Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

14 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Ειναι πολυ καλο!αυτο πηρα στο πρωτο μου παιδι.δεν πηρα ολο το σετ μα το καροτσι μονο του.κανει για οσο καιρο χρειαστει απο νεογεννητο.με εχει βγαλει ασπροπροσωπη.στην ελλαδα γενικα που οι δρομοι ειναι ο,τι να ναι θεωρω πως το καροτσι θα πρεπει να ειναι καλο για να αντεχει τα κατσαβραχα!το συστηνω με κλειστα ματια!

Κοριτσια βγηκαν κ τα τελικα αποτελεσματα της αμνιο κ ειναι μια χαρα!

Μπράβο κορίτσι μου..τυχερή η ομαδουλα τα μωράκια όλα χαρούμενα κ γερά να βγουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

20 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Σοφία μου το νηστείας άλλοι λένε 95 άλλοι 92 είναι και λίγο θέμα γιατρού αλλά by the book ειναι 92.. Μία ώρα μεταγευματικά πάντως το όριο στο διαβήτη κύησης είναι μεχρι 130 ιδανικά 120. Και στο ίντερνετ αν το ψάξεις θα τα δεις..

Νομίζω ότι στο διαβήτη γενικά τα μεταγευματικα όρια είναι πάλι αυτά αλλά μετά από ένα δυωρο και όχι μία ώρα, στην κύηση ομως είναι πιο αυστηρά γι αυτό λένε μία ώρα μετά. Ίσως να σου έχει πει να μετράς στις δύο ώρες για το λόγο που έλεγες σε σχέση με την καμπυλη σου.. Συζήτησε το μαζί του την επόμενη φορά, αν ακολουθείς ότι σου λέει είσαι μια χαρά, ενδεχομένως να είναι απλά λίγο πιο χαλαρός. 

Ιωάννα το σωστό είναι μία ώρα μετά από την τελευταία μπουκιά! Πόσων εβδομάδων είσαι τώρα; Καλά αποτελέσματα να έχεις!! 

Χμμμμ.. Τα εχω κανει σαλάτα στο μυαλο μου.. Χαχαχχα.. Σε ευχαριστω αγαπη για τις πληροφορίες.. Το διάβασα και στο ίντερνετ.. Εγω κανω αυτό που μου λέει και εχει ο θεος.. Ακομη λίγες μέρες και μετά θα του στείλω του ενδοκρινολογος το report μου και θα μου πει πως θα συνεχίσω.. Λετε από περιέργεια να μετρηθω και στη μία ώρα να δω πόσο ανεβαίνει? Η θα με αγχώσει παραπάνω?? Γιατί στα δίωρα προς το παρόν τα πάω πολύ καλά.. Μονο μια μέρα ανέβασα το πρωι 143 την ημερα που ειχα κολικους πονους και έφυγα από την δουλειά γιατί ήμουν χαλια.. Ολες τις αλλες μερες είμαι χαμηλα..εχθες ας πούμε μακαρονια με κιμα βέβαια καστανά μακαρονια στο δίωρο είχα 73.. 

19 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Ειναι πολυ καλο!αυτο πηρα στο πρωτο μου παιδι.δεν πηρα ολο το σετ μα το καροτσι μονο του.κανει για οσο καιρο χρειαστει απο νεογεννητο.με εχει βγαλει ασπροπροσωπη.στην ελλαδα γενικα που οι δρομοι ειναι ο,τι να ναι θεωρω πως το καροτσι θα πρεπει να ειναι καλο για να αντεχει τα κατσαβραχα!το συστηνω με κλειστα ματια!

Κοριτσια βγηκαν κ τα τελικα αποτελεσματα της αμνιο κ ειναι μια χαρα!

Μπραβο κοριτσι μου. Τώρα χαλάρωσε ηρεμησε και κοίτα να ευχαριστηθείς την εγκυμοσυνη σου

Link to comment
Share on other sites

On 22/5/2021 at 12:45 ΜΜ, Sofiamar93 είπε:

Χμμμμ.. Τα εχω κανει σαλάτα στο μυαλο μου.. Χαχαχχα.. Σε ευχαριστω αγαπη για τις πληροφορίες.. Το διάβασα και στο ίντερνετ.. Εγω κανω αυτό που μου λέει και εχει ο θεος.. Ακομη λίγες μέρες και μετά θα του στείλω του ενδοκρινολογος το report μου και θα μου πει πως θα συνεχίσω.. Λετε από περιέργεια να μετρηθω και στη μία ώρα να δω πόσο ανεβαίνει? Η θα με αγχώσει παραπάνω?? Γιατί στα δίωρα προς το παρόν τα πάω πολύ καλά.. Μονο μια μέρα ανέβασα το πρωι 143 την ημερα που ειχα κολικους πονους και έφυγα από την δουλειά γιατί ήμουν χαλια.. Ολες τις αλλες μερες είμαι χαμηλα..εχθες ας πούμε μακαρονια με κιμα βέβαια καστανά μακαρονια στο δίωρο είχα 73.. 

