Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Έχω κάνει εισαγωγή και περιμένω. Κλαίω από το φόβο μου. Προσευχηθειτε να είναι λιγότερο οδυνηρή εμπειρία σε σχέση με τις αλλες. Σάς παρακαλώ.... Φοβάμαι πάρα πολύ... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Εγώ θα μπω σήμερα λογικά. Πήγα στο γιατρό για τσεκ κι επειδή το μωρό είναι μεγάλο λέει να μπούμε από σήμερα. Κανονικά έχω ακόμη 15 μέρες αλλά αν τις πάρω όλες θα φτάσει 5 κιλά χαλαρά. Έγιναν 2 μετρήσεις, μια έβγαζε 4,5 κιλά η άλλη 4. Μέσα σε μια εβδομάδα.... μού λέει έχεις πόνους, αλλά εγώ δεν πονάω μόνο πετρώματα έχω ... τι να πω....

Καλή επιτυχία κορίτσι μου με το καλό και με κανέναν πόνο αν γίνεται! 

πρίν από 36 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Έχω κάνει εισαγωγή και περιμένω. Κλαίω από το φόβο μου. Προσευχηθειτε να είναι λιγότερο οδυνηρή εμπειρία σε σχέση με τις αλλες. Σάς παρακαλώ.... Φοβάμαι πάρα πολύ... 

Κορίτσι μου είμαι δίπλα σου εδώ με έναν μπέμπη στις λάμπες λόγω ίκτερου σε στηρίζουμε και οι δύο εμείς που ακομα είμαστε με το ένα πόδι στο θηλασμό και το άλλο στο μπουκάλι θα περιμένουμε να γνωρίσουμε μαζί σου το νέο μέλος!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧσε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!!!

Γεννήσαμε τελικά μπαμ μπαμ σε ένα τέταρτο ουσιαστικά. Μια με έπιασαν οι δυνατοί οι πόνοι μια που βγήκε. Τελικά ήταν μικρούλης, 3,840! Η μαία που είχα ήταν εξαιρετική. Είναι όλα πολύ καλά, δεν το πίστευα ότι τα κατάφερα 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

@ΒαλεντιναΧσε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!!!

Γεννήσαμε τελικά μπαμ μπαμ σε ένα τέταρτο ουσιαστικά. Μια με έπιασαν οι δυνατοί οι πόνοι μια που βγήκε. Τελικά ήταν μικρούλης, 3,840! Η μαία που είχα ήταν εξαιρετική. Είναι όλα πολύ καλά, δεν το πίστευα ότι τα κατάφερα 

Αντε βρε κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!! Ειδες; Τζάμπα ανχωθηκες!!!! Δεν σε ταλαιπώρησε τελικά το μωράκι σου!!! Να σου ζήσει γερο και καλότυχο!!! Και συ σιδερένια  και σταματά να αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι αρνητικά!!! Να λες όλα θα πάνε καλά!! Και θα πάνε!!! Φιλιά!!!

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου με το καλό και με κανέναν πόνο αν γίνεται! 

Κορίτσι μου είμαι δίπλα σου εδώ με έναν μπέμπη στις λάμπες λόγω ίκτερου σε στηρίζουμε και οι δύο εμείς που ακομα είμαστε με το ένα πόδι στο θηλασμό και το άλλο στο μπουκάλι θα περιμένουμε να γνωρίσουμε μαζί σου το νέο μέλος!!!!

Βαλεντίνα σου εύχομαι να έρθει γρήγορα στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!! Και μην ανησυχείς όλα θα τα καταφέρετε και με τον θηλασμό και με όλα. Σου είπαν πόσο θα μείνει στη λάμπα;

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΧρυσαΜ said:

@ΒαλεντιναΧσε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!!!

Γεννήσαμε τελικά μπαμ μπαμ σε ένα τέταρτο ουσιαστικά. Μια με έπιασαν οι δυνατοί οι πόνοι μια που βγήκε. Τελικά ήταν μικρούλης, 3,840! Η μαία που είχα ήταν εξαιρετική. Είναι όλα πολύ καλά, δεν το πίστευα ότι τα κατάφερα 

Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!! Γερός και ευλογημένος! 

Σου έκαναν πρόκληση??? Είχε εμπεδωθεί ο μπόμπιρας όταν εκανες εισαγωγή??? 

Κορίτσια μου τελευταία έμεινα μάλλον..... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Φώφη1990 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!! Γερός και ευλογημένος! 

