Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2021!


Recommended Posts

Just now, Areti1987 είπε:

Εγω απο Αθηνα ειμαι ναι, καταγωγη ειναι απο Γιαννενα και συγκεκριμενα απο Δολιανα, χωριο μετα το Καλπακι! Σας ζηλευω που ειστε εκει, εχω να ανεβω 3 χρονια δυστυχως! 

Παντως ουτε εγω βγαινω, συναδελφοι κολλησαν και γνωστοι οποτε ειμαι σπιτι σε απομονωση, μονο στους γιατρους πηγαινω! 

Θα τα καταφερουμε ομως, ανοιγει ο καιρος και ολα θα φτιαξουν

Κ γω φοβαμαι δν ρισκαρω... Γιαννενακια ομορφα ελα μετα τν κορονοιο γτ εδω γινεται χαμος τωρα... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ Αθήνα μένω λόγω συζύγου τα τελευταία 3 χρόνια, Κερκυραία είμαι και εκεί έμενα πριν γεννήσω τον μικρό.

Δεν κυκλοφορώ ούτε εγώ πλέον, φοβάμαι, είμαι και με τηλεργασία, οπότε σπίτι, ο παιδικός σταθμός του μικρού κλειστός εννοείται, και είμαστε κλεισμένοι μέσα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων...:cry:

Τουλάχιστον ελπίζω να ηρεμήσουν τα πράγματα το καλοκαίρι, και να γεννήσουμε ήρεμα και χωρίς άγχος το φθινόπωρο. :sad:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Heidelberg είπε:

Εγώ Αθήνα μένω λόγω συζύγου τα τελευταία 3 χρόνια, Κερκυραία είμαι και εκεί έμενα πριν γεννήσω τον μικρό.

Δεν κυκλοφορώ ούτε εγώ πλέον, φοβάμαι, είμαι και με τηλεργασία, οπότε σπίτι, ο παιδικός σταθμός του μικρού κλειστός εννοείται, και είμαστε κλεισμένοι μέσα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων...:cry:

Τουλάχιστον ελπίζω να ηρεμήσουν τα πράγματα το καλοκαίρι, και να γεννήσουμε ήρεμα και χωρίς άγχος το φθινόπωρο. :sad:

Να δουμε τι θα γινει... Διαβασα για 3 περιοχες ακομα κλειστα θα ειν... Κ εδω στ πολη μ γινεται χαμος κ μας ανοιγουν... Κ τα ξερω απο πρωτο χερι οι θειοι μ δουλευουν στ νοσοκομειο κ με ενημερωνουν γτ εκει ειν ο γιατρος μ... Δν ξερω αληθεια τι κανουν πια... 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα σας εξομολογηθω κατι. Δεν αντεχω αλλο μεσα στο σπιτι, φταινε οι ορμονες, φταιει που ολοι οι δικοι μου δεν ερχονται να με δουν γιατι ερχονται σε επαφη με πολυ κοσμο? Εχω και τον αντρα μου που δεν με αφηνει να οδηγησω γιατι φοβαται πολυ (μια βολτα με το αμαξι θα μου εκανε καλο ).  Ειμαι στα ορια υστεριας, εχω πολλα νευρα και γκρινια

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Areti1987 είπε:

Κοριτσια θα σας εξομολογηθω κατι. Δεν αντεχω αλλο μεσα στο σπιτι, φταινε οι ορμονες, φταιει που ολοι οι δικοι μου δεν ερχονται να με δουν γιατι ερχονται σε επαφη με πολυ κοσμο? Εχω και τον αντρα μου που δεν με αφηνει να οδηγησω γιατι φοβαται πολυ (μια βολτα με το αμαξι θα μου εκανε καλο ).  Ειμαι στα ορια υστεριας, εχω πολλα νευρα και γκρινια

Ωχ υπομονή και οι παραπάνω έτσι είμαστε μες στο σπίτι. Σπάνε τα νεύρα σου από ένα σημείο και μετά αλλά προς το παρόν προέχει η ασφάλεια σου και του μωρού. Δεν πηγαίνετε καμιά βόλτα με τον άντρα σου; ή αν βρεις κάτι να απασχολεισαι μέσα στο σπίτι; πχ ζωγραφική ή πλεξιμο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Areti1987 είπε:

Κοριτσια θα σας εξομολογηθω κατι. Δεν αντεχω αλλο μεσα στο σπιτι, φταινε οι ορμονες, φταιει που ολοι οι δικοι μου δεν ερχονται να με δουν γιατι ερχονται σε επαφη με πολυ κοσμο? Εχω και τον αντρα μου που δεν με αφηνει να οδηγησω γιατι φοβαται πολυ (μια βολτα με το αμαξι θα μου εκανε καλο ).  Ειμαι στα ορια υστεριας, εχω πολλα νευρα και γκρινια

Εμενα δν με ενοχλει ιδιαιτερα εμαθα στ σπιτι μου αρεσει εχω ηρεμια.... Αυτο που μου την δινει ειναι οτι πριν εβγαινα οποτε ηθελα ενω τωεα δν μπορω γτ αλλος δν το επιτρεπει χαχαχαχαχα @ΕιρήνηΣ εγω πχ πλεκω και ζωγραφιζω και κενταω συγκεκριμενα τωρα θα αρχισω τις κουβερτουλες του μωρου μου ❤❤ δεν ξερω αν ειστε κοριτσια του υπολογιστη παιχνιδια... Προσωπικα εγω το διασκεδαζω... Ο αντρας μ δυο σουκου το μηνα με βγαζει βολτα μεχρι τα σουπερμαρκετ χαχαχαχ κ τροφη για κατοικιδια... Τρελο παρτυ χαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει το σπιτι πολυ και μενα γιατι λογω δουλειας δεν το χαιρομουν οσο ηθελα. Αλλα μου αρεσε και να κανω βολτες με το αμαξι μου ,να ακουω μουσικη. Ο αντρας μου φοβαται τοσο πολυ μην παθω κατι εγω και το μωρο που νιωθω λες και με εχει βαλει σε γυαλα! Εγω δεν ξερω να πλεκω, κανω αυτους τους πινακες με τα στρασακια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Areti1987 είπε:

Μου αρεσει το σπιτι πολυ και μενα γιατι λογω δουλειας δεν το χαιρομουν οσο ηθελα. Αλλα μου αρεσε και να κανω βολτες με το αμαξι μου ,να ακουω μουσικη. Ο αντρας μου φοβαται τοσο πολυ μην παθω κατι εγω και το μωρο που νιωθω λες και με εχει βαλει σε γυαλα! Εγω δεν ξερω να πλεκω, κανω αυτους τους πινακες με τα στρασακια!

 Το αμαξι το φοβαμαι εγω κ δν το παιρνω...ενω ο αντρας λεει να κινουμαι με αυτο... Χαχαχα το αντιθετο... Εγω εβαλα στ youtube κ σου λεει αναλυτικα πως να πλεξεις... Δν εχεις να χασεις κατι... Κ το κεντημα πανευκολο ειν ❤ δν εχω κανει καθολου απ αυτα με τα στρασακια... Ουτε πως ειν δν ξερω. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Areti1987 είπε:

Κοριτσια θα σας εξομολογηθω κατι. Δεν αντεχω αλλο μεσα στο σπιτι, φταινε οι ορμονες, φταιει που ολοι οι δικοι μου δεν ερχονται να με δουν γιατι ερχονται σε επαφη με πολυ κοσμο? Εχω και τον αντρα μου που δεν με αφηνει να οδηγησω γιατι φοβαται πολυ (μια βολτα με το αμαξι θα μου εκανε καλο ).  Ειμαι στα ορια υστεριας, εχω πολλα νευρα και γκρινια

Κι εγώ έχω φρίξει ιδιαίτερα τώρα που μου απαγόρευσε ακόμα και το περπάτημα μετά την αιμορραγία. Υπομονή είναι για την προφύλαξη μας και τα μωρά μας. Δοκιμασε και το διάβασμα, έχω ποσα βιβλία αλλά με τις υπνηλιες δεν προλαβαίνω ούτε αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Sadri09 είπε:

Εμενα δν με ενοχλει ιδιαιτερα εμαθα στ σπιτι μου αρεσει εχω ηρεμια.... Αυτο που μου την δινει ειναι οτι πριν εβγαινα οποτε ηθελα ενω τωεα δν μπορω γτ αλλος δν το επιτρεπει χαχαχαχαχα @ΕιρήνηΣ εγω πχ πλεκω και ζωγραφιζω και κενταω συγκεκριμενα τωρα θα αρχισω τις κουβερτουλες του μωρου μου ❤❤ δεν ξερω αν ειστε κοριτσια του υπολογιστη παιχνιδια... Προσωπικα εγω το διασκεδαζω... Ο αντρας μ δυο σουκου το μηνα με βγαζει βολτα μεχρι τα σουπερμαρκετ χαχαχαχ κ τροφη για κατοικιδια... Τρελο παρτυ χαχαχαχ

@Sadri09 ποιος σε πιάνει έτσι ξεσαλωμα χάχαχα... Και γω ζωγραφίζω και πλέκω. Έχω καιρό φυσικά να πλεξω αλλά τώρα που έρχεται το μωράκι μπορώ να ξεκινήσω για τα χειμωνιάτικα του. @Areti1987και η κόρη μου κάνει αυτούς τους πίνακες με τα στρασακια και βγαίνουν υπεροχοι, έχει πολλή υπομονή. Είναι ωραία στο σπίτι αν έχεις πράγματα να ασχολείσαι, νετφλιξ, διάβασμα κλπ. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βλεπω αρκετες πλεκετε,ισως το προσπαθησω! @Sadri09 δες στο youtube για diamond paintings.

@Jo-Anna και εγω εχω βιβλια αλλα μετα απο λιγη ωρα με πιανει εντονη ζαλαδα, αυτος ειναι κ ο λογος που δεν παρακολουθω και σειρες γιατι νιωθω λες και βρισκομαι σε καραβι

@ΕιρήνηΣ βλεπω οτι ειναι στα ελληνικα!

Ξερω οτι ειναι για καλο δικο μου κ του μωρου να ειμαι μεσα! Απλα φτανω ωρες ωρες στα ορια μου!

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, ΕιρήνηΣ είπε:

@Sadri09 ποιος σε πιάνει έτσι ξεσαλωμα χάχαχα... Και γω ζωγραφίζω και πλέκω. Έχω καιρό φυσικά να πλεξω αλλά τώρα που έρχεται το μωράκι μπορώ να ξεκινήσω για τα χειμωνιάτικα του. @Areti1987και η κόρη μου κάνει αυτούς τους πίνακες με τα στρασακια και βγαίνουν υπεροχοι, έχει πολλή υπομονή. Είναι ωραία στο σπίτι αν έχεις πράγματα να ασχολείσαι, νετφλιξ, διάβασμα κλπ. 

Τρελο ξεσαλωμα ναι χαχαχαχ Α εγω πλεκω για τις μικρες των κοριτσιων που κανω παρεα... Για μενα θα κανω μολις σιγουρευσω το φυλλο ❤❤

20 ώρες πρίν, Areti1987 είπε:

Βλεπω αρκετες πλεκετε,ισως το προσπαθησω! @Sadri09 δες στο youtube για diamond paintings.

@Jo-Anna και εγω εχω βιβλια αλλα μετα απο λιγη ωρα με πιανει εντονη ζαλαδα, αυτος ειναι κ ο λογος που δεν παρακολουθω και σειρες γιατι νιωθω λες και βρισκομαι σε καραβι

@ΕιρήνηΣ βλεπω οτι ειναι στα ελληνικα!

Ξερω οτι ειναι για καλο δικο μου κ του μωρου να ειμαι μεσα! Απλα φτανω ωρες ωρες στα ορια μου!

 

Θα το κοιταξω νιιι... ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Areti1987 είπε:

Εγω παω συχνα γενικα αλλα πλεον ξυπναω και το βραδυ! Νομιζω οτι απο δω και περα θα τα εχουμε αυτα!

Πραγματικά κ το βράδυ ειδικά δε κλείνω ματι ηδη χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...