Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, xenia^^ είπε:

Ωχ εμιλυ !!! Το στομάχι μας τιμωρεί !!! Αν φάμε τπτ βαρύ είναι εκεί στην γωνία και μας περιμένει !!! Και εγώ αν κι έχει συνέλθει το στομάχι και νιώθω συχνά λιγούρες προσπαθώ να το ξεγελάω με ελαφριά..

οσο για Τις φρυγανιές που είπες δοκίμασε να φας τις elite χωρίς προσθήκη ζάχαρης και αλατιού !! Εμένα αυτές είναι το σνακ μου !!!

Ναι έχεις δίκιο συνεχώς αλλάζουν !! Αλλά ξέρεις είναι το πρώτο και όλα παράξενα μου φαίνονται !!! Ψάχνω κ την λεπτομέρεια όσων νιώθω :P

Να δεις σε επόμενη εγκυμοσύνη...εκεί αρχίζεις να κάνεις χαζές συγκρίσεις..να σου πω η εγκυμονούσα έχει πάντα το μυαλό στο σώμα ...τόσα αλλάζουν.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, xenia^^ είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό !!! Όλα πολύ καλα !!! Ακούσαμε καρδούλα !!!! Ένα είναι τελικά !!! Να πω την αλήθεια κάπως ησύχασα γιατί με άγχωνε η ιδέα των δίδυμων !!! :D

μου έγραψε προγεννητικες εξετάσεις θα πάω αύριο το πρωί να τις κάνω !!!

9χιλιοστα είναι και πιθανη ημερομηνία 27/8 ❤️

Τέλεια xenia όλα καλά!!! :)

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Ακριβως.. Οπως τα λες... Θα περασουμε... Εγω εκανα κατι νευρα εχθες.. Θα γινει λεει lockdown στην Κύπρο και τα νηπιαγωγεια θα ειναι τα μονα που θα μεινουν ανοιχτα.. Και σε αυτη την φαση εκανα τον σταυρο μου να μας κλεισουν να ηρεμήσω λιγο να περασει αυτος ο δυσκολος ακομη ενας μηνας και μετα οκ.. Αλλα απογοητευτηκα... 

Μπραβο κοριτσι μου.. Ολα τελεια λοιπον.. Ααααα και εμενα θα με αγχωνε η δίδυμη κύηση.. Σε καταλαβαινω.. Και για μια φαση αγχωθηκα για διδυμα οταν μεσα σε μιαμιση εβδομαδα απο 369 πηγε 20.000 σχεδον και ο γιατρος που ειχε πεταξει μια σποντα τυπου αντε να δουμε αν θα ειναι ενα η δυο και ειχα πανικόβληθει αλλα τελικα ηταν ενα.. Εμενα αν θυμαμαι μου ειχε πει πιθανη ημερομηνια 23 αν δεν κανω λαθος.. Θα ειμαστε κοντα κοντα.. ❤️❤️❤️Ολα καλα θα πανε ξενια μου.. Πως εισαι σημερα? 

Πωπω ρε συ.. Εγώ δουλεύω από το σπίτι αλλά και πάλι δεν είναι εύκολο με τον μικρό, την δουλειά και εγκυμοσύνη. Εγώ να σας πω την αμαρτία μου θέλω να ανοίξουν οι παιδικοί.. Εσύ τώρα που δουλεύεις εκει θα είναι πολύ δύσκολα. Δεν μπορείς να πάρεις άδεια; 

Κι εγώ πάντως κορίτσια νιώθω πολύ χάλια τελευταία. Πολλές αναγούλες και δεν θέλω να φάω τίποτα. Ειδικά γλυκά ούτε να τα αγγίξω ποιος; εγω. Που έτρωγα κάτι γλυκό σίγουρα μέσα στην ημέρα.. Τουλάχιστον θα μου κάνει καλό.. 

  • Μου αρέσει 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Πωπω ρε συ.. Εγώ δουλεύω από το σπίτι αλλά και πάλι δεν είναι εύκολο με τον μικρό, την δουλειά και εγκυμοσύνη. Εγώ να σας πω την αμαρτία μου θέλω να ανοίξουν οι παιδικοί.. Εσύ τώρα που δουλεύεις εκει θα είναι πολύ δύσκολα. Δεν μπορείς να πάρεις άδεια

Εγω θελω σαν τρελη να ανοιξουν τα σχολεια! Ευτυχως επιβεβαιωθηκε για τη Δευτερα!

