Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 7/6/2021

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!! 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!!

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/6/2021!!!

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, , κοριτσάκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι,ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκιΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας 

@matinab1980 ΠΗΤ 24/6, Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ,17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, julia1 είπε:

κορίτσια γέννησα το πρωί 3560 η μπέμπα είναι πολύ καλή σήμερα τρώει και κοιμάται..

εγώ έχασα της αίσθησης μου στο χειρουργείο ήταν πολύ άσχημο αλήθεια επειδή ειμαι υποτασικη με την αναισθησία έγιναν χειροτερ όλοι μέρα κοιμόμουν σαν να με έκαναν ολική ένιωθα, αύριο θα με σηκώσουν αλλά επαθα ψύξη και στις δύο πλευρές πονάνε τα πλευρά μου πάρα πολύ έχω τρελαθεί δεν μπορώ  να ανασάνω 

Να σας ζήσει!!! Γερό και καλότυχο να είναι και εσύ σιδερένια! Και εμένα η δική μου γεννήθηκε 3560! Από το μαιευτήριο βγήκαμε 3270 και έχουμε ζύγισμα την Δευτέρα πάλι που θα πρέπει να έχουμε ανακτήσει το βάρος μας. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@jellyfishch χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά!!! Πιστεύω ότι όταν δέχτηκα το ενδεχόμενο της καισαρικης και ηρεμησα προχώρησαν τα πράγματα. Και να προσπαθήσεις έστω μια επαφή!!! Και περπάτημα.Μέχρι τελευταία στιγμή δεν ξέρεις. Εμένα ξέρεις τι μου είπε ο γιατρός;Επειδη ήταν ο τράχηλος σου μακρύς δεν περίμενα ότι θα γεννούσες φυσιολογικά. Είχα όμως πείσμα. Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να τα καταφέρεις, να προσπαθείς να είσαι χαλαρή και να βρίσκεις στάσεις που είσαι καλύτερα. Εγω κρατούσα τον καρδιοτοκογράφο γιατί δεν ακούγαμε τους παλμούς και ήμουν σφιγμένη χωρίς να το ξέρω. Μόλις μου άλλαξαν μηχάνημα, και με την επισκληρίδιο προχώρησε γρήγορα. Και στομα χαλαρό τράχηλος χαλαρος!!! Στο τέλος όμως θα το νιώσεις όπως και να έρθει ας έρθει. Για τους ίδιους λόγους με σένα ήθελα με πάθος φυσιολογικό, αλλά όταν γέννησα φυσιολογικά αυτο ένιωσα. Τελικά το μωρο να έρθει. Άντε κορίτσι μου να τα καταφέρεις!!! Και μένα τελευταία στιγμή ήρθε. Τρίτη θα πήγαινα για καισαρική. Πάντως και ο φυσιολογικός εχει πολύ πόνο. Διαφορετικό αλλά αρκετό. Εμένα ερχόταν και κοιτούσε την πλάτη και με είχε τσακίσει ο πόνος σε μέση πλάτη!!! Επισκληρήδιο όποτε μπορείς!!

@julia1 να σου ζήσει κορίτσι μου γερο και καλότυχο!!! Και συ σιδερένια!!! Η καισαρική δυστυχώς αυτα έχει. Πολυ πείνα!! Θα περάσουν όλα όμως πολύ γρήγορα. Εστίασε στο παιδάκι σου και παίρνε παυσίπονα. Ζητα και για το σπιτι8. Εγω αυτη την βλακεία εκανα και ταλαιπωρηθηκα. Δεν τον ρώτησα να συνεχίσω να παίρνω.

@Eleni Kost11 και @ΒαλεντιναΧ με το καλό κορίτσια να έρθουν τα μωράκια σας!!! Να γίνουν όλα όσο πιο ανώδυνα γίνεται και να έχετε τα μωρά σας αγκαλιά!!!! @ΧρυσαΜ σε έχει πιάσει ο πανικός γιατί πλησιάζεις. Παρε μια ανάσα χαλάρωσε, δεν θα είναι εύκολα αλλά όλα θα πάρουν το δρόμο τους. Στο τέλος όλα γίνονται προσπάθησε να είσαι ήρεμη και μην τρελένεσαι.

