Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαΐου 2021


Elsatin

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Έχουμε γίνει πολλές χαίρομαι πολυ γι' αυτό ♡♡♡ Πήγα την Πέμπτη στον γιατρό για την τελευταία φετινή εξέταση,  έχει μεγαλώσει το κορίτσι μου είναι 260γρ. Εμφανίστηκε η 3D απεικόνιση κι έβαλα τα κλάματα από τη χαρά μου, μάλιστα μου φάνηκε ότι μου μοιάζει χαχαχα. Πήρε τόσο ωραίες πόζες που μου χάρισαν πολύ ωραίες φωτογραφίες!!  Σήμερα είμαστε 19+2 Και θα κάνω β επιπέδου στις 16 Γενάρη. Την αισθάνομαι κ εγω μέσα στην ημέρα το πεταρισμα που λέμε όλες ♡ κυρίως στην καθιστή στάση βέβαια. Τα κιλά έπαψα να τα σκέφτομαι πια δεν μπορώ. Απλά δεν θα ξανά φάω πατατάκια γτ πρηζονται τα χέρια μου :-D Όσο μεγαλώνει κ η κοιλίτσα κ την αισθάνομαι κλπ και συνειδητοποιώ ότι θα είμαι η μαμά σ αυτό το μικρό ανθρωπάκι ελαφρώς αγχώνομαι για το αν θα μαι καλή πως θα είναι κλπ. Όμως η χαρά τα κατευνάζει τα άγχη. Πιστεύω είναι κ φυσιολογικό βέβαια. Έγραψα πολλά νομίζω,  ελπίζω να μιλάμε μέσα στις γιορτές,  παρ' όλα αυτά θα ευχηθώ  να περάσετε όλοι όσο καλύτερα γίνεται,  να έχετε υγεία ευτυχία κ αγάπη και το νέο έτος,  και με το καλό να έρθουν στη ζωή μας τα πλασματάκια αυτά που περιμένουμε ♡♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 432
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 20/12/2020 at 1:49 ΜΜ, Rinio31 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Έχουμε γίνει πολλές χαίρομαι πολυ γι' αυτό ♡♡♡ Πήγα την Πέμπτη στον γιατρό για την τελευταία φετινή εξέταση,  έχει μεγαλώσει το κορίτσι μου είναι 260γρ. Εμφανίστηκε η 3D απεικόνιση κι έβαλα τα κλάματα από τη χαρά μου, μάλιστα μου φάνηκε ότι μου μοιάζει χαχαχα. Πήρε τόσο ωραίες πόζες που μου χάρισαν πολύ ωραίες φωτογραφίες!!  Σήμερα είμαστε 19+2 Και θα κάνω β επιπέδου στις 16 Γενάρη. Την αισθάνομαι κ εγω μέσα στην ημέρα το πεταρισμα που λέμε όλες ♡ κυρίως στην καθιστή στάση βέβαια. Τα κιλά έπαψα να τα σκέφτομαι πια δεν μπορώ. Απλά δεν θα ξανά φάω πατατάκια γτ πρηζονται τα χέρια μου :-D Όσο μεγαλώνει κ η κοιλίτσα κ την αισθάνομαι κλπ και συνειδητοποιώ ότι θα είμαι η μαμά σ αυτό το μικρό ανθρωπάκι ελαφρώς αγχώνομαι για το αν θα μαι καλή πως θα είναι κλπ. Όμως η χαρά τα κατευνάζει τα άγχη. Πιστεύω είναι κ φυσιολογικό βέβαια. Έγραψα πολλά νομίζω,  ελπίζω να μιλάμε μέσα στις γιορτές,  παρ' όλα αυτά θα ευχηθώ  να περάσετε όλοι όσο καλύτερα γίνεται,  να έχετε υγεία ευτυχία κ αγάπη και το νέο έτος,  και με το καλό να έρθουν στη ζωή μας τα πλασματάκια αυτά που περιμένουμε ♡♡♡♡♡

Τι ωραια νεακια!!! μπραβο παντα ετσι ομορφα ευχομαι εεεεε θα μιλαμε δε παμε πουθενα εδω παρεακι!!! εντωμεταξυ εμεις μαλλον γενναμε παρεακι αν θυμαμαι καλα!!! 12/05 εγω!


Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Valentina85 είπε:

Τι ωραια νεακια!!! μπραβο παντα ετσι ομορφα ευχομαι εεεεε θα μιλαμε δε παμε πουθενα εδω παρεακι!!! εντωμεταξυ εμεις μαλλον γενναμε παρεακι αν θυμαμαι καλα!!! 12/05 εγω!

Ναι κοντά κοντά 15/5 Εγώ. Με το καλο κορίτσια σε όλες να ειμαστε καλα!

Περιμένω σουβλάκια κι έχω πολύ μεγάλη έξταση τώρα :-P

Τι κάνετε όλες καλά???

13 ώρες πρίν, Elsatin είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, εμάς όλα καλά με τον υπέρηχο σήμερα! Κ τελικά κ για εμάς ο Μάιος θα είναι μπλε!!! @Valentina85 παρεούλα !!

