Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

πρίν από 37 λεπτά , BILLE είπε:

Χρυσάκι μου γλυκό συγχαρητήρια!Γερό και καλότυχο να είναι!Μπράβο σου που τα κατάφερες!Καλή ανάρρωση και εσύ και καλή επιστροφή στην κανονικότητα! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, ΧρυσαΜ είπε:

Απηύδησα λέει δεν αντέχω άλλο πάρτε το όπως να 'ναι χαχαχαχαχαχα. 

Ναι όλα καλά!!! 

Μονό που δεν τρώει βρε κορίτσια... Τίποτα... Μόνο κοιμάται σήμερα.. Έδωσα εντολή να τον ταΐζουν και μέσα αν δουν οτι πεινάει 

Χρύσα μου γδύστον, ή βαλε λίγο νερο στο πρόσωπο του. Ετσι και μενα την πρώτη μέρα το πρωί δεν ξυπναγε και φοβήθηκα και φώναξα μια μαια να έρθει. Ξυπνα τον καθε δυο ωρες την μερα και κάθε 2,5 3 το βραδυ και θα πάρει μπροστα. Ετσι έκανε και μενα την πρώτη μέρα και μετα δεν σταμάταγε!!!

3 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον, δεν υπάρχει καμία εξέλιξη. Περπατάω και επαφή είχα και θηλές τραβάζω και αναννά τρώω και χουρμάδες τρώω, και σετάκια κάνω γυμναστική και δίκταμο πίνω, και σμέουρο και τσουκνίδα και μελισσόχορτο.

Βαρέθηκα φτάνει. 

Θα μπώ το Σάββατο το πρωί για καισαρική 40 +2. Δεν έχω κάνει εξετάσεις σακχάρου και θυροειδούς (δε χρειαζόταν έκρινε ο προηγούμενος) και φοβάται ο άνθρωπος να με αφήσει κι άλλο. 

Σας φιλώ και με το καλό όσες μείναμε. 

Χρύσα να σου ζήσει, όλα καλά τελικά ε? γρήγορα γρήγορα!! πολύ χαίρομαι. Hope συγχαρητήρια για το μάθημα, με το καλό το πτυχίο. 

Βαλεντίνα υπομονή, θα τη βρείτε την άκρη σας, δε σε φοβάμαι , απλά εχει τον υκτερούλη μωρε και πρέπει να τον προσέξουν λίγο. 

Φώφη, θα έχουμε νέα σου σύντομα απ ότι φαίνεται, και πολύ εύχαριστα μάλιστα!! 

 

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω!!! Μην τρελένεσαι. Εσυ πραγματικά εκανες ότι μπορούσες και με το παρα πανω. Τώρα είναι ο μπέμπης τι θέλει. Εγω στο τέλος της έλεγα αντε βρε μπέμπα βγες και εγω εδω είμαι θα σε βοηθήσω. Πήγαινε προς τα κάτω. Μην με περάσεις για τρελή... Απο κει και πέρα έκανες μεγάλη προσπάθεια, και του έδωσες πολύ χρόνο να μεγαλώσει και να ωριμάσει. Με το καλό να έρθει όπως θέλει. Σου εύχομαι να έρθει νωρίτερα απο το ραντεβού σας!! Φιλιά και υπομονή Και ηρεμία. Χαλάρωσε μια μέρα και συγκεντρώσου στο μωρο. Τις τελευταίες μέρες ξεκουράστηκα ούτε πολλές δουλειές εκανα ούτε πολυ περπάτημα. Μόνο λίγο μπάλα και το τσαι.