Μπραβο κοριτσι μου. Τώρα χαλάρωσε ηρεμησε και κοίτα να ευχαριστηθείς την εγκυμοσυνη σου

Μπορείς να κάνεις καμιά φορά μέτρηση και στη μία ώρα για να έχεις μια εικόνα, ειδικά αν φας κάτι παραπάνω.. Γιατι να σε αγχώσει; Οι περισσότεροι στη μία ώρα ζητάνε τις μετρήσεις. Μόλις του στείλεις την αναφορά και μιλήσετε θα έχεις και πιο καθαρή εικόνα και θα συνεχίσεις ανάλογα! Προσωπικά δεν έχω ιδέα για τα όρια ζαχάρου στο δυωρο οπότε δεν ξέρω να σου πω.. Το 73 χαμηλό μου φαίνεται, το λες και οριακό αλλά ίσως στο δυωρο να δικαιολογειται! Όλα καλά μου φαίνονται ότι πηγαίνουν πάντως με τη διατροφή σου!! Μεμονωμένες ψηλές τιμές δεν βλάπτουν γενικά, αυτό το λένε και οι πιο αυστηροί οπότε μη στεναχωριέσαι για το 143 που είδες μια φορά, είναι λογικό να συμβαίνει που και που όσο πειθαρχημενη και να εισαι! 

Link to comment
Share on other sites

On 21/5/2021 at 12:47 ΠΜ, fotini* είπε:

Κορίτσι εγώ τρελάθηκα με τις μετρήσεις και πήρα σήμερα και τους μέτρησα όλους και κανένας δεν είχε στην ώρα κάτω από 140 εκτώς από μένα που έχω το πρόβλημα....μ έχει εκνευρίσει η κατάσταση και θεωρώ ότι υπάρχει κ λίγο υπερβολή στο όλο θέμα.

Βρε @Φραουλίνο γιατί δε λες ότι παίρνεις το χάπι και έχω μετρήσει όλον τον κόσμο να βρω κάποιον με 100 και 120... εμένα μου φαίνεται αδιανόητος ο στόχος απλά το νηστείας με απασχολεί που είναι πιο πάνω απ το βραδινό....

Φωτεινή μου μην συγκρίνεις καλύτερα τον εαυτό σου με άλλα άτομα γιατί εσύ είσαι έγκυος. Δεν νομίζω ότι θα δείξει κάτι αυτό. Επίσης θυμάμαι ότι εμενα μ είχε πει ο ενδοκρινολογος ότι στην εγκυμοσύνη θέλουμε άλλες τιμές απ'οτι στα κανονικα μας.

On 21/5/2021 at 5:37 ΜΜ, Stalicha είπε:

Ειναι πολυ καλο!αυτο πηρα στο πρωτο μου παιδι.δεν πηρα ολο το σετ μα το καροτσι μονο του.κανει για οσο καιρο χρειαστει απο νεογεννητο.με εχει βγαλει ασπροπροσωπη.στην ελλαδα γενικα που οι δρομοι ειναι ο,τι να ναι θεωρω πως το καροτσι θα πρεπει να ειναι καλο για να αντεχει τα κατσαβραχα!το συστηνω με κλειστα ματια!

Κοριτσια βγηκαν κ τα τελικα αποτελεσματα της αμνιο κ ειναι μια χαρα!

Τέλειααα!!!! 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Φωτεινή μου μην συγκρίνεις καλύτερα τον εαυτό σου με άλλα άτομα γιατί εσύ είσαι έγκυος. Δεν νομίζω ότι θα δείξει κάτι αυτό

