Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Ας πω και μια καλησπερα και στις υπολοιπες!!!!

Καλησπερα λοιπον και στα υπολοιπα κοριτσακια!!!!

Αναστασακι μπες να μας ανεβασεις το προσκλητηριο σας καλεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!

Βασουλα που εισαι καλε σημερις???????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστω Λενιω μου καλο! Ακομα βεβαια δε με πηρε τηλεφωνο αλλα αυριο θα ξαναπαρω αν δω οτι δεν με παιρνει! Ανθρωποι ειμαστε μπορει να το ξεχασε ο ανθρωπος ή ο αλλος να μην το ειπε οτι πηρα...απλα δεν ηθελα να παρω παλι σημερα!

Οσο για την περπατουρα Λενιω μου αφου εισαι απο πανω του και του αρεσει τοσο πολυ βαλ'τον αλλα λιγο...μην πιεζεται εκει κατω δεν κανει!

Φιλακια πολλα!!!!

Ματίνακι μου καλό σε πήρανε τελικά?:wink:

Ναι μωρέ πάρε εσύ αύριο! Δεν πειράζει άλλωστε κ αυτοί ξέρουν τι γίνεται! Όλος ο κόσμος ψάχνει για δουλειά!:*(

Ναι ματίνακι μου έτσι κάνω τον βάζω κ είμαι από δίπλα!

Ναι έχω ακούσει ότι μπορεί να μου προκαλέσει πρόβλημα στη γονιμότητα!:*(

Ο ταρζανικος τι κάνει?:wink: να του δώσεις πολα Φιλάκια!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ετσι θα το κανω Γιωτουλα μου...απο σεπτεμβρη πρωτα ο Θεος η αλλαγη στα μαλλια....

Ααααα....τρωτε αργα εσεις το πρωι γι αυτο και παει πιο πισω η φρουτοκρεμα...εμεις πινουμε γαλα στις 7μιση, φρουτοκρεμα στις 10 και μιση και το φαγητο μας στις 2 το αργοτερο...απογευματινο αναλογα την ωρα που θα ξυπνησει απο τον μεσημεριανοπ υπνο....το βραδυ πινουμε γαλα μεχρι τις 10 το αργοτερο...!!!!!

Κ γω θέλω να κάνω μια αλλαγή.να τα σκουρινω λιγάκι αλά ακόμα δε υο αποφάσισα!!

Εμείς ξυπνάμε 6μιση -7μίση θηλάζω μετά στης 9μιση με 10 είναι η φρουτοκρεμα ανάλογα βέβαια υπάρχουν κ μέρες που μπορεί να πάει κ λίγο πιο αργά ανάλογα τι ώρα ξυπνάει! Κατά ΤΗς 1 με 2 είναι η σούπα. Αργότερα κατά ΥΗΣ 5-6 είναι το γιαουρτάκι! Ενδιάμεσα θηλάζει κιόλας! Όσο περνάει ο καιρός θέλει περισσότερο να θηλάζει! Μαλον τον ηρεμεί στα δοντάκια!

Κ το βράδυ πάλι θηλασμός πριν τον ύπνο κ μετά! Τελευταία μου ξυπνάει μόνο μια φορά ! Είναι κ οι ζεστές που τους κάνει να μην κοιμούνται καλα κ ξυπνάνε! Γι θα κάνουμε τον Αύγουστο!!:-(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν υπάρχει συγχρονισμός!!

Που είστε?

