Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      ο χρόνος είναι εναντίον μας αλλά υπάρχει χρόνος. και αν θέλετε να γίνετε γονείς, με κάποιο τρόπο θα τα καταφερετε! ευχομαι να μην ταλαιπωρηθείτε πολύ ακόμα και να γίνει σύντομα!

      μωρέ από άγχος άλλο τίποτα...όλοι μας έχουμε αναπόφευκτα!!! αλλά επειδή είναι πολύ δύσκολες αυτές οι διαδικασίες, βαθιά ανάσα και προχωράμε. κλάψτε, πάρτε το χρόνο σας και ανασυγκροτηθείτε!

      ας πουν και οι υπόλοιποι που έοχυν εμπειρία με τεστ και βάστοκύστες. εγω μέχρι τώρα πήγαινα μόνο για χοριακή.

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!! Εγώ εμετό καθόλου αν και αυτή τη φορά μοιάζει ότι όσο περνούν οι μέρες χειροτερεύω και δεν ξέρω αν θα τη γλιτώσω στο τέλος.. Παρόλα αυτά με πιάνουν ακαταμάχητες λιγουρες για βλακειες αυτή τη φορά και προσπαθώ να τις καταπολεμήσω αλλά χθες δεν άντεξα, σε τρία περίπτερα πήγε ο άντρας μου για να βρει κερασάκια haribo.. Γυρνάει και μου λέει μα μόνο κερασάκια δεν είχαν από haribo, πήρε κάτι αρκουδάκια και γι'αυτον! Μην τα πολυλογώ τα έφαγα όλα και ησύχασα!

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη όλο ελιές ήθελα να τρώω υγιεινά πράγματα τώρα δεν ξέρω τι συμβαίνει! Στο μεταξύ ζελεδακια πατατάκια και γενικά τέτοια φαγητά δεν τρωω ποτέ δεν μου αρέσουν.. Ευτυχώς προς το παρόν το στομάχι μου κρατάει και τις βλακειες αλλά κρατάει και τα υγιεινά που προσπαθώ να τρώω κατά κύριο λόγο.. 

Εγώ έχω σήμερα γιατρό.. Αντε να δούμε τι θα δούμε! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

χα χα χα με την εγκυμοσυνη !!!!με τον αντρα καμια φορα καλητερα οταν δεν βοηθανε γιατι γινονται χειροτερα τα πραγματα αμα ανακατευονται κ παντου

Εννοείται κ εγώ δεν τον θέλω καθόλου στα πόδια μου...απλά θεωρεί ότι τα αντέχω όλα κ απλά με παρατηρεί..γουρούνι χαχαχαχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Χχαχαχα κοριτσι μου.. Με εκανες και γελασα.. Κοριτσια σημερα ειμαι καπως καλυτερα.. Δυο μερες ημουν να πεθανω... Εμετους ολο στο κρεβατι δνε μπορουσα να φαω τιποτα.. Σημερα θα παω γιατρο και θα του μιλησω γοα αυτα αν υπαρχει κατι να με βοηθήσει γιατι απο Πέμπτη ξεκινουμε δουλεια παλι και σχολειο με παιδια και μηδεν ενεργεια και εμετους δεν ξερω πως θα επιβιωσω.. Αφηστε που αντι να παρω κιλα νομιζω εχασα

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου... Καλη χρονια να εχουμε.. Να ειναι γερα τα μωρακια μας... ❤️❤️❤️❤️

