Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μουυυυ!! Τι κάνετε;; 

@Agapakiii αύριο είναι η μεγάλη μέρα!! Μακάρι να δείτε και το φύλο και να είναι γερό και υγιές! Όπως όλα τα μωράκια του κόσμου! 

Εγω εκλεισα για 7/6 δεν είχε νωρίτερα δυστυχώς, οπότε θα περιμένω άλλο λίγο..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Agapakiii είσαι η πρώτη απο την παρέα! Αντε με το καλό! Να είναι όλα καλά εύχομαι! Αυτό έχει σημασία, το φύλο έρχεται δεύτερο! 

Εγω έχω ραντεβού για την αυχενική στις 17/6! Ποια κοπελα εχει σειρά μετά;;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

Εγω την αλλη Τριτη το πρωί!! 1/6!!!!!Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το φύλο μονο να ναι καλά!!!!να χουμε όλες καλα αποτελέσματα κοριτσια μου!!!

@Agapakiii περιμενουμε αυριο τα νέα!!!Όλα θα ναι τελεια!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου, μακάρι να είναι όλα καλά !!!! Κ όντως το φύλο έρχεται δεύτερο κ να μην το μάθω αύριο δεν με απασχολεί καθόλου! Με το καλό σε όλες μας εύχομαι να κάνω καλή αρχή❤️

  • Μου αρέσει 4

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Kaity8 είπε:

@Agapakiii είσαι η πρώτη απο την παρέα! Αντε με το καλό! Να είναι όλα καλά εύχομαι! Αυτό έχει σημασία, το φύλο έρχεται δεύτερο! 

Εγω έχω ραντεβού για την αυχενική στις 17/6! Ποια κοπελα εχει σειρά μετά;;

Καλησπερα κορίτσια! Άντε! Με το καλό να αρχίσουν οι αυχενικές! @Agapakiii περιμένουμε τα νέα σου! Τελευταία πρέπει να είμαι εγώ... έχω ακόμα καιρό! 19/06 έχω κλείσει... άντε να φεύγουν ένα ένα τα άγχη....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelinaki είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Άντε! Με το καλό να αρχίσουν οι αυχενικές! @Agapakiii περιμένουμε τα νέα σου! Τελευταία πρέπει να είμαι εγώ... έχω ακόμα καιρό! 19/06 έχω κλείσει... άντε να φεύγουν ένα ένα τα άγχη....

Έχω θα την κάνω 24/6!Μαλλον εγώ θα μαι η τελευταία!! Αντε με το καλό όλες μας να ακούσουμε τα καλά νέα, να μπορούμε να το ανακοινώσουμε κιόλας! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όλα καλά από την εξέταση!! Από όσα έπρεπε να δει ο γιατρός κ να κάνει μετρήσεις , ήταν πολύ ευχαριστημένος κ είπε πως το μωράκι μας είναι μια χαρά!! Βέβαια περιμένουμε κ τα αποτελέσματα των αιματολογικών για να τα δούμε συνδυαστικά αλλά είμαι αισιόδοξη εφόσον οι μετρήσεις από τον υπέρηχο έδειξαν καλές τιμές για το ρινικό οστό κ την αυχενική διαφάνεια ..

το μωράκι μας πάλι κουνούσε χέρια πόδια , ήταν πολύ γλυκουλι! Από φύλο όσο μπόρεσε να δει ο γιατρός μας είπε για κοριτσάκι του φαίνεται αλλά με μικρή επιφύλαξη γιατί είχε σταυρωμένα ποδαράκια ! Θα δούμε τον επόμενο μήνα πρώτα ο Θεός.. τώρα θα ξανά πάω τέλος Ιουνίου , ξεκινάει το μαρτύριο μέχρι να ξανά περάσει ο καιρός Χαχαχχα! Περιμένω τα αποτελέσματα Πέμπτη απόγευμα από τις αιματολογικες ,ελπίζω να συνεχίζω να σας λέω καλά νέα κ μετά από αυτά!!:wub: με το καλό κ στις επόμενες που έχουν σειρά !!!

  • Μου αρέσει 9

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Agapakiii είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά από την εξέταση!! Από όσα έπρεπε να δει ο γιατρός κ να κάνει μετρήσεις , ήταν πολύ ευχαριστημένος κ είπε πως το μωράκι μας είναι μια χαρά!! Βέβαια περιμένουμε κ τα αποτελέσματα των αιματολογικών για να τα δούμε συνδυαστικά αλλά είμαι αισιόδοξη εφόσον οι μετρήσεις από τον υπέρηχο έδειξαν καλές τιμές για το ρινικό οστό κ την αυχενική διαφάνεια ..