Εγώ πάντως πεινάω,κάθε μέρα τέτοια ώρα με πιάνει πείνα,αν σας πω ότι βαριέμαι να.μπω στη διαδικασία να βρω η να φτιάξω κάτι να φάω,κ κάπως έτσι κατεβαίνουν τα κιλά! Τώρα ασπουμε πεινάω παρά πολύ αλά ξάπλωσα στον καναπέ κ βαριέμαι να σηκωθώ! Τα παιδάκια μου κοιμήθηκαν! Έχει παααααρα πολύ ζέστη! Ουφφ!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασουλα μου περασες κι εσυ δυσκολα στην εγκυμοσυνη απο 6,5 μηνων ε? Αχ μαναρι μου σου ευχομαι στο 2ο να πανε ολα ολα καλα και να μην χρειαστει να κατσεις στο κρεβατι ουτε για μιση μερα....εγω ειμαι 33 και ηδη νιωθω οτι ο καιρος περναει πολυ γρηγορα και με πιανει αγχος για την ηλικια μου οσον αφορα το ποτε θα ξαναμεινω εγκυος! Η συνυφαδα μου ξεκινησε την 1η εγκυμοσυνη στα 33 και τον επομενο χρονο ξαναεμεινε εγκυος και ξεμπερδεψε...εγω αγνωστο το ποτε θα ξαναμεινω αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να περασω τα 35 και να μην εχω κανει 2ο ακομα...μετα ξεκινανε αλλα θεματα οπως π.χ. αμνυοπαρακεντησεις κτλ.Βεβαια το σημαντικοτερο ειναι να ειμαστε καλα..ας μας το στειλει ο Θεος οποτε αυτος πιστευει οτι ειναι η καταλληλη στιγμη! Φιλακια στην μαγουλιτσα μας!

Nαι ματινακι αλλα περασμενα ξεχασμενα που λενε!και γω θελω μεχρι τα 35 να εχω κανει δευτερο παιδακι!τυχερη η συνηφαδα σου ε?στο τσακ μπαμ το τσακωσε το δευτερο:tongue:!εγω δυστηχως αργησα να μεινω εγκυος και εμεινα μετα απο 4 χρονια με υποβοηθουμενη αναπαραγωγη,αυτο λιγο με ανυσηχει αλλα με ειπε ο γιατρος οτι η πιθανοτητες να ξαναμεινω χωρις βοηθεια ειναι μεγαλες γιατι ειναι ποιο γονιμη η γυναικα μετα και κατι τετοια...απο τη μερα που θα μου ερθει περιοδος πχ για τα επομενα 2 χρονια ειναι πολυ πιθανο να μεινω γρηγορα αν το θελω...μωρε ας ερθει ειται ετσι ειται αλλιως δεν εχει σημασια,αρκει να μας ερθει!

με τη δουλιτσα που περιμενεις ειχες κανενα νεο?αχ μακαρι να σε παρουνε...αλλα με το μικρο σου τι θα κανεις?μπρος γκρεμος και πισω ρεμα εισαι..:(

σε ευχαριστουμε πολυ φιλεναδα!!

για αυτο ακριβως ρωταω! γιατι η μαμα μου εχει μουλτι και ξερω οτι αν ειναι λιγη η ποσοτητα δεν τα λιωνει καλα...:rolleyes: (με μισο μηλο και μισο αχλαδι θα ξεκινησουμε) εγω στο σπιτι εχω μπλεντερ. αυτο θα κανω θα περιμενω να ωριμασουν καλα.. (χαχαχα τελικα με κοβω να τον ταιζω θεσ/νικη!)

εχθες πηγα τζαμπο και του πηρα πιατακι και κουταλακια!:tongue:

μεγια μεγια αναστασακι !αντε καλη αρχη...που θα ειναι καλη σιγουρα αφου του πεσαν τα σαλια με το νεκταρινι!!!:D

κοριτσια το τελειωσα!διορθωσα μερικες λεπτομεριες@αχ θα θελα να το δειτε!:Dαλα πως?:rolleyes:

ελενιτσα εγω ξερεις τι κανω?τραβαω βιντεακια την μπεμπα και τα περναω στον υπολογιστη ,μετα τα ανεβαζω στο fc,αλλα με προσαρμογη δηλαδη επιλεγω να μπορει να τα βλεπει μονο η αδερφη μου και εγω.κανενας αλλος δεν μπορει να τα δει;)

καλημερα κοριτσια, σας διαβασα εχτες αλλα δεν θυμαμαι κ πολλα!

