Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

@valentina23 εμένα ξυπνάει 7μιση 8 θηλάζει. 9 προσπαθώ να τον ταισω ομελέτα αλλά δεν τρώει με τπτ και τελικά τρώει ψωμί με μέλι και ταχίνι. 10μιση θηλασμός, 11μιση φρούτο, 12μιση θηλασμός και ύπνος. Όταν ξυπνάει ξανά θήλαζει και μετά έχουμε μεσημεριανό κατά τις 3 όπου εδώ τρώει πολύ λίγα πράγματα ( γιουβέτσι, παστίτσιο γενικά ζυμαρικά με κρέας ή πατάτες μόνο) κατά τις 4 ξανά θηλάζει, 5 φρούτο ή γάλα με μπισκότα ( το λέει καφέ για να το πιεί επειδή πίνω κι εγώ καφέ αλλιώς δεν πίνει γάλα), 6 θηλασμός 7 θηλασμός 7μιση βραδινό ( εδώ τρώει ευτυχώς κάτι τοστ με αγγούρι ή ρύζι ή μακαρόνια) και 9 μισή θηλασμός και ύπνος. Ίσως απλά οι ώρες είναι λάθος που προσπαθώ να τον ταισω? Αν πάει πιο πίσω το πρωϊνό και κόψω το φρούτο στις 11 ίσως φάει μεσημεριανό πριν κοιμηθει? Απλά θέλω να τρώμε όλοι μαζί γτ μας βλέπει καμμιά φορά και δοκιμάζει και άλλα φαγητά. Πάντως τώρα προσπαθώ να κόψω τον θηλασμό 10μιση για αρχή κι έχουμε δράματα 2 μέρες. Χθες αποφάσισε να μην τρώει τπτ μόνο μπισκότα αλλιώς έπρεπε να φάει το τιζι.

Εσένα πόσα κιλά είναι; Μεγάλο κεφάλαιο το φαγητό, δεν ξέρω... εμένα ήταν δύσκολος από την αρχή, ολιγοφαγος... Είναι γύρω στα 12 κιλά τώρα!  Εγώ του φτιάχνω το πρωί μπανανοτηγανιτες και του δίνω κι ένα αχλάδι που του αρέσει... μετά το μεσημεριανό στο οποίο κάνουμε χίλιες δυο βλακείες για να φάει...τώρα τελευταία τον έχει αναλάβει η μάνα μου και το τρώει όλο! Το απόγευμα ή γιαούρτι ή καμία κρέμα Στάμου - ρυζόγαλο ή φρουτοκρεμα και το βράδυ κανένα τοστ ή τραχανά ή μεσημεριανό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@georgia1988 βλέπω και εσένα όλη μέρα κρεμασμένος απ' το τζιτζι...στις 12.30 εμείς τρώμε μεσημεριανό εκείνη την ώρα..άντε να το καθυστερήσω μέχρι τις μια ..όχι παραπάνω θα μας φάει...ο άντρας μου δεν έχει σταθερή ώρα που έρχεται,ο γιος μου μπορεί μετά το σχολείο να έχει φροντιστήριο όπωτε τρέχα γυρεύε...συνήθως τρώμε οι δυο μας μεσημεριανό...αλλά και το βράδυ τρώμε κανονικά φαγητό όπως το μεσημέρι...εμένα είναι πιο πολύ του φαγητού και ότι της βάλω θα το φάει ακόμα κι αν δεν της αρέσει θα φάει λίγο ..φαντάσου ακόμα και πατσα της έχω δώσει...ότι υπάρχει στο σπίτι...ψάρια, γιουβέτσι ,παστίτσιο, ζυμαρικά οτιδήποτε,φασολάκια,όλα τα κρέατα,γίγαντες,φακές όλα τα πάντα...εκτός από μαλακια ακόμα δεν έχω δώσει και όστρακα ...για σνακ ψάχνομαι...τα φρούτα τα βάζω μέσα στη κρέμα βρώμης αλλιώς δεν τα τρώει,ούτε το γιαούρτι,ούτε ρυζόγαλο, αλλά της δίνω κάτι κριτσινια απ' τα βιολογικά με σπανάκι και τα τρώει , φρυγανιά,παξιμάδι ,κρίσπις , ρυζογκοφρετα σπάνια να τη φάει ...τελοςπαντων μην ζαλίζω τα τρώει όλα και μπουκωνεται και με το γάλα ...που αν δεν έπινε συνέχεια νομίζω θα τρώγε ακόμα περισσότερο ...εγώ όταν της λέω όχι ουρλιάζει ...που να κόψει και τελείως το θηλασμό θα γκρεμίσει το σπίτι.....μακάρι να καταφέρεις να κόψεις τουλάχιστον ένα γεύμα ...και γω στις αρχές είχα μπει σ' ένα καλό δρόμο και είχα κόψει το θηλασμό μετά το πρωινό αλλά τώρα είναι ανεξέλεγκτη...