το μωράκι μας πάλι κουνούσε χέρια πόδια , ήταν πολύ γλυκουλι! Από φύλο όσο μπόρεσε να δει ο γιατρός μας είπε για κοριτσάκι του φαίνεται αλλά με μικρή επιφύλαξη γιατί είχε σταυρωμένα ποδαράκια ! Θα δούμε τον επόμενο μήνα πρώτα ο Θεός.. τώρα θα ξανά πάω τέλος Ιουνίου , ξεκινάει το μαρτύριο μέχρι να ξανά περάσει ο καιρός Χαχαχχα! Περιμένω τα αποτελέσματα Πέμπτη απόγευμα από τις αιματολογικες ,ελπίζω να συνεχίζω να σας λέω καλά νέα κ μετά από αυτά!!:wub: με το καλό κ στις επόμενες που έχουν σειρά !!!

Τέλεια!! Ένα μεγάλο άγχος έφυγε!! Μπράβο σας! Με το καλό κ οι αιματολογικες αν κ το δύσκολο στάδιο νομίζω πως ήταν το σημερινό!! Μπράβο κ πάλι!!! Θα αρχίσεις να το ανακοινώνεις τώρα;; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agapakiii είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά από την εξέταση!! Από όσα έπρεπε να δει ο γιατρός κ να κάνει μετρήσεις , ήταν πολύ ευχαριστημένος κ είπε πως το μωράκι μας είναι μια χαρά!! Βέβαια περιμένουμε κ τα αποτελέσματα των αιματολογικών για να τα δούμε συνδυαστικά αλλά είμαι αισιόδοξη εφόσον οι μετρήσεις από τον υπέρηχο έδειξαν καλές τιμές για το ρινικό οστό κ την αυχενική διαφάνεια ..

το μωράκι μας πάλι κουνούσε χέρια πόδια , ήταν πολύ γλυκουλι! Από φύλο όσο μπόρεσε να δει ο γιατρός μας είπε για κοριτσάκι του φαίνεται αλλά με μικρή επιφύλαξη γιατί είχε σταυρωμένα ποδαράκια ! Θα δούμε τον επόμενο μήνα πρώτα ο Θεός.. τώρα θα ξανά πάω τέλος Ιουνίου , ξεκινάει το μαρτύριο μέχρι να ξανά περάσει ο καιρός Χαχαχχα! Περιμένω τα αποτελέσματα Πέμπτη απόγευμα από τις αιματολογικες ,ελπίζω να συνεχίζω να σας λέω καλά νέα κ μετά από αυτά!!:wub: με το καλό κ στις επόμενες που έχουν σειρά !!!

Πολύ καλά νέα Αγαπακι μας!!! Μπράβο! Έτσι να συνεχίσεις! Να έχεις αισιόδοξια πάντα και όλα καλά θα πάνε!!! Χαιρόμαστε παρα πολύ!!!! Μπράβο!!! Φαινόταν στον υπερηχο οι κινήσεις του μωρου; πω πωωωω!!!! Τρελαίνομαι!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Kaity8 είπε:

Πολύ καλά νέα Αγαπακι μας!!! Μπράβο! Έτσι να συνεχίσεις! Να έχεις αισιόδοξια πάντα και όλα καλά θα πάνε!!! Χαιρόμαστε παρα πολύ!!!! Μπράβο!!! Φαινόταν στον υπερηχο οι κινήσεις του μωρου; πω πωωωω!!!! Τρελαίνομαι!!!! 

Αχχχχ ναιιιι τα χεράκια κουνούσε , φαινόταν τα ποδαράκια σταυρωμένα κ που τα τέντωνε! Φαινόταν που έκανε αναπηδησεις μέσα στην κοιλιά!  Είναι υπέροχο στάδιο αυτό που τα βλέπεις όλα !!! Με το καλό κ για εσένα ❤️❤️❤️

πρίν από 49 λεπτά , Αγγελίνα είπε:

Τέλεια!! Ένα μεγάλο άγχος έφυγε!! Μπράβο σας! Με το καλό κ οι αιματολογικες αν κ το δύσκολο στάδιο νομίζω πως ήταν το σημερινό!! Μπράβο κ πάλι!!! