Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερααα ναιιιι τα λεγαμε!! Απο εκεινη τη μερα σκεφτηκα πως λπορει να είσαι η @Bluee19 απο 2 πραγματα π ειπες! Χαχαχαχαχα!

      Ελα ρε μιση ωρα?? αυτα ειναι! Εμενα 11 μ ειπε και πηγα 7.10!! Μπορεί να σ φανει παραξενο αλλα εχω φουλ αγχος κ ας ξερω οτι ειναι θετικο! Φοβαμαι μη δεν είναι καλη η τιμη ή μετα οι αυξησεις..

      Χαχαχαχα με είχες καταλάβει !!!! Και εγώ τώρα κατάλαβα ποια είσαι !!!! Εσύ που είπες πήγαινε εσυ έχω μάθει να κρατιέμαι σωστά ;;; 
      μονη μου σε δικό μου πλανήτη μου χάλασαν το όνειρο εκείνες 😂 μου είπαν 12:30 τώρα πήγα εγώ αλλά τους είπα κάντε πιο γρήγορα και μου είπαν να τους πάρω στις 11 για να δούμε !!! Και εγώ έχω άγχος για τον ίδιο λόγοοοο!!!! Επίσης βλέπω στον ύπνο μου εδώ και δυο μέρες το 140 λες να είναι συμβολικό ;😂

      • Μου αρέσει 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ετρεχα και ελιωσα στην ζεστη!!αναγκαιο κακο τι να κανουμε!!καλα ειναι τα μωρακια μου σημερα πηγαν και οι δυο στην πεθερα για πρωτη φορα τωρα να δουμε πως θα περασουν:rolleyes:η μαμα μου ειχε καποια δουλεια τωρα το πρωι μωλις τελειωση θα παει να τουσ παρει!!

ο μεγαλος μου αναλογος το πηρε πολυ καλα αλλα ειναι και λιγο εσωστρεφης ετσι δεν ξερουμε και τι σκεφτετε:confused::confused::confused:δεν δειχνει ομως κατι!

Για να δουμε πως θα περασουν στην αλλη γιαγια σημερα...μια χαρα θα ειναι μωρε...!

Δειχνει ομως να τον αγαπαει? Ασχολειται μαζι του ή δεν τον νοιαζει? Σε ρωταω γιατι ο ανηψιος μας οταν ηρθε η μπεμπα σπιτι τους δεν αφηνε κανεναν μας να παει να την παρει αγκαλια...οταν σηκωνομουν απο την καρεκλα για να παω να την δω μου εδειχνε να παω να ξανακατσω...ζηλευει πολυ αν και θεωρω οτι δεν το χειριστηκαν απο την αρχη καλα οι γονεις του το θεμα! Δεν μας αφηναν να την παρουμε αγκαλια για να μην ζηλευει ο μικρος....με αποτελεσμα η μπεμπα τωρα να μην πηγαινει σε καμια αγκαλια και να κλαιει ετσι και την πλησιασεις! Θεωρω οτι δεν ειναι ο σωστος τροπος αυτος για να μην ζηλευει το 1ο παιδι...βεβαια ασχολεισαι και με τα 2 αλλα δεν πρεπει να μεγαλωνει το ενα με απεραντη αγαπη απ'ολους και το 2ο να μην το πλησιαζει κανεις για να μην ζηλευει το 1ο....βεβαια καθε γονιος εχει το συστημα του αλλα με μετρο ολα!

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε πως θα περασουν στην αλλη γιαγια σημερα...μια χαρα θα ειναι μωρε...!