Με καταλαβαινει ο ανθρωπος τοτε.. Χαχχα.. Δοκιμασα ναι την πρωτοχρονια δυο γουλιες κοκα κολα και με ηρεμησε λιγο.. Αλλα παλι δεν με εκανε να ρεφτω.. Αλλα ηρεμησε το στομαχι μου γιατι νιωθω μονιμως λες και εχω γαστρεντεριτιδα.. Την αλλη μερα δοκιμασα ανθρακουχο νερο και τα εκανα ολα εμετο.. Και εχθες δοκιμασα παλι δυο γουλιες κοκακολα αφου με ειχε βοηθησει την πρωτοχρονια αλλα παλι με εκανε να τα βγαλω ολα.. Δεν ξερω τι βοηθαει πλεον.. Το μονο που εχω καταλαβει ειναι να τρωω συχνα ανα μια με μιαμιση ώρα τρωω πολυ λιγο πλεον και στεγνα φαγητα.. Φρυγανιες με βουτυρο και μελι η σκετο βουτυρο, ψωμακι με βουτυρο φρυγανισμενο στην τοστιερα, κρακερ, φρουτα.. Τα παντα ομως τα θελω χωρις εντονη μυρωδια.. Εχθες για παραδειγμα ητανενα ψωμι με πολυ εντονη μυρωδια υο εκανα εμετο και ειχα φαει μονο μια μπουκιτσα.. 

Σίγουρα τα πολλά μικρά γεύματα είναι ότι καλύτερο και για το στομάχι και για το μπεμπέ.. Υπομονή κορίτσι μου δεν θα κρατήσουν αυτά πολύ λογικά! Σε κάποιες γυναίκες περνούν και το πρώτο τρίμηνο και συνεχίζουν για λίγο ακόμα αλλά δεν είναι απαραίτητο ότι θα συμβεί και σε σένα..Ότι κρατάει τώρα το στομάχι σου καλό είναι για θρεπτικά συστατικά.. Εκτός αν είναι haribo χαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!! Εγώ εμετό καθόλου αν και αυτή τη φορά μοιάζει ότι όσο περνούν οι μέρες χειροτερεύω και δεν ξέρω αν θα τη γλιτώσω στο τέλος.. Παρόλα αυτά με πιάνουν ακαταμάχητες λιγουρες για βλακειες αυτή τη φορά και προσπαθώ να τις καταπολεμήσω αλλά χθες δεν άντεξα, σε τρία περίπτερα πήγε ο άντρας μου για να βρει κερασάκια haribo.. Γυρνάει και μου λέει μα μόνο κερασάκια δεν είχαν από haribo, πήρε κάτι αρκουδάκια και γι'αυτον! Μην τα πολυλογώ τα έφαγα όλα και ησύχασα!

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη όλο ελιές ήθελα να τρώω υγιεινά πράγματα τώρα δεν ξέρω τι συμβαίνει! Στο μεταξύ ζελεδακια πατατάκια και γενικά τέτοια φαγητά δεν τρωω ποτέ δεν μου αρέσουν.. Ευτυχώς προς το παρόν το στομάχι μου κρατάει και τις βλακειες αλλά κρατάει και τα υγιεινά που προσπαθώ να τρώω κατά κύριο λόγο.. 

Εγώ έχω σήμερα γιατρό.. Αντε να δούμε τι θα δούμε! :)

Με το καλό κορίτσι μου να το δείτε το μικρό.ολα καλά να πάνε γερό να ειναι κ να το χαίρεστε.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εννοείται κ εγώ δεν τον θέλω καθόλου στα πόδια μου...απλά θεωρεί ότι τα αντέχω όλα κ απλά με παρατηρεί..γουρούνι χαχαχαχα.

ε κανε οτι μπορεις μην προσπαθεις κ εσυ να αποδειξεις αυτο που πιστευει αραξε κ κανε οτι θες 

Just now, Φραουλίνο είπε:

Σίγουρα τα πολλά μικρά γεύματα είναι ότι καλύτερο και για το στομάχι και για το μπεμπέ.. Υπομονή κορίτσι μου δεν θα κρατήσουν αυτά πολύ λογικά! Σε κάποιες γυναίκες περνούν και το πρώτο τρίμηνο και συνεχίζουν για λίγο ακόμα αλλά δεν είναι απαραίτητο ότι θα συμβεί και σε σένα..Ότι κρατάει τώρα το στομάχι σου καλό είναι για θρεπτικά συστατικά.. Εκτός αν είναι haribo χαχαχαχ

