Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Είναι σκληρός. Ναι. Αλλά έχω ανάγκη μια ένδειξη αγάπης. Στοργης. Εδώ και χρόνια δε μού αφιερώνει χρόνο, ή θα αδιαφορεί ή θσ μαλώνουμε, δεν κάνουμε τίποτα από αυτά που κάνει ένα ζευγάρι. Δε βγαίνουμε, δεν έχουμε εκπλήξεις, δε ζούμε. Δε ζήτησα ούτε δώρα, ούτε λουσα. Αγάπη, στοργή, ενδιαφέρον. Κάποια είπε εδώ μέσα "ο άντρας μου είναι το στήριγμά μου. Ζήλεψα. Μόνο για τις στιγμές που ήταν να έρθουμε σε επαφή με πλησίαζε και μετά πάλι ο καθένας στη γωνιά του. 

Ζει άνθρωπος έτσι; και μετά αύριο μεθαύριο αν φύγει επειδή έχει πλήξει από τη ρουτίνα που ο ίδιος μάς έθεσε θα φταίω εγώ

Να σου πω οτι η θεση της φιλης σου ειναι δυσκολη. Δεν μπορει να σε συμβουλεψει γιατι σιγουρα φοβατε οτι θα σε επιρεασει. Μην σκεφτεσε οτι δεν ενδιαφερετε απλα δεν μπορει να σε συμβουλεψει για να μην ανακατευτει οταν θα παρεις την αποφαση σιγουρα θα σε βοηθησει. 

Οπως κ να εχει ειναι μια κατασταση που εσυ ξερεις καλητερα πως θα την χειριστεις.. Κ το μονο σιγουρο ειναι πως θα βρεις βοηθεια σε οτι κ να αποφασισεις. Οι σχεσεις περνανε διαφορες φασεις αλλα οταν μια φαση κραταει χρονια κατι εχει παει λαθος. 

Δες τα λαθη σου μην αφησεις να ξαναγινουν. Αφησε κ τον αλλο να δει τα δικα του. Κοιταξε την ζωη σου οχι με βαση τον αλλο αλλα με βαση τον εαυτο σου. 

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Συμφωνώ. Θα μαλώσεις, θα διαφωνήσεις αλλά οτνα φτανεις στο σημείο να μη θες τον άλλον ή/και να κοιτάς αλλού τι κάνεις;; 

Οταν φτασεις σε σημειο να μην θες τον αλλο βλεπεις γιατι εχει συμβει αυτο κ αν δεν μπορεις να το διορθωσεις φευγεις χρυσα ... Ομως αυτο πρεπει να ειναι μια αποφαση που πρεπει να παρθει με νηφαλιοτητα κ οχι κατω απο συναισθηματικους εκβιασμους για χαρη των παιδιων σας. . Μιλησε του σοβαρα οχι παιδιαρισματα οχι εκβιασμοι οχι ζηλιες . Πες την αληθεια σου κ ζητα τον χρονο σου για να δεις πως θα πορευτητε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα. 

Αυτό που σου λένε τα κορίτσια εν ολίγοις είναι να λύσεις πρώτα τα πρακτικά ζητηματα, ώστε αν φύγεις τελικά, να φύγεις με το κεφάλι ψηλά, και χωρίς να αναγκαστείς αργότερα να γυρίσεις ταπεινωμένη επειδή έφτασες σε πρακτικό αδιέξοδο. Όσο λύνεις ένα ένα τα πρακτικά ζητήματα που θα σου επιτρέψουν να ζήσεις μόνη σου, θα γίνουν και οι απαραίτητες ζυμώσεις μέσα σου, μέσα του και στη σχέση σας ώστε να είσαι σίγουρη για την όποια απόφαση. Εάν βρίσκειες συνεχώς τοίχο, εστίασε στον εαυτό σου και τα παιδάκια σου, και σταμάτα να έχεις απαιτήσεις από εκείνον. Φρόντισε να ανεξαρτητοποιηθείς και όλα θα γίνουν, μεθοδικά και προσεκτικά, γιατί έχεις τρεις ζωές να εξαρτώνται από εσένα. 