ματινακι καλη επιτυχια για την δουλεια! μακαρι!!!

αναστασακι προσεξε αυτο με το αιμα, γιατι αυτο ειδε η παιδιατρος μας κ μας ειπε για την αλλεργια στο αγελαδινο γαλα, ρωτα τον αν πρεπει να σταματησεις να τρως γαλακτοκομικα, αυτη ειναι η προληψη οταν θηλαζει το μωρο κ να μην φαει κρεμες με γαλα. εμας οταν το εμφανισε του εδινα κ συμπληρωμα, οποτε πηρε κ αντιαλλεργικο γαλα κ εγω εκανα αποχη απο γαλακτομικα οσο θηλαζα.

κοριτσακια δεν θυμαμαι να σας γραψω τιποτα αλλο! παω να βαψω μαλλι τωρα που κοιμαται η μπουμπου!!!

φιλακια!!!

γιωτακι μεγια το μαλλι!!

εμεις κοριτσια σημερα ξεκινησαμε κρεμουλα!! καλα τα πηγαμε για πρωτη φορα ουτε κρυο ουτε ζεστη ουτε ενθουσιαστικε ουτε δυσαρεστηθηκε!2-3 κουταλιτσες τις εδωσα σημερα αυριο θα τις δωσω λιγο παραπανω..

σημερα λιωσαμε απο την ζεστη...το μεσημερι κατα τις 3 δεν αντεξα και ανοιξα κλιματιστικο ,εβαλα τη μπεμπουλα στην κρεβατοκαμαρα να μην την χτυπαει πολυ ισα ισα που δροσιζε τη σκεπασα και με ενα σεντονακι και μια χαρα κοιμηθηκε!τωρα φυσαει λιγακι εδω και εχω ανοιχτα τις μπαλκονοπορτες και δροσιζετε λιγακι;)

ειχα και τα πεθερικα εδω σημερα ηρθαν να μας δουν,τους εκανα και μια πιτουλα να τους φιλεψω,γενικως ολη μερα στο ποδι,αλλα δεν νυσταζω καθολου ..παω να χτυπησω καμια μπυριτσα στο μπαλκονι(χωρις αλκοολ:() που χει δροσουλα....

καλο βραδυ σε ολες σας !


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Nαι ματινακι αλλα περασμενα ξεχασμενα που λενε!και γω θελω μεχρι τα 35 να εχω κανει δευτερο παιδακι!τυχερη η συνηφαδα σου ε?στο τσακ μπαμ το τσακωσε το δευτερο:tongue:!εγω δυστηχως αργησα να μεινω εγκυος και εμεινα μετα απο 4 χρονια με υποβοηθουμενη αναπαραγωγη,αυτο λιγο με ανυσηχει αλλα με ειπε ο γιατρος οτι η πιθανοτητες να ξαναμεινω χωρις βοηθεια ειναι μεγαλες γιατι ειναι ποιο γονιμη η γυναικα μετα και κατι τετοια...απο τη μερα που θα μου ερθει περιοδος πχ για τα επομενα 2 χρονια ειναι πολυ πιθανο να μεινω γρηγορα αν το θελω...μωρε ας ερθει ειται ετσι ειται αλλιως δεν εχει σημασια,αρκει να μας ερθει!

με τη δουλιτσα που περιμενεις ειχες κανενα νεο?αχ μακαρι να σε παρουνε...αλλα με το μικρο σου τι θα κανεις?μπρος γκρεμος και πισω ρεμα εισαι..:(

εμεις κοριτσια σημερα ξεκινησαμε κρεμουλα!! καλα τα πηγαμε για πρωτη φορα ουτε κρυο ουτε ζεστη ουτε ενθουσιαστικε ουτε δυσαρεστηθηκε!2-3 κουταλιτσες τις εδωσα σημερα αυριο θα τις δωσω λιγο παραπανω..

