Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ιανουαριος 2012


Taumataki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΕια σου female ησυχια δεν λες τιποτα.....που να γεννησουμε κιολας...θα το κλεισουμε το τοπικ!!!

Εμεις αυριο θα παμε να δουμε το μωρακι μας.....ανυπομονω..μου ελειψε πολυ....και τον αλλο μηνα η β επιπεδου.

Μετα απο αυτην την εξεταση θα ησυχασω τελειως!!

Φιλια πολλα και καλα να περνατε κουκλες.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Λένα όλα καλά με το μωράκι σας? Επιβεβαιώθηκε πως είναι αγοράκι? Πότε έχεις β' επιπέδου?

Εμείς πήγαμε την Πέμπτη, μια χαρά όλα και περιμένουμε κοριτσάκι!!!!! 12 Σεπτέμβρη έχω β' επιπέδου και επίσης πολύ άγχος! Σε λίγες μέρες μπαίνω στον 5ο!

Οι υπόλοιπες που είστε καλέ? Φαντάζομαι από Σεπτέμβρη που επιστρέφετε θα έχει περισσότερη παρέα το καφέ μας.

Καλά να περάσετε το 3ήμερο!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Λένα όλα καλά με το μωράκι σας? Επιβεβαιώθηκε πως είναι αγοράκι? Πότε έχεις β' επιπέδου?

Εμείς πήγαμε την Πέμπτη, μια χαρά όλα και περιμένουμε κοριτσάκι!!!!! 12 Σεπτέμβρη έχω β' επιπέδου και επίσης πολύ άγχος! Σε λίγες μέρες μπαίνω στον 5ο!

Οι υπόλοιπες που είστε καλέ? Φαντάζομαι από Σεπτέμβρη που επιστρέφετε θα έχει περισσότερη παρέα το καφέ μας.

Καλά να περάσετε το 3ήμερο!

Ολα καλα Female μου ναι επιβεβαιωθηκε οτι ειναι αγορακι ειδαμε την τσουτσου μας κανονικοτατα...χιχι!!!Δεν μου ειπε ποτε θα κανω τον β επιπεδου ετσι κ αλλιως εχω κι αλλο ραντεβου μεχρι τοτε.

Εμεις συμβαδιζουμε κι εγω σε λιγο στον 5ο μπαινω...

Εσεις μπεμπα?Χιχι αντε με το καλο τα μωρακια μας να τα φυλαει η Παναγιτσα ολα τα μπεμπακια...

Εσυ καλα κουκλα μου??

Οι αλλες??????


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ωραία θα τρελλαθείς με τον γιο, στο υπογράφω:)

Εγώ μέχρι 12 Σεπτέμβρη δεν έχω άλλο ραντεβού, μια φορά τον μήνα πάω όπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Αχ να έχουμε καλά αποτελέσματα, έχω άγχος!

Εντομεταξύ έχω ακόμη ναυτίες, καμιά άλλη έχει ακόμη?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Ωραία ωραία θα τρελλαθείς με τον γιο, στο υπογράφω:)

Εγώ μέχρι 12 Σεπτέμβρη δεν έχω άλλο ραντεβού, μια φορά τον μήνα πάω όπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Αχ να έχουμε καλά αποτελέσματα, έχω άγχος!

Εντομεταξύ έχω ακόμη ναυτίες, καμιά άλλη έχει ακόμη?

Καλησπερα...τι κανετε μανουλα και μπεμπε?

Ακομα εχεις αναγουλες καλη μου?Αχ υπομονη...Κατα τ'αλλα ολα καλα ετσι?

εγω δοξα τον Θεο δεν ταλαιπωρηθηκα απο την αρχη ιδιαιτερα.

Εγω τωρα εχω φουσκωματα και τα βραδυα γινομαι σαν μπαλονακι.

Ηπια ενα χαμομηλακι και εχω ηρεμησει εδω και 3 μερες αρκετα.

Αρχισαμε κλωτσαμε απο τον 15Αυγουστο και η μαμα ολη μερα ειναι χαζεμενη και πιανει την κοιλια της.

Και καθε μερα και πιο δυνατα...

χιχιχι...κοριτσια αντε τελειωσε το καλοκαιρι μαζευτειτε να τα λεμεεεεε...

Φιλιααααα.......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλά είμαστε και εμείς. Ζωηρότατη η μικρά, κλοτσάει καιρό τώρα, καθημερινά και πιο έντονα.

Οι αναγούλες σχεδόν πέρασαν, ε καιρός ήταν.

Μπες εδώ και εσύ αν θες http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=2740

Είναι κοπέλες που γεννάνε κυρίως Φλεβάρη αλλά είναι και 2-3 του Γενάρη και Μάρτη.

Φιλιά πολλά!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...