Κοριτσι ευτυχως που ειμαι δυσπιστη γιατι τωρα θα μουνα στα θυμαρακια....για να τα πω απ την αρχη...αφου δεν επεφταν με τιποτα οι τιμες και εκλαιγα ασταματητα 10 μερες ενα βραδυ πως κοιτουσα το κουτακι με τις ταινιες βλεπω ημερομηνια 3/2021... επειδη δν ηξερα αν ειναι ημερομ. παρασκευης ή λήξης βγαζω ενα αλλο κουτι (μου εγραψε και 300 τεμαχια ο γιατρος) και βλεπω ημερομηνια του 2022...βγαζω, ξαναμετριεμαι κ με δειχνει 30 μοναδες κατω...απο πεμπτη βραδυ που εγινε αυτο ολες οι μετρησεις φυσιολογικες....εν τω μεταξυ ο ενδοκρινολογος μου ειχε γραψει και κορτιζονη να την εχω ετοιμη κ με βαση τις μετρησεις να μου πει ποτε να αρχισω....ευτυχως ουτε τις μετρησεις εστειλα ουτε την αγορασα αλλα αναρωτιεμαι...αφου η καμπυλη ειχε βγει καλη ( τσιμπουσε λιγο το νηστειας) ειναι δυνατον να γραφουν κορτιζονη βασιζομενοι σε ενα χαζομηχανακι που σε τελικη αναλυση μπορει να μαι χαζη και να το χρησιμοποιω λαθος....νομιζω πως φτηνα τη γλιτωσα κοριτσια γιατι αν την επαιρνα θα με τρεχανε....

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Κοριτσι ευτυχως που ειμαι δυσπιστη γιατι τωρα θα μουνα στα θυμαρακια....για να τα πω απ την αρχη...αφου δεν επεφταν με τιποτα οι τιμες και εκλαιγα ασταματητα 10 μερες ενα βραδυ πως κοιτουσα το κουτακι με τις ταινιες βλεπω ημερομηνια 3/2021... επειδη δν ηξερα αν ειναι ημερομ. παρασκευης ή λήξης βγαζω ενα αλλο κουτι (μου εγραψε και 300 τεμαχια ο γιατρος) και βλεπω ημερομηνια του 2022...βγαζω, ξαναμετριεμαι κ με δειχνει 30 μοναδες κατω...απο πεμπτη βραδυ που εγινε αυτο ολες οι μετρησεις φυσιολογικες....εν τω μεταξυ ο ενδοκρινολογος μου ειχε γραψει και κορτιζονη να την εχω ετοιμη κ με βαση τις μετρησεις να μου πει ποτε να αρχισω....ευτυχως ουτε τις μετρησεις εστειλα ουτε την αγορασα αλλα αναρωτιεμαι...αφου η καμπυλη ειχε βγει καλη ( τσιμπουσε λιγο το νηστειας) ειναι δυνατον να γραφουν κορτιζονη βασιζομενοι σε ενα χαζομηχανακι που σε τελικη αναλυση μπορει να μαι χαζη και να το χρησιμοποιω λαθος....νομιζω πως φτηνα τη γλιτωσα κοριτσια γιατι αν την επαιρνα θα με τρεχανε....

Καλημέρα!! Κορίτσι μου αυτα είναι πολύ ευχάριστα, φαντάζομαι πόσο ανακουφισμενη αισθάνεσαι τώρα!!! Να σου πω την αλήθεια όταν είπες ότι τους μετράς όλους και βγάζουν 140 μεταγευματικο σκέφτηκα να σου πω μήπως το μηχανάκι σου είναι χαλασμένο αλλά το θεώρησα βλακεια σε εκείνη τη φάση που ήσουν και εσύ τόσο αγχωμένη και δεν το είπα.. Πολύ χάρηκα τώρα!! Πράγματι θέλει πολύ προσοχή οι ταινίες να μην έχουν λήξει οπότε από εδώ και πέρα κάνεις κανονικά τις μετρήσεις σου και προχωράς. Κορτιζόνη δεν ξέρω γιατί σου έγραψε, γιατί όχι ινσουλίνη; Τεσπα κάτι ξέρουν αυτοί, σημασία έχει ότι επιτέλους βγήκε άκρη και λογικά δεν θα χρειαστεί τίποτα άλλο πέρα από λίγο διατροφή!!! :)

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Κοριτσι ευτυχως που ειμαι δυσπιστη γιατι τωρα θα μουνα στα θυμαρακια....για να τα πω απ την αρχη...αφου δεν επεφταν με τιποτα οι τιμες και εκλαιγα ασταματητα 10 μερες ενα βραδυ πως κοιτουσα το κουτακι με τις ταινιες βλεπω ημερομηνια 3/2021... επειδη δν ηξερα αν ειναι ημερομ. παρασκευης ή λήξης βγαζω ενα αλλο κουτι (μου εγραψε και 300 τεμαχια ο γιατρος) και βλεπω ημερομηνια του 2022...βγαζω, ξαναμετριεμαι κ με δειχνει 30 μοναδες κατω...απο πεμπτη βραδυ που εγινε αυτο ολες οι μετρησεις φυσιολογικες....εν τω μεταξυ ο ενδοκρινολογος μου ειχε γραψει και κορτιζονη να την εχω ετοιμη κ με βαση τις μετρησεις να μου πει ποτε να αρχισω....ευτυχως ουτε τις μετρησεις εστειλα ουτε την αγορασα αλλα αναρωτιεμαι...αφου η καμπυλη ειχε βγει καλη ( τσιμπουσε λιγο το νηστειας) ειναι δυνατον να γραφουν κορτιζονη βασιζομενοι σε ενα χαζομηχανακι που σε τελικη αναλυση μπορει να μαι χαζη και να το χρησιμοποιω λαθος....νομιζω πως φτηνα τη γλιτωσα κοριτσια γιατι αν την επαιρνα θα με τρεχανε....

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα! Δλδ Φωτεινή αγχώθηκες τσάμπα...δεν ήξερα ουίσκι λήγουν αυτές οι ταινίες! Πάλι καλά που το είδες!


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Κορτιζόνη δεν ξέρω γιατί σου έγραψε, γιατί όχι ινσουλίνη;

Ινσουλίνη ήθελα να πω!!!... ασε κορίτσι πηγα και γυρισα...γιατι το θεμα ηταν οτι με τρελη πεινα και δεν επεφτε με τιποτα και κοντεψα να τρελαθω....τωρα έχω λιγο ανεβασμενο το νηστειας μονο αλλα αυτο ηταν παντα ετσι και δεν ξερω τι θα γινει...θα παω σε εναν αλλο την Πεμπτη...σιγουρα δεν ειμαι για ινσουλινη ακομα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, fotini* είπε:

Ινσουλίνη ήθελα να πω!!!... ασε κορίτσι πηγα και γυρισα...γιατι το θεμα ηταν οτι με τρελη πεινα και δεν επεφτε με τιποτα και κοντεψα να τρελαθω....τωρα έχω λιγο ανεβασμενο το νηστειας μονο αλλα αυτο ηταν παντα ετσι και δεν ξερω τι θα γινει...θα παω σε εναν αλλο την Πεμπτη...σιγουρα δεν ειμαι για ινσουλινη ακομα

Το σημαντικό είναι ότι και τόσο καιρό δεν ανέβαζες αυτές τις τιμές που νόμιζες και το μωράκι σου είναι μια χαρά!! Βάλε λοιπόν τώρα καμια μπουκιά παραπάνω στο στόμα σου και συνέχισε τις μετρήσεις για να ξέρεις τι γίνεται.. Τέλος καλό όλα καλά, θα δεις και τον άλλον την Πέμπτη και θα συνεχίσεις ήρεμη από δω και πέρα!! :)Το νηστείας υπάρχουν διάφορα τρικ για να μην ανεβαίνει αλλά αν δεν ρυθμιστεί θα το δείτε με το γιατρό μετά.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Πως πατε; εγω παντως ειμαι σε αθλια κατασταση. Εχω τρομερη δυσπνοια συνεχεια, το στομαχι μου ειναι σαν να εχω φαει πετρες και συνεχεια καουρα. Δεν βοηθαει τιποτα. Δεν μπορω να φαω ποσοτητα μεγαλυτερη απο ενα γιαουρτι ή μια σαλατα κι αυτο εχοντας διπλα ενα ανθρακουχο να πινω γουλιες εναλλαξ. Κι εχουμε 3 μηνες μπροστα μας ακομα! Επισης δεν ανεχομαι τα ρουχα, κυριως το σουτιεν και καθολου τη μασκα. Σε λιγο θα πηγαινω στη δουλεια με το βρακι!

  • Χαχα 3

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, CMES είπε:

Καλημερα κοριτσια! Πως πατε; εγω παντως ειμαι σε αθλια κατασταση. Εχω τρομερη δυσπνοια συνεχεια, το στομαχι μου ειναι σαν να εχω φαει πετρες και συνεχεια καουρα. Δεν βοηθαει τιποτα. Δεν μπορω να φαω ποσοτητα μεγαλυτερη απο ενα γιαουρτι ή μια σαλατα κι αυτο εχοντας διπλα ενα ανθρακουχο να πινω γουλιες εναλλαξ. Κι εχουμε 3 μηνες μπροστα μας ακομα! Επισης δεν ανεχομαι τα ρουχα, κυριως το σουτιεν και καθολου τη μασκα. Σε λιγο θα πηγαινω στη δουλεια με το βρακι!