 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.  Μόλις παρέλαβα από AliExpress την τσάντα που σας ειχα πει.   Δεν θυμάμαι ποια κοπέλα Μ Χε πει να την πω εντυπώσεις 

Είναι σακίδιο πλάτης.  Έχει 2 ιμάντες να την κρέμας στο καρότσι αν δε θες πλάτη. 

Έχει άπειρες θήκες. Σε σύγκριση με την χιαστί που είχα στο πρώτο παιδί. Είναι πολύ πιο μεγάλη. Στην βάση κάτω έχει νάυλον να μη λερώνει 

Έχει ισοθερμικες θήκες. 

Σαν ποιότητα πάρα πολύ Μ άρεσε. Δεν είναι δηλ ψεύτικο το ύφασμα 

Έκανε ενάμιση μήνα να έρθει 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.  Μόλις παρέλαβα από AliExpress την τσάντα που σας ειχα πει.   Δεν θυμάμαι ποια κοπέλα Μ Χε πει να την πω εντυπώσεις 

Είναι σακίδιο πλάτης.  Έχει 2 ιμάντες να την κρέμας στο καρότσι αν δε θες πλάτη. 

Έχει άπειρες θήκες. Σε σύγκριση με την χιαστί που είχα στο πρώτο παιδί. Είναι πολύ πιο μεγάλη. Στην βάση κάτω έχει νάυλον να μη λερώνει 

Έχει ισοθερμικες θήκες. 

Σαν ποιότητα πάρα πολύ Μ άρεσε. Δεν είναι δηλ ψεύτικο το ύφασμα 

Έκανε ενάμιση μήνα να έρθει 

 

Μεγεια η τσάντα!!! Καλές βόλτες με το καλό!!! Μου πήρε δώρο η αδελφή μου μια παρόμοια που ανοίγει η πλάτη και ξαπλώνεις το μωρο τελικά απο το wish σε γκρι χρώμα.. Εγω σου ειχα ζητήσει να μου πεις ποιότητα γιατί το σκεφτόμουν. 

Λευκές Καλημέρες σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 2

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι απο Αθήνα. Έχουμε και πάρκο μπροστά μας με δέντρα και θάμνους και είναι σαν ψεύτικο!!!!! Σαν τις χιονόμπαλες!!! Και το πιο ωραίο είναι αυτη η ησυχία που υπάρχει λόγω του χιονιού!! Κορίτσια περνάει ο καιρός!!! Εγω την Κυριακή έκλεισα τον 6ο!!!! Καλά να είμαστε να φτάσουμε όλες μέχρι τέλους!!!! Φιλιά!!!!

  • Μου αρέσει 3

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περνάει. Βασανιστικά θα έλεγα για μένα. Μια μια μέτρω τις μέρες 

Κάθε μέρα προσεύχομαι να μη γεννήσω νωρίς. 

Κ όλο λέω γτ να μην έχω μια νορμάλ ευχαριστη εγκυμοσυνη να την χαρώ. 

 

  • Μου αρέσει 4
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Συμφωνώ. Θα μαλώσεις, θα διαφωνήσεις αλλά οτνα φτανεις στο σημείο να μη θες τον άλλον ή/και να κοιτάς αλλού τι κάνεις;; 