αντε με το καλο! μια χαρα λοιπον!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

ε κανε οτι μπορεις μην προσπαθεις κ εσυ να αποδειξεις αυτο που πιστευει αραξε κ κανε οτι θες 

Από το μεσημέρι κ μετά είμαι στον καναπέ σαν ερείπιο.οχι δεν το παίζω παλικάρι χαχαχαχα..δεν κουνιέμαι παρά μόνο να εξυπηρετήσω το παιδί.τοβπρωι που έχω ενέργεια περισσότερη κάνω δουλειές.μετα αρχίζει να γυρνάει άσχημα το στομάχι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Από το μεσημέρι κ μετά είμαι στον καναπέ σαν ερείπιο.οχι δεν το παίζω παλικάρι χαχαχαχα..δεν κουνιέμαι παρά μόνο να εξυπηρετήσω το παιδί.τοβπρωι που έχω ενέργεια περισσότερη κάνω δουλειές.μετα αρχίζει να γυρνάει άσχημα το στομάχι.

Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς κορίτσι μου και να ζητάς βοήθεια απο τον άντρα σου αν δεν στη δίνει από μόνος του, δεν είναι κακό ίσως να μην αντιλαμβάνεται ακριβώς πως νιώθεις..

Εγώ δεν μιλάω γιατί θα έρθει ο δικός μου ο άντρας να σας γράψει πως όταν ανακατεύομαι και πολύ στις δουλειές δεν γίνονται και πολύ καλά τα πράγματα, παρθένος βλέπετε δεν περιγράφω άλλο!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Από το μεσημέρι κ μετά είμαι στον καναπέ σαν ερείπιο.οχι δεν το παίζω παλικάρι χαχαχαχα..δεν κουνιέμαι παρά μόνο να εξυπηρετήσω το παιδί.τοβπρωι που έχω ενέργεια περισσότερη κάνω δουλειές.μετα αρχίζει να γυρνάει άσχημα το στομάχι.

καλα κανεις κρατα κουραγια! ευτυχως κ ειναι μεγαλος ο μικρος οποτε λιγο σε απασχολει !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς κορίτσι μου και να ζητάς βοήθεια απο τον άντρα σου αν δεν στη δίνει από μόνος του, δεν είναι κακό ίσως να μην αντιλαμβάνεται ακριβώς πως νιώθεις..

Εγώ δεν μιλάω γιατί θα έρθει ο δικός μου ο άντρας να σας γράψει πως όταν ανακατεύομαι και πολύ στις δουλειές δεν γίνονται και πολύ καλά τα πράγματα, παρθένος βλέπετε δεν περιγράφω άλλο!

Και εμένα παρθένος είναι κ είναι το ακριβώς αντίθετο της νοικοκυροσυνης.δεν ξέρω τι λάθος έκανα τόσα χρόνια..μάλλον ότι δεν ήθελα να γκρινιάζω για θέματα καθαριότητας κλπ.τον άφησα πολύ λαρτζ.κ το πληρώνω.αλλα στα άλλα είναι εύκολος γενικά ευτυχώς ..στο φαγητό ας πούμε σε όλες τις εξωτερικές δουλειές κ πηγαινοφερνει αυτός το παιδί στις δραστηριότητες.ευτυχως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Και εμένα παρθένος είναι κ είναι το ακριβώς αντίθετο της νοικοκυροσυνης.δεν ξέρω τι λάθος έκανα τόσα χρόνια..μάλλον ότι δεν ήθελα να γκρινιάζω για θέματα καθαριότητας κλπ.τον άφησα πολύ λαρτζ.κ το πληρώνω.αλλα στα άλλα είναι εύκολος γενικά ευτυχώς ..στο φαγητό ας πούμε σε όλες τις εξωτερικές δουλειές κ πηγαινοφερνει αυτός το παιδί στις δραστηριότητες.ευτυχως.