Εκτος παντως του οτι νιωθω σαν μπαλονι, ιχνη ναυτιας και εξαντληση (την οποια εχω ετσι κι αλλιως) δεν εχω κατι αλλο. Μονο που δεν μπορω να πιω καφε! Εγω που επινα 4 την ημερα!! Τωρα δεν τον μπορω καθολου. Και αυτο φυσικα επιδεινωνει την εξαντληση...

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Και εγώ έτσι νομίζω χαχα !! Είχα φρικάρει λίγο στην ιδέα των δίδυμων !! Αλλά όταν ακούς καρδούλα όσες και να είναι τις θες όλες !!!! 
εσυ πως τα πας ;;; 

Καλά τα πάω κορίτσι μου και εγώ με τις ανακατωσουρες μου, εμετούς δεν κάνω αλλά ώρες ώρες νιωθω ότι στο τσακ τη γλιτώνω! Το θέμα είναι ότι εμενα μου συμβαίνει το αντίθετο από αυτό που λέγατε.. Είμαι μια χαρά όσο είναι άδειο το στομάχι και λίγο αφού φάω αρχίζει το πλυντήριο! :wacko:

Just now, CMES είπε:

Εγω θελω σαν τρελη να ανοιξουν τα σχολεια! Ευτυχως επιβεβαιωθηκε για τη Δευτερα!

Εκτος παντως του οτι νιωθω σαν μπαλονι, ιχνη ναυτιας και εξαντληση (την οποια εχω ετσι κι αλλιως) δεν εχω κατι αλλο. Μονο που δεν μπορω να πιω καφε! Εγω που επινα 4 την ημερα!! Τωρα δεν τον μπορω καθολου. Και αυτο φυσικα επιδεινωνει την εξαντληση...

Αν δεν μπορείς να πιεις καφέ, τρωγε ένα μήλο το πρωί.. Ακούγεται χαζό αλλά έχω ακούσει ότι σε ξυπνάει όσο ένα καφεδάκι :wink:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Αααα εχεις και δυσκοιλιοτητα? Δοκιμασε ακτινιδια.. Εγω τρωω καθε μερα... Οσο δεν τα ετρωγα πριν τα τρωω τωραε ευχαριστηση κιολας... Αλλα τα θελω ωριμα.. Οχι σφιχτα.. Και μεχρι τωρα δεν εχω προβλημα... Οσο για φρυγανιεε καθε μερα.. Ειτε για σνακ ειτε για πρωινο με βουτυρο.. Επισης κατι αλλο που εχω βρει ειναι κατι μπαρες δημητριακων απο το lidl τις εχω στο κομοδίνο μου στην τσαντα μου για το σχολειο στο αυτοκινητο.. Τις εχω παντου γιατι μολις νιωσω καπως τακ την τρωω και ηρεμω.. Ακομη και μεσανυχτα που ξυπναω αν το φαω δνε κανω εμετο.. Αν το αφησω ομως οπως εχθες επειδη δεν ειχα τις εφαγα ολες στο κομοδίνο και δνε ηθελα να σηκωθω τελικα σηκωθηκα και εκανα εμετο.. Οποτε σημερα εστειλα τον αντρα σουπερ μαρκετ να προμηθευτεί μπαρες φρυγανιές ψωμακι... Χαχααχα

Ναι θα ξεκινήσω ακτινίδια.. και έχω στο ψυγείο.. σωστό και αυτό με τις μπάρες θα πάρω και εγώ να έχω .. ίσως το μυστικό τελικά να είναι αυτό.. όταν νιώσουμε περίεργα να βάζουμε κάτι στο στόμα μας.. αποτι βλέπω όλες μας ηρεμεί αυτό..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, CMES είπε:

Εγω θελω σαν τρελη να ανοιξουν τα σχολεια! Ευτυχως επιβεβαιωθηκε για τη Δευτερα!

Εκτος παντως του οτι νιωθω σαν μπαλονι, ιχνη ναυτιας και εξαντληση (την οποια εχω ετσι κι αλλιως) δεν εχω κατι αλλο. Μονο που δεν μπορω να πιω καφε! Εγω που επινα 4 την ημερα!! Τωρα δεν τον μπορω καθολου. Και αυτο φυσικα επιδεινωνει την εξαντληση...

Εγώ φοβάμαι πάρα πολύ που θα ανοίξουν τα σχολεία.νιωθω ότι το στέλνω στον πόλεμο το καημένο.που να βγάλεις άκρη,,,,η χειρότερη περίοδος γρίπη κ κορονοιος πάρτυ ...και φυσικά πάντα μέσα στην τάξη Τετάρτη είναι ο δικός μου,,μια ζωή άρρωστα παιδιά τα στέλνουν ..έντρομη είμαι.

11 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Ναι θα ξεκινήσω ακτινίδια.. και έχω στο ψυγείο.. σωστό και αυτό με τις μπάρες θα πάρω και εγώ να έχω .. ίσως το μυστικό τελικά να είναι αυτό.. όταν νιώσουμε περίεργα να βάζουμε κάτι στο στόμα μας.. αποτι βλέπω όλες μας ηρεμεί αυτό..

Κ εγώ το έχω ρίξει στο ακτινίδιο για τους ίδιους λόγους αν κ το σιχαίνομαι κ είναι σαν να τρώω φαρμάκι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ φοβάμαι πάρα πολύ που θα ανοίξουν τα σχολεία.νιωθω ότι το στέλνω στον πόλεμο το καημένο.που να βγάλεις άκρη,,,,η χειρότερη περίοδος γρίπη κ κορονοιος πάρτυ ...και φυσικά πάντα μέσα στην τάξη Τετάρτη είναι ο δικός μου,,μια ζωή άρρωστα παιδιά τα στέλνουν ..έντρομη είμαι.

Κ εγώ το έχω ρίξει στο ακτινίδιο για τους ίδιους λόγους αν κ το σιχαίνομαι κ είναι σαν να τρώω φαρμάκι.

δυσκολος χειμωνας κοριτσι κ δυσκολο φθινοπωρο που θα εχεις νεογεννητο αλλα οπως φαινετε λιγα τα κρουσματα στα σχολεια ακομα κ εδω στην αθηνα που ειναι τοσος κοσμος ελαχιστα κρουσματα ακουστηκαν σε σχολεια ... 

το ακτινιδιο βαζε το στο μουλτι με πορτοκαλαδα κ λιγο μελι κ πινε το με καλαμακι... αμεσο αποτελεσμα στην δυσκιλιοτητα  κ πινετε ευκολα στο λεω γιατι ετσι τα κανω στο μικρο που τα φρουτα ολα τα θελει με το καλαμακι φετος.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

δυσκολος χειμωνας κοριτσι κ δυσκολο φθινοπωρο που θα εχεις νεογεννητο αλλα οπως φαινετε λιγα τα κρουσματα στα σχολεια ακομα κ εδω στην αθηνα που ειναι τοσος κοσμος ελαχιστα κρουσματα ακουστηκαν σε σχολεια ... 

το ακτινιδιο βαζε το στο μουλτι με πορτοκαλαδα κ λιγο μελι κ πινε το με καλαμακι... αμεσο αποτελεσμα στην δυσκιλιοτητα  κ πινετε ευκολα στο λεω γιατι ετσι τα κανω στο μικρο που τα φρουτα ολα τα θελει με το καλαμακι φετος.. 