Αχ κορίτσια τα είχα ξεχάσει!!! Πολύ ζόρι όλα. Στο μαιευτήριο όλες τις μέρες 3 ώρες σύνολα να κοιμόμουν. Ήμουν μόνη και το βράδυ θηλαζαμε συνεχόμενα..... Το καλό ότι όταν βγηκα με είχε χάσει μονο 100 γραμ. Απο το βάρος γέννησης. Όσο πάει στρώνει κοιμάται λιγο παραπάνω. Γιαυτο τις πρώτες μερες κάντε υπομονή και θα περάσουν όλα, όσο περνούν οι μέρες θα φτιάχνουν όλα. Και γενικά είχα πόνο σε όλο το κορμί, σαν να πέρασε τραίνο απο πάνω μου.... Καταπληκτικά!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!!!! Τρικυμία εν κρανίο... Που θα παει θα στρώσουμε!!! Άντε να γεννήσετε όλες να λέμε για πάνες και γάλατα Όπως είπαν τα κορίτσια!!! Υπομονή και να προσέχετε και τον εαυτό σας λίγο!!! Δεν είναι απλό όλο αυτο που έχουμε καταφέρει και συνεχίζουμε!!! Φιλιά σε όλες!!!! Α!!!! Και οι ορμόνες ότι να Ναι. 

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω όσες είναι ήδη μανουλες και έχουν εμπειρία, η μπέμπα σήμερα είναι 10 ημερών και το απόγευμα είναι συνολικά 3 ώρες στο στήθος με μικρά διαλείμματα και έχει πολύ γκρινια. Δεν το είχε ξανακάνει, ήταν πολύ ήσυχη μέχρι στιγμής. Ο παιδίατρος μου είχε πει ότι οι κολικοί ξεκινούν από τις 15 μέρες και μετά. Μήπως δεν χορταινει με το στήθος?? Τι να πω.. την λυπάμαι την καημένη...


LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Αυρα87 είπε:

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω όσες είναι ήδη μανουλες και έχουν εμπειρία, η μπέμπα σήμερα είναι 10 ημερών και το απόγευμα είναι συνολικά 3 ώρες στο στήθος με μικρά διαλείμματα και έχει πολύ γκρινια. Δεν το είχε ξανακάνει, ήταν πολύ ήσυχη μέχρι στιγμής. Ο παιδίατρος μου είχε πει ότι οι κολικοί ξεκινούν από τις 15 μέρες και μετά. Μήπως δεν χορταινει με το στήθος?? Τι να πω.. την λυπάμαι την καημένη...

Δε νομίζω να μη χορταίνει. Κοίτα το στήθος σου αν έχει γάλα. Αλλά συνήθως όσο τρώει τόσο βγάζεις. Αλλά να σού πω κάτι, και να πεις ότι πεινάει και θα δώσεις ξένο, στην ώρα πάνω θα ξυπνήσει. Δε νομίζω ότι το κάνει για πείνα, υπάρχουν πάρα πολλοί λόγοι που το μωράκι σου θέλει να είναι εκεί. Είναι και σαν παρηγοριά, είναι η ασφάλεια, είναι η μυρωδιά. Είναι πολύ μωράκι ακόμα μωρεεε, υπομονή 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια εμένα την δικιά μου την παίρνουν κάθε 3 με 4 ώρες αίμα επειδή εγώ είμαι ρεζους αρνητική το μωρό βγήκε ρεζους θετικό υπάρχει κίνδυνος να ανεβάσει πολύ ικτερο και να χρειαστεί φωτολιασει (κάπως ετσι) και όλα αυτά στην Θεσσαλονίκη που είναι 1 ώρα σχεδόν μακριά εδώ δεν διαθέτει το νοσοκομείο τέτοιο μηχάνημα  εγώ φρεσκοεγχειρισμενη είμαι να σκάσω ράκος έγινα ελπίζω να μην ανεβάσει άλλο τι να πω 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, julia1 είπε:

καλησπέρα κορίτσια εμένα την δικιά μου την παίρνουν κάθε 3 με 4 ώρες αίμα επειδή εγώ είμαι ρεζους αρνητική το μωρό βγήκε ρεζους θετικό υπάρχει κίνδυνος να ανεβάσει πολύ ικτερο και να χρειαστεί φωτολιασει (κάπως ετσι) και όλα αυτά στην Θεσσαλονίκη που είναι 1 ώρα σχεδόν μακριά εδώ δεν διαθέτει το νοσοκομείο τέτοιο μηχάνημα  εγώ φρεσκοεγχειρισμενη είμαι να σκάσω ράκος έγινα ελπίζω να μην ανεβάσει άλλο τι να πω 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί τίποτα παραπάνω η μπουμπού σας, σε κάθε περίπτωση όμως σκέψου θετικά! Καλή ανάρρωση και σε σένα! Σου στέλνουμε μια ζεστή αγκαλιά ❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Αυρα87 είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί τίποτα παραπάνω η μπουμπού σας, σε κάθε περίπτωση όμως σκέψου θετικά! Καλή ανάρρωση και σε σένα! Σου στέλνουμε μια ζεστή αγκαλιά ❤️❤️

Ευχαριστώ πάρα πολύ αγάπη μου μακάρι όλα καλά να πάνε ανέβασα και εγώ πυρετό σήμερα δεν ξέρω όλο και χειρότερα πάνε 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, julia1 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ αγάπη μου μακάρι όλα καλά να πάνε ανέβασα και εγώ πυρετό σήμερα δεν ξέρω όλο και χειρότερα πάνε 

Κορίτσι μου περαστικά και ηρεμησε!! Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!!Και αν χρειαστεί να παει Θεσ/νικη πάλι θα δεις τι ια κάνετε. Μπορεί και να μην παει και τζάμπα να ταράζεσαι. Όλα να πάνε καλά εύχομαι!!!!

  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Αυρα87 είπε:

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω όσες είναι ήδη μανουλες και έχουν εμπειρία, η μπέμπα σήμερα είναι 10 ημερών και το απόγευμα είναι συνολικά 3 ώρες στο στήθος με μικρά διαλείμματα και έχει πολύ γκρινια. Δεν το είχε ξανακάνει, ήταν πολύ ήσυχη μέχρι στιγμής. Ο παιδίατρος μου είχε πει ότι οι κολικοί ξεκινούν από τις 15 μέρες και μετά. Μήπως δεν χορταινει με το στήθος?? Τι να πω.. την λυπάμαι την καημένη...

Τσεκαρε και τα άλματα ανάπτυξης. Σε εμας επεφταν πάντα μέσα. Μπορει να θελει να αυξήσει παραγωγή ή κατι να τα ενοχλεί. Όπως σου είπε και η @ΧρυσαΜ ο θηλασμός δεν είναι μόνο τροφή είναι παρα πολλά. Και μένα με μπερδεύει όταν έχει θηλάσει και θέλει πάλι. Είναι η αρχή ακόμα. Σιγά σιγά θα βρούμε τα βήματα μας!!! Άντε να βάλουμε τικερακια να δουμε που βρίσκονται τα μωρά μας!!! Καμία νέα άφιξη μωρού είχαμε!!! Πολυ κούραση αλλά και πολύ αγάπη!!! Άντε εγκυούλες σας περιμένουμε να έρθετε και σεις στην άλλη πλευρά με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, julia1 είπε:

καλησπέρα κορίτσια εμένα την δικιά μου την παίρνουν κάθε 3 με 4 ώρες αίμα επειδή εγώ είμαι ρεζους αρνητική το μωρό βγήκε ρεζους θετικό υπάρχει κίνδυνος να ανεβάσει πολύ ικτερο και να χρειαστεί φωτολιασει (κάπως ετσι) και όλα αυτά στην Θεσσαλονίκη που είναι 1 ώρα σχεδόν μακριά εδώ δεν διαθέτει το νοσοκομείο τέτοιο μηχάνημα  εγώ φρεσκοεγχειρισμενη είμαι να σκάσω ράκος έγινα ελπίζω να μην ανεβάσει άλλο τι να πω 

Δεν το ήξερα ότι πάει έτσι. Εμείς αντίθετα είμαι 0+ και η κόρη μου Β-. Άμα την αφήσεις στο φως; ο παιδίατρος τι λέει; γιατί νομίζω ότι όταν έχει ίκτερο τα βάζεις σε φως λένε. Μην αγχώνεσαι πάντως, πιο πολύ η ταλαιπωρία είναι, το μωράκι σου θα είναι μια χαρά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, julia1 είπε:

