Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, ΧρυσαΜ said:

Δεν ξέρω τι είναι αυτό Πιτ με έκανε να το κοιτάξω.... Που είναι κάτι που το απεχθάνομαι.. 

Για να μην ξέρεις σημαίνει ότι ο άντρας σου στην συμπεριφορά του δεν έχει αλλάξει κάτι. Είναι ο ίδιος. Άρα πολυ πιθανό βρε κορίτσι μου τζάμπα να ανησυχείς ... 

  • Μου αρέσει 2

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Δεν ξέρω τι είναι αυτό Πιτ με έκανε να το κοιτάξω.... Που είναι κάτι που το απεχθάνομαι.. 

Το να ζηλεψεις καποια στιγμη κ να θες να μαθεις αν σου λεει αληθεια ο ανθρωπος σου ειναι ανθρωπινο . Κ η τυφλη εμπιστοσυνη δεν ειναι νορμαλ δειχνει αδιαφορια . Το θεμα ειναι οτι αυτα πρεπει να ξεκαθαριζονται δεν μπορεις να κρυβεσε οτι ζηλευεις κ να καθεσε μονη σου κ να εισαι κ σιγουρη οτι ο αλλος κοιταει αλλες κ να λες οτι αφου δεν μπορω να το αποδειξω θα καθομαι κ θα περιμενω να το δω με τα ματια μου . Ειναι αρρωστημενο για εσενα κυριως θα τρελαθεις αν τα κρατας ολα αυτα μεσα σου ενω σε πειραζουν . 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα από  τη χιονισμένη Καβάλα!!! Το έστρωσε λίγο !! Στα μέρη σας;

Μένω Αθήνα δυτικό τομέα, εδώ δεν χιονίζει σχεδόν ποτέ και αν χιονίσει δε το στρώνει. Θυμάμαι μια φορά το έστρωσε καλά, ήταν το 2007. Και είχα χαρεί τότε με τον αδερφό μου γιατί χάσαμε σχολείο χαχαχ 

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι να έχετε χαρούμενο Βαλεντίνο 

@ΒαλεντιναΧνα φανταστώ γιορτάζεις σωστά;;; να είσαι πολύχρονη κι εύχομαι με το καλό το μωρό σας!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧ χρόνια σου Πολλα! Ευχομαι τα καλυτερα!!!! 

Κορίτσια μου καλημερα! Χθες έβαλα το ένα υποθέτο. Βέβαια σήμερα συνεχίζω και νιώθω ξηροτητα και τσούξιμο εκεί κάτω. Για να δουμε... 

  • Ευχαριστώ 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ΒαλεντιναΧ χρόνια πολλά και καλά με υγεία και πολλή αγάπη! 

Just now, Φώφη1990 είπε:

@ΒαλεντιναΧ χρόνια σου Πολλα! Ευχομαι τα καλυτερα!!!! 

Κορίτσια μου καλημερα! Χθες έβαλα το ένα υποθέτο. Βέβαια σήμερα συνεχίζω και νιώθω ξηροτητα και τσούξιμο εκεί κάτω. Για να δουμε... 

Κορίτσι Μ δώσε λίγο χρόνο 2-3 μέρες να κάνει δράση ! 

Κ γω νιώθω μια ενόχληση μέσα αλλα σε μενα ίσως να ναι κ το ράμμα Μ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Μένω Αθήνα δυτικό τομέα, εδώ δεν χιονίζει σχεδόν ποτέ και αν χιονίσει δε το στρώνει. Θυμάμαι μια φορά το έστρωσε καλά, ήταν το 2007. Και είχα χαρεί τότε με τον αδερφό μου γιατί χάσαμε σχολείο χαχαχ 

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι να έχετε χαρούμενο Βαλεντίνο 

@ΒαλεντιναΧνα φανταστώ γιορτάζεις σωστά;;; να είσαι πολύχρονη κι εύχομαι με το καλό το μωρό σας!!!! 

 

Just now, Φώφη1990 είπε:

@ΒαλεντιναΧ χρόνια σου Πολλα! Ευχομαι τα καλυτερα!!!! 

Κορίτσια μου καλημερα! Χθες έβαλα το ένα υποθέτο. Βέβαια σήμερα συνεχίζω και νιώθω ξηροτητα και τσούξιμο εκεί κάτω. Για να δουμε... 

 

Just now, Eva1986 είπε:

@ΒαλεντιναΧ χρόνια πολλά και καλά με υγεία και πολλή αγάπη! 

