Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 40 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν σήμερα απο το εμβρυολογικό.. προς το παρόν προχωράνε και τα 3 και περιμένουμε την Πέμπτη να δουμε αν και ποσα θα γινουν βλαστοκυστες.. δεν μου είπαν κατι αλλο..μολις εχουν λεει τελικό αποτελεσμα θα μας πουν αναλυτικα λεπτομερειες..

      Το σπερμα εμας ειχε σκαμπανεβασματα, και καλο και μετριο και κακο.. με προβλημα μονο στον αριθμο και κινητικοτητα.. βεβαια ταλαιπωρηθηκαμε με λαθος διαγνώσεις μικροβιολογικου κεντρου, ενω εκανε επεμβαση κηρσοκηλης και εδειχνε να φτιαχνει στην πορεια.. τωρα ειναι μετρια τα πραγματα και παίρνει βιταμινες...ίσως τελικα δεν μου εκατσε καλα το πρωτοκολλο εμενα..θα μαθω ελπιζω! Προς το παρον περιμενουμε τωρα την Πεμπτη με αγωνια!! 

      Και εγω πιστευω οτι αν ειναι το βασικο θεμα σας το σπερμα θα τα καταφέρετε!!! Αυτη η αποψη επικρατει αλλωστε!!

       

      Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

       

ΑΠΟΞΕΣΗ ΔΥΣΤΥΧΏΣ


Recommended Posts

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣΔΙΚΈΣ ΣΑ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ

 ΠΟΝΕΣΑΤΕ;ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΑΤΕ; ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΉΡΚΗΣΕ; ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ; ΘΑ ΚΆΝΩ ΓΙΑΤΊ ΈΧΩ ΥΠΟΛΕΊΜΜΑΤΑ ΚΎΗΣΗΣ

θα έχω δυνάμεις την επόμενη μέρα για τον μπέμπη μου;  ΜΕΤΑθα έχω αιματα παλι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου 

Ειναι γρήγορη διαδικασία και γίνεται με μέθη. 15-20 λεπτά νομίζω διαρκεί 

Εκτός του ψυχολογικού δε θυμαμαι να ειχα άλλη ενόχληση μετά. Ίσως να είσαι λίγο ζαβλακωμένη από τη νάρκωση για λίγο. 
Εγω ειχα αίμα για λίγο (ήταν και 2 χρόνια πριν και δε θυμαμαι ακριβώς) αλλα επειδη τα βγάζουν όλα νομίζω δεν ήταν για πολύ ... ίσως να σε βοηθήσει λίγο περισσότερο μια κοπέλα που να έχει κάνει πιο πρόσφατα σε αυτό το κομμάτι 

Παντως θυμαμαι ότι σωματικά / οργανικά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο και πέρασε γρήγορα (εμένα επειδη ήταν για παλινδρομη κύηση με είχε πονέσει το ψυχολογικό περισσότερο) 

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακι μου σε καταλαβαινω γιατι το περασα κ εγω πριν λιγο καιρο. Δεν ποναει, με.ναρκωση εγινε. Εγω ειχα κ αιμοραγια για λιγο μετα λογω των φαρμακων αλλα το περιμεναμε κ ημουν προετοιμασμενη. Για 2 μερες ηθελα ξεκουραση. Πιο πολυ το ψυχολογικο ειναι αλλα να ξερεις οτι το εχουμε περασει πολλες κοπελες κ με τον καιρο απαλυνεται λιγο ο πονος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣΔΙΚΈΣ ΣΑ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ

 ΠΟΝΕΣΑΤΕ;ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΑΤΕ; ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΉΡΚΗΣΕ; ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ; ΘΑ ΚΆΝΩ ΓΙΑΤΊ ΈΧΩ ΥΠΟΛΕΊΜΜΑΤΑ ΚΎΗΣΗΣ

θα έχω δυνάμεις την επόμενη μέρα για τον μπέμπη μου;  ΜΕΤΑθα έχω αιματα παλι;

κοριτσι μου τι εγινε;;; εμεινες εγκυος ξανα κιολας;;;; γιατι κανεις αποξεση;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