Δειχνει ομως να τον αγαπαει? Ασχολειται μαζι του ή δεν τον νοιαζει? Σε ρωταω γιατι ο ανηψιος μας οταν ηρθε η μπεμπα σπιτι τους δεν αφηνε κανεναν μας να παει να την παρει αγκαλια...οταν σηκωνομουν απο την καρεκλα για να παω να την δω μου εδειχνε να παω να ξανακατσω...ζηλευει πολυ αν και θεωρω οτι δεν το χειριστηκαν απο την αρχη καλα οι γονεις του το θεμα! Δεν μας αφηναν να την παρουμε αγκαλια για να μην ζηλευει ο μικρος....με αποτελεσμα η μπεμπα τωρα να μην πηγαινει σε καμια αγκαλια και να κλαιει ετσι και την πλησιασεις! Θεωρω οτι δεν ειναι ο σωστος τροπος αυτος για να μην ζηλευει το 1ο παιδι...βεβαια ασχολεισαι και με τα 2 αλλα δεν πρεπει να μεγαλωνει το ενα με απεραντη αγαπη απ'ολους και το 2ο να μην το πλησιαζει κανεις για να μην ζηλευει το 1ο....βεβαια καθε γονιος εχει το συστημα του αλλα με μετρο ολα!

διχνει να τον αγαπα αλλα δεν ασχολητε και συνεχεια μαζι του,δεν τον νοιαζει να τον κραταμε αγκαλια απλα καποτε θελει να τον κρατα και αυτος!!κανει ησυχια αμα κοιμαται και με βοηθα να τον ταισω την κρεμα του που δυσκολευομαστε λιγο και πρεπει να κανουμε τον καραγκιοζη!!!εχει και τα θελω του φυσικα,ασπουμε θελει να παμε πισινα και εχουμε τον μικρο και δεν μπορουμε,μουρμουρα:tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ματινακι!

ναι ναι μαι χαρα τα καταφερνω με τις πιτουλες,εγω μεγαλωσα με τη γιαγια,η οποια ειναι exper στις πιτες και με εμαθε απο μικρη απο το δημοτικο σχεδον!!καλε δεν ειναι τπτ να ανοιξεις φυλλο μια δυο αμα κανεις σιγουρα θα το πετυχεις αμα εχεις και καλο αλευρι! εγω περνω το αλευρι "κουλα" ειναι μαλακο και ανοιγει πολυ ωραια και ευκολα το φυλλο;)

και σεις λιγακι ψιλοπαιδευτηκατε ε? τα περισσοτερα ζευγαρια στις μερες μας ετσι ειναι δυσκολευονται λιγακι!η κουμπαρα σου με πολυκυστικες και πιασε μετα ε?πω πω μπραβο!να ειδες αμα ηρεμεις και σου φευγει το αγχος κατευθειαν ερχετε!αλλα οταν προσπαθεις για το πρωτο παιδι ειναι αδυνατον να μην ανχωθεις..μετρας μερες και ξαναμετρας μερες..και δεν ηρεμεις ευκολα!

πιστευω και γω οτι θα ειναι η ποιο οικονομικη λυση αυτο που σκεφτηκες με την αδερφη της συνηφαδας σου,φανταζομαι θα σου πει νορμαλ τιμη!καλα και τα 200 να σου μεινουν ειναι κατι..ειναι στο σουπερ μαρκετ σου δεν ειναι και λιγο!

αυτο για τη μπυρα που λες στο μαιευτηριο οταν γεννησα μας φερνανε απο μια μπυρα χωρις αλκοολ και φανταστηκα οτι κατι καλο θα προσφερει,δεν πινω συστηματικα μονο οταν τρωμε με παρεα και θελω να πιω και γω κατι,η κανενα βραδακι ετσι που και που να χαλαρωσω στο μπαλκονι οταν δεν μου κολλαει υπνος,ειχα ακουσει για αυτα τα χαπακια με την μπυρα αλλα δεν τα δοκιμασα ποτε!

Καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! Τι κανετε?????? Η μαγουλιτσα μας καλα????

Ναι μωρε το ξερω οτι αν ασχοληθω λιγακι θα τα καταφερω με το φυλλο αλλα μαλλον βαριεμαι...χιχιχιχ!!!!! Πριν κανα μηνα πηρα και μηχανη που ανοιγει φυλλο τρομαρα μου και ακομα στο ντουλαπι καθεται! Βασικα την πηραμε γιατι οταν θα αρχισει να τρωει ζυμαρικα ο μπεμπης θα του τα φτιαχνω μονη μου...δεν την πηρα για φυλλο αχχαχαχα....αλλα καποια στιγμη θα το αποφασισω και θα φτιαξω!