Σου έκαναν πρόκληση??? Είχε εμπεδωθεί ο μπόμπιρας όταν εκανες εισαγωγή??? 

Κορίτσια μου τελευταία έμεινα μάλλον..... 

Μού έκαναν πρόκληση αλλά εγώ δεν είχα πόνους, κλασικά, μόνο πετρώματα. Μού έσπασε ο γιατρός τα νερα, κάναμε επισκληριδιο (εκεί έκλαψα πάρα πολύ από το φόβο μου πλανταξα στο κλάμα) και μετά ηρέμησα. Κατά τις 4:30 ένιωσα 2 αρκετά δυνατούς πόνους ανάμεσα στα πόδια μου και ζήτησα επειγόντως δεύτερη δόση στα γρήγορα γιατί δεν άντεχα να ανοίξω πόδια να σπρωξω. Μόλις μού έκαναν, λέει η μαία σε μια άλλη μαία "σε μισή ώρα αν δεν έχει γεννήσει θα κάνουμε την τελευταία δόση επισκληριδιου". Κορίτσια δεν προλαβαίνει να το πει, έρχεται δυνατός πόνος, με κοιτάζει από κάτω και ίσα που με πρόλαβε, άρχισε να φωναζει γιατρέ ελάτε γρήγορα βγαίνει, με 3 σπρωξιες βγήκε! Πήγε να μού πιεσει την κοιλιά και τής είπα άσε με θα το κάνω μόνη μου, θα το βγάλω, αρκεί να μη με πειράζετε. Και πραγματικά βγήκε. Δεν το πίστευα. 

@ΒαλεντιναΧ πώς είναι ο μικρός;;; 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Μού έκαναν πρόκληση αλλά εγώ δεν είχα πόνους, κλασικά, μόνο πετρώματα. Μού έσπασε ο γιατρός τα νερα, κάναμε επισκληριδιο (εκεί έκλαψα πάρα πολύ από το φόβο μου πλανταξα στο κλάμα) και μετά ηρέμησα. Κατά τις 4:30 ένιωσα 2 αρκετά δυνατούς πόνους ανάμεσα στα πόδια μου και ζήτησα επειγόντως δεύτερη δόση στα γρήγορα γιατί δεν άντεχα να ανοίξω πόδια να σπρωξω. Μόλις μού έκαναν, λέει η μαία σε μια άλλη μαία "σε μισή ώρα αν δεν έχει γεννήσει θα κάνουμε την τελευταία δόση επισκληριδιου". Κορίτσια δεν προλαβαίνει να το πει, έρχεται δυνατός πόνος, με κοιτάζει από κάτω και ίσα που με πρόλαβε, άρχισε να φωναζει γιατρέ ελάτε γρήγορα βγαίνει, με 3 σπρωξιες βγήκε! Πήγε να μού πιεσει την κοιλιά και τής είπα άσε με θα το κάνω μόνη μου, θα το βγάλω, αρκεί να μη με πειράζετε. Και πραγματικά βγήκε. Δεν το πίστευα. 

@ΒαλεντιναΧ πώς είναι ο μικρός;;; 

Να σου ζήσει! Γερό και καλότυχο να είναι το μωράκι σού! Σιδερένια και καλή ανατροφή!

@ΒαλεντιναΧ μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε και γρήγορα θα τον εχεις κοντά σού

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Αντε βρε κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!! Ειδες; Τζάμπα ανχωθηκες!!!! Δεν σε ταλαιπώρησε τελικά το μωράκι σου!!! Να σου ζήσει γερο και καλότυχο!!! Και συ σιδερένια  και σταματά να αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι αρνητικά!!! Να λες όλα θα πάνε καλά!! Και θα πάνε!!! Φιλιά!!!

Βαλεντίνα σου εύχομαι να έρθει γρήγορα στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!! Και μην ανησυχείς όλα θα τα καταφέρετε και με τον θηλασμό και με όλα. Σου είπαν πόσο θα μείνει στη λάμπα;

 