Link to comment
Share on other sites

@Evoulini24 είναι 10900 μόνο. Μου φαίνονται πολύ λίγα τα κιλά. Αλλά να πω την αλήθεια δύο μήνες έχει που τρώει μη αλεσμένα ίσως δεν έχει συνηθίσει ακόμα τις υφές. Επίσης μου έκοψε γιαούρτι και αυγό που έτρωγε φουλ όταν έτρωγε αλεσμένα. Σήμερα πχ όλη μέρα έφαγε ψωμί με μέλι και ταχίνι 3 αχλάδια (έχουμε ένα έρωτα με το αχλάδι) ελάχιστη ψαρόσουπα σαλάτα και πολλά μπισκότα. Του έδωσα μπιφτέκι ούτε να το δει, τοστ τα ίδια. Δεν ξέρω ίσως το έχει πάρει και στραβά που δεν του δίνω τιζι το πρωί. Είναι και το πρόγραμμα μου κυλιόμενο που δεν βολεύει καθόλου στο να έχουμε ένα σταθερό πρόγραμμα γτ πχ χθες ήμουν ξενύχτι και ξυονησε 3 φορές το κακόμοιρο για γάλα και έλειπα.. και τελικά ξυονησε από τις 6 αντί 7μιση που ξυπνάει επειδή είχε λυσαξει της πείνας.

  • Μου αρέσει 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2022 at 12:21 ΠΜ, georgia1988 είπε:

@Evoulini24 είναι 10900 μόνο. Μου φαίνονται πολύ λίγα τα κιλά. Αλλά να πω την αλήθεια δύο μήνες έχει που τρώει μη αλεσμένα ίσως δεν έχει συνηθίσει ακόμα τις υφές. Επίσης μου έκοψε γιαούρτι και αυγό που έτρωγε φουλ όταν έτρωγε αλεσμένα. Σήμερα πχ όλη μέρα έφαγε ψωμί με μέλι και ταχίνι 3 αχλάδια (έχουμε ένα έρωτα με το αχλάδι) ελάχιστη ψαρόσουπα σαλάτα και πολλά μπισκότα. Του έδωσα μπιφτέκι ούτε να το δει, τοστ τα ίδια. Δεν ξέρω ίσως το έχει πάρει και στραβά που δεν του δίνω τιζι το πρωί. Είναι και το πρόγραμμα μου κυλιόμενο που δεν βολεύει καθόλου στο να έχουμε ένα σταθερό πρόγραμμα γτ πχ χθες ήμουν ξενύχτι και ξυονησε 3 φορές το κακόμοιρο για γάλα και έλειπα.. και τελικά ξυονησε από τις 6 αντί 7μιση που ξυπνάει επειδή είχε λυσαξει της πείνας.