Αχ Βασουλα μου θα φανω αχαριστη αν πω οτι πεδευτηκαμε να αποκτησουμε τον μπεμπη γιατι οπως κι εσεις και τοσοι ανθρωποι πλεον πεδευονται πολλα πολλα χρονια και τα 2 τα δικα μας μου φαινονται πολυ λιγα...δυστυχως το αγχος κυριαρχει στις μερες μας και αυτο δυσκολευει πολυ τα πραγματα! Ειχα βαρεθει κι εγω να μετραω να ξαναμετραω γονιμες και ειλικρινα οταν νευριασα περσυ στα γενεθλια μου που αδειαθετησα ενω ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος μιας και ειχα καθυστερηση που ποτε δεν ειχα στο παρελθον, ειπα τελος δεν ξανασκεφτομαι τιποτα και αν θελησει ο Θεος να μας στειλει εχει καλως....ε τον επομενο μηνα εμεινα εγκυος! Το εβγαλα τελειως απο το μυαλο μου γιατι εκνευριστηκα τοσο πολυ και τσουπ σπορακι στην κοιλιτσα αμεσως!

Εμενα στο νοσοκομειο δεν μου εφεραν καμια μερα μπυρα...τωρα θα μου πεις πολλα ζητας για δημοσιο νοσοκομειο....το εχω ξανακουσει ομως οτι σε καποια ιδιωτικα το κανουν αυτο! Τι να πω? Δεν ξερω ισως βοηθαει...παντως κι εγω στο θηλασμο ειχα πιει κανα 2 φορες χωρις αλκοολ αλλα δεν ειδα καμια διαφορα...τεσπα!

Οσο για τα λεφτα αυτα τα 200 ευρω ειναι βαλσαμο...αλλα θα ειναι 200? Η συγκεκριμενη κοπελα δεν ξερω ποσα θα ζητησει γιατι δεν θα το κανει μονο και μονο για να μας διευκολυνει ειναι η δουλεια της ετσι κι αλλιως...μπορει να εχει στανταρ μισθο και απλα να κανει κατι καλυτερο...δεν νομιζω να μας ζητησει και λιγα...τεσπα καλα να ειμαστε και αν δω οτι δεν μας συμφερει μπορει και να μην δουλεψω...απο σεπτεμβρη μαλλον η μαμα μου θα το κλεισει το περιπτερο γιατι συμπληρωνει τα ενσημα για μειωμενη συνταξη και πρωτα ο Θεος να κρατει αυτη τον μπεμπη...οποτε μεχρι τοτε μπορει να πληρωνω την κοπελα οσα και να ζητησει για να μην χασω την δουλεια ετσι ωστε οταν θα τον κραταει η μαμα μου να μενουν οαλ τα λεφτα στο σπιτι! Καλα να ειμαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Τι κάνετε; Ματινάκι εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη δουλειά που περιμένεις! Εύχομαι να σε πάρουν!

Λενάκι μου τι κουκλάκια είναι αυτά; Φτου Παναγίτσα μου! Και ο Αλεξάκος και ο Μιχαλάκης για ρούφηγμα! Να τα χαίρεσαι αγάπη μου!

Εγώ πάλι ζεσταίνομαι! Πω πωωω πως θα την παλέψουμε όλο το καλοκαίρι; Το απόγευμα θα πάω στη μαμά μου που έχει μεγάλη αυλή και φυσάει λίγο παραπάνω να πιω καφέ και να δροσιστεί λίγο και ο μπεμπάκος! Εν τω μεταξύ τις τελευταίες 3 μέρες αντί για 5 γεύματα μου κάνει 4 όλη τη μέρα! Πήρα και το γιατρό και μου είπε είναι φυσιολογικό!

Καλημερα Ιωαννακι! Ευχαριστω πολυ ματια μου...και εγω ευχομαι να πανε ολα καλα!