Άσε Λίνα πολύ το σκέφτομαι σου λέω...δεν σκέφτομαι το νεογέννητο..αυτό αν δώσει ο Θεός κ φτάσουμε εκεί Αύγουστο μια χαρά θα είμαστε...αλλά εδώ όλες τα στέλνουν άρρωστα τα παιδιά τους σχολείο...είναι ντιπ χωριό..λυπάμαι το παιδί μου κ φοβάμαι για αυτά που θα κουβαλάει κιόλας..προπερσυ μου έφερε μια γρίπη αυτός μια μισή μέρα το πέρασε κ εγώ κόντεψα να πεθάνω πέντε μέρες πυρετό ακατεβατο...θα γίνει χαμός σου λέω..παιδιά ίσον ιώσεις...εσύ δεν τον στέλνεις παιδικό ε;;;κρατά τον όσο μπορείς.κ του χρόνου αν είναι για προνηπιο μήπως έχει περάσει το κακό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άσε Λίνα πολύ το σκέφτομαι σου λέω...δεν σκέφτομαι το νεογέννητο..αυτό αν δώσει ο Θεός κ φτάσουμε εκεί Αύγουστο μια χαρά θα είμαστε...αλλά εδώ όλες τα στέλνουν άρρωστα τα παιδιά τους σχολείο...είναι ντιπ χωριό..λυπάμαι το παιδί μου κ φοβάμαι για αυτά που θα κουβαλάει κιόλας..προπερσυ μου έφερε μια γρίπη αυτός μια μισή μέρα το πέρασε κ εγώ κόντεψα να πεθάνω πέντε μέρες πυρετό ακατεβατο...θα γίνει χαμός σου λέω..παιδιά ίσον ιώσεις...εσύ δεν τον στέλνεις παιδικό ε;;;κρατά τον όσο μπορείς.κ του χρόνου αν είναι για προνηπιο μήπως έχει περάσει το κακό.

ναι δεν τον στελνω ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν θα μπορουσα γιατι αν αρρωσταινα κ εγω δεν θα ειχα βοηθεια απο πουθενα ... ξερω ειναι χαλια με τα παιδια κ οσο μικροτερα τοσο χειροτερα κολλανε οτι κυκλοφορει κ εγω ειχα κολλησει το πρωτο καλοκαιρι του μικρου που κυκλοφορουσαμε κ ειχε κολλησει κ ολη η γειτονια απο τον μικρο τοτε κοντεψε να τους ξεκανει τους μεγαλους .... κ την γριπη η1ν1 ειχαμε κολλησει περσι λιγο πριν το lockdown  κ μαλιστα το μωρο νοσηλευτηκε γιατι εκανε κ λαρυγγιτιδα ταυτοχρονα οποτε φετος μεσα... 

αλλα μην ανχωνεσε με τοσες προφυλαξεις φετος τουλαχιστον κατι θα γλιτωσεις τουλαχιστον αν βηχει καποιο παιδι δεν πιστευω να το αφησουν οι δασκαλοι στην ταξη καποια συσταση θα γινει .. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , linaa είπε:

δυσκολος χειμωνας κοριτσι κ δυσκολο φθινοπωρο που θα εχεις νεογεννητο αλλα οπως φαινετε λιγα τα κρουσματα στα σχολεια ακομα κ εδω στην αθηνα που ειναι τοσος κοσμος ελαχιστα κρουσματα ακουστηκαν σε σχολεια ... 

το ακτινιδιο βαζε το στο μουλτι με πορτοκαλαδα κ λιγο μελι κ πινε το με καλαμακι... αμεσο αποτελεσμα στην δυσκιλιοτητα  κ πινετε ευκολα στο λεω γιατι ετσι τα κανω στο μικρο που τα φρουτα ολα τα θελει με το καλαμακι φετος.. 

Αααα θα το δοκιμάσω κι εγώ.. Κι εγώ κορίτσια έχω μεγάλο θέμα με δυσκοιλιοτητα.. Ήμουν που ήμουν δηλαδή... 

πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

ναι δεν τον στελνω ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν θα μπορουσα γιατι αν αρρωσταινα κ εγω δεν θα ειχα βοηθεια απο πουθενα ... ξερω ειναι χαλια με τα παιδια κ οσο μικροτερα τοσο χειροτερα κολλανε οτι κυκλοφορει κ εγω ειχα κολλησει το πρωτο καλοκαιρι του μικρου που κυκλοφορουσαμε κ ειχε κολλησει κ ολη η γειτονια απο τον μικρο τοτε κοντεψε να τους ξεκανει τους μεγαλους .... κ την γριπη η1ν1 ειχαμε κολλησει περσι λιγο πριν το lockdown  κ μαλιστα το μωρο νοσηλευτηκε γιατι εκανε κ λαρυγγιτιδα ταυτοχρονα οποτε φετος μεσα... 

αλλα μην ανχωνεσε με τοσες προφυλαξεις φετος τουλαχιστον κατι θα γλιτωσεις τουλαχιστον αν βηχει καποιο παιδι δεν πιστευω να το αφησουν οι δασκαλοι στην ταξη καποια συσταση θα γινει .. 