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπέρα!! Χάθηκα λίγο αλλά τις πρώτες μέρες στο σπιτι δυσκολεύτηκα και δεν είχα χρόνο να μπω! Ήρθε ο παιδίατρος και είδε την μπεμπα μας και έχει πάρει 200 γραμμάρια μέσα σε 4 μέρες! Μας είπε ότι όλα φαίνονται πολύ καλά και θα τον ξαναδούμε όταν γίνουμε 1 μήνα! Κατά τ άλλα θηλάζουμε αποκλειστικά πλέον, κ τις τελευταίες μέρες που προσπαθησα να τη βάζω στο στήθος χωρίς ψευδοθηλες γκρίνιαζε λίγο στην αρχή ,αλλά μετά δεν ήθελε την ψευδοθηλη στον επόμενο θηλασμό! Πιστεύω είναι μέχρι να προσαρμοστεί και σιγά σιγά θα τα καταφέρουμε! 

@BILLE από τόσο νωρίς κολικούς αγάπη μου; υπομονη σε καταλαβαίνω κ εμένα όταν κλαίει δεν αντέχω να την βλέπω θέλω να κλαίω κ εγώ! Ο παιδιατρος μας είπε ότι μια στάση που ανακουφίζει τους κολικούς αν την πιάσουν είναι να την κρατάμε με την πλάτη της στην κοιλιά μας κ να της τριβουμε την κοιλίτσα! Δοκίμασε το αν θέλεις ίσως βοηθήσει! 

@HopeMeσυγχαρητήρια για το μάθημα αγάπη μου !!! Πως τα πάτε με το μωράκι;;

@julia1 μου να σου ζήσει! Ειμαι σίγουρη ότι είσαι καλύτερα τώρα!❤❤

@Eleni Kost11 μου να σας ζήσει ο κούκλος σας!!!❤❤ καλή ανάρρωση να έχεις κ υπομονή ειδικά τις πρώτες μέρες!!

@ΧρυσαΜ συγχαρητήριαααα!! Να σας ζήσει!!! Χαίρομαι πολύ που τα κατάφερες!! Πως τα πάτε με το φαγητό;; ❤❤❤

@ΒαλεντιναΧαγάπη μου συγχαρητήρια!! Να σας ζήσει!!είδες που όλα ήρθαν όπως έπρεπε και τα κατάφερες!!!❤❤❤

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 4
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον, δεν υπάρχει καμία εξέλιξη. Περπατάω και επαφή είχα και θηλές τραβάζω και αναννά τρώω και χουρμάδες τρώω, και σετάκια κάνω γυμναστική και δίκταμο πίνω, και σμέουρο και τσουκνίδα και μελισσόχορτο.

Βαρέθηκα φτάνει. 

Θα μπώ το Σάββατο το πρωί για καισαρική 40 +2. Δεν έχω κάνει εξετάσεις σακχάρου και θυροειδούς (δε χρειαζόταν έκρινε ο προηγούμενος) και φοβάται ο άνθρωπος να με αφήσει κι άλλο. 

Σας φιλώ και με το καλό όσες μείναμε. 

Χρύσα να σου ζήσει, όλα καλά τελικά ε? γρήγορα γρήγορα!! πολύ χαίρομαι. Hope συγχαρητήρια για το μάθημα, με το καλό το πτυχίο. 

Βαλεντίνα υπομονή, θα τη βρείτε την άκρη σας, δε σε φοβάμαι , απλά εχει τον υκτερούλη μωρε και πρέπει να τον προσέξουν λίγο. 

Φώφη, θα έχουμε νέα σου σύντομα απ ότι φαίνεται, και πολύ εύχαριστα μάλιστα!! 

 

Σ ευχαριστω πολύ πολύ! Μπράβο και σε εσένα για την προσπάθεια σου! Όλο αυτό τον καιρό η καθεμία έδινε τον δικό της αγώνα, όπως κι εσύ! Σου εύχομαι να σε περιμένει μια απρόσμενη έκπληξη μέχρι την πρόγραμματισμενη καισαρική, αλλά ακόμη κι αν δε συμβεί, σου εύχομαι ολόψυχα να αγκαλιάσεις και να χαρείς το μωράκι σου όπως και να έρθει! 