Κι εμάς έρωτα με τα αχλάδια...την ψαρόσουπα, κοτόσουπα κλπ πώς τα δίνεις; Κι εμένα τρώει κομμάτια αλλά την κοτόσουπα ας πούμε την πατάω...και ψαλιδιζω το κοτόπουλο..ενώ μπιφτέκια θα τα φάει κανονικά κομμάτια..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλή χρονιά κορίτσια με υγεία !!!μπήκε και το 2023!!σε έναμιση μήνα έχουμε και γενέθλια!!κλείνουμε τα 2!!εμένα έχει αρχίσει λέει παραπάνω λεξουλες και μπορώ να πω ότι συννενοουμαστε κιόλας! Μας έχει τρελάνει με τα νάζια της και τα σκέρτσα της! Φαγητό τρώει ότι κι εμείς .τα φρούτα δεν τα πολυσυμπαθει..δοντακια βουρτσίζουμε, με το κουταλάκι της προσπαθεί και τρώει μόνη της..όσο για μένα είναι σε διαδικασία να αποθηλασω..αναγκάστηκα και βάζω τραυμαπλαστ στις ρογες και λέω έχω μιμι...και δίνω μόνο πρωί ,μεσημέρι,βράδυ ..(χτες το ξεκίνησα αυτό,εύχομαι να πάει καλά κι αυτή η προσπάθεια...νομίζω ότι είναι πιο αποφασιστική)περίοδος άφαντη...πήγα και σε γυναικολόγο ,έκανα τεστ Παπ και κολπικό υπέρηχο όλα οκ..όλα συμπεριφέρονται όπως μια θηλάζουσα ..δηλαδή υπάρχει ανεπάρκεια ορμονών, μέτρια ατροφία,κτλ...μου είπε όταν μου έρθει περίοδος να αφήσω δύο περίοδοι και να ξαναπαω...δεν έχει επανέλθει ο οργανισμός ακόμα λόγω θηλασμού...παιδίατρος,ενδοκρινολόγος,και γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν προσφέρει πια τίποτα ..ότι ήταν να πάρει το πήρε..έκανα ότι καλύτερο στοπ τώρα . 

Εσείς τα νέα σας;;τι κάνουν τα μικρουλια σας;;πως τα περάσατε τα Χριστούγεννα;;τα πήγατε στον άι Βασίλη;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κ καλά Θεοφάνεια! 

Με το καλό να γίνουν δύο σε λίγο καιρό τα μικρά μας! 

Κ ο δικός μου λέει πια πολλά. Γίνεται κ ένας διάλογος μπορείς να πεις κ προτάσεις. Αλλά με την ομιλία μας βρήκαν πολλά. Αντιδραστικός σε πολλά,άλλοτε θέλει ανεξαρτησίες άλλοτε προσκόλληση. Δλδ το αγκαλιά κ το μότο μου(μόνος μου) πάει σύννεφο. Βγάζουμε κ γέλιο δεν μπορώ να πω.

Το να τον ντύσω ,να του κόψω νύχια ,να του βάλω ορο ,να τον κοίμησω ήταν πάντα δύσκολες πίστες τώρα τα λες αποστολή στην άγρια Δύση.

Κ εμείς 12 κιλά είμαστε κ αυτά με τα ρούχα 😂 αλλά δεν είναι μικροκαμωμένος ούτε κ τρώει λίγο. Απλά είναι μίζερος με το φαι. Είναι υπερκινητικός βασικά δεν μπορεί να κάτσει να φάει για πολύ ώρα. με παιχνίδια κ βιβλία να τον ταιζω εγώ .τα τρώει όλα έτσι. Μόνος του με το κουταλι μόνο τραχανά κ γιαούρτι κ κάνα φρούτο στο χέρι κ για λίγη ώρα παίζει λίγο τρωει...μετα με βάζει εμένα να τον ταισω έτσι έμαθε...κεγω βαριέμαι να σας πω την αλήθεια να πολύ ασχοληθώ να τον αφήσω εκεί μόνο του να μάθει αλλά ξέρω ότι πρέπει.