Οσο μεγαλωνουν τα μωρα μειωνουν και το φαγητο να ξερεις! Εμενα επινε γαλα σαν τρελος μιας που ειναι και πολυ λαιμαργος και απο 210 γρ. πινει 180γρ. και μερικες φορες 150γρ! Και γω ρωτησα την παιδιατρο και μου ειπε οτι και λογω ζεστης δεν εχουν ορεξη το καλοκαιρι! Οποτε του τοκανω πιο χλιαρο το γαλα πλεον και οχι ζεστο ζεστο οπως το επινε και μεχρι στιγμης το πινει ξανα ολο....δοκιμασε να του το κανεις πιο δροσερο και θα δεις διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! Τι κανετε?????? Η μαγουλιτσα μας καλα????

Ναι μωρε το ξερω οτι αν ασχοληθω λιγακι θα τα καταφερω με το φυλλο αλλα μαλλον βαριεμαι...χιχιχιχ!!!!! Πριν κανα μηνα πηρα και μηχανη που ανοιγει φυλλο τρομαρα μου και ακομα στο ντουλαπι καθεται! Βασικα την πηραμε γιατι οταν θα αρχισει να τρωει ζυμαρικα ο μπεμπης θα του τα φτιαχνω μονη μου...δεν την πηρα για φυλλο αχχαχαχα....αλλα καποια στιγμη θα το αποφασισω και θα φτιαξω!

Αχ Βασουλα μου θα φανω αχαριστη αν πω οτι πεδευτηκαμε να αποκτησουμε τον μπεμπη γιατι οπως κι εσεις και τοσοι ανθρωποι πλεον πεδευονται πολλα πολλα χρονια και τα 2 τα δικα μας μου φαινονται πολυ λιγα...δυστυχως το αγχος κυριαρχει στις μερες μας και αυτο δυσκολευει πολυ τα πραγματα! Ειχα βαρεθει κι εγω να μετραω να ξαναμετραω γονιμες και ειλικρινα οταν νευριασα περσυ στα γενεθλια μου που αδειαθετησα ενω ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος μιας και ειχα καθυστερηση που ποτε δεν ειχα στο παρελθον, ειπα τελος δεν ξανασκεφτομαι τιποτα και αν θελησει ο Θεος να μας στειλει εχει καλως....ε τον επομενο μηνα εμεινα εγκυος! Το εβγαλα τελειως απο το μυαλο μου γιατι εκνευριστηκα τοσο πολυ και τσουπ σπορακι στην κοιλιτσα αμεσως!

Εμενα στο νοσοκομειο δεν μου εφεραν καμια μερα μπυρα...τωρα θα μου πεις πολλα ζητας για δημοσιο νοσοκομειο....το εχω ξανακουσει ομως οτι σε καποια ιδιωτικα το κανουν αυτο! Τι να πω? Δεν ξερω ισως βοηθαει...παντως κι εγω στο θηλασμο ειχα πιει κανα 2 φορες χωρις αλκοολ αλλα δεν ειδα καμια διαφορα...τεσπα!

Οσο για τα λεφτα αυτα τα 200 ευρω ειναι βαλσαμο...αλλα θα ειναι 200? Η συγκεκριμενη κοπελα δεν ξερω ποσα θα ζητησει γιατι δεν θα το κανει μονο και μονο για να μας διευκολυνει ειναι η δουλεια της ετσι κι αλλιως...μπορει να εχει στανταρ μισθο και απλα να κανει κατι καλυτερο...δεν νομιζω να μας ζητησει και λιγα...τεσπα καλα να ειμαστε και αν δω οτι δεν μας συμφερει μπορει και να μην δουλεψω...απο σεπτεμβρη μαλλον η μαμα μου θα το κλεισει το περιπτερο γιατι συμπληρωνει τα ενσημα για μειωμενη συνταξη και πρωτα ο Θεος να κρατει αυτη τον μπεμπη...οποτε μεχρι τοτε μπορει να πληρωνω την κοπελα οσα και να ζητησει για να μην χασω την δουλεια ετσι ωστε οταν θα τον κραταει η μαμα μου να μενουν οαλ τα λεφτα στο σπιτι! Καλα να ειμαστε!

