα ψωμί κ μήλο. έγινε ακόμα πιο αδύνατος αλλά τώρα έχει ήδη πάρει τα πάνω του πάλι ευτυχώς. Παίρνουμε κ σίδερο εμείς γιατί από το καλοκαίρι με τα δόντια κ μετά όχι κόβιντ,όχι μύξες όχι ιώσεις όχι αμυγδαλές φαί δεν φάγαμε κ τόσο...

να χαίρεστε τα μικρά σας που γίνανε 2 κορίτσια!

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mighty86 να τα χαιρόμαστε 🥰 και εμένα το πατίνι το παει αέρα καθιστή ακόμα … εγώ δεν σκέφτομαι να της πάρω ποδήλατο ισορροπίας ακόμα φτάνει με τα τόσα οχήματα δεν μπορω 😄 δοκιμάσαμε μια μετά από ένα άλλο κοριτσάκι καλό ήταν δεν με τρελαίνει και τόσο σαν ιδέα δεν ξέρω …

  • Μου αρέσει 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια! Είχα λίγο καιρό να μπω ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Να χαιρόμαστε τα μικρά μας!!

Κορίτσια εμείς περάσαμε δύσκολα με τον παιδικό.. άλλαξε το πρόγραμμα του δεν κοιμόταν ακόμα δλδ ξυπνά πολύ την νύχτα. Ενώ πάει με χαρά και του αρέσει πολύ μάλλον νιώθει κάποια ανασφάλεια και ξυπνάει συνέχεια . Επίσης έχει κολλήσει πολύ πάνω μου θέλει τα πάντα μόνο με την μανούλα έτσι λέει. Δεν μπορεί να τον πιάσει άλλος γίνεται χαμός . Και έχει αρχίσει να θέλει να τα κάνει όλα μόνος του.. πχ θέλει να πιάσει τα μπισκότα θα φέρει την καρέκλα του θα ανέβει να ανοίξει το ντουλάπι να τα πιάσει μόνος του και αν τυχόν του τα φέρει κάποιος άλλος χτυπιέται και φωνάζει πρέπει να τα ξαναπάμε πίσω για να τα πιάσει μόνος του.. πόσο νορμάλ σας φαίνεται αυτή η συμπεριφορά? Να ανησυχυσω?

Επίσης 10 μέρες είχε ίωση στο καπάκι κολλήσαμε εμείς εγώ την πέρασα σχετικά εύκολα στο τριήμερο δεν με επερνε και παραπάνω γτ έπρεπε να πηγαίνω και δουλειά.  Ο άντρας μου του το γύρισε σε πνευμονια και τον χτύπησε και στα μάτια ακόμα αναρρώνει.. αυτά τα ωραία!!

Από λεξιλόγιο μιλάει κανονικοτατα τραγουδάει χορεύει όλα τα ωραία.. ξέρει απέξω το Bella ciao και τώρα κόλλησε με το τι κι αν σε πήρα σοβαρά.. φωνάζει τσιφτετέλι και χορεύει χτυπάει και τον ποπό χαχα

Και έχει κολλήσει πάλι με κινητό δεν ξέρω πως να το ξεκολλήσω.. με ακούει βέβαια όταν του λέω το κλείνουμε τώρα αλλά δεν ξέρω πως να το σταματήσουμε τελείως.. δεν ξέρω υπάρχει κάτι να ακούει μουσική χωρίς να βλέπει? Κάποιο για παιδιά που να μπορεί όμως να αλλάζει τραγούδια?

Θηλάζουμε ακόμα. Με τις ιώσεις και αυτά δεν καταφέραμε να αποθηλασουμε ακόμα και έχω κουραστεί πάρα πολύ. @valentina23 εσείς σταματήσατε?

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Είχα λίγο καιρό να μπω ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Να χαιρόμαστε τα μικρά μας!!

Κορίτσια εμείς περάσαμε δύσκολα με τον παιδικό.. άλλαξε το πρόγραμμα του δεν κοιμόταν ακόμα δλδ ξυπνά πολύ την νύχτα. Ενώ πάει με χαρά και του αρέσει πολύ μάλλον νιώθει κάποια ανασφάλεια και ξυπνάει συνέχεια . Επίσης έχει κολλήσει πολύ πάνω μου θέλει τα πάντα μόνο με την μανούλα έτσι λέει. Δεν μπορεί να τον πιάσει άλλος γίνεται χαμός . Και έχει αρχίσει να θέλει να τα κάνει όλα μόνος του.. πχ θέλει να πιάσει τα μπισκότα θα φέρει την καρέκλα του θα ανέβει να ανοίξει το ντουλάπι να τα πιάσει μόνος του και αν τυχόν του τα φέρει κάποιος άλλος χτυπιέται και φωνάζει πρέπει να τα ξαναπάμε πίσω για να τα πιάσει μόνος του.. πόσο νορμάλ σας φαίνεται αυτή η συμπεριφορά? Να ανησυχυσω?

