Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Agapakiii είπε:

Μην αγχώνεσαι!! Αφού βγήκε 2η λογικά είναι χαμηλή η ορμόνη! Κοιτα πια μιλάει βέβαια για άγχος ! Να σου πω την αλήθεια Έλενα κ εγώ αγχώθηκα σήμερα γιατί έκανα πάλι τεστ κ βγήκε πάλι αχνό! Και πέρασαν διαφορα από το μυαλό μου! Νομίζω όμως έχω συμπτώματα γιατί τα πρωινα εχω ανακατωσούρα κ δεν μπορώ να φάω τπτ , κατά τη διάρκεια της ημέρας νιώθω περίεργα το στομάχι μου όπως κ στην πρώτη εγκυμοσύνη κ έχω κ πονάκια περιόδου.. σήμερα έβαλα σκούπα κ σφουγγάρισα κ μετά πονούσε η κοιλιά μου.. επίσης κάποιες φορές που σηκώνω την μικρή κ την έχω ώρα όρθια πονάει η κοιλιά μου.. αχχχχ δεν ξέρω ειλικρινά Δευτέρα θα κάνω χοριακη κ με έχει φάει το άγχος πιστεύω με τόσο αχνό τεστ θα είναι πολύ χαμηλή!

Αγαπακι μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε σου ευχομαι οτι καλυτερο..εγω εκανα σημερα το πρωι τεστ αυτο με τις γραμμες παλι αχνο βγηκε αλλα φαινοταν πιο πολυ απο τα προηγουμενα..εκανα το απογευμα το clearblu με αγχωσε γιατι μου βγηκε αρνητικο..ενας Θεος ξερει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Αγαπακι μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε σου ευχομαι οτι καλυτερο..εγω εκανα σημερα το πρωι τεστ αυτο με τις γραμμες παλι αχνο βγηκε αλλα φαινοταν πιο πολυ απο τα προηγουμενα..εκανα το απογευμα το clearblu με αγχωσε γιατι μου βγηκε αρνητικο..ενας Θεος ξερει..

Αχ πραγματικά ο χρόνος θα δειξει! Λίγο αναθάρρησα μόλις ξανά έκανα κ βγήκε μεν αχνη αλλά όπως λες πιο έντονη από τις άλλες φορές! Τι να πω αύριο έχω χοριακη ότι ειναο να γίνει θα γίνει!! Θα προσπαθήσω να μην το σκεφτώ πολύ σήμερα κ αγχωθώ! Θα παρατηρήσω κ λίγο πως πάνε τα συμπτώματα..Εβαλα φωτό το καινούριο τεστ να μ πείτε γνώμες!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Αγαπακι μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε σου ευχομαι οτι καλυτερο..εγω εκανα σημερα το πρωι τεστ αυτο με τις γραμμες παλι αχνο βγηκε αλλα φαινοταν πιο πολυ απο τα προηγουμενα..εκανα το απογευμα το clearblu με αγχωσε γιατι μου βγηκε αρνητικο..ενας Θεος ξερει..

Μπορει να μην εχουν ανέβει ακομη τα επιπεδα.. Περιμενε ως τα αυριο και κανε πρωί πρωί 

πρίν από 17 λεπτά , Agapakiii είπε:

Αχ πραγματικά ο χρόνος θα δειξει! Λίγο αναθάρρησα μόλις ξανά έκανα κ βγήκε μεν αχνη αλλά όπως λες πιο έντονη από τις άλλες φορές! Τι να πω αύριο έχω χοριακη ότι ειναο να γίνει θα γίνει!! Θα προσπαθήσω να μην το σκεφτώ πολύ σήμερα κ αγχωθώ! Θα παρατηρήσω κ λίγο πως πάνε τα συμπτώματα..Εβαλα φωτό το καινούριο τεστ να μ πείτε γνώμες!

Φαινεται η γραμμουλααα.... Μην αγχωνεσαι.. Ολα καλα θα πανεεεε... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μπορει να μην εχουν ανέβει ακομη τα επιπεδα.. Περιμενε ως τα αυριο και κανε πρωί πρωί 

Φαινεται η γραμμουλααα.... Μην αγχωνεσαι.. Ολα καλα θα πανεεεε... 

Καλημερουδια.. δειτε μια το σημερινο μου τεστακι

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια Καλημέρα 

Έγκυες είστε όλες....για χαλαρώστε και απολαύστε τα υπέροχα νέα μην σας μαλώσω!!!

Αύριο θα κάνετε χοριακες και όλα καλά.....

Σας το έχω πει 100 φορές θα το πω και άλλη μια εάν δεν υπάρχει εγκυμοσυνη δεύτερη γραμμή εστο και άχνη δεν βγαίνει....ΤΈΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΎΛΑ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Κοριτσάκια Καλημέρα 

Έγκυες είστε όλες....για χαλαρώστε και απολαύστε τα υπέροχα νέα μην σας μαλώσω!!!

Αύριο θα κάνετε χοριακες και όλα καλά.....