Εγώ δεν θηλάζω αλλά ο μικρός έχει έρωτα με το γάλα το φρέσκο είτε κατσικίσιο είτε αγελαδινο.πίνει δύο γάλατα .πρωί κ βράδυ. Σε κάποια φάση έβγαζε πολλά δόντια μαζί κ δεν καλοετρωγε κ έγινε συνήθεια να πίνει μέχρι κ 250ml γάλα. Μου λέει η παιδίατρος κόψε κόψε γάλα γιατί μπουκωνει κ δεν έχει πολλές θερμίδες κ από τότε που μείωσα λίγο σα να μου έγινε ανοικονομητος καλυτερα να τον ντύνω παρά να τον ταιζω χαχαχαχα. Γενικά ζητάει να φάει αλλά δεν είναι ότι θα φάει εύκολα. Γενικώς με το φαι είναι η του ύψους η του βάθους. 

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εμενα μιλάει φουλ προτάσεις κανονικά. Τραγουδάει τα πάντα και χορεύει όλη μέρα, προσπαθεί να παίξει πιάνο ενώ τραγουδάει πολύ γέλιο.  Ξέρει χρώματα μετράμε μέχρι το 14 και λέμε την αλφαβήτα. Αλλά να πω την αλήθεια τα έχω βρει σκούρα. Στην Αθήνα κόλλησε με το κινητό και δεν ξέρω πως να το κόψω, χωρίς αυτό δεν τρώει τπτ. Όταν είμαι εγώ σπίτι το προσπαθώ με παραμύθια κλπ αλλά όταν είμαι δουλειά οι γονείς μου τον ταίζουν με αυτό για να φάει κάτι που μου έχει σπάσει τα νεύρα γτ δεν το βρισκς σωστό. Επίσης με τον θηλασμό κάπως έχουμε μειώσει μέσα στην ημέρα αλλά πάλι πάμε πολύ αργά. Δλδ θηλάζουμε 4 φορές τη μέρα και σίγουρα 3 το βράδυ. Έκανα και εξετάσεις και μου βγήκε μια ορμονη χαμηλά οπότε μου είπε γυναικολόγος να το κόψω και να με ξαναδεί σε ενα εξάμηνο. Κατά τα άλλα όλα θέλει να τα κάνει μόνος του. Οπότε πάω να τον ντύσω φωνάζει ο Διονύσης ο Διονύσης ( μιλάει στον εαυτό του στο τρίτο πρωσοπο δεν ξέρω γτ). Α και έχει μάθει όλα τα παραμύθια απέξω οπότε αντί να του τα λέω εγώ μου τα λέει αυτός. Επισης με το φαγητό τρώει ότι να ναι είναι πολύ επιλεκτικός ακόμα. Πχ σήμερα πρωί του έβαλα γιαούρτι έφαγε δύο κουταλιές μετά ψωμί μια μπουκιά μετά έφαγε κομματάκι ( βασιλόπιτα έτσι το λέει) μετά ήθελε πορτοκάλι έφαγε πάλι δύο μπουκιες και τελικά μου ζήτησε τραχανά στις 11 το πρωί. Δλδ σε λίγο θα κάνουμε μπουφέ μήπως φάει κάτι. Με το κινητο εσείς πώς τα πάτε?