καλησπέρα κορίτσια εμένα την δικιά μου την παίρνουν κάθε 3 με 4 ώρες αίμα επειδή εγώ είμαι ρεζους αρνητική το μωρό βγήκε ρεζους θετικό υπάρχει κίνδυνος να ανεβάσει πολύ ικτερο και να χρειαστεί φωτολιασει (κάπως ετσι) και όλα αυτά στην Θεσσαλονίκη που είναι 1 ώρα σχεδόν μακριά εδώ δεν διαθέτει το νοσοκομείο τέτοιο μηχάνημα  εγώ φρεσκοεγχειρισμενη είμαι να σκάσω ράκος έγινα ελπίζω να μην ανεβάσει άλλο τι να πω 

Μην αγχώνεσαι.Και εγώ είναι αρνητικό ρέζους έχω και ο μικρός βγήκε θετικό. Είχε λίγο ίκτερο και πήγαμε 2 φορές αφότου φύγαμε να τον μετρήσουν. Τον είχα όμως σε πολύ φυσικό φως και έτσι υποχώρησε χωρίς να χρειαστεί μηχάνημα. Καλή ανάρρωση να έχεις, ηρέμησε και όλα καλά θα πάνε!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

έχω εγώ 0- και η μπέμπα βγηκε Α + όταν η μαμα έχει θετικό δεν υπάρχει θέμα στα αρνητικά ρεζους είναι το θέμα επειδή ο άντρας μου έχει θετικό..

ουφ σας ευχαριστώ όλες αλλά πέφτει πολύ κλάμα κλαίω εδώ και 2 μέρες και εμένα άμα δείτε τα χέρια μου όλο σκανεοι φλέβες μου βαρέθηκα να με τσιμπάνε θέλω να πάω σπίτι μου τα βαρέθηκα όλα δεν αντέχω άλλο μάλλον με πιάνει κατάθλιψη δεν ξέρω..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , julia1 είπε:

έχω εγώ 0- και η μπέμπα βγηκε Α + όταν η μαμα έχει θετικό δεν υπάρχει θέμα στα αρνητικά ρεζους είναι το θέμα επειδή ο άντρας μου έχει θετικό..

ουφ σας ευχαριστώ όλες αλλά πέφτει πολύ κλάμα κλαίω εδώ και 2 μέρες και εμένα άμα δείτε τα χέρια μου όλο σκανεοι φλέβες μου βαρέθηκα να με τσιμπάνε θέλω να πάω σπίτι μου τα βαρέθηκα όλα δεν αντέχω άλλο μάλλον με πιάνει κατάθλιψη δεν ξέρω..

Μην ανχωνεσε κοριτσι σε μια λαμπα το βάζουν Κ αυτο συνηθως το πολυ για μια μερα δεν ειναι τιποτα σημαντικο ουτε κραταει πολυ ωστε να σας καθηστερησει σε κατι. 

Το κλάμα ειναι απο τις ορμονες εντελως φυσιολογικο μιλα με την οικογενεια σου κ σιγα σιγα θα ηρεμησεις.  Σπιτι ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα το ανχος που εχεις τωρα δεκαπλασιασε το.  Επωφελησου τωρα που εχεις  ειδικους να προσεχουν το μωρο κ ξεκουρασου 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, julia1 είπε:

έχω εγώ 0- και η μπέμπα βγηκε Α + όταν η μαμα έχει θετικό δεν υπάρχει θέμα στα αρνητικά ρεζους είναι το θέμα επειδή ο άντρας μου έχει θετικό..

ουφ σας ευχαριστώ όλες αλλά πέφτει πολύ κλάμα κλαίω εδώ και 2 μέρες και εμένα άμα δείτε τα χέρια μου όλο σκανεοι φλέβες μου βαρέθηκα να με τσιμπάνε θέλω να πάω σπίτι μου τα βαρέθηκα όλα δεν αντέχω άλλο μάλλον με πιάνει κατάθλιψη δεν ξέρω..

Περαστικά κορίτσι μου.. εύχομαι να πάνε όλα καλά! εμένα η μαμά μου έχει 0- και εμείς κάναμε κάτι ενέσεις και βγήκαμε όλα με 0+ . αλλά δεν ξέρω κάτι περισσότερο. Πάντως τώρα είμαστε όλοι καλά, κανένα θέμα. Ίκτερο έκανα κι εγώ μόλις γεννήθηκα.

Και κλάμα είχα πολύ, από τις ορμόνες είναι που φεύγουν της εγκυμοσύνης και έρχονται οι της μητρότητας. Δύσκολη μετάβαση...:sad:

  • Μου αρέσει 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...