σημερα λιωσαμε απο την ζεστη...το μεσημερι κατα τις 3 δεν αντεξα και ανοιξα κλιματιστικο ,εβαλα τη μπεμπουλα στην κρεβατοκαμαρα να μην την χτυπαει πολυ ισα ισα που δροσιζε τη σκεπασα και με ενα σεντονακι και μια χαρα κοιμηθηκε!τωρα φυσαει λιγακι εδω και εχω ανοιχτα τις μπαλκονοπορτες και δροσιζετε λιγακι;)

ειχα και τα πεθερικα εδω σημερα ηρθαν να μας δουν,τους εκανα και μια πιτουλα να τους φιλεψω,γενικως ολη μερα στο ποδι,αλλα δεν νυσταζω καθολου ..παω να χτυπησω καμια μπυριτσα στο μπαλκονι(χωρις αλκοολ:() που χει δροσουλα....

καλο βραδυ σε ολες σας !

Βασουλα μου καλημερα!!!!!! Μου ελειψες καλε χθες που δεν μπηκες! Ειχες και επισκεψεις αν και οι γονεις του αντρα μας δεν ειναι απλα επισκεψεις ειναι οικογενεια....μπραβο που φτιαχνεις και πιτουλες...εγω δεν τις πολυκαταφερνω αλλα οταν φτιαχνω βαζω ετοιμο φυλλο δεν ξερω να ανοιγω μονη μου! Αν και ηπειρωτισσα που φημιζομαστε για τις πιτες μας δεν σκαμπαζω..χιχιχιχι!!!

Αρχισατε και κρεμουλα? Μπραβο τα κοριτσακια μας! Ενταξει αφου εφαγε και δεν σφραγισε το στομα της μια χαρα θα τα πατε μερα με την μερα! Εγω πλεον στην απογευματινη του λιωνω λιγη μπαναν μεσα γιατι η φαριν λακτε δεν του πολυαρεσε απο την αρχη....τωρα θα τρωει λαχανικα και το απογευμα οποτε τρελενεται και θα μου τρωει καλυτερα!!!!!

Βασουλα μου δεν ηξερα οτι αποκτησατε την μαγουλιτσα σας με υποβοηθουμενη αναπαραγωγη αλλα τι σημασια εχει? Εχετε αγκαλια το θαυματακι σας αυτο εχει σημασια! Κι εμεις με τον αντρα μου παλευαμε 2 χρονια να αποκτησουμε μπεμπακι αλλα το αγχος και η αγωνια πια εχουν ξεχαστει γιατι πηραμε αγκαλια το παιδακι μας και τιποτε αλλο δεν μας νοιαζει...απλα εμεις ειχαμε αγχωθει γιατι οχι απλα καναμε ελευθρα και οποτε ερθει, τωρα το κανω τωρα το θελω ειμασταν και απο το αγχος καθυστερουσαμε την συλληψη απο μονοι μας! Βεβαια ειχαμε και ενα μικρο θεματακι με το σπερμα μας αλλα πταισματα...εκανε μια θεραπεια ο αντρας μου και μετα τσουπ ηρθε ο μπεμπουλης! Εγω ειχα σκεφτει αρκετες φορες οτι αν δεν μπορεσουμε να κανουμε μονοι μας θα παμε για εξωσωματικη αλλα μας προλαβε...χιχιχι!!!!! Οσο γι αυτο που λες οτι μετα εχεις πολλες πιθανοτητες να μεινεις εγκυος χωρις βοηθεια ειναι αληθεια και το ποσοστο ειναι πολυ μεγαλο! Η κουμπαροι μας στα Γιαννενα κανανε 3 εξωσωματικες πιασανε μωρο με την πρωτη απλα η πρωτη εγκυμοσυνη διακοπηκε αλλα μετα απ αυτη αποκτησανε 2 παιδακια με τις επομενες 2 εξωσωματικες δηλαδη...στα βαφτισια τους που κανανε και ειχαμε παει τον Μαϊο ηταν του 3ου παιδιου τους το οποιο το πιασανε μονοι τους...και αυτοι να φανταστεις ειχαν θεμα και με το σπερμα αλλα και η κουμπαρα μας εχει πολυκυστικες ωοθηκες που ειναι δυσκολο να πιασει παιδι αν δεν κανει θεραπεια...τιποτα δεν εκαναν και τσουπ το 3ο ηρθε μονο του και μαλιστα με μια φορα σεξ που ηταν η πιο γονιμη μερα....οταν δεν αγχωνεσαι για παιδι και αφου εχεις ηδη ενα το 2ο ερχεται πολυ πιο ευκολα! Η συνυφαδα μου με τον κουνιαδο μου πιασανε την μπεμπα 6μιση μηνες μετα την γεννα της και να φανταστεις δεν της επετρεπε ο γιατρος εγκυμοσυνη πριν τον χρονο γιατι ειχε κανει καισαρικη και η 1η εγκυμοσυνη ηταν πολυ προβληματικη....και η αληθεια ειναι οτι απλα δεν χρησιμοποιουσαν προφυλακτικο...περνανε τις γνωστες προφυλαξεις της οπισθεν στην κορυφωση και τσουπ ηρθε η μπεμπα..αχαχαχ! Βεβαια το αγχος και η αγωνια αν θα πανε ολα καλα ηταν τεραστιο αλλα δοξα το Θεο ολα πηγαν τελεια!!!!!

Για την δουλεια δεν ειχα κανενα νεο χθες αλλα σημερα θα παρω εγω οπωσδηποτε! Ουφφφφφ.....μακαρι δεν λες τιποτα....θα ειναι σωτηριο για μας να πιασω δουλεια...με τον μπεμπη εχουμε σκεφτει να ρωτησουμε την αδερφη της συνυφαδας μου ποσο θα κοστισει να μας τον κραταει μονο πρωι εως μεσημερι..ειναι το μονο ατομο μετα τους γονεις μας που εμπιστευομαστε απολυτα! Η μαμα μου δουλευει και η πεθερα μου μενει μακρυα οποτε απο κει δεν εχουμε βοηθεια...βλεποντας και κανοντας Βασουλα μου γιατι αν μας ζητησει και κανενα μεγαλο ποσο τι να την κανω την δουλεια αν αυτα που παιρνω τα δινω στην κοπελα? Μακαρι να μενουν εστω και 200 ευρω ειλικρινα τα εχουμε αναγκη!

Παλι καλα που εχετε και κλιματιστικο και δροσιζεται η μαγουλιτσα μας! Εμας ο αερας δε εχει σταματησει και δροσιζομαστε τουλαχιστον λιγακι!

Μην ξεχασω να σου πω οτι οταν θηλαζα εκανα την βλακεια και ηπια μπυρα απο την αρχη...δηλαδη την μερα που γυρισαμε στο σπιτι απο το μαιευτηριο ειχαν ερθει οι δικοι μας και φαγαμε ολοι μαζι και γω στο φαγητο ηπια μπυρα γιατι υποτιθεται κατεβαζει γαλα....το αλκοολ μειωνει την παραγωγη και εγω δεν το ηξερα...βεβαια κανα 2 φορες ειχα πιει και μονο ενα ποτηρακι του κρασιου αλλα και η χωρις αλκοολ δεν σου προσφερει τιποτα...καλυτερα μην πινεις και αν θες να αυξησεις την παραγωγη σου υπαρχουν βοτανα να πιεις και μαγια μπυρας που την παιρνεις απο το φαρμακειο....συτα!

Εγραψα εκθεση πρωι πρωι....χιχιχιχιχι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ματινα μου!!σας εχασα εχτες ειμουν για δουλεια εκτος γραφειου!!

Καλημερα Εφακη μου! Ναι ελειπες κι εσυ απο το παρεακι μας!