Και αυτά που κάνει πολύ σημαντικά είναι!! Εγώ πιο πολύ το είπα γιατί τώρα είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση η εγκυμοσύνη οπότε κάπως διαμορφωνονται και τα πράγματα, άλλο τι γίνεται κανονικά στην απλή καθημερινότητα που φαντάζομαι σαν ζευγάρι το έχετε βρει οπότε δεν υπάρχουν και παράπονα.. Πάντως κάτι πήγε λάθος με το ζώδιο δεν εξηγείται χάχαχα Αφού τώρα που ίσως βγει παρθένος και το μπεμπέ λέω εεε ρε τι έχω να τραβηξω, όλη μέρα θα κάνουν δουλειές μαζί και θα χαιρονται.. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχχχ κορίτσια σας καταλαβαίνω.. και εγώ είμαι πολύ χάλια με στομάχι.. εμετό δεν έχω κάνει αλλά πάντα νιώθω οριακά.. όλη μέρα ανακατωσούρα έντονη.. προχθές ήμουν εντελώς χάλια δεν ήξερα τι να κάνω.. και όποτε ηρεμεί η ανακατωσούρα με πιάνει καούρα.. το βράδυ πάλι ξύπνησα γιατί ανακατευόμουν.. 

και εγώ έχω χάσει κιλά και δεν με παίρνει να χάσω άλλα, αλλά σκέφτομαι κοντός ψαλμός θα αρχίσω να παίρνω οπότε ας υπάρχει περιθώριο..

γλυκό ούτε καν που αγγίζω γιατί με χαλάει κατευθείαν, ενώ πριν πάντα έτρωγα μετά το φαγητό  λίγη σοκολατίτσα ή ότι άλλο γλυκό είχα στο σπίτι.. τώρα ούτε να τα δω..

και φυσικά υποφέρω με το που ξεκινάει η χώνεψη από το μεσημεριανό.. έτσι και εγώ με φρυγανιτσες τη βγάζω και κίτρινο τυράκι για να μαζεύει τα υγρά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Και αυτά που κάνει πολύ σημαντικά είναι!! Εγώ πιο πολύ το είπα γιατί τώρα είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση η εγκυμοσύνη οπότε κάπως διαμορφωνονται και τα πράγματα, άλλο τι γίνεται κανονικά στην απλή καθημερινότητα που φαντάζομαι σαν ζευγάρι το έχετε βρει οπότε δεν υπάρχουν και παράπονα.. Πάντως κάτι πήγε λάθος με το ζώδιο δεν εξηγείται χάχαχα Αφού τώρα που ίσως βγει παρθένος και το μπεμπέ λέω εεε ρε τι έχω να τραβηγξω, όλη μέρα θα κάνουν δουλειές μαζί και θα χαιρονται.. 

Εγώ αν δώσει ο Θεός κ φτάσω στην Αγία εκείνη ώρα θα είναι Λέων λόγω καισαρικής αντί 28 που είναι η πητ το παίρνουν 14 μέρες πριν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα γύρισα δουλειά μετά από πολλές ημέρες. Από συμπτώματα τίποτα το ιδιαίτερο, ίσως λίγο στη δουλειά λαχάνιαζα περισσότερο γιατί έχουμε πολλές σκάλες και πολλά πάνω-κάτω αλλά μπορεί να ήταν και ιδέα μου! @Sofiamar93 @Emilly για ναυτίες δοκιμάστε τζίντζερ (ένα κομματάκι ολόκληρο να μασήσεις ή τριμένο να φας ένα κουταλάκι του γλυκού) ή μαστίχα, την κλασσική σε κομματάκια να μασήσεις. Βοηθάει πολύ με τις ναυτίες! Εδώ τα καλά γιατροσόφια!