1 hour ago, Evouska είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα!! Χάθηκα λίγο αλλά τις πρώτες μέρες στο σπιτι δυσκολεύτηκα και δεν είχα χρόνο να μπω! Ήρθε ο παιδίατρος και είδε την μπεμπα μας και έχει πάρει 200 γραμμάρια μέσα σε 4 μέρες! Μας είπε ότι όλα φαίνονται πολύ καλά και θα τον ξαναδούμε όταν γίνουμε 1 μήνα! Κατά τ άλλα θηλάζουμε αποκλειστικά πλέον, κ τις τελευταίες μέρες που προσπαθησα να τη βάζω στο στήθος χωρίς ψευδοθηλες γκρίνιαζε λίγο στην αρχή ,αλλά μετά δεν ήθελε την ψευδοθηλη στον επόμενο θηλασμό! Πιστεύω είναι μέχρι να προσαρμοστεί και σιγά σιγά θα τα καταφέρουμε! 

@BILLE από τόσο νωρίς κολικούς αγάπη μου; υπομονη σε καταλαβαίνω κ εμένα όταν κλαίει δεν αντέχω να την βλέπω θέλω να κλαίω κ εγώ! Ο παιδιατρος μας είπε ότι μια στάση που ανακουφίζει τους κολικούς αν την πιάσουν είναι να την κρατάμε με την πλάτη της στην κοιλιά μας κ να της τριβουμε την κοιλίτσα! Δοκίμασε το αν θέλεις ίσως βοηθήσει! 

@HopeMeσυγχαρητήρια για το μάθημα αγάπη μου !!! Πως τα πάτε με το μωράκι;;

@julia1 μου να σου ζήσει! Ειμαι σίγουρη ότι είσαι καλύτερα τώρα!❤❤

@Eleni Kost11 μου να σας ζήσει ο κούκλος σας!!!❤❤ καλή ανάρρωση να έχεις κ υπομονή ειδικά τις πρώτες μέρες!!

@ΧρυσαΜ συγχαρητήριαααα!! Να σας ζήσει!!! Χαίρομαι πολύ που τα κατάφερες!! Πως τα πάτε με το φαγητό;; ❤❤❤

@ΒαλεντιναΧαγάπη μου συγχαρητήρια!! Να σας ζήσει!!είδες που όλα ήρθαν όπως έπρεπε και τα κατάφερες!!!❤❤❤

Σ ευχαριστω νέα μανούλα! Καλά τα πάμε.με τη μικρούλα. Σήμερα ήρθε η παιδίατρος και είναι όλα μια χαρά! Αύριο κλείνουμε μήνα! Μεθαύριο ξεκινάω διάβασμα ξανά γιατί έχω κι άλλη θεματική σε αρχές Ιουλίου. Τέλεια που αφαιρέσατε ψευδοθηλες! Τώρα θα νιώθεις τα χειλάκια της και την ανασουλα σου κι εκείνη το δέρμα σου και τη μυρωδιά σου! Ενισχύεται η σύνδεση μητέρας-βρεφους. Δεν είναι τέλειο!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εσας σας κάνουν γουλίτσες; Εμένα εχει αρχίσει και κάνει συνέχεια. Εχω βέβαια και πολύ γάλα, όταν το πιέζω βγαίνει με ένταση. Αρχίζω να ανησυχώ μην έχουμε παλινδρόμηση . Μήπως ειμαι υπερβολικη;


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Σ ευχαριστω πολύ πολύ! Μπράβο και σε εσένα για την προσπάθεια σου! Όλο αυτό τον καιρό η καθεμία έδινε τον δικό της αγώνα, όπως κι εσύ! Σου εύχομαι να σε περιμένει μια απρόσμενη έκπληξη μέχρι την πρόγραμματισμενη καισαρική, αλλά ακόμη κι αν δε συμβεί, σου εύχομαι ολόψυχα να αγκαλιάσεις και να χαρείς το μωράκι σου όπως και να έρθει! 