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Μού έκαναν πρόκληση αλλά εγώ δεν είχα πόνους, κλασικά, μόνο πετρώματα. Μού έσπασε ο γιατρός τα νερα, κάναμε επισκληριδιο (εκεί έκλαψα πάρα πολύ από το φόβο μου πλανταξα στο κλάμα) και μετά ηρέμησα. Κατά τις 4:30 ένιωσα 2 αρκετά δυνατούς πόνους ανάμεσα στα πόδια μου και ζήτησα επειγόντως δεύτερη δόση στα γρήγορα γιατί δεν άντεχα να ανοίξω πόδια να σπρωξω. Μόλις μού έκαναν, λέει η μαία σε μια άλλη μαία "σε μισή ώρα αν δεν έχει γεννήσει θα κάνουμε την τελευταία δόση επισκληριδιου". Κορίτσια δεν προλαβαίνει να το πει, έρχεται δυνατός πόνος, με κοιτάζει από κάτω και ίσα που με πρόλαβε, άρχισε να φωναζει γιατρέ ελάτε γρήγορα βγαίνει, με 3 σπρωξιες βγήκε! Πήγε να μού πιεσει την κοιλιά και τής είπα άσε με θα το κάνω μόνη μου, θα το βγάλω, αρκεί να μη με πειράζετε. Και πραγματικά βγήκε. Δεν το πίστευα. 

@ΒαλεντιναΧ πώς είναι ο μικρός;;; 

 

2 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Να σου ζήσει! Γερό και καλότυχο να είναι το μωράκι σού! Σιδερένια και καλή ανατροφή!

@ΒαλεντιναΧ μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε και γρήγορα θα τον εχεις κοντά σού

Χρύσα μου να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Όλη η ζωή του να κυλήσει τόσο όμορφα όσο η εμπειρία σου....

Κορίτσια μου τον είχα δίπλα μου στο δωμάτιο το έφεραν έμεινε όλο το βράδυ φυσικά σηκώθηκαμε  φάγαμε κανονικά και ξανά μπαίναμε όλα καλά είμαστε εντός του φυσιολογικού και το κοιτάμε θα μετρήσουν το απόγευμα ξανά

Ήρθε το γάλα μου και θηλάζουμε δίνουμε και μπουκάλι για τον ίκτερο

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ΧρυσαΜ υπέροχος ο τοκετος σου!!! Το γέννησες και μόνη σου!!! Μπράβο!!!

@ΒαλεντιναΧ αφού μπορείς και το έχεις κοντά σου το μωράκι σου μια χαρά!!! Θηλαζε τον συνέχεια να πέσει ο Ίκτερους!!!

@Φώφη1990 αντε κοντεύεις και συ μην ανησυχείς!!

@jellyfishch τι έγινε κορίτσι μου; Πως είσαι; Έχεις κανα νεό; Επαφή να προσπαθήσεις!!!;-)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 7/6/2021

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!! 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!!

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/6/2021!!!

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, , κοριτσάκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι,ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκιΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 12/6/21!!!

@matinab1980 ΠΗΤ 24/6, Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ,17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι , μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 16/6/2021!!!

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 14/6/2021

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

Ρε παιδιά δεν τρώει... μού λένε είναι φυσιολογικό ακόμα αλλά ξέρω γω... δεν αγχώνομαι όμως τούς είπα προκειμένου να μείνει νηστικό ας το ταΐσουν σκόνη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Φραουλίτσα* said:

@ΧρυσαΜ υπέροχος ο τοκετος σου!!! Το γέννησες και μόνη σου!!! Μπράβο!!!

@ΒαλεντιναΧ αφού μπορείς και το έχεις κοντά σου το μωράκι σου μια χαρά!!! Θηλαζε τον συνέχεια να πέσει ο Ίκτερους!!!

@Φώφη1990 αντε κοντεύεις και συ μην ανησυχείς!!

@jellyfishch τι έγινε κορίτσι μου; Πως είσαι; Έχεις κανα νεό; Επαφή να προσπαθήσεις!!!;-)

@jellyfishchκαι εγώ στην σκέψη μου σε είχα σήμερα! 

  • Μου αρέσει 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον, δεν υπάρχει καμία εξέλιξη. Περπατάω και επαφή είχα και θηλές τραβάζω και αναννά τρώω και χουρμάδες τρώω, και σετάκια κάνω γυμναστική και δίκταμο πίνω, και σμέουρο και τσουκνίδα και μελισσόχορτο.

Βαρέθηκα φτάνει. 

Θα μπώ το Σάββατο το πρωί για καισαρική 40 +2. Δεν έχω κάνει εξετάσεις σακχάρου και θυροειδούς (δε χρειαζόταν έκρινε ο προηγούμενος) και φοβάται ο άνθρωπος να με αφήσει κι άλλο. 

Σας φιλώ και με το καλό όσες μείναμε. 

Χρύσα να σου ζήσει, όλα καλά τελικά ε? γρήγορα γρήγορα!! πολύ χαίρομαι. Hope συγχαρητήρια για το μάθημα, με το καλό το πτυχίο. 