Πάντως βρε παιδιά όλες αδύνατες είστε; εγώ κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μην πάρω κιλά! Είμαι λίγο γεματούλα, στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πάρει 19 κιλά που ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ να τα χάσω και στη δεύτερη 12 κιλά με πάρα πολύ προσοχή. Τώρα ζυγίζομαι μία φορά την εβδομάδα και είμαι σε αυστηρό πρόγραμμα. Βέβαια και τα δύο παιδιά ήταν πολύ μεγάλα και προβλέπεται το 3ο ακόμα μεγαλύτερο!!

Just now, Emilly είπε:

Εγώ αν δώσει ο Θεός κ φτάσω στην Αγία εκείνη ώρα θα είναι Λέων λόγω καισαρικής αντί 28 που είναι η πητ το παίρνουν 14 μέρες πριν.

Και το δικό μου λιονταράκι θα είναι νομίζω! 31/08 έχω πητ αλλά μάλλον θα γεννησω κι εγώ νωρίτερα

  • Μου αρέσει 3

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γυρισα απο γιατρο.. Ειχατε δικαιο ειμαι ακριβως 7εβδ. και 1 ημερα.. Ειδαμε καρδουλα.. 144 η 148 οι χτυποι δεν θυμαμαι ποιο μου ειπε.. Τα ειδε ολα τελεια.. Οσο για αναγουλες και εμετους μου εγραψε κατι χαπια τυπου βιταμινες να παρω που βοηθούν και μου ειπε οτι ειναι καλο σημαδι εγκυμοσυνης.. Χαρηκε βασικά που του ειπα οτι εχω αυτα τα συμπτωματα.. Χωρις ομως αυτο να σημαίνει οτι αν καποια κοπελα δεν τα εχει θα πει οτι δεν παει καλα η εγκυμοσυνη.. Μπορει να μου το ειπε για να με ενθαρρύνει.. Τωρα πρέπει στις 10 εβδομαδες δηλαδη σε 3 εβδομαδςς να κανω εξεταση αιματος με φυγοκεντρηση για το σύνδρομο down μου ειπε.. Και μετα ξανα επισκεψη.. Εχασα και εγω ενα κιλο αλλα μου ειπε να μην αγχωνομαι. Φυσιολογικο ςιναι.. Θα τα παρω υστερ.. Αυτααα... 

πρίν από 58 λεπτά , CMES είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα γύρισα δουλειά μετά από πολλές ημέρες. Από συμπτώματα τίποτα το ιδιαίτερο, ίσως λίγο στη δουλειά λαχάνιαζα περισσότερο γιατί έχουμε πολλές σκάλες και πολλά πάνω-κάτω αλλά μπορεί να ήταν και ιδέα μου! @Sofiamar93 @Emilly για ναυτίες δοκιμάστε τζίντζερ (ένα κομματάκι ολόκληρο να μασήσεις ή τριμένο να φας ένα κουταλάκι του γλυκού) ή μαστίχα, την κλασσική σε κομματάκια να μασήσεις. Βοηθάει πολύ με τις ναυτίες! Εδώ τα καλά γιατροσόφια!

Πάντως βρε παιδιά όλες αδύνατες είστε; εγώ κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μην πάρω κιλά! Είμαι λίγο γεματούλα, στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πάρει 19 κιλά που ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ να τα χάσω και στη δεύτερη 12 κιλά με πάρα πολύ προσοχή. Τώρα ζυγίζομαι μία φορά την εβδομάδα και είμαι σε αυστηρό πρόγραμμα. Βέβαια και τα δύο παιδιά ήταν πολύ μεγάλα και προβλέπεται το 3ο ακόμα μεγαλύτερο!!