καλα ειμαστε ματινακι η μαγουλιτσα χουζουρευει τωρα μια θελει να ξυπνησει μια ξανακοιματε..

ασε αυτο με τις γονιμες εγω σχεδον καθε μηνα νομιζα οτι ειμαι εγκυος..ολο σημαδια εβλεπα τρομαρα μου,και μετα ξενερωνα και αιντε παλι και περνουσε ο καιρος...

ωραια θα χεις και την μανουλα σου σε κανα δυο μηνες διαθεσιμη!οποτε μακαρι να σου κατσει να παρετε μια ανασα και σεις.


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

λενακι μου θα ξεκινησω απο σενα!!! φτου σας κοπελα μου! ειδα φωτο στο φεις! ειστε ολοι τελειοι!!!!!!!! και τα παιδακια σου να τα χαιρεσαι ειναι πανεμορφα! δεν υπερβαλω!!!! καλα ο αλεξακης τι υφος ειναι αυτο που εχει?? παναγια μου!!!!:P

βασουλα ξεκινησατε κρεμουλα ε?:D ωραια!! με τι ξεκινησατε? δεν θυμαμαι!!! εκανες και πιτουλα ε? χρυσοχερα!!!!!!!αααα στην κλινικη και εμενα μου ειχαν φερει μπυρα χωρις αλκοολ! και ναπω την αληθεια πινω πολυ συχνα!!:rolleyes::rolleyes:

ματινακι παρε τηλ. για τη δουλεια! εννοειτε δεν ειναι ντροπη! και σιγουρα δεν εισαι η μονη! δειξε ποση αναγκη εχεις και οτι θελεις πολυ τη δουλεια!;) αφου σκευτηκες και λυση για να κραταει αυτη η κοπελα το μωρο! μηπως να την ρωτουσες πρωτα να εβλεπες ποσα θα σου ζητησει?:rolleyes:

εφακη για να δουμε εντυπωσεις απο τα παιδακια σου!!!

παω ξυπνησε! ουφ ηθελα να γραψω κι αλλα!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λενακι μου θα ξεκινησω απο σενα!!! φτου σας κοπελα μου! ειδα φωτο στο φεις! ειστε ολοι τελειοι!!!!!!!! και τα παιδακια σου να τα χαιρεσαι ειναι πανεμορφα! δεν υπερβαλω!!!! καλα ο αλεξακης τι υφος ειναι αυτο που εχει?? παναγια μου!!!!:P

βασουλα ξεκινησατε κρεμουλα ε?:D ωραια!! με τι ξεκινησατε? δεν θυμαμαι!!! εκανες και πιτουλα ε? χρυσοχερα!!!!!!!αααα στην κλινικη και εμενα μου ειχαν φερει μπυρα χωρις αλκοολ! και ναπω την αληθεια πινω πολυ συχνα!!:rolleyes::rolleyes:

ματινακι παρε τηλ. για τη δουλεια! εννοειτε δεν ειναι ντροπη! και σιγουρα δεν εισαι η μονη! δειξε ποση αναγκη εχεις και οτι θελεις πολυ τη δουλεια!;) αφου σκευτηκες και λυση για να κραταει αυτη η κοπελα το μωρο! μηπως να την ρωτουσες πρωτα να εβλεπες ποσα θα σου ζητησει?:rolleyes:

εφακη για να δουμε εντυπωσεις απο τα παιδακια σου!!!

παω ξυπνησε! ουφ ηθελα να γραψω κι αλλα!

Αναστασακι μου καλο καλημερα!ευχαριστω πολυ:D

τι κανει ο μπεμπακος σου?

πως πατε σημερα με την ζεστη!εδω εχει πολυ!

θα προσπαθησω να ανεβασω το βιντεακι στο φβ να το δειτε κ αθ το σβησω.δεν θα το δημοσιευσω..θα σας πω!παω να το δοκιμασω:tongue:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ιωαννακι! Ευχαριστω πολυ ματια μου...και εγω ευχομαι να πανε ολα καλα!