Το καταλαβαίνω ότι μπορεί να περνάς κ εσύ φάσεις που σε απομακρύνει με την συμπεριφορά του, το έχω περάσει κι εγώ με τον άντρα μου πιο παλιά όσο είχαμε σχεση ,και χωρίσαμε τελικά για λίγο, κατι που ηταν δικη μου επιλογη. Ομως μετά από λίγο κατάλαβα κ εγώ ότι δεν θέλω να περάσω τη ζωή μου χωρίς εκείνον! Και πίστεψε με όταν συζητήσαμε αυτά που μας ενοχλούν και τους δύο είδαμε μεγάλη αλλαγή στη σχέση μας! Που και πάλι δεν ήταν όλα τέλεια και ακόμα κ τώρα δεν είναι, αφού κανείς μας δεν έχει πάντα την τέλεια συμπεριφορά! Τη στιγμή που έχεις τα νεύρα κ ειδικά μετά από τους τσακωμούς τα βλέπεις όλα μαύρα, δεν σκέφτεσαι τα καλά που σου προσφέρει η σχέση σου,  όμως όταν απομακρυνθείς λίγο πολλές φορές καταλαβαίνεις ότι σου λείπει! Και για να είστε τόσα χρόνια μαζί δεν πιστεύω ότι  είναι όλα τόσο άσχημα, αλλιώς δεν θα αποφασίζατε να κάνετε οικογένεια και να την μεγαλώσετε!  Γνωμη μου ειναι να προσπαθήσεις τώρα που είσαι σε αυτή τη φάση να παραβλεψεις κάποια πράγματα και να μην δίνεις σημασία σε εκείνον αλλά σε σένα  πρώτα απ όλα! Δεν χρειαζεται να φυγεις για να απομακρυνθείς και να πάρεις τον χώρο σου,μόνο να βάλεις τον εαυτό σου πάνω απ όλα και να φροντίσεις να είσαι εσύ όσο καλύτερα μπορείς αυτή τη στιγμή με τα δεδομένα που έχεις!  Και όλα τα άλλα θα έρθουν με τον Καιρό θα το δεις! ❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Eva1986 είπε:

Περνάει. Βασανιστικά θα έλεγα για μένα. Μια μια μέτρω τις μέρες 

Κάθε μέρα προσεύχομαι να μη γεννήσω νωρίς. 

Κ όλο λέω γτ να μην έχω μια νορμάλ ευχαριστη εγκυμοσυνη να την χαρώ. 

 

Όλα καλά θα πάνε. Περάσανε οι μέρες απο την επέμβαση και δεν έχεις κάποιο κακό σημάδι. Την εξέλιξη κανένας δεν την ξέρει. Και σε μια ανέφελη εγκυμοσύνη ποτε δεν ξέρεις τί μπορεί να συμβεί.  Το μόνο που μπορούμε είναι να ευχόμαστε να πάνε όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 3

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Eva1986 είπε:

Περνάει. Βασανιστικά θα έλεγα για μένα. Μια μια μέτρω τις μέρες 

Κάθε μέρα προσεύχομαι να μη γεννήσω νωρίς. 

Κ όλο λέω γτ να μην έχω μια νορμάλ ευχαριστη εγκυμοσυνη να την χαρώ. 

 

Κορίτσι μου υπομονή. Δε φαντάζεσαι πόσο γρήγορα περνά ο καιρός, και μόνο κοιτάζοντας πίσω θα δεις πόσος καιρός πέρασε από τη στιγμή που έμαθες ότι είσαι έγκυος. Περνά νερό ο καιρός. Και τι έμεινε;;; 

 

1 ώρα πρίν, Evouska είπε:

Το καταλαβαίνω ότι μπορεί να περνάς κ εσύ φάσεις που σε απομακρύνει με την συμπεριφορά του, το έχω περάσει κι εγώ με τον άντρα μου πιο παλιά όσο είχαμε σχεση ,και χωρίσαμε τελικά για λίγο, κατι που ηταν δικη μου επιλογη. Ομως μετά από λίγο κατάλαβα κ εγώ ότι δεν θέλω να περάσω τη ζωή μου χωρίς εκείνον! Και πίστεψε με όταν συζητήσαμε αυτά που μας ενοχλούν και τους δύο είδαμε μεγάλη αλλαγή στη σχέση μας! Που και πάλι δεν ήταν όλα τέλεια και ακόμα κ τώρα δεν είναι, αφού κανείς μας δεν έχει πάντα την τέλεια συμπεριφορά! Τη στιγμή που έχεις τα νεύρα κ ειδικά μετά από τους τσακωμούς τα βλέπεις όλα μαύρα, δεν σκέφτεσαι τα καλά που σου προσφέρει η σχέση σου,  όμως όταν απομακρυνθείς λίγο πολλές φορές καταλαβαίνεις ότι σου λείπει! Και για να είστε τόσα χρόνια μαζί δεν πιστεύω ότι  είναι όλα τόσο άσχημα, αλλιώς δεν θα αποφασίζατε να κάνετε οικογένεια και να την μεγαλώσετε!  Γνωμη μου ειναι να προσπαθήσεις τώρα που είσαι σε αυτή τη φάση να παραβλεψεις κάποια πράγματα και να μην δίνεις σημασία σε εκείνον αλλά σε σένα  πρώτα απ όλα! Δεν χρειαζεται να φυγεις για να απομακρυνθείς και να πάρεις τον χώρο σου,μόνο να βάλεις τον εαυτό σου πάνω απ όλα και να φροντίσεις να είσαι εσύ όσο καλύτερα μπορείς αυτή τη στιγμή με τα δεδομένα που έχεις!  Και όλα τα άλλα θα έρθουν με τον Καιρό θα το δεις! ❤