  • Μου αρέσει 2

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

Κοριτσια εμενα μιλάει φουλ προτάσεις κανονικά. Τραγουδάει τα πάντα και χορεύει όλη μέρα, προσπαθεί να παίξει πιάνο ενώ τραγουδάει πολύ γέλιο.  Ξέρει χρώματα μετράμε μέχρι το 14 και λέμε την αλφαβήτα. Αλλά να πω την αλήθεια τα έχω βρει σκούρα. Στην Αθήνα κόλλησε με το κινητό και δεν ξέρω πως να το κόψω, χωρίς αυτό δεν τρώει τπτ. Όταν είμαι εγώ σπίτι το προσπαθώ με παραμύθια κλπ αλλά όταν είμαι δουλειά οι γονείς μου τον ταίζουν με αυτό για να φάει κάτι που μου έχει σπάσει τα νεύρα γτ δεν το βρισκς σωστό. Επίσης με τον θηλασμό κάπως έχουμε μειώσει μέσα στην ημέρα αλλά πάλι πάμε πολύ αργά. Δλδ θηλάζουμε 4 φορές τη μέρα και σίγουρα 3 το βράδυ. Έκανα και εξετάσεις και μου βγήκε μια ορμονη χαμηλά οπότε μου είπε γυναικολόγος να το κόψω και να με ξαναδεί σε ενα εξάμηνο. Κατά τα άλλα όλα θέλει να τα κάνει μόνος του. Οπότε πάω να τον ντύσω φωνάζει ο Διονύσης ο Διονύσης ( μιλάει στον εαυτό του στο τρίτο πρωσοπο δεν ξέρω γτ). Α και έχει μάθει όλα τα παραμύθια απέξω οπότε αντί να του τα λέω εγώ μου τα λέει αυτός. Επισης με το φαγητό τρώει ότι να ναι είναι πολύ επιλεκτικός ακόμα. Πχ σήμερα πρωί του έβαλα γιαούρτι έφαγε δύο κουταλιές μετά ψωμί μια μπουκιά μετά έφαγε κομματάκι ( βασιλόπιτα έτσι το λέει) μετά ήθελε πορτοκάλι έφαγε πάλι δύο μπουκιες και τελικά μου ζήτησε τραχανά στις 11 το πρωί. Δλδ σε λίγο θα κάνουμε μπουφέ μήπως φάει κάτι. Με το κινητο εσείς πώς τα πάτε?

Ποπό πραγματικά λέει πάρα πολλά εσένα! Εμένα μετράει ένα δύο τρία κ εννιά οκτω επτά 😂.

Με το κινητό κ τις οθόνες αν θυμάστε σας τα έλεγα εγώ είμαι πολύ αυστηρή αλλά έχω αρχίσει κ σπάω 🤣. ακόμα δεν τρώμε με κινητο. Δλδ ακόμα βολεύεται με βιβλία κ άλμπουμ. Μέχρι 1,5 χρόνων κρατηθηκα δεν του έδωσα κινητό καθολου. Στις διακοπές μας κ λίγο μετά άρχισα να του δίνω τα απογεύματα που ξυπνάει. Δεν ξυπνάει αλλιώς κ δίωρο να περάσει κ βαλε κ κλαίει πάντα οπότε επειδή δεν άντεχα άλλο κάθε απόγευμα το ίδιο πραγμα! ξεκινήσαμε να βλέπουμε το κοκοδρειλο κ έτσι ξυπνούσε. . Το ένα βιντεάκι γίνανε τρία τέσσερα. Επίσης όταν βγαίνουμε έξω για φαγητό με φίλους η καφέ που δεν είναι κ πολύ συχνό (δλδ προτιμώ να τον έχω να κοιμάται ως τώρα σε τέτοιες περιπτώσεις αλλιώς το αποφεύγω) του δίνω κινητό πάλι για κάνα εικοσαλεπτο. Ε δεν γίνεται κ αλλιώς. Πάντως το ζητάει πολύ τελευταία κ έχει χάσει το ενδιαφέρον του σε άλλα παιχνίδια. Δλδ η μέρα κυλάει στο πάρκο, στην κουζίνα, στο πλυντήριο ,με την ηλεκτρική σκούπα κ παμε κ πολύ παιδότοπο. Κ θα μιλήσουμε βιντεοκλήσεις κ θα δει κ μερικά βιντεάκια. Τα παιχνίδια είναι για να τα σκορπαει κ να τα διαλύει σπάνια θα παίξει με αφοσίωση. 

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mighty86 κι εγώ μέχρι 1μιση δεν έδινα καθόλου. Μετά στις διακοπές και οπότε βγαίναμε του έδινα να δει και τώρα επειδή πήγαμε Αθήνα και δεν έτρωγε του έδινα. Το αποτέλεσμα είναι μόλις ακούσει πάμε να φάμε ζητάει κινητό.. τις υπόλοιπες ώρες ευτυχώς δεν βλέπει καθόλου αλλά με το φαγητό θέλει να βλέπει... Άσε τώρα που άρχισα να του τα βάζω τουλάχιστον στην τηλεόραση για να μην βλέπει το κινητό που είναι μικρή οθόνη και νομίζει ότι η τηλεόραση είναι αφής και προσπαθεί να σκρολαρει και να πατήσει παράβλεψη διαφημίσεων!! Τραγική κατάσταση 