κοριτσι μου τι εγινε;;; εμεινες εγκυος ξανα κιολας;;;; γιατι κανεις αποξεση;;

Όχι αγάπη μου. απαπαπα μακρυά χαχαχα. έχουν μείνει αίματα αγάπη μου και πρέπει να την κάνω την ρημαδα

Just now, chris79 είπε:

Γεια σου 

Ειναι γρήγορη διαδικασία και γίνεται με μέθη. 15-20 λεπτά νομίζω διαρκεί 

Εκτός του ψυχολογικού δε θυμαμαι να ειχα άλλη ενόχληση μετά. Ίσως να είσαι λίγο ζαβλακωμένη από τη νάρκωση για λίγο. 
Εγω ειχα αίμα για λίγο (ήταν και 2 χρόνια πριν και δε θυμαμαι ακριβώς) αλλα επειδη τα βγάζουν όλα νομίζω δεν ήταν για πολύ ... ίσως να σε βοηθήσει λίγο περισσότερο μια κοπέλα που να έχει κάνει πιο πρόσφατα σε αυτό το κομμάτι 

Παντως θυμαμαι ότι σωματικά / οργανικά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο και πέρασε γρήγορα (εμένα επειδη ήταν για παλινδρομη κύηση με είχε πονέσει το ψυχολογικό περισσότερο) 

σε ευχαριστώ πάρα πολύ.  ωχ λυπάμαι.. συγνωμη που σου το θύμισα

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αχ κοριτσακι μου σε καταλαβαινω γιατι το περασα κ εγω πριν λιγο καιρο. Δεν ποναει, με.ναρκωση εγινε. Εγω ειχα κ αιμοραγια για λιγο μετα λογω των φαρμακων αλλα το περιμεναμε κ ημουν προετοιμασμενη. Για 2 μερες ηθελα ξεκουραση. Πιο πολυ το ψυχολογικο ειναι αλλα να ξερεις οτι το εχουμε περασει πολλες κοπελες κ με τον καιρο απαλυνεται λιγο ο πονος.

Η νάρκωση πωςηταν; ξέρεις το φοβάμαι; όταν θα με πιάνει.. θα νιώθω ότι χάνομαι;; όταν ξυπνάς;; 

δοξα τον θεό έχω τον μπέμπη μου. εσείς που είχατε παλινδρόμηση είχατε και το ψυχολογικό κομμάτι..  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

Όχι αγάπη μου. απαπαπα μακρυά χαχαχα. έχουν μείνει αίματα αγάπη μου και πρέπει να την κάνω την ρημαδα

αχ ευτυχως τρομαξα οτι εμεινες εγκυος κ κατι δεν πηγε καλα..εγω εχω κανει 2 φορες σε ατυχεις εγκυμοσυνες, στο χειρουργειο εχεις μεθη οποτε δεν καταλαβαινεις τιποτα.μετα για λογες μερες αιματακι σαν περιοδο.που θα την κανεις; καλη αναρρωση!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

αχ ευτυχως τρομαξα οτι εμεινες εγκυος κ κατι δεν πηγε καλα..εγω εχω κανει 2 φορες σε ατυχεις εγκυμοσυνες, στο χειρουργειο εχεις μεθη οποτε δεν καταλαβαινεις τιποτα.μετα για λογες μερες αιματακι σαν περιοδο.που θα την κανεις; καλη αναρρωση!!

ωχ βρε κορίτσι μου  δεν το ηξερα.  τώρα  έχεις την μπεμπουλα σου όμως.  πας μρτα για επανελεγχο; στον Βόλο στο δημόσιο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 said:

Όχι αγάπη μου. απαπαπα μακρυά χαχαχα. έχουν μείνει αίματα αγάπη μου και πρέπει να την κάνω την ρημαδα

σε ευχαριστώ πάρα πολύ.  ωχ λυπάμαι.. συγνωμη που σου το θύμισα

Η νάρκωση πωςηταν; ξέρεις το φοβάμαι; όταν θα με πιάνει.. θα νιώθω ότι χάνομαι;; όταν ξυπνάς;; 

δοξα τον θεό έχω τον μπέμπη μου. εσείς που είχατε παλινδρόμηση είχατε και το ψυχολογικό κομμάτι..  