Σ ευχαριστω νέα μανούλα! Καλά τα πάμε.με τη μικρούλα. Σήμερα ήρθε η παιδίατρος και είναι όλα μια χαρά! Αύριο κλείνουμε μήνα! Μεθαύριο ξεκινάω διάβασμα ξανά γιατί έχω κι άλλη θεματική σε αρχές Ιουλίου. Τέλεια που αφαιρέσατε ψευδοθηλες! Τώρα θα νιώθεις τα χειλάκια της και την ανασουλα σου κι εκείνη το δέρμα σου και τη μυρωδιά σου! Ενισχύεται η σύνδεση μητέρας-βρεφους. Δεν είναι τέλειο!

Δεν κρατήθηκα να μην σχολιάσω, τι ωραία που τα λες!!! Και για όσες δεν θηλάζουν η επαφή δέρμα δέρμα είναι ότι καλύτερο. 

  • Μου αρέσει 2

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Βρε κορίτσια εσας σας κάνουν γουλίτσες; Εμένα εχει αρχίσει και κάνει συνέχεια. Εχω βέβαια και πολύ γάλα, όταν το πιέζω βγαίνει με ένταση. Αρχίζω να ανησυχώ μην έχουμε παλινδρόμηση . Μήπως ειμαι υπερβολικη;

Κ εμένα κάνει καμία φορά, κ βγάζει κ σαλακι μαζί με γάλα! Ο παιδιατρος μας είπε να την βάζουμε να ξαπλώνει με κλίση, ανάσκελα και το κεφάλι στο πλάι! Εσένα ρευεται ;; οι μαιες μου είπαν ότι δεν χρειάζεται πάντα να ρευεται με το μητρικό γάλα, το ίδιο μου είπε κ ο παιδίατρος!

Όσο για την επαφή δέρμα με δέρμα είναι πραγματικά τέλειο ειδικά όταν σε βλέπει μέσα στα μάτιαααα! Έρωτας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Evouska said:

Κ εμένα κάνει καμία φορά, κ βγάζει κ σαλακι μαζί με γάλα! Ο παιδιατρος μας είπε να την βάζουμε να ξαπλώνει με κλίση, ανάσκελα και το κεφάλι στο πλάι! Εσένα ρευεται ;; οι μαιες μου είπαν ότι δεν χρειάζεται πάντα να ρευεται με το μητρικό γάλα, το ίδιο μου είπε κ ο παιδίατρος!

Όσο για την επαφή δέρμα με δέρμα είναι πραγματικά τέλειο ειδικά όταν σε βλέπει μέσα στα μάτιαααα! Έρωτας!

Εμεις ακόμα φυσικά στην αναμονή!!! Αυριο το πρωί έχω ραντεβού με τον γιατρο. 

εγώ να κανω μια ερώτηση!!! Τι είναι οι γουλιτσες?????  Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Εμεις ακόμα φυσικά στην αναμονή!!! Αυριο το πρωί έχω ραντεβού με τον γιατρο. 

εγώ να κανω μια ερώτηση!!! Τι είναι οι γουλιτσες?????  Χαχαχαχα

Έλα κοντοζυγωνει η ωρα και θα μάθεις απο πρωτο χερι!!

2 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Κ εμένα κάνει καμία φορά, κ βγάζει κ σαλακι μαζί με γάλα! Ο παιδιατρος μας είπε να την βάζουμε να ξαπλώνει με κλίση, ανάσκελα και το κεφάλι στο πλάι! Εσένα ρευεται ;; οι μαιες μου είπαν ότι δεν χρειάζεται πάντα να ρευεται με το μητρικό γάλα, το ίδιο μου είπε κ ο παιδίατρος!

Όσο για την επαφή δέρμα με δέρμα είναι πραγματικά τέλειο ειδικά όταν σε βλέπει μέσα στα μάτιαααα! Έρωτας!