Δηλαδή μού προτείνεις να πάρω λίγο χώρο/χρόνο για να πάρω αποφάσεις. Νομίζω ότι είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω.... Θα δείξει... 

@ΒαλεντιναΧεσύ πώς είσαι;;

Κορίτσια το ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει σήμερα το χιόνι!!! Αν δεν κάνω λάθος έχω να παίξω με χιόνι περίπου 8 χρόνια, από όταν ήμουν στην 2α λυκείου. Ο μικρός πρώτη φορά είδε χιόνι. Τρελαθηκαμε, πήρα και τη μικρή και πήγαμε και οι 3 να παίξουμε. Αν και μωρό η μικρή, κατάλαβε πάρα πολλά και τής άρεσε. Μόλις φάγαμε μεσημεριανό, ξανακατεβηκαμε. Δε νομίζω κι αύριο να είναι το ίδιο, γι αυτό είπαμε σήμερα να το απολαύσουμε. Ο μπέμπης έχει τρελαθεί στην κλωτσιά. Τι να σάς λέω.. Το μόνο κακό στην όλη υπόθεση είναι ότι κοιμήθηκε από τώρα ο μεγάλος και δεν πρόκειται να κοιμηθεί για βράδυ. Δεν τον αφήνω να κοιμηθεί μεσημέρι και κοιμάται νωρίς το βράδυ.

Σε άλλα νέα, αισίως να ενημερώσω ότι η εξεταστική τελείωσε εεεε. Δεν ξέρω αν πήγε καλά,δ3ν έχουν βγει ακόμη. Ένα μάθημα που δεν το περίμενα το πέρασα. Δεν είχα διαβάσει αλλά έχω μάλλον καλούς φίλους και εύνοια χαχαχαχα. Αν περάσω 2 3 ακόμα θα είναι τεράστια επιτυχία για εμένα, όχι ότι τώρα δεν είναι. Με φάγανε τα ξενύχτια αυτές τις μέρες με το. Άγχος να βγει το διάβασμα, τουλάχιστον να έχω μια ιδέα για να ξέρω από πού θα αντιγράψω τι χαχαχχχα. Ψηφίστηκαν και οι διαγραφες των φοιτητών....... Νταξει, αισίως αν περνάω 3 μαθήματα σε κάθε εξεταστική, είμαι καλά. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Κορίτσι μου υπομονή. Δε φαντάζεσαι πόσο γρήγορα περνά ο καιρός, και μόνο κοιτάζοντας πίσω θα δεις πόσος καιρός πέρασε από τη στιγμή που έμαθες ότι είσαι έγκυος. Περνά νερό ο καιρός. Και τι έμεινε;;; 

 

Δηλαδή μού προτείνεις να πάρω λίγο χώρο/χρόνο για να πάρω αποφάσεις. Νομίζω ότι είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω.... Θα δείξει... 

@ΒαλεντιναΧεσύ πώς είσαι;;

Κορίτσια το ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει σήμερα το χιόνι!!! Αν δεν κάνω λάθος έχω να παίξω με χιόνι περίπου 8 χρόνια, από όταν ήμουν στην 2α λυκείου. Ο μικρός πρώτη φορά είδε χιόνι. Τρελαθηκαμε, πήρα και τη μικρή και πήγαμε και οι 3 να παίξουμε. Αν και μωρό η μικρή, κατάλαβε πάρα πολλά και τής άρεσε. Μόλις φάγαμε μεσημεριανό, ξανακατεβηκαμε. Δε νομίζω κι αύριο να είναι το ίδιο, γι αυτό είπαμε σήμερα να το απολαύσουμε. Ο μπέμπης έχει τρελαθεί στην κλωτσιά. Τι να σάς λέω.. Το μόνο κακό στην όλη υπόθεση είναι ότι κοιμήθηκε από τώρα ο μεγάλος και δεν πρόκειται να κοιμηθεί για βράδυ. Δεν τον αφήνω να κοιμηθεί μεσημέρι και κοιμάται νωρίς το βράδυ.