Και το δικό μου λιονταράκι θα είναι νομίζω! 31/08 έχω πητ αλλά μάλλον θα γεννησω κι εγώ νωρίτερα

Εγω σαν κιλα δεν ειμαι ούτε πολλα ουτε λιγα.. Ειμαι 62 κιλα τωρα πριν ημουν 63,5. Αλλα ειμαι 1,77..ειμαο ψηλη.. Οποτε για αυτο και τα κιλα.. Αλλα πασχισαμε να φτασω σε αυτα τα κιλα πριν ημουν 50 κιλα και εγω πετσι και κόκαλο.. Μεσα σε 4χρονια εφτασα τα 63 σιγα σιγα.. Για αυτο αγχωθηκα για τα κιλα γιατι δεν θελω να χασω δεν μου παει.. Ειμαι σκελετος υστερα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου γυρισα απο γιατρο.. Ειχατε δικαιο ειμαι ακριβως 7εβδ. και 1 ημερα.. Ειδαμε καρδουλα.. 144 η 148 οι χτυποι δεν θυμαμαι ποιο μου ειπε.. Τα ειδε ολα τελεια.. Οσο για αναγουλες και εμετους μου εγραψε κατι χαπια τυπου βιταμινες να παρω που βοηθούν και μου ειπε οτι ειναι καλο σημαδι εγκυμοσυνης.. Χαρηκε βασικά που του ειπα οτι εχω αυτα τα συμπτωματα.. Χωρις ομως αυτο να σημαίνει οτι αν καποια κοπελα δεν τα εχει θα πει οτι δεν παει καλα η εγκυμοσυνη.. Μπορει να μου το ειπε για να με ενθαρρύνει.. Τωρα πρέπει στις 10 εβδομαδες δηλαδη σε 3 εβδομαδςς να κανω εξεταση αιματος με φυγοκεντρηση για το σύνδρομο down μου ειπε.. Και μετα ξανα επισκεψη.. Εχασα και εγω ενα κιλο αλλα μου ειπε να μην αγχωνομαι. Φυσιολογικο ςιναι.. Θα τα παρω υστερ.. Αυτααα... 

Εγω σαν κιλα δεν ειμαι ούτε πολλα ουτε λιγα.. Ειμαι 62 κιλα τωρα πριν ημουν 63,5. Αλλα ειμαι 1,77..ειμαο ψηλη.. Οποτε για αυτο και τα κιλα.. Αλλα πασχισαμε να φτασω σε αυτα τα κιλα πριν ημουν 50 κιλα και εγω πετσι και κόκαλο.. Μεσα σε 4χρονια εφτασα τα 63 σιγα σιγα.. Για αυτο αγχωθηκα για τα κιλα γιατι δεν θελω να χασω δεν μου παει.. Ειμαι σκελετος υστερα..

Τέλεια Σοφάκι..πόσο είσαι;;;;;;;1,77;;; Παναγία μου χαχαχαχα.σε φανταζομουν ένα μικροσκοπικό κοριτσάκι χαχαχαχα...10 εβδομάδων Σοφάκι για Παπ α εξέταση είναι νωρίς..περίπου με το που κλείσει η 11 κ μπούμε 12 κάνουμε την ίδια μέρα ηη με μια μέρα διάφορα εξέταση αίματος για σύνδρομο ντάουν κ αυχενική διαφάνεια...μήπως είπε να πας να στα γράψει μέχρι να τα κάνεις;;πάντως όλα καλά.τωρα απόλαυσε το.εγω είμαι 49 με 1,68 ύψος κ δεν έχω ζυγαριά σπίτι κ τώρα που βλέπω ότι είμαι σαν σκιάχτρο θα ζυγιστω αύριο στον γιατρό κ περιμένω να μου την πει.σιγουρα θα νομίζει ότι δεν μπαίνει τίποτα στο στόμα.αλλα εγώ όλη την μέρα βάζω μικρά γευματακια.πολυ μικρά όμως ..είμαι χάλια.μεχρι την νύχτα σηκώνομαι κ μπορεί να φάω μια πολύ μικρή φέτα μέλι .όλα αυτά με αναγουλα ενώ νιώθω ότι θα λιποθυμισω από πείνα.μαρτυριο.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...