Πωπω ρε συ.. Τι να πω.. Όντως είναι δύσκολα.. Εμείς πάντως από τον Σεπτέμβριο που πήγαμε φτου φτου βέβαια να μην μιλάω και πολύ, δεν μου έχει κολλήσει τίποτα. Και πηγαίναμε κάθε ημέρα, θέλω να πω δεν τον κράτησα σπίτι καθολου γιατί ήθελα να συνηθίσει.. Βέβαια ίσως να είναι και αυτό που είπες, ότι ίσως τώρα με λίγο βηχαλακι να μην τους επιτρέπουν να τα παίρνουν σχολείο. Δεν ξέρω.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anneliz είπε:

Αααα θα το δοκιμάσω κι εγώ.. Κι εγώ κορίτσια έχω μεγάλο θέμα με δυσκοιλιοτητα.. Ήμουν που ήμουν δηλαδή... 

Πωπω ρε συ.. Τι να πω.. Όντως είναι δύσκολα.. Εμείς πάντως από τον Σεπτέμβριο που πήγαμε φτου φτου βέβαια να μην μιλάω και πολύ, δεν μου έχει κολλήσει τίποτα. Και πηγαίναμε κάθε ημέρα, θέλω να πω δεν τον κράτησα σπίτι καθολου γιατί ήθελα να συνηθίσει.. Βέβαια ίσως να είναι και αυτό που είπες, ότι ίσως τώρα με λίγο βηχαλακι να μην τους επιτρέπουν να τα παίρνουν σχολείο. Δεν ξέρω.. 

ναι φετος ισως ειναι πιο προσεχτικοι  ολοι κ με την καθαριοτητα ειναι κ ο καιρος που βοηθαει πολυ μεχρι τωρα αεριζονται ανετα οι χωροι ακομα κ με τα παιδια μεσα. ποσο ειναι ο δικος σου? εμεις δεν ειμαστε 2.5 ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε? Πως ειστε? Εγω χειροτερευω και παω.. Σημερα εκανα 3 φορες εμετο και ολη μερα αναγουλα.. Ειδικα πριν λιγο εβγαλα οξεα μαλλον ωιατι εκανα εμετο και με εκαιγε ο λαιμος μου.. Τρομαξα παρα πολυ αλλα ο αντρας μου μου ειπε οτι ειναι τα οξεα.. Το χαπι για τις αναγουλες που πηρα δεν νομιζω να με βοηθησε αντιθετως νομιζω οτι με χειροτερευει.. Εχθες το απογευμα το ηπια και μετα απο μια ωρα εκανα ξανα εμετο.. Παναγια μου ποτε θα ηρεμησω..οχι τιποτα σημερα εκανα εμετο και στο σχολείο.. Εφεραν σημερα για πρωινο ενα παιδακι KFC κοτοπουλο μπουτι με πατατες και μαγιονεζα και ενα αλλο παιδι βραστα αυγα και μυριζε ολη η ταξη και αμεσως ετρεξα τουλαετα.. Ευτυχως ςχουμε και τις μασκες μας και κατι κρυβουν απο μυρωδιες αλλα τα φαγητα μυριζουν πολυ ρε κοριτσια.. Αφηστε που μετα τους εμετους νιωθω εξαντληση.. Δεν εχω κουραγιο για τιποτα.. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Πως ειστε? Εγω χειροτερευω και παω.. Σημερα εκανα 3 φορες εμετο και ολη μερα αναγουλα.. Ειδικα πριν λιγο εβγαλα οξεα μαλλον ωιατι εκανα εμετο και με εκαιγε ο λαιμος μου.. Τρομαξα παρα πολυ αλλα ο αντρας μου μου ειπε οτι ειναι τα οξεα.. Το χαπι για τις αναγουλες που πηρα δεν νομιζω να με βοηθησε αντιθετως νομιζω οτι με χειροτερευει.. Εχθες το απογευμα το ηπια και μετα απο μια ωρα εκανα ξανα εμετο.. Παναγια μου ποτε θα ηρεμησω..οχι τιποτα σημερα εκανα εμετο και στο σχολείο.. Εφεραν σημερα για πρωινο ενα παιδακι KFC κοτοπουλο μπουτι με πατατες και μαγιονεζα και ενα αλλο παιδι βραστα αυγα και μυριζε ολη η ταξη και αμεσως ετρεξα τουλαετα.. Ευτυχως ςχουμε και τις μασκες μας και κατι κρυβουν απο μυρωδιες αλλα τα φαγητα μυριζουν πολυ ρε κοριτσια.. Αφηστε που μετα τους εμετους νιωθω εξαντληση.. Δεν εχω κουραγιο για τιποτα.. 