Οσο μεγαλωνουν τα μωρα μειωνουν και το φαγητο να ξερεις! Εμενα επινε γαλα σαν τρελος μιας που ειναι και πολυ λαιμαργος και απο 210 γρ. πινει 180γρ. και μερικες φορες 150γρ! Και γω ρωτησα την παιδιατρο και μου ειπε οτι και λογω ζεστης δεν εχουν ορεξη το καλοκαιρι! Οποτε του τοκανω πιο χλιαρο το γαλα πλεον και οχι ζεστο ζεστο οπως το επινε και μεχρι στιγμης το πινει ξανα ολο....δοκιμασε να του το κανεις πιο δροσερο και θα δεις διαφορα!

Όλο το πίνει απλά εκεί που έτρωγε 5 φορές την ημέρα τώρα τρώει 4! Τι να πω; κι ο δικός μου ο γιατρός αυτό μου είπε πως λόγω ζέστης τρώνε λιγότερο! Ωστόσο εμείς δεν ξεκινήσαμε ακόμη νεράκι και ενδιάμεσα στις ώρες αιχμής που έχει πολύ ζέστη του δίνω λίγο τσαγάκι να ξεδιψάσει!

Εν τω μεταξύ έχω τόσο άγχος για την Κυριακή και πραγματικά δεν ξέρω το λόγο! Το μόνο που με νοιάζει είναι να μην κλαίει ο μπεμπάκος! Τα πάει πολύ καλά με τον κόσμο, όποιον κι αν δει του κάνει χαρές αλλά δεν ξέρω πως θα αντιδράσει στη βάφτιση!

Link to comment
Share on other sites

λενακι μου θα ξεκινησω απο σενα!!! φτου σας κοπελα μου! ειδα φωτο στο φεις! ειστε ολοι τελειοι!!!!!!!! και τα παιδακια σου να τα χαιρεσαι ειναι πανεμορφα! δεν υπερβαλω!!!! καλα ο αλεξακης τι υφος ειναι αυτο που εχει?? παναγια μου!!!!:P

βασουλα ξεκινησατε κρεμουλα ε?:D ωραια!! με τι ξεκινησατε? δεν θυμαμαι!!! εκανες και πιτουλα ε? χρυσοχερα!!!!!!!αααα στην κλινικη και εμενα μου ειχαν φερει μπυρα χωρις αλκοολ! και ναπω την αληθεια πινω πολυ συχνα!!:rolleyes::rolleyes:

ματινακι παρε τηλ. για τη δουλεια! εννοειτε δεν ειναι ντροπη! και σιγουρα δεν εισαι η μονη! δειξε ποση αναγκη εχεις και οτι θελεις πολυ τη δουλεια!;) αφου σκευτηκες και λυση για να κραταει αυτη η κοπελα το μωρο! μηπως να την ρωτουσες πρωτα να εβλεπες ποσα θα σου ζητησει?:rolleyes:

εφακη για να δουμε εντυπωσεις απο τα παιδακια σου!!!

παω ξυπνησε! ουφ ηθελα να γραψω κι αλλα!

Καλημερα φιλεναδα!!!!Τι κανει ο ομορφονιος μας??????

Θα παρω τωρα οπου να ναι και θα σας πω...απλα δεν τον βρισκω ευκολα αυτον μωρε....συνεχεια λειπει...ή μου λενε οτι λειπει λετε???τεσπα....οπως και να 'χει εγω θα τον παρω και αν δεν τον βρω παλι θα τον ξαναπαρω μεσα στην μερα μπας και τον πετυχω!

Link to comment
Share on other sites

βασουλα ξεκινησατε κρεμουλα ε?:D ωραια!! με τι ξεκινησατε? δεν θυμαμαι!!! εκανες και πιτουλα ε? χρυσοχερα!!!!!!!αααα στην κλινικη και εμενα μου ειχαν φερει μπυρα χωρις αλκοολ! και ναπω την αληθεια πινω πολυ συχνα!!:rolleyes::rolleyes:

καλημερα αναστασακι !

ξεκινησαμε με ρυζαλευρο εμεις,και σε κανα 2-3 βδομαδες το πολυ θα μας βαλει και τα φρουτακια :D


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...