Και μενα δεν ρεύεται, αλλα κάποιες κάνει δυνατα. Τσέκαρα και το στηθος και εχω αυξημένη ροη. Το πιέζω και βγαίνει συντριβάνι, οπότε θα δοκιμάσω πριν θηλασω να το αδειαζω, και στην μέση του θηλασμού την διακόπτω να ρευτει και την ξαναβαζω. Θα δείξει. Επίσης μου είπε η γιατρος αν κάνει εμετό ή μεγάλες γουλιές να της βαλω αμπουλα μήπως έχει παει κατι στην μύτη. Και πίνουμε και d3!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Εμεις ακόμα φυσικά στην αναμονή!!! Αυριο το πρωί έχω ραντεβού με τον γιατρο. 

εγώ να κανω μια ερώτηση!!! Τι είναι οι γουλιτσες?????  Χαχαχαχα

Όπως λέει η Φραουλίτσα, θα μάθεις σύντομα χαχαχαχαχαχα 

Περιμένουμε νέα σου :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω κορίτσια έχω μείνει πίσω στα ευχαριστα!!!! Γέννησα τη Δευτέρα με καισαρική τον μπεμπη μας!!!! Εχτές ήρθαμε σπιτι, όλα καλα. Είναι υπναρουλη, με το ζόρι ξυπνάει να φάει….αλλά μετά πεφτει με τα μούτρα…  Δεν έχω διαβάσει τα νέα παρά στα πεταχτά τώρα…. Συγχαρητήρια σε όλες και λίγη υπομονη στα κορίτσια που έμειναν …. Είναι θαύμα της φύσης όπως το λένε… φιλια σε όλες 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maroullaki said:

Πω πω κορίτσια έχω μείνει πίσω στα ευχαριστα!!!! Γέννησα τη Δευτέρα με καισαρική τον μπεμπη μας!!!! Εχτές ήρθαμε σπιτι, όλα καλα. Είναι υπναρουλη, με το ζόρι ξυπνάει να φάει….αλλά μετά πεφτει με τα μούτρα…  Δεν έχω διαβάσει τα νέα παρά στα πεταχτά τώρα…. Συγχαρητήρια σε όλες και λίγη υπομονη στα κορίτσια που έμειναν …. Είναι θαύμα της φύσης όπως το λένε… φιλια σε όλες 

Να σας ζήσει!!! Γερός και καλότυχος!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ΧρυσαΜ said:

Όπως λέει η Φραουλίτσα, θα μάθεις σύντομα χαχαχαχαχαχα 

Περιμένουμε νέα σου :x

Κορίτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρό. Η μικρή μου έχει κατέβει πολυ και έχω 0.5 εκατοστό διαστολή. Αλλά ετσι οπως το κόβουμε θα την πάρω την βδομάδα. Βέβαια εγώ συνεχίζω και έχω πονακια. Αν δεν βγει μόνη της μέχρι την τελική μου θα κάνουμε προκληση. 

  • Μου αρέσει 5

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Βρε κορίτσια εσας σας κάνουν γουλίτσες; Εμένα εχει αρχίσει και κάνει συνέχεια. Εχω βέβαια και πολύ γάλα, όταν το πιέζω βγαίνει με ένταση. Αρχίζω να ανησυχώ μην έχουμε παλινδρόμηση . Μήπως ειμαι υπερβολικη;

Εμένα η μικρή πνίγεται πολλές φορές γιατί είναι λαίμαργη. Στην αρχή φοβόμουν πολύ. Όμως με καθησύχασε ο παιδίατρος που μου είπε πως με το γάλα επειδή είναι υγρό δεν πρόκειται να πνιγεί αν την σηκώνω και της χτυπάω την πλατουλα. Έτσι έδωσα περισσότερη έμφαση στον θηλασμό και πήρε 170 γραμ σε 4 μέρες! 