Μην το σκέφτεσαι καν ... δε μου θύμισες κάτι ... αυτό δεν ξεχνιέται anyway

Τώρα είμαι έγκυος σε διδυμάκια :) :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

ωχ βρε κορίτσι μου  δεν το ηξερα.  τώρα  έχεις την μπεμπουλα σου όμως.  πας μρτα για επανελεγχο; στον Βόλο στο δημόσιο. 

κοιτα εγω ειχα παει μετα, αφου μου ρθε η πρωτη περιοδος, για να δουμε οτι ολα ηταν καλα. μην αγχωνεσαι παντως, ολα καλα θα πανε, δεν ειναι τιποτα σαν επεμβαση. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μην το σκέφτεσαι καν ... δε μου θύμισες κάτι ... αυτό δεν ξεχνιέται anyway

Τώρα είμαι έγκυος σε διδυμάκια :) :) 

Αλήθεια;; άντε βρε κορίτσι με το καλοοο.  να είναι ευλογημένα εύχομαι 

Just now, Pagotoula είπε:

κοιτα εγω ειχα παει μετα, αφου μου ρθε η πρωτη περιοδος, για να δουμε οτι ολα ηταν καλα. μην αγχωνεσαι παντως, ολα καλα θα πανε, δεν ειναι τιποτα σαν επεμβαση. 

θα μείνω μια μερα μακρυά από τον μπέμπη. νομίζω αυτό ποναει περισσότερο.. εγώ περίοδο δεν ξερωποτε θα έχω γιατί θηλάζω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, mpempaki1 said:

Όχι αγάπη μου. απαπαπα μακρυά χαχαχα. έχουν μείνει αίματα αγάπη μου και πρέπει να την κάνω την ρημαδα

σε ευχαριστώ πάρα πολύ.  ωχ λυπάμαι.. συγνωμη που σου το θύμισα

Η νάρκωση πωςηταν; ξέρεις το φοβάμαι; όταν θα με πιάνει.. θα νιώθω ότι χάνομαι;; όταν ξυπνάς;; 

δοξα τον θεό έχω τον μπέμπη μου. εσείς που είχατε παλινδρόμηση είχατε και το ψυχολογικό κομμάτι..  

Να τον χαιρεσαι!! Η ναρκωση οταν ξυπνας εισαι καπως, εγω τουλαχιστον. Αλλα μετα απο λιγο περνανε ολα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Να τον χαιρεσαι!! Η ναρκωση οταν ξυπνας εισαι καπως, εγω τουλαχιστον. Αλλα μετα απο λιγο περνανε ολα!

μακαρι μακάρι.  Ευχαριστώπααρα πολύ. με βοηθήσατε πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣΔΙΚΈΣ ΣΑ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ

 ΠΟΝΕΣΑΤΕ;ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΑΤΕ; ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΉΡΚΗΣΕ; ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ; ΘΑ ΚΆΝΩ ΓΙΑΤΊ ΈΧΩ ΥΠΟΛΕΊΜΜΑΤΑ ΚΎΗΣΗΣ

θα έχω δυνάμεις την επόμενη μέρα για τον μπέμπη μου;  ΜΕΤΑθα έχω αιματα παλι;

Γεια σου! Έκανα απόξεση τον Απρίλιο ... δεν πονάει καθόλου αφού σου κάνουν μέθη... η επέμβαση είναι ένα μισάωρο ... εγώ για να καταλάβεις όταν τελείωσε και με πήγαν στο δωμάτιο μετά από μια ώρα σηκώθηκα και βγήκα έξω με την μικρή μου βόλτα... Όλα καλά λοιπόν !

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

Αλήθεια;; άντε βρε κορίτσι με το καλοοο.  να είναι ευλογημένα εύχομαι 

θα μείνω μια μερα μακρυά από τον μπέμπη. νομίζω αυτό ποναει περισσότερο.. εγώ περίοδο δεν ξερωποτε θα έχω γιατί θηλάζω 

Παιρνει μπιμπερο ο μπεμπης;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...