Κι αλλο αγοράκι!!! Με το καλό κορίτσι μου, τέλεια!!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλες γιορτες σας εύχομαι! Με το καλό τα μωράκια σας! 

Εγώ ειμαι μανούλα Μαΐου 2020 με έναν μπεμπαρο 7μιση μηνών , αλλά μπήκα να σας διαβάσω και ξαναθυμηθηκα την εγκυμοσύνη μου ,τις αγωνίες μου , τις σκέψεις μου ,τους φόβους μου ,τέτοιον καιρό πέρσι.

Θέλω να ξέρετε ότι ο καιρόςπερνάει τόσο γρήγορα και θα έχετε σύντομα τα μωράκια υγιή στην αγκαλιά σας. 

Ότι χρειαστεί από ερωτησεις για εξετασεις ,τι  αγορές να κάνετε, τι χρειάζεστε στο μαιευτήριο  κτλ κτλ, μπορειτε να με ρωτήσετε .

Σας φιλώ γλυκά 

 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 22/12/2020 at 1:36 ΠΜ, Elsatin είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, εμάς όλα καλά με τον υπέρηχο σήμερα! Κ τελικά κ για εμάς ο Μάιος θα είναι μπλε!!! @Valentina85 παρεούλα !!

yaaayyyyy !!!!!!!!!!!!!!

 

9 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλες γιορτες σας εύχομαι! Με το καλό τα μωράκια σας! 

Εγώ ειμαι μανούλα Μαΐου 2020 με έναν μπεμπαρο 7μιση μηνών , αλλά μπήκα να σας διαβάσω και ξαναθυμηθηκα την εγκυμοσύνη μου ,τις αγωνίες μου , τις σκέψεις μου ,τους φόβους μου ,τέτοιον καιρό πέρσι.

Θέλω να ξέρετε ότι ο καιρόςπερνάει τόσο γρήγορα και θα έχετε σύντομα τα μωράκια υγιή στην αγκαλιά σας. 

Ότι χρειαστεί από ερωτησεις για εξετασεις ,τι  αγορές να κάνετε, τι χρειάζεστε στο μαιευτήριο  κτλ κτλ, μπορειτε να με ρωτήσετε .

Σας φιλώ γλυκά 

 

Nα χαιρεσαι τον αντρακο σου να σαι παντα καλα :wub:

 

  • Ευχαριστώ 1

Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Ήθελα να σας ρωτήσω,  όσες είστε στη 19η έχετε τραβήγματα τσιμπήματα γενικά τέτοια περίεργα,  όχι πονο αλλά  ενοχλήσεις. Με έπιασε 2 μέρες Έτσι ένα κάτι. Ο γιατρός λέει είναι φυσιολογικά. Απλά να μην κουράζομαι.  Εμένα εννοείται με τρόμαξε γιατί  ήμουν μια χαρά καιρό τώρα. Τα παθαίνει καμμία αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinio31 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Ήθελα να σας ρωτήσω,  όσες είστε στη 19η έχετε τραβήγματα τσιμπήματα γενικά τέτοια περίεργα,  όχι πονο αλλά  ενοχλήσεις. Με έπιασε 2 μέρες Έτσι ένα κάτι. Ο γιατρός λέει είναι φυσιολογικά. Απλά να μην κουράζομαι.  Εμένα εννοείται με τρόμαξε γιατί  ήμουν μια χαρά καιρό τώρα. Τα παθαίνει καμμία αυτά;

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Έχω και εγώ μερικές φορές τραβήγματα και χωρίς να κάνω κάτι κουραστικό. Λογικά τεντωνονται οι σύνδεσμοι γιατί μεγαλώνει η μήτρα . Κάποιες φορές μπορεί να είναι και το έντερό σου και απλά να διαχέεται αυτό το τράβηγμα. Μην ανησυχείς!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Rinio31 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Ήθελα να σας ρωτήσω,  όσες είστε στη 19η έχετε τραβήγματα τσιμπήματα γενικά τέτοια περίεργα,  όχι πονο αλλά  ενοχλήσεις. Με έπιασε 2 μέρες Έτσι ένα κάτι. Ο γιατρός λέει είναι φυσιολογικά. Απλά να μην κουράζομαι.  Εμένα εννοείται με τρόμαξε γιατί  ήμουν μια χαρά καιρό τώρα. Τα παθαίνει καμμία αυτά;

Καλημέρα και χρόνια πολλά ! Καλά Χριστουγεννα εύχομαι μανουλες και του χρόνου με τα νινιά μας αγκαλια!!

@Rinio31 Ναι μεγαλώνουν όλα και τα όργανα μαζέυονται σε διάφορα σημεία άλλωστε σε λίγο το μωρο θα μεγαλώνει ραγδαία οπότε προετοιμάζεται το σώμα!

Θεε μου ποσο απιστευτο ειναι ολο αυτο ! Εγω ειχα πετρωμα και τεντωμα στη κοιλια καλεσα το γιατρο και πηγα αμεσα γιατι ειναι συσπασεις μου ειπε να κατσω ησυχη επιτελους οχι δουλειες ξεκουραση αλλα γινεται??? αμα μενεις μονη δυσκολο!!!

Μη κουράζεσαι και ολα σουπερ θα ειναι

  • Μου αρέσει 1

Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Valentina85 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά ! Καλά Χριστουγεννα εύχομαι μανουλες και του χρόνου με τα νινιά μας αγκαλια!!

@Rinio31 Ναι μεγαλώνουν όλα και τα όργανα μαζέυονται σε διάφορα σημεία άλλωστε σε λίγο το μωρο θα μεγαλώνει ραγδαία οπότε προετοιμάζεται το σώμα!

Θεε μου ποσο απιστευτο ειναι ολο αυτο ! Εγω ειχα πετρωμα και τεντωμα στη κοιλια καλεσα το γιατρο και πηγα αμεσα γιατι ειναι συσπασεις μου ειπε να κατσω ησυχη επιτελους οχι δουλειες ξεκουραση αλλα γινεται??? αμα μενεις μονη δυσκολο!!!

Μη κουράζεσαι και ολα σουπερ θα ειναι

Εγώ τρόμαξα γιατί δεν είχα κουραστεί. Έτσι νόμιζα έστω. Η αλήθεια είναι Δεν γίνεται να εισαι όλη μερα ξάπλα ειδικά άμα είσαι μόνη σου. Αυτή την περίοδο μόνη μου είμαι κι εγώ, ο μπαμπάς ταξιδεύει και γυρίζει τον Μάρτη. Οπότε όλα τα κάνω.  Βέβαια βρωμάει  λίγο το σπίτι αλλά δεν με απασχολεί τόσο τώρα. :-P Έφτασα Επίσης 90 κιλα παιδιά μη μου πείτε να τα 100στησω χαχαχα. Ο γιατρός έπαθε σοκ ο άνθρωπος 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά κ από εμένα παιδάκια!! Εύχομαι με το καλό να αλλάξουμε χρονιά και όλα τα άσχημα να μείνουν πίσω. Θα ευχηθώ υγεία,  σε όλους,  στα παιδιά που περιμένουμε και σε όλο τον κόσμο να ειμαστε γεροί, αγαπημένοι και ευτυχείς!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 24/12/2020 at 3:39 ΜΜ, Rinio31 είπε:

Εγώ τρόμαξα γιατί δεν είχα κουραστεί. Έτσι νόμιζα έστω. Η αλήθεια είναι Δεν γίνεται να εισαι όλη μερα ξάπλα ειδικά άμα είσαι μόνη σου. Αυτή την περίοδο μόνη μου είμαι κι εγώ, ο μπαμπάς ταξιδεύει και γυρίζει τον Μάρτη. Οπότε όλα τα κάνω.  Βέβαια βρωμάει  λίγο το σπίτι αλλά δεν με απασχολεί τόσο τώρα. :-P Έφτασα Επίσης 90 κιλα παιδιά μη μου πείτε να τα 100στησω χαχαχα. Ο γιατρός έπαθε σοκ ο άνθρωπος 

Καλημεεερααα Χρονια πολλα!!! Φιλη τα ιδια!!! ειμαι 93 ποσο σε νιωθω !!!! Επισης κ εγω μενω μονη οποτε ναι δε γινεται αυτο το μη κουραζεσαι αλλα καπου πρεπει να σταματαμε και να ξεκουραζομαστε δε γινεται αλλιως ειμαστε σαν μηχανη που δουλευει στο μαξιμουμ δε πρεπει να την εξουθενωσουμε ... Αν με πιανεις...!

 

On 25/12/2020 at 9:41 ΜΜ, Elsatin είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια!!!! Κ με το καλό το Νέο Έτος που θα μας φέρει στην αγκαλιά μας τα θαυματακια μας!!!

Χρονια πολλα με το καλο να μας φερει το νεο ετος τα καλυτερα νεακια για τα νινια μας και ναι στην αγκαλια μας..! Σκεφτομαι Β επιπεδου τωρα εχω σκαλωσει εκει ενα βημα τη φοορα ουυυφφφ τι αγχος

  • Μου αρέσει 3

Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που άλλαξε η χρονιά και ευχές ο κόσμος δίνει, εύχομαι κάθε όνειρο αληθινό να γίνει!

 

Καλή χρονιά και εύχομαι φέτος να κρατήσουμε τα μπεμπάκια μας όλες σφιχτά στις αγκαλιές μας  :wub:

  • Μου αρέσει 3

Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια! Καλη χρονια να εχουμε ολες και ευχομαι σε ολες με τελειομηνιτικα υγειεστατα μωρακια τον Μαιο. Ολοι λενε ηταν μια κακη χρόνια το 2020 αλλα πιστευω οτι εμεις ολες νιωθουμε τυχερες σε αυτο το περίεργο έτος που μας περασε!!!

Τα καλυτερα ερχονται!! Υγεια ευτυχια και αγαπη!!

  • Μου αρέσει 3

3lnJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...