Σας το έχω πει 100 φορές θα το πω και άλλη μια εάν δεν υπάρχει εγκυμοσυνη δεύτερη γραμμή εστο και άχνη δεν βγαίνει....ΤΈΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΎΛΑ 

Αχ ρε Τονια σε ευχαριστουμε που μας δινεις κουραγιο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Αχ ρε Τονια σε ευχαριστουμε που μας δινεις κουραγιο

Ναι ελενα μου.. Μην αγχωνεσαι.. Μια κοπελα μαλιστα ειχε πει οτι της εβγαιναν αχνες γραμμες ενω η χοριακη της ηταν υψηλή.. Οποτε να μην αγχωνεσαι.. Εισαι εγκυουλα.. Αυτο εχει σημασια.. Φερσου σαν εγκυουλα.. Προσεχε το τι τρως τα βαρη και ολα.. Και ολα θα πανε καλα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ναι ελενα μου.. Μην αγχωνεσαι.. Μια κοπελα μαλιστα ειχε πει οτι της εβγαιναν αχνες γραμμες ενω η χοριακη της ηταν υψηλή.. Οποτε να μην αγχωνεσαι.. Εισαι εγκυουλα.. Αυτο εχει σημασια.. Φερσου σαν εγκυουλα.. Προσεχε το τι τρως τα βαρη και ολα.. Και ολα θα πανε καλα.. 

Οπως σας εχω πει μενω εξωτερικο και εδω δεν κανουν χοριακες..αγχωθηκα τωρα εδειξα το τεστ σε μια φιλη μου και μου ειπε ετσι μου εχουν βγει και εμενα και δεν ειμουν..αντε τωρα τι να πιστεψεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Ναι ελενα μου.. Μην αγχωνεσαι.. Μια κοπελα μαλιστα ειχε πει οτι της εβγαιναν αχνες γραμμες ενω η χοριακη της ηταν υψηλή.. Οποτε να μην αγχωνεσαι.. Εισαι εγκυουλα.. Αυτο εχει σημασια.. Φερσου σαν εγκυουλα.. Προσεχε το τι τρως τα βαρη και ολα.. Και ολα θα πανε καλα.. 

Εγώ κορίτσια με πολύ άχνη γραμμή 2 μερες πριν την καθυστέρηση την επόμενη 353 Η χοριακη 

Just now, elena93 said:

Οπως σας εχω πει μενω εξωτερικο και εδω δεν κανουν χοριακες..αγχωθηκα τωρα εδειξα το τεστ σε μια φιλη μου και μου ειπε ετσι μου εχουν βγει και εμενα και δεν ειμουν..αντε τωρα τι να πιστεψεις

Μην ακούς τον καθέναν....ας την...Δεν παίζει αυτό που σου είπε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Εγώ κορίτσια με πολύ άχνη γραμμή 2 μερες πριν την καθυστέρηση την επόμενη 353 Η χοριακη 

Μην ακούς τον καθέναν....ας την...Δεν παίζει αυτό που σου είπε 

Τι να πω μακαρι να μην ειναι ετσι οπως μου τα ειπε :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elena93 είπε:

Τι να πω μακαρι να μην ειναι ετσι οπως μου τα ειπε :roll:

εσενα που τα εχεις κ τα δυο τεστ σου φαινετε πιο εντονη? παρε αλλης εταιρειας τεστ αν εχεις γιατι καποιες εταιρειες βγαζουν μια γραμμη εξατμησης κ φαινετε σαν να ειναι αχνο θετικο. μονο ετσι θα βγαλεις συμπερασμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

εσενα που τα εχεις κ τα δυο τεστ σου φαινετε πιο εντονη? παρε αλλης εταιρειας τεστ αν εχεις γιατι καποιες εταιρειες βγαζουν μια γραμμη εξατμησης κ φαινετε σαν να ειναι αχνο θετικο. μονο ετσι θα βγαλεις συμπερασμα. 

Εχω κανει αλλης εταιριας παλι αχνο βγαινει

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Εχω κανει αλλης εταιριας παλι αχνο βγαινει

ε τοτε λογικα θα ειναι θετικο. αφου δεν εχεις περιοδο ακομα περιμενε τρεις  μερες ακομα κ ξανακανε μην κανεις καθε μερα τεστ γιατι μπερδευεσε σε δυο ~τρεις μερες αν εισαι θα δειξει σιγουρα ξεκαθαρα οποιο τεστ κ να κανεις θα δειχνει εντονα κ ξεκαθαρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ε τοτε λογικα θα ειναι θετικο. αφου δεν εχεις περιοδο ακομα περιμενε τρεις  μερες ακομα κ ξανακανε μην κανεις καθε μερα τεστ γιατι μπερδευεσε σε δυο ~τρεις μερες αν εισαι θα δειξει σιγουρα ξεκαθαρα οποιο τεστ κ να κανεις θα δειχνει εντονα κ ξεκαθαρα

Αυτο θα κανω γιατι καθε μερα αγχωνομαι που κανω...σημερα ειναι η 3η μερα καθηστερησης ειναι νωρις ακομα πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Αυτο θα κανω γιατι καθε μερα αγχωνομαι που κανω...σημερα ειναι η 3η μερα καθηστερησης ειναι νωρις ακομα πιστευω

Ναι αγαπη.. Ειναι νωρις.. Μην αγχωνεσαι... Σε δυο μερουλες κανε ξανα ενα με πρωινα ουρα..και θα δεις.. Θα ειναι πιο εντονη.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...