Σε άλλα νέα, αισίως να ενημερώσω ότι η εξεταστική τελείωσε εεεε. Δεν ξέρω αν πήγε καλά,δ3ν έχουν βγει ακόμη. Ένα μάθημα που δεν το περίμενα το πέρασα. Δεν είχα διαβάσει αλλά έχω μάλλον καλούς φίλους και εύνοια χαχαχαχα. Αν περάσω 2 3 ακόμα θα είναι τεράστια επιτυχία για εμένα, όχι ότι τώρα δεν είναι. Με φάγανε τα ξενύχτια αυτές τις μέρες με το. Άγχος να βγει το διάβασμα, τουλάχιστον να έχω μια ιδέα για να ξέρω από πού θα αντιγράψω τι χαχαχχχα. Ψηφίστηκαν και οι διαγραφες των φοιτητών....... Νταξει, αισίως αν περνάω 3 μαθήματα σε κάθε εξεταστική, είμαι καλά. 

Αστα και μενα κοιμήθηκε και μια απο τα ίδια. Συγχαρητήρια για το μάθημα μακάρι και τα υπόλοιπα μαθήματα να τα περάσεις ετσι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Κορίτσι μου υπομονή. Δε φαντάζεσαι πόσο γρήγορα περνά ο καιρός, και μόνο κοιτάζοντας πίσω θα δεις πόσος καιρός πέρασε από τη στιγμή που έμαθες ότι είσαι έγκυος. Περνά νερό ο καιρός. Και τι έμεινε;;; 

 

Δηλαδή μού προτείνεις να πάρω λίγο χώρο/χρόνο για να πάρω αποφάσεις. Νομίζω ότι είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω.... Θα δείξει... 

@ΒαλεντιναΧεσύ πώς είσαι;;

Κορίτσια το ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει σήμερα το χιόνι!!! Αν δεν κάνω λάθος έχω να παίξω με χιόνι περίπου 8 χρόνια, από όταν ήμουν στην 2α λυκείου. Ο μικρός πρώτη φορά είδε χιόνι. Τρελαθηκαμε, πήρα και τη μικρή και πήγαμε και οι 3 να παίξουμε. Αν και μωρό η μικρή, κατάλαβε πάρα πολλά και τής άρεσε. Μόλις φάγαμε μεσημεριανό, ξανακατεβηκαμε. Δε νομίζω κι αύριο να είναι το ίδιο, γι αυτό είπαμε σήμερα να το απολαύσουμε. Ο μπέμπης έχει τρελαθεί στην κλωτσιά. Τι να σάς λέω.. Το μόνο κακό στην όλη υπόθεση είναι ότι κοιμήθηκε από τώρα ο μεγάλος και δεν πρόκειται να κοιμηθεί για βράδυ. Δεν τον αφήνω να κοιμηθεί μεσημέρι και κοιμάται νωρίς το βράδυ.

Σε άλλα νέα, αισίως να ενημερώσω ότι η εξεταστική τελείωσε εεεε. Δεν ξέρω αν πήγε καλά,δ3ν έχουν βγει ακόμη. Ένα μάθημα που δεν το περίμενα το πέρασα. Δεν είχα διαβάσει αλλά έχω μάλλον καλούς φίλους και εύνοια χαχαχαχα. Αν περάσω 2 3 ακόμα θα είναι τεράστια επιτυχία για εμένα, όχι ότι τώρα δεν είναι. Με φάγανε τα ξενύχτια αυτές τις μέρες με το. Άγχος να βγει το διάβασμα, τουλάχιστον να έχω μια ιδέα για να ξέρω από πού θα αντιγράψω τι χαχαχχχα. Ψηφίστηκαν και οι διαγραφες των φοιτητών....... Νταξει, αισίως αν περνάω 3 μαθήματα σε κάθε εξεταστική, είμαι καλά. 