Καλημέρα.εγω σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν έχω καθόλου αίσθηση πείνας καμία λιγούρα για κάτι κ ότι φάω δεν με ικανοποιεί.καουρα έχω κάποιες μέρες αλλά διορθώθηκαν πολλά αυτό τον μήνα όπως εντερικά κλπ..κατά τ αλλά ίσως κ επειδή ο μικρός είναι όρθιος ισχιακη προβολή νιώθω δυσφορία δεν μπορώ να σκύψω θα σκάσω..κ έχουμε ακόμα μέχρι γέννα..υπομονή τώρα με τις ζεστες.δυσπνοια έχω έτσι κ αλλιώς τρομερή λογω αλλεργίας..βουλωμένη κ απ' τα αφτιά είμαι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, CMES είπε:

Καλημερα κοριτσια! Πως πατε; εγω παντως ειμαι σε αθλια κατασταση. Εχω τρομερη δυσπνοια συνεχεια, το στομαχι μου ειναι σαν να εχω φαει πετρες και συνεχεια καουρα. Δεν βοηθαει τιποτα. Δεν μπορω να φαω ποσοτητα μεγαλυτερη απο ενα γιαουρτι ή μια σαλατα κι αυτο εχοντας διπλα ενα ανθρακουχο να πινω γουλιες εναλλαξ. Κι εχουμε 3 μηνες μπροστα μας ακομα! Επισης δεν ανεχομαι τα ρουχα, κυριως το σουτιεν και καθολου τη μασκα. Σε λιγο θα πηγαινω στη δουλεια με το βρακι!

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ αισθάνομαι να έχω βαρύνει, χθες βγήκα να περπατήσω ένα μισάωρο και γύρισα κομμάτια. Να φάω δεν μπορώ έτσι κ αλλιώς πολύ, με το διαβήτη έχει πέσει πείνα...Τη μάσκα ούτε κ εγώ την μπορώ, μου φέρνει επιπλέον δυσφορία. Χθες το βράδυ ο μικρός αποφάσισε να κάνει πάρτυ, γύρναγε συνέχεια, δεν κοιμήθηκα ούτε δίωρο. πάντως και εντερικά είμαι καλύτερα αλλά ούτε αισθάνομαι πίεση στο στομάχι ακόμα...

  • Μου αρέσει 2

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Liakada είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ αισθάνομαι να έχω βαρύνει, χθες βγήκα να περπατήσω ένα μισάωρο και γύρισα κομμάτια. Να φάω δεν μπορώ έτσι κ αλλιώς πολύ, με το διαβήτη έχει πέσει πείνα...Τη μάσκα ούτε κ εγώ την μπορώ, μου φέρνει επιπλέον δυσφορία. Χθες το βράδυ ο μικρός αποφάσισε να κάνει πάρτυ, γύρναγε συνέχεια, δεν κοιμήθηκα ούτε δίωρο. πάντως και εντερικά είμαι καλύτερα αλλά ούτε αισθάνομαι πίεση στο στομάχι ακόμα...

Νιώθω τα ποδαράκια του μέχρι την λεκάνη..τρελό πράμα..μάλλον επειδή είναι όρθιο..παλεύει με τα κόκαλα μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Emilly800 είπε:

Νιώθω τα ποδαράκια του μέχρι την λεκάνη..τρελό πράμα..μάλλον επειδή είναι όρθιο..παλεύει με τα κόκαλα μου.

Εμένα φερνει τουμπες καθως τα αδερφια του του εχουν εξασφαλισει απλετο χωρο οποτε υπαρχει ποικιλλια στις κλωτσιες!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Αααχ δεν είμαι μόνη λοιπόν.. Εχω βαρύνει πολύ, αν με ρίξεις ανάσκελα δεν γυρίζω εύκολα, η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει αρκετά ώστε να μη μπορώ ούτε να σκουπισω τα πόδια μου μετά το μπάνιο και η δυσπνοια πάει και έρχεται! Ευτυχώς με πιάνει μόνο αν φάω πολύ οπότε προσεχω και την αποφεύγω προς το παρόν.. 

Εμένα η μπεμπα είναι ανάποδα και με κλωτσάει δυνατά στα πλευρά και στο στομάχι ενώ παράλληλα ρίχνει μπουνιτσες στη λεκάνη και στην κύστη.. Υπέροχα περνάμε :rolleyes: Τα νιώθετε και εσείς βρε κορίτσια μέχρι τόσο ψηλά;; Έχει ανέβει τόσο η μητρα; Μιλάμε κλωτσάει και αν έχω πιει υγρά ακούω το στομάχι μου να κάνει ήχους.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...