Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2021!


Recommended Posts

16 ώρες πρίν, ΕιρήνηΣ είπε:

Και μένα τον άφησαν να μπει αλλά περιμέναμε και οι 2 έξω και μας φώναξαν να μπούμε κατευθείαν στην γιατρό γιατί η κόρη μου ήταν θετική στον covid.

Κολπική εξέταση από όσο ξέρω κάνουν μόνο προς το τέλος. Μου έλεγξε και μένα τον τράχηλο και τον βρήκε πολύ καλό αλλά απτον υπέρηχο. 

Από κιλά πως πάτε; απ ότι κατάλαβα οι περισσότερες πρέπει να χάσατε με τις ναυτιες και τους εμετους. Εγώ έβαλα ήδη 3-4 και δεν με βλέπω καλά. 

Θα παρω την Τριτη να ρωτησω αν μπορει να ερθει μαζι μου μεσα ο αντρας μου! Εγω ειμαι μειον  3 κιλα, εφτασα τα 54 αλλα θα τα παρω πισω, ειμαι σιγουρη. Οσο μπορεις περπατα μηπως και δεν βαλεις παρα πολλα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Jovanna85 είπε:

Κοριτσια οσες περιμενετε να κανετε αυχενικη εχετε αγχος ; Η μονο εγω δε μπορω να κοιμηθω καλα τα βραδια .... 

Και εγω μια απο τα ιδια! Στις 5 με πηρε ο υπνος. Ολα θα πανε καλα ομως! Θα κανουμε παρτυ μετα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Jovanna85 είπε:

Κοριτσια οσες περιμενετε να κανετε αυχενικη εχετε αγχος ; Η μονο εγω δε μπορω να κοιμηθω καλα τα βραδια .... 

Μόλις γύρισα, Παναγίτσα μου όλα καλά μόνο η αιματολογική θα βγει την Πέμπτη αλλά μου έφυγε ένα τεράστιο άγχος. Όλα καλά θα πάνε σε όλες μας. Σας στέλνω την θετική μου ενέργεια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jo-Anna είπε:

Μόλις γύρισα, Παναγίτσα μου όλα καλά μόνο η αιματολογική θα βγει την Πέμπτη αλλά μου έφυγε ένα τεράστιο άγχος. Όλα καλά θα πάνε σε όλες μας. Σας στέλνω την θετική μου ενέργεια. 

Τελεια !! Εμαθες κ φυλο ;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jovanna85 είπε:

Τελεια !! Εμαθες κ φυλο ;; 

Επιφυλακτικά μας είπε ότι βλέπει θυληκο αλλά σίγουρα θα φανεί και σε απλό υπέρηχο σε 3 εβδομάδες. Ας είναι γερό κι ας είναι ότι θέλει, αλλά δεν κρύβω ότι χάρηκα που είπε για κοριτσάκι.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Jo-Anna είπε:

Επιφυλακτικά μας είπε ότι βλέπει θυληκο αλλά σίγουρα θα φανεί και σε απλό υπέρηχο σε 3 εβδομάδες. Ας είναι γερό κι ας είναι ότι θέλει, αλλά δεν κρύβω ότι χάρηκα που είπε για κοριτσάκι.

Μπραβο! Χαιρομαι πολυ πολυ για σενα! Γερο θα ειναι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Jo-Anna είπε:

Επιφυλακτικά μας είπε ότι βλέπει θυληκο αλλά σίγουρα θα φανεί και σε απλό υπέρηχο σε 3 εβδομάδες. Ας είναι γερό κι ας είναι ότι θέλει, αλλά δεν κρύβω ότι χάρηκα που είπε για κοριτσάκι.

Συγχαρητήρια για την τέλεια αυχενική! Νάτο το πρώτο μαξιλαράκι ασφαλείας :)

Εμένα στην αυχενική μου είπε αγόρι, και το Σάββατο που πήγα εκτάκτως για υπέρηχο, γιατί είχα λίγο αίμα, μου είπε να μην είμαστε και τόσο σίγουροι :-P (Στο πρώτο μου στην αυχενική μου είχε πει ο γιατρός κορίτσι και τελικά μας βγήκε αγόρι, τώρα μάλλον πάμε για το ανάποδο :-P)

Γερά να είναι μωρέ, όπως το λες, και ας είναι ό,τι θέλουν!! <3 <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Areti1987 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Αυριο το μεσημερι εχω να κανω κ εγω την αυχενικη μου! Στειλτε μου θετικη ενεργεια! Φιλια σε ολες!

Όλη μου την θετική ενέργεια, όλα τέλεια θα πάνε, γράψε μας μετά να μας το επιβεβαιώσεις κιόλας ❤️
Εμας αύριο βγαίνει το τεστ PAPP-A αλλά θα μάθουμε την Δευτέρα που θα πάμε στο γιατρό. 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την αυχενικη μου και ολα καλα. Βεβαια σημερα πηρα και τα αποτελεσματα για την κυστικη ινωση και κατι βρισκουν εκει. Ο γιατρος μου θελει να παω να την κανω στο Παιδων ξανα κ εγω και ο συζυγος γιατι δεν εμπιστευεται το ιδιωτικο  εργαστηριο που την εκανα. Ειμαι να σκασω,πραγματικα και νευριασε κ ο αντρας μου γιατι δεν πηγα εκει εξ αρχης. Την Δευτερα εχω ραντεβου να κανουμε την εξεταση κ οι 2

Link to comment
Share on other sites

Just now, Areti1987 είπε:

Εκανα την αυχενικη μου και ολα καλα. Βεβαια σημερα πηρα και τα αποτελεσματα για την κυστικη ινωση και κατι βρισκουν εκει. Ο γιατρος μου θελει να παω να την κανω στο Παιδων ξανα κ εγω και ο συζυγος γιατι δεν εμπιστευεται το ιδιωτικο  εργαστηριο που την εκανα. Ειμαι να σκασω,πραγματικα και νευριασε κ ο αντρας μου γιατι δεν πηγα εκει εξ αρχης. Την Δευτερα εχω ραντεβου να κανουμε την εξεταση κ οι 2

Μην αγχώνεσαι χωρίς να έχεις οριστικό αποτέλεσμα. Θα πρεπει και οι δυό γονείς να είναι φορείς του γονιδίου και παλι είναι 25% οι πιθανοτητες να έχει το παιδί κυστική ίνωση.

Ο άντρας σου γιατί νευρίασε; εκείνος σου έλεγε να πατε στο παιδων κι εσύ είπες να πας στο ιδιωτικό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...