Συγχαρητήρια για το μαθημαααα! Εύχομαι θετικά αποτελέσματα και στα υπόλοιπα! Κλείνουν οι εκρεμμοτητες μια μια θα δεις !  Πολύ χαίρομαι που περνάτε καλά με τα χιόνιαααα! Εδώ σε εμάς δεν χιονίζει κάνει μόνο πολύ κρύο και φυσάει τις τελευταίες μέρες!

Κορίτσια κ εμένα η μπέμπα εδώ κ μερικές μέρες κλωτσάει τόσο που φαίνεται και στην κοιλιά μου το εξωγκωμα στις δυνατές κλωτσιες!!! Έχω πάθει σοκ είναι τέλειο!!  Ανυπομονώ για τον επόμενο υπέρηχο τόσο πολύ!

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@Eva1986 Να χαρεις την τσάντα σου! @ΧρυσαΜ εύχομαι να περάσεις θα μαθήματα που θέλεις @Evouska είναι φοβερό, το βλέπω κι εγώ! @Φραουλίτσα* πριν λίγο ήμουν κέντρο και ήταν όμορφα! 

Εγώ πριν λίγο επέστρεψα από το γιατρό. Παρότι έχω ακόμη καφέ δεν μας ανησυχεί. Περιμένουμε και ελπίζουμε ο πλακούντας να ανεβαινει σταδιακά τις επόμενες εβδομάδες. Η μικρή κοντεύει τα 700γρ. Κι εκεί που βλέπαμε τον πλακούντα εξονυχιστικά να σου κι ένα χεράκι μας χαιρετούσε :lol:. Άρα βάση νέων δεδομένων όλα καλά, κρεβάτι, προσοχή και προσευχή ν ανέβει ο πλακούντας και να μην εμφανιστεί τίποτα άλλο. Η σύσπαση δεν υπάρχει! Βέβαια ο γιατρός είπε καλύτερα η σύσπαση παρά ο χαμηλός πλακούντας και του απάντησα, καλύτερα ο χαμηλός πλακούντας παρά και τα 2 :lol:. Η μέση μου πονάει από την πολύ ξάπλα. Εκμεταλλευομαι το χρόνο και διαβάζω, διαβάζω και διαβάζω για το Πανεπιστήμιο καθότι φυτουκλακι και ερωτευμένη με τη γνώση :P

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

@Eva1986 Να χαρεις την τσάντα σου! @ΧρυσαΜ εύχομαι να περάσεις θα μαθήματα που θέλεις @Evouska είναι φοβερό, το βλέπω κι εγώ! @Φραουλίτσα* πριν λίγο ήμουν κέντρο και ήταν όμορφα! 

Εγώ πριν λίγο επέστρεψα από το γιατρό. Παρότι έχω ακόμη καφέ δεν μας ανησυχεί. Περιμένουμε και ελπίζουμε ο πλακούντας να ανεβαινει σταδιακά τις επόμενες εβδομάδες. Η μικρή κοντεύει τα 700γρ. Κι εκεί που βλέπαμε τον πλακούντα εξονυχιστικά να σου κι ένα χεράκι μας χαιρετούσε :lol:. Άρα βάση νέων δεδομένων όλα καλά, κρεβάτι, προσοχή και προσευχή ν ανέβει ο πλακούντας και να μην εμφανιστεί τίποτα άλλο. Η σύσπαση δεν υπάρχει! Βέβαια ο γιατρός είπε καλύτερα η σύσπαση παρά ο χαμηλός πλακούντας και του απάντησα, καλύτερα ο χαμηλός πλακούντας παρά και τα 2 :lol:. Η μέση μου πονάει από την πολύ ξάπλα. Εκμεταλλευομαι το χρόνο και διαβάζω, διαβάζω και διαβάζω για το Πανεπιστήμιο καθότι φυτουκλακι και ερωτευμένη με τη γνώση :P

 

 

 

 

Καλά κάνεις και διαβάζεις. Καλέ πόσων εβδομάδων είσαι;;; μεγαλο μωρακιιι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...