Βαλεντίνα υπομονή, θα τη βρείτε την άκρη σας, δε σε φοβάμαι , απλά εχει τον υκτερούλη μωρε και πρέπει να τον προσέξουν λίγο. 

Φώφη, θα έχουμε νέα σου σύντομα απ ότι φαίνεται, και πολύ εύχαριστα μάλιστα!! 

 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , jellyfishch είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον, δεν υπάρχει καμία εξέλιξη. Περπατάω και επαφή είχα και θηλές τραβάζω και αναννά τρώω και χουρμάδες τρώω, και σετάκια κάνω γυμναστική και δίκταμο πίνω, και σμέουρο και τσουκνίδα και μελισσόχορτο.

Βαρέθηκα φτάνει. 

Θα μπώ το Σάββατο το πρωί για καισαρική 40 +2. Δεν έχω κάνει εξετάσεις σακχάρου και θυροειδούς (δε χρειαζόταν έκρινε ο προηγούμενος) και φοβάται ο άνθρωπος να με αφήσει κι άλλο. 

Σας φιλώ και με το καλό όσες μείναμε. 

Χρύσα να σου ζήσει, όλα καλά τελικά ε? γρήγορα γρήγορα!! πολύ χαίρομαι. Hope συγχαρητήρια για το μάθημα, με το καλό το πτυχίο. 

Βαλεντίνα υπομονή, θα τη βρείτε την άκρη σας, δε σε φοβάμαι , απλά εχει τον υκτερούλη μωρε και πρέπει να τον προσέξουν λίγο. 

Φώφη, θα έχουμε νέα σου σύντομα απ ότι φαίνεται, και πολύ εύχαριστα μάλιστα!! 

 

Με το καλό κοπέλα μου! Όλα να πάνε όπως είναι γραφτό την έκανες την προσπάθεια σου εύχομαι να έρθει αυτο το 4ημερο και να μην χρειαστεί τίποτα όπως και να χει με το καλό να το κρατήσεις αγγαλια!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον, δεν υπάρχει καμία εξέλιξη. Περπατάω και επαφή είχα και θηλές τραβάζω και αναννά τρώω και χουρμάδες τρώω, και σετάκια κάνω γυμναστική και δίκταμο πίνω, και σμέουρο και τσουκνίδα και μελισσόχορτο.

Βαρέθηκα φτάνει. 

Θα μπώ το Σάββατο το πρωί για καισαρική 40 +2. Δεν έχω κάνει εξετάσεις σακχάρου και θυροειδούς (δε χρειαζόταν έκρινε ο προηγούμενος) και φοβάται ο άνθρωπος να με αφήσει κι άλλο. 

Σας φιλώ και με το καλό όσες μείναμε. 

Χρύσα να σου ζήσει, όλα καλά τελικά ε? γρήγορα γρήγορα!! πολύ χαίρομαι. Hope συγχαρητήρια για το μάθημα, με το καλό το πτυχίο. 

Βαλεντίνα υπομονή, θα τη βρείτε την άκρη σας, δε σε φοβάμαι , απλά εχει τον υκτερούλη μωρε και πρέπει να τον προσέξουν λίγο. 

Φώφη, θα έχουμε νέα σου σύντομα απ ότι φαίνεται, και πολύ εύχαριστα μάλιστα!! 

 

Απηύδησα λέει δεν αντέχω άλλο πάρτε το όπως να 'ναι χαχαχαχαχαχα. 

Ναι όλα καλά!!! 

Μονό που δεν τρώει βρε κορίτσια... Τίποτα... Μόνο κοιμάται σήμερα.. Έδωσα εντολή να τον ταΐζουν και μέσα αν δουν οτι πεινάει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

@ΒαλεντιναΧσε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!!!

Γεννήσαμε τελικά μπαμ μπαμ σε ένα τέταρτο ουσιαστικά. Μια με έπιασαν οι δυνατοί οι πόνοι μια που βγήκε. Τελικά ήταν μικρούλης, 3,840! Η μαία που είχα ήταν εξαιρετική. Είναι όλα πολύ καλά, δεν το πίστευα ότι τα κατάφερα 

Χρυσάκι μου γλυκό συγχαρητήρια!Γερό και καλότυχο να είναι!Μπράβο σου που τα κατάφερες!Καλή ανάρρωση και εσύ και καλή επιστροφή στην κανονικότητα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...