Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιανουαριος 2012


Taumataki

Recommended Posts

Γεια σας κι απο εμενα...κι εγω μελλουσα μανουλα..περιμενω το πρωτο μου μωρακι με το καλο τον Ιανουαριο με Π.Η.Τ 19/01...:D:D

Ευχομαι για ολες μας μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με γερα μωρακια και οσες ειστε ηδη μανουλες μια και δυο και τρεις φορες να χαιρεστε τα μπουμπουκακια σας και να δινετε κουραγιο σε εμας τις νεες!!!!:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα σε όλες τις μανούλες!

Πρώτα απ' όλα Λένα σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να χαρείς όσο περισσότερο μπορείς το διάστημα της εγκυμοσύνης. Είναι απλά μαγικό!!!

Με μια μέρα διαφορά έχουμε ΠΗΤ!!!

Οι άλλες οι κοπέλες που πήγαν? Γιατί δεν έχετε ξαναγράψει στο θέμα? Εύχομαι να είναι όλες καλά...

Καλό απόγευμα :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου verni μου...και συ κοριτσακι μου ευχομαι να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα υγειεστατο και στρουμπουλο μωρακι!!

Ναι μια μερα εχουμε διαφορα...χιχι!!!

Την αυχενικη ποτε με το καλο?

Αγωνιω τοσο πολυ...

Εχω ραντεβου στις 11 του μηνα εγω.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Vernaki μονο εμεις γραφουμεεεε....

Ολα θα πανε καλα,θα περασει ο καιρος τοσο γρηγορα που θα τα θυμομαστε ολα σαν να ηταν εχθες!!!Εγω μπαινω στην 12η εβδομαδα και σαν χθες θυμαμαι ποτε εμαθα οτι ειμαι εγκυος!!!

Αντε με το καλο να κανουμε και την αυχενικη να πανε ολα καλα..και μετα θα αγωνιουμε για τα επομενα...χιχι!!!:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ πόσο δίκιο έχεις... έχω τη μικρούλα μου που είναι 2 χρονών και ειλικρινά προσπαθώ να θυμήθώ τις μέρες που ήταν μια σταλίτσα και δεν μπορώ! μου φαίνεται τόσο μακρινό! προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη και θέλω απλά να ελπίζω οτι όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρεσαι την μπουμπουκα σου καλη μου και να μην φοβασαι τιποτα ολα θα πανε καλα!!!!

Κι εγω μπορει να αγχωνομαι αλλα κατα βαθος ειμαι αισιοδοξη και πιστευω οτι ολα θα πανε καλα!!!

Θα κανουμε την αυχενικη..θα δουμε γερα μωρακια και μετα θα ησυχασουμε!

Προς το παρον τουλαχιστον!!!!:D

Οι υπολοιπες γιατι δεν μπαινετε βρε???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, με το καλό όλες τα μωράκια μας! Εγώ τελείωσα με την αυχενική και όλα πήγαν καλά, τώρα από βδομάδα έχω πάλι ραντεβού και λογικά θα μάθω και το φύλο. Έχω δύο μπουμπούκες ήδη και μάλλον και αυτή για μπουμπούκα την βλέπω γιατί στην αυχενική με επιφύλαξη έτσι μου είπε ο γιατρός. Με το καλό κορίτσια και νά'ρθουν και οι διακοπές γιατί σιχάθηκα στο γραφείο! Θέλω να χαλαρώσω επιτέλους...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Άντε μπράβο Μαριλένα! Πάντα έτσι καλά νέα να έχεις!!! 3 μπουμπούκες ε? ποιος στη χάρη σου (αλλά και του χαζομπαμπά :))

Διακοπές...μεγάλη κουβέντα είπες τώρα...έχουμε ακόμη 1 μήνα μπροστά μας για την άδεια! και δεν περνάει με τίποτα!!

Καλή συνέχεια σε όλες σας!

Link to comment
Share on other sites

Μαριλενακι μπραβο καλη μου!!!Να χαιρεσαι τις κουκλες σου και με το καλο η "μαλλον" τριτη...χιχιχι!!!

Αντε verni ερχετε η σειρα μας....;)

Θα μαθουμε σε λιγο και τι θα ειναι τα μωρακια μας!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πω, πω δεν περνάει η ώρα στη δουλειά με τίποτα σήμερα! Άντε επιτέλους Παρασκευή!

Νοιώθω λες και είμαι παρανοϊκή... Ανυπομονώ για την άλλη εβδομάδα που έχω την αυχενική ώστε να ηρεμήσω λίγο οτι όλα πάνε καλά... Το καταλαβαίνω κιόλας οτι γίνομαι κουραστική αλλά δεν το κάνω επίτηδες. Στο μεταξύ, σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν το έχουμε πει πουθενά παρα μόνο στους δικούς μου, με αποτέλεσμα να ζαλίζω όλη την ώρα τον καλό μου!!! Αχ να περάσει ο καιρός! Στο μεταξύ έχω και τύψεις γιατί δεν μπορώ να ασχοληθώ με την κόρη μου όσο θέλω... ουφ, σας ζάλισα κι' εσας! Συγνώμη :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.ηρθα και εγω στη παρεα .εχω ΠΗΤ 26/1 το 1ο μου παιδακι αλλα και με μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη 13 βδ.τωρα ειμαι 11βδ και ελπιζω ολα να πανε καλα.και σε μενα και σε ολες.φιλακια....:cool:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.ηρθα και εγω στη παρεα .εχω ΠΗΤ 26/1 το 1ο μου παιδακι αλλα και με μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη 13 βδ.τωρα ειμαι 11βδ και ελπιζω ολα να πανε καλα.και σε μενα και σε ολες.φιλακια....:cool:

Καλησπερα κοριτσακι μου γλυκο με το καλο σου ευχομαι με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι...να μην φοβασαι τιποτα καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη....ο Θεος μαζι σας κοπελα μου....

Να μπαινεις να τα λεμε.....:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Λ+Ν το ξερω καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη αλλα το αγχος ειναι αγχος!!!και δεν παλευεται.....αγχοοοοοος.εσυ εχεις κανει αυυχενικη;

θαυματακι με το καλο το κοριτσακι....φαινεται απο τωρα και το φυλο;δεν το ηξερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...