Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ιανουαριος 2012


Taumataki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θαυματάκι μου και από εδώ με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ πολύ συγκινούμε όταν ανοίγει το θεματάκι για Ιανουάριο..

Και εσείς θα κάνετε πρωτιά!!!!!!

φιλάκιααααααααααα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αννια μου μπορει το μωρακι σου να μη θελει να βγει και να σου σκασει μυτη με 2 μερες καθυστερηση και να ειμαστε παρεουλαααααα!

Ρε συ που γεννας; Εγω Ιασω;


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο οτι ειδα, δεν υπαρχει αντιστοιχο cafe....

Ποσες ειμαστε οι μανουλες του νεου ετους; Εμεις εχουμε ΠΗΤ Πρωτοχρονια κιολας! 1/1/2012!!!!!!!:D

Στο ευχομαι!!! εγω ειμαι μανουλα Ιανουαριου 2009 και γεννησα τυχαια και φυσιολογικα 1/1/2009 ξημερωμα!!

Με το καλο ολες οι Ιανουαριου 2012!!!

Link to comment
Share on other sites

geia soy prosperous να σου ζησει το κοριτσακι σου...εγω γεννησα φυσιολογικα 2/1/2010 τωρα αν καθυστερησει το 3σπορακι θα γινω ξανα μανουλα γεναρη μιας και εχω πητ 29/12


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...