Επίσης 10 μέρες είχε ίωση στο καπάκι κολλήσαμε εμείς εγώ την πέρασα σχετικά εύκολα στο τριήμερο δεν με επερνε και παραπάνω γτ έπρεπε να πηγαίνω και δουλειά.  Ο άντρας μου του το γύρισε σε πνευμονια και τον χτύπησε και στα μάτια ακόμα αναρρώνει.. αυτά τα ωραία!!

Από λεξιλόγιο μιλάει κανονικοτατα τραγουδάει χορεύει όλα τα ωραία.. ξέρει απέξω το Bella ciao και τώρα κόλλησε με το τι κι αν σε πήρα σοβαρά.. φωνάζει τσιφτετέλι και χορεύει χτυπάει και τον ποπό χαχα

Και έχει κολλήσει πάλι με κινητό δεν ξέρω πως να το ξεκολλήσω.. με ακούει βέβαια όταν του λέω το κλείνουμε τώρα αλλά δεν ξέρω πως να το σταματήσουμε τελείως.. δεν ξέρω υπάρχει κάτι να ακούει μουσική χωρίς να βλέπει? Κάποιο για παιδιά που να μπορεί όμως να αλλάζει τραγούδια?

Θηλάζουμε ακόμα. Με τις ιώσεις και αυτά δεν καταφέραμε να αποθηλασουμε ακόμα και έχω κουραστεί πάρα πολύ. @valentina23 εσείς σταματήσατε?

 

 

η φατσούλα που κλαίει είναι για τον σύζυγο. περαστικά

μου φαίνονται πολύ φυσιολογικά όλα αυτά που λες γιατί τα κάνει κ ο δικός μου. θέλει όλα να τα κάνει μόνος του αλλιώς κλαίει σπαρακτικά, κ έχει κ παράλογες απαιτήσεις, δλδ τις προάλλες ήθελε μόνος του να κατέβει τις κυλιόμενες χωρίς να τον κρατάω. τον πήραμε κ φύγαμε άλλα μας άκουσε όλο το εμπορικό. μια άλλη μέρα στα ldl ήθελε να ανέβει μόνος του πάνω στο καρότσι του σούπερ κ να κάτσει. δεν μπορείς αγόρι μου του λέω τίποτα αυτός κλάααμαα! ωφου! επίσης κ εμείς έχουμε προσκόλληση σε αυτήν την φάση που δεν πάει παιδικό

τώρα για το πρόγραμμα στον παιδικό η αλήθεια είναι δεν γνωρίζω...

για το κινητό επειδή κ εμένα με ζάλιζε το κόψαμε αλλά του βάζω να βλέπει μόνο στην τηλεόραση παιδικά. βλέπει συγκεκριμένα μια φορά την μέρα συγκεκριμένη ώρα. 

 

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@georgia1988αχ ακριβώς το ίδιο κάνει και μένα!!!μια φορά ξεχάστηκα και της έφερα εγώ τα παπούτσια και ούρλιαζε γιατί ήθελε αυτή να τα φέρει...εγώ τη βάζω και πάνω στο πάγκο της κουζίνας και μαγειρεύουμε η φτιάχνουμε γλυκά και θέλει αυτή πχ να ρίξει το γάλα η τη ζάχαρη στο μπολ ,τα ανακατεύει και με το αναδευτήρα κάθομαι και καθαρίζω μετά καμιά ώρα...από λεξιλόγιο κάθε μέρα λέει και μία καινούρια λεξουλα αλλά δεν μπορώ να πω ότι κάνει και ολοκληρωμένες προτάσεις...συννενοουμαστε μια χαρά βέβαια αλλά κάποιος άλλος ίσως δεν τη καταλάβει ...και μένα με το χορό κ τραγούδι έχει κόλλημα..της αρέσει πολύ..όσο για τη προσκόλληση..άστο καλύτερα..βάζω πρόγραμμα ποτέ θα πάω τουαλέτα να κάνω την ανάγκη μου..φοβερή κατάσταση...ακόμα θηλάζουμε συνέχεια ..δυστυχώς...δεν μιλάμε για πρωί και βράδυ μόνο..μιλάμε για όλη τη μέρα ..μην με δει να κάτσω πουθενά κατευθείαν μου σηκώνει τη μπλούζα και πίνει Γκίν αμέριμνη..δεν ξέρω σκέφτομαι να εξαφανιστω καμιά εβδομάδα ..δεν γίνεται διαφορετικά...είναι πααααρα πολύ δύσκολο..επίσης περίοδος γιοκ ακόμη..μιλάμε για 26 μήνες!!!!βάλε και 9 της εγκυμοσύνης ....αλήθεια έχω ξεχάσει πως είναι...δεν ξερω τι γίνεται..πήγα και σε γυναικολόγο ..έκανα τεστ Παπ,υπέρηχο κοιλιάς όλα φυσιολογικά με βάση το ότι θηλάζω..αλλά εγώ ανυσηχω..μου φαίνεται υπερβολικό ...φοβάμαι μην έχω μπει σε πρόωρη εμμηνόπαυση...είμαι και 39...

Αυτά τα νέα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...