Ετρεχες για εξωτερικες δουλειες με αυτη την ζεστη??? Πω πω ελιωσες ε?

Τι κανουν τα ζουζουνια σου? Δεν σε εχω ρωτησει, ο μεγαλος σου πως πηρε το γεγονος οτι πλεον εχει αδερφακι? Του αρεσει? Ζηλευει????Μπορει να εχω ξαναρωτησει αλλα δεν θυμαμαι:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και στις υπολοιπες τσουπρες! Τι κανετε?????

Εμεις μολις ξανακοιμηθηκαμε....

Λενιω ανοιγω το λινκ για να δω τα μαγιω που δημοσιευσες και δεν βλεπω τιποτα...δειχνει την αρχικη σελιδα του google και τιποτε αλλο...

Για μπειτε να πουμε καμια κουβεντα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα:-)

Πήραμε τα δείγματα!:-) έβαλα μερικές στο φβ!:wink:

Κοιμηζω τον μικρό κ μωλης ξύπνησεΙ κ φάει φρουτοκρεμα θα πάω στη μαμά!

Βασουλα μου καλό ξεκίνημα με τις κρεμουλές!

Ματίνακι μου καλή επιτυχία σήμερα!

Εφακι μου καλή δουλειτσΑ!

ΣΥΓΝΩΜΗ που δε γράφω πολα είμαι από κινητό!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Εφακη μου! Ναι ελειπες κι εσυ απο το παρεακι μας!

Ετρεχες για εξωτερικες δουλειες με αυτη την ζεστη??? Πω πω ελιωσες ε?

Τι κανουν τα ζουζουνια σου? Δεν σε εχω ρωτησει, ο μεγαλος σου πως πηρε το γεγονος οτι πλεον εχει αδερφακι? Του αρεσει? Ζηλευει????Μπορει να εχω ξαναρωτησει αλλα δεν θυμαμαι:shock:

ετρεχα και ελιωσα στην ζεστη!!αναγκαιο κακο τι να κανουμε!!καλα ειναι τα μωρακια μου σημερα πηγαν και οι δυο στην πεθερα για πρωτη φορα τωρα να δουμε πως θα περασουν:rolleyes:η μαμα μου ειχε καποια δουλεια τωρα το πρωι μωλις τελειωση θα παει να τουσ παρει!!

ο μεγαλος μου αναλογος το πηρε πολυ καλα αλλα ειναι και λιγο εσωστρεφης ετσι δεν ξερουμε και τι σκεφτετε:confused::confused::confused:δεν δειχνει ομως κατι!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και στις υπολοιπες τσουπρες! Τι κανετε?????

Εμεις μολις ξανακοιμηθηκαμε....

Λενιω ανοιγω το λινκ για να δω τα μαγιω που δημοσιευσες και δεν βλεπω τιποτα...δειχνει την αρχικη σελιδα του google και τιποτε αλλο...

Για μπειτε να πουμε καμια κουβεντα!

Καλημέραααα ματίνακι μου!

Αχ γιατί δε στη ανοίγει! Ήμουν κ από κινητό ίσως κάτι δεν έγινε σωστά!:-(

Πάντως ολόσωμα σας έδειχνα,σε μαύρο χρώμα :wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα:-)

Πήραμε τα δείγματα!:-) έβαλα μερικές στο φβ!:wink:

Κοιμηζω τον μικρό κ μωλης ξύπνησεΙ κ φάει φρουτοκρεμα θα πάω στη μαμά!

Βασουλα μου καλό ξεκίνημα με τις κρεμουλές!

Ματίνακι μου καλή επιτυχία σήμερα!

Εφακι μου καλή δουλειτσΑ!

ΣΥΓΝΩΜΗ που δε γράφω πολα είμαι από κινητό!:wink:

καλημερα ελενη μου!!νομιζω με ειχες ρωτηση ποσα ειχαμε παρει τα ρουχα τα βαπτιστηκα μονο 38 ευρο ειχε 80% εκπτωση απο το pre na tal


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...