  • Χαχα 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

@georgia1988ποπό εσείς μιλάτε κανονικά ε;;;μπράβο σας!!όσο για το κινητό και μεις με αυτό τρώμε..βλέπει την Πέππα το γουρουνάκι κυρίως ..αλλά όταν τελειώνει το φαι κλείνει και το κινητό..όταν τρώει σνακ δεν το ζητάει...μόνο μεσημέρι,βράδυ..εντάξει και γω δεν συμφωνώ ,κακή συνήθεια αλλά τι να κάνουμε τώρα...έχει τύχει πάντως καμιά φορά που είμαστε έξω να την ταιζω και να την μιλάω εγώ ,να της λέω ιστοριουλες..η άμα της είχες ένα παραμύθι μπροστά να το ξεφυλλιζεις και να το βλέπει;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου και καλή μας χρόνια με υγεία πάνω απ όλα … εμένα η μικρούλα περνάει διάφορες φάσεις μια είναι υπάκουη κ μια θηρίο δεν ακούει τιποτα κ κανέναν.. έχει πάρει κάπως φορά με τις λεξούλες κ προσπαθεί να πει διαφορά κ πρότασουλες κάνει με τον δικό της τρόπο .. μετράει κ με τα δαχτυλάκια της 1 2 3 όσο για κινητό τα δικά μας απλά δεν τα ακουμπάει νόμος αν πούμε όχι κλαίει λίγο κ τέλος της μάνας μου όμως κ του πατέρα μου που της το έδιναν να χαζεύει καμία φωτό η να ακούει κανένα τραγουδάκι όταν την κρατάνε τώρα απλά τα απαιτεί κ άμα δεν της τα δώσουνε κάνει χαμουλη … αχ αυτή την Πέππα μην την ακούω έχει κόλλημα κ εμένα δεν μ αρέσει καθόλου κάνει μονίμως το γουρουνάκι για να της την βάλουμε έχει φάει κόλλημα … εμείς αν θελουμε να δει κάτι θα το βάλουμε στην τηλεόραση… στο φαγητό δεν της βάζω τιποτα κ στην βόλτα για καφέ κλπ δεν δίνω κινητό προτιμώ να την κυνηγάω .. από κιλά είμαστε νομιζω καλά 13.500 κ ύψος 93.5 τα ποδαράκια της όμως είναι αδύνατα γενικά δεν είναι τσουπωτη …είχαμε παιδίατρο κ αυτή την φορά έκατσε κυρία στην εξέταση κ σε όλα την είχα προετοιμάσει από το σπιτι κ έπιασε τόπο η κουβέντα μόνο στο εμβόλιο έκλαψε κ στο σπιτι μετά ήταν πολυ ανήσυχη κ κλαψιάρα πρώτη φορά μου το έκανε αυτό… επίσης έχει αρχίσει κ θυμώνει μας γυρίζει πλάτη και δεν μας μιλάει όταν κάτι δεν της αρέσει η όταν καμία φορά γυρίζω από δουλειά ..όταν την ντύνουμε δίνουμε μάχη θέλει να τα φορέσει όλα μόνη της κ τα καταφέρνει καλά βάζει παντελόνι σηκώνει την πάνα της φοράει κάλτσες κ τα μανίκια από την μπλούζα βέβαια μας πέρνει χρόνο αλλά τι να την κάνουμε…🤪

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

@valentina23 μπα δεν πιάνει.. προσπαθώ όμως. Κάποιες φορές τρώμε χωρίς τπτ πχ σήμερα μόνο βράδυ είδαμε. Αλλά θέλει πολύ προσπάθεια.. με τον αποθηλασμο πως πας? Εγώ έκοψα τους θηλασμους μέσα στην ημέρα μόνο στους τόνους έχουμε και εννοείται το βράδυ.. 

@Basiliki92 πω πω μας ρίχνεται δύο κιλά και 10 πόντους!! Μπράβο! 

  • Μου αρέσει 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...