Κορίτσι Μ δώσε λίγο χρόνο 2-3 μέρες να κάνει δράση ! 

Κ γω νιώθω μια ενόχληση μέσα αλλα σε μενα ίσως να ναι κ το ράμμα Μ 

Κορίτσια μου ευχαριστω εύχομαι υγεία αγάπη και όλα τα καλά στις οικογένειες σας....με το καλό τα μωράκια μας!!!!

Και εγώ νιώθω ενόχληση μάλλον από το ράμμα είναι μωρέ!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

 

 

Κορίτσια μου ευχαριστω εύχομαι υγεία αγάπη και όλα τα καλά στις οικογένειες σας....με το καλό τα μωράκια μας!!!!

Και εγώ νιώθω ενόχληση μάλλον από το ράμμα είναι μωρέ!!!

Χρόνια πολλά κοριτσάκι μου!! ❤❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Βαλεντίνα, με υγεία πάνω απ' όλα και πολύ αγάπη και έρωτα!

Εμείς βγήκαμε λίγο και όλοι έκαναν βλακείες, άλλος είχε πάρει τσουβάλια και έκανε τσουλήθρα, άλλος έφτιαχνε χιονάνθρωπο άλλος έπαιζε χιονοπολεμο... Η ώρα του παιδιού.

  • Μου αρέσει 2

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας. Θα τις φιλτραρω και θα δράσω αναλόγως.... 

Δεν ξέρω πότε το έκλεισε ακριβώς.. Αλλά κι έτσι να είναι, γιατί να τη χαζέψει; 

ρε συ να χαζεψει απλα καποια δεν ειναι και τοσο κακό...εκτος και αν εχεις και αλλα σημαδια στην συμπεριφορα του....παρατηρησε τον και δρασε αναλογως οπως ειπες.. .απλα να εχεις στο νου οτι ισως λογω της εγκυμοσύνης ειμαστε ολες λιγο πιο ευαισθητες και ανασφαλεις....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, maroullaki είπε:

ρε συ να χαζεψει απλα καποια δεν ειναι και τοσο κακό...εκτος και αν εχεις και αλλα σημαδια στην συμπεριφορα του....παρατηρησε τον και δρασε αναλογως οπως ειπες.. .απλα να εχεις στο νου οτι ισως λογω της εγκυμοσύνης ειμαστε ολες λιγο πιο ευαισθητες και ανασφαλεις....

Για εμένα είναι. Δε με νοιάζει αν είμαι υπερβολική, να κοιτάξει άλλη για εμένα είναι απιστία. 

Και όπως και να 'χει, παλεύω χρόνια γι αυτή τη σχέση, από την πρώτη στιγμή, προσπαθώ πάρα πολύ να είμαι αντάξιά του ο, τι κι αν σημαίνει αυτό. Έχω αλλάξει τρόπο σκέψης, αντιδράσεις, από εκεί που ήμουν αγρίμι να το πω έτσι έχω καπιεσει πάρα πολύ τον εαυτό μου για δικούς μου λόγους, δική μου επιλογή. Όμως δε μού αξίζει αυτό, να μην τού φτάνω, να μην τού είμαι αρκετή μετά από όλα αυτά και να ψάχνεται αλλού, έστω κι αν απλά κοίταξε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Για εμένα είναι. Δε με νοιάζει αν είμαι υπερβολική, να κοιτάξει άλλη για εμένα είναι απιστία. 

Και όπως και να 'χει, παλεύω χρόνια γι αυτή τη σχέση, από την πρώτη στιγμή, προσπαθώ πάρα πολύ να είμαι αντάξιά του ο, τι κι αν σημαίνει αυτό. Έχω αλλάξει τρόπο σκέψης, αντιδράσεις, από εκεί που ήμουν αγρίμι να το πω έτσι έχω καπιεσει πάρα πολύ τον εαυτό μου για δικούς μου λόγους, δική μου επιλογή. Όμως δε μού αξίζει αυτό, να μην τού φτάνω, να μην τού είμαι αρκετή μετά από όλα αυτά και να ψάχνεται αλλού, έστω κι αν απλά κοίταξε....

για να μην παρεξηγηθω και εγω εννοω με την απλη εννοια του χαζευω ή του κοιταζω, οχι να  εχει ενδιαφερον για αλλη γιατι δεν του φτανεις εσυ....αυτο ειναι αλλο και συμφωνουμε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧ και ερωτευμένες φίλες εύχομαι χρόνια πολλά με υγεία αγάπη και γερά μωράκια!

Ρώτησα τον δικό μου γιατί μπορεί να μιλάει ένας άντρας με μια άλλη γυναίκα όταν η γυναίκα του είναι έγκυος. Η άμεση χωρίς σκέψη απάντηση ηταν: για τον ίδιο λόγο που μπορεί να το κάνει και αν δεν είναι έγκυος η γυναίκα του. Γτ νιώθει ανασφαλης

  • Μου αρέσει 5

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ said:

Για εμένα είναι. Δε με νοιάζει αν είμαι υπερβολική, να κοιτάξει άλλη για εμένα είναι απιστία. 

Και όπως και να 'χει, παλεύω χρόνια γι αυτή τη σχέση, από την πρώτη στιγμή, προσπαθώ πάρα πολύ να είμαι αντάξιά του ο, τι κι αν σημαίνει αυτό. Έχω αλλάξει τρόπο σκέψης, αντιδράσεις, από εκεί που ήμουν αγρίμι να το πω έτσι έχω καπιεσει πάρα πολύ τον εαυτό μου για δικούς μου λόγους, δική μου επιλογή. Όμως δε μού αξίζει αυτό, να μην τού φτάνω, να μην τού είμαι αρκετή μετά από όλα αυτά και να ψάχνεται αλλού, έστω κι αν απλά κοίταξε....

Συμφωνώ με το ότι σε πειραζει και απλά να μιλάνε. Και εγώ θα είχα γίνει χάλια αν το καταλάβαινα. Αλλά με στενοχωρεί και η δική σου αντιμετώπιση. Τι εννοεις να είσαι αντάξια???? Να τον φτασεις??? Γιατί να σκέφτεσαι ότι είναι ανωτερος???? Και μόνο που είσαι δίπλα του είναι τιμή για αυτόν όπως και για κάθε ζευγάρι είναι σπουδαίο ο ένας να έχει τον άλλον! Γιατί να  νιώθεις εσυ υποδιαιστερη? 

1 hour ago, Eva1986 said:

@ΒαλεντιναΧ χρόνια πολλά και καλά με υγεία και πολλή αγάπη! 

Κορίτσι Μ δώσε λίγο χρόνο 2-3 μέρες να κάνει δράση ! 

Κ γω νιώθω μια ενόχληση μέσα αλλα σε μενα ίσως να ναι κ το ράμμα Μ 

Τον έχω πρηξει τον γιατρο. Τον πηρα και του είπα ότι νιώθω φουλ Ξηροτητα και τσούξιμο και μου είπε να μην βάλω τα υπόλοιπα αντιμυκητιακα υποθετα και να αγόρασω λυπαντικα για την υγρασία. Γιατί μάλλον δεν είναι κολπιτιδα αλλά διατάραξη του ph. Από υπόθετο σε υπόθετο... 

  • Μου αρέσει 3
  • Μπερδεμένη/-ος 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φώφη1990 είπε:

Συμφωνώ με το ότι σε πειραζει και απλά να μιλάνε. Και εγώ θα είχα γίνει χάλια αν το καταλάβαινα. Αλλά με στενοχωρεί και η δική σου αντιμετώπιση. Τι εννοεις να είσαι αντάξια???? Να τον φτασεις??? Γιατί να σκέφτεσαι ότι είναι ανωτερος???? Και μόνο που είσαι δίπλα του είναι τιμή για αυτόν όπως και για κάθε ζευγάρι είναι σπουδαίο ο ένας να έχει τον άλλον! Γιατί να  νιώθεις εσυ υποδιαιστερη? 

Τον έχω πρηξει τον γιατρο. Τον πηρα και του είπα ότι νιώθω φουλ Ξηροτητα και τσούξιμο και μου είπε να μην βάλω τα υπόλοιπα αντιμυκητιακα υποθετα και να αγόρασω λυπαντικα για την υγρασία. Γιατί μάλλον δεν είναι κολπιτιδα αλλά διατάραξη του ph. Από υπόθετο σε υπόθετο... 

Μήπως να κάνεις μια καλλιέργεια από βδομάδα;

Δεν τον επρηξες.  Η δουλειά τ είναι. 

Ειμαι.σιγουρη του τηλεφώνουν για πολύ πιο απλά 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...