Σοφακι μου υπομονή, δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο δυστυχώς.. Να σκέφτεσαι ότι το μπεμπακι σου είναι μια χαρά και μεγαλώνει και σε λίγο καιρό θα περάσουν αυτά! Ήδη μεχρι τη 12η εβδομάδα θα δεις πόσο θα έχεις ηρεμήσει.. Μα και αυτό το παιδί KFC για πρωινό;; Παναγία μου αυτό και έγκυος να μην είσαι θα ξεράσεις μόλις το μυρίσεις πρωί πρωί.. :unsure: Εχει δίκιο ο άντρας σου από τα οξέα καίει ο λαιμός είναι φυσιολογικό μην ανησυχείς! Γιατί δεν ζητάς από το γυναικολογο σου να σου γράψει μια άδεια να ξεκουραστείς λίγο καιρό μέχρι να νιώσεις λίγο καλύτερα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

ναι φετος ισως ειναι πιο προσεχτικοι  ολοι κ με την καθαριοτητα ειναι κ ο καιρος που βοηθαει πολυ μεχρι τωρα αεριζονται ανετα οι χωροι ακομα κ με τα παιδια μεσα. ποσο ειναι ο δικος σου? εμεις δεν ειμαστε 2.5 ακομα.

Εμείς γίναμε 2 τον Δεκέμβριο..

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Πως ειστε? Εγω χειροτερευω και παω.. Σημερα εκανα 3 φορες εμετο και ολη μερα αναγουλα.. Ειδικα πριν λιγο εβγαλα οξεα μαλλον ωιατι εκανα εμετο και με εκαιγε ο λαιμος μου.. Τρομαξα παρα πολυ αλλα ο αντρας μου μου ειπε οτι ειναι τα οξεα.. Το χαπι για τις αναγουλες που πηρα δεν νομιζω να με βοηθησε αντιθετως νομιζω οτι με χειροτερευει.. Εχθες το απογευμα το ηπια και μετα απο μια ωρα εκανα ξανα εμετο.. Παναγια μου ποτε θα ηρεμησω..οχι τιποτα σημερα εκανα εμετο και στο σχολείο.. Εφεραν σημερα για πρωινο ενα παιδακι KFC κοτοπουλο μπουτι με πατατες και μαγιονεζα και ενα αλλο παιδι βραστα αυγα και μυριζε ολη η ταξη και αμεσως ετρεξα τουλαετα.. Ευτυχως ςχουμε και τις μασκες μας και κατι κρυβουν απο μυρωδιες αλλα τα φαγητα μυριζουν πολυ ρε κοριτσια.. Αφηστε που μετα τους εμετους νιωθω εξαντληση.. Δεν εχω κουραγιο για τιποτα.. 

Ωχ ρε κορίτσι μου τι να πω.. Όντως αυτές οι μυρωδιές... Και εγώ δεν μπορώ να μυριζω τίποτα. Αηδιάζω με τα πάντα. Σήμερα, μετά από δεν ξέρω πόσα χρονια, δεν ήπια καθόλου καφέ. Αυτόν και εάν είναι παράξενο για εμενα. 

  • Λυπημένη/-ος 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εμείς γίναμε 2 τον Δεκέμβριο..

Ωχ ρε κορίτσι μου τι να πω.. Όντως αυτές οι μυρωδιές... Και εγώ δεν μπορώ να μυριζω τίποτα. Αηδιάζω με τα πάντα. Σήμερα, μετά από δεν ξέρω πόσα χρονια, δεν ήπια καθόλου καφέ. Αυτόν και εάν είναι παράξενο για εμενα. 

ααα ειστε πιο μικροι ωραια που τον εστειλες παιδικο τωρα που δεν διαμαρτηρετε κ πολυ οταν φευγεις μετα πονηρευουν περισσοτερο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...