Στην αρχή ήταν πολύ ήσυχη και μας έλεγαν οι μαίες ότι θα ζωηρεψει μετά από 4-5 μέρες όπως και έγινε. Χτες το βράδυ μια ώρα κοιμόταν μια ήταν ξύπνια. Την τάιζα την άλλαζα, την κουνούσα, τίποτα! Σήμερα το μεσημέρι είπα να δοκιμάσω τον απορροφητήρα και έπαθα σοκ! Είναι θαυματουργός! Τώρα έβαλα στον υπολογιστή ήχο απορροφητήρα και κοιμάται. 

 

3 ώρες πρίν, maroullaki είπε:

Πω πω κορίτσια έχω μείνει πίσω στα ευχαριστα!!!! Γέννησα τη Δευτέρα με καισαρική τον μπεμπη μας!!!! Εχτές ήρθαμε σπιτι, όλα καλα. Είναι υπναρουλη, με το ζόρι ξυπνάει να φάει….αλλά μετά πεφτει με τα μούτρα…  Δεν έχω διαβάσει τα νέα παρά στα πεταχτά τώρα…. Συγχαρητήρια σε όλες και λίγη υπομονη στα κορίτσια που έμειναν …. Είναι θαύμα της φύσης όπως το λένε… φιλια σε όλες 

Να σας ζήσει! Γερό και καλότυχο να είναι και εσύ σιδερένια!

πρίν από 11 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Κορίτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρό. Η μικρή μου έχει κατέβει πολυ και έχω 0.5 εκατοστό διαστολή. Αλλά ετσι οπως το κόβουμε θα την πάρω την βδομάδα. Βέβαια εγώ συνεχίζω και έχω πονακια. Αν δεν βγει μόνη της μέχρι την τελική μου θα κάνουμε προκληση. 

Με το καλό! Κάνε λίγη υπομονή ακόμα και θα έχεις το θαυματακι σου αγκαλιά! ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Αυρα87 είπε:

Εμένα η μικρή πνίγεται πολλές φορές γιατί είναι λαίμαργη. Στην αρχή φοβόμουν πολύ. Όμως με καθησύχασε ο παιδίατρος που μου είπε πως με το γάλα επειδή είναι υγρό δεν πρόκειται να πνιγεί αν την σηκώνω και της χτυπάω την πλατουλα. Έτσι έδωσα περισσότερη έμφαση στον θηλασμό και πήρε 170 γραμ σε 4 μέρες! 

Στην αρχή ήταν πολύ ήσυχη και μας έλεγαν οι μαίες ότι θα ζωηρεψει μετά από 4-5 μέρες όπως και έγινε. Χτες το βράδυ μια ώρα κοιμόταν μια ήταν ξύπνια. Την τάιζα την άλλαζα, την κουνούσα, τίποτα! Σήμερα το μεσημέρι είπα να δοκιμάσω τον απορροφητήρα και έπαθα σοκ! Είναι θαυματουργός! Τώρα έβαλα στον υπολογιστή ήχο απορροφητήρα και κοιμάται. 

 

Να σας ζήσει! Γερό και καλότυχο να είναι και εσύ σιδερένια!

Με το καλό! Κάνε λίγη υπομονή ακόμα και θα έχεις το θαυματακι σου αγκαλιά! ❤️

Και μένα λαιμαργη είναι πολύ. Μπορεί να έχει φάει 10 λεπτά και πάλι ψάχνει να φάει!!! Δεν υπάρχει.... Μπορεί να τρώει συνέχεια.... Της κάνω ενα διάλλειμα στα 3 με 4 λεπτά να ρευτει και την ξαναβαζω και θα δούμε...

Εντωμεταξύ η μεγάλη μου δεν ακούει καθόλου. Προσπαθώ να μην την μαλώνω αλλά κάποια πράγματα δεν γίνεται. Την μικρή την αγαπάει βέβαια πολύ, γιατι της μίλαγε η γιαγιά και μου λέει δεν θέλω, θέλω να ξέρει μονο εμένα εσένα και τον μπαμπά...

  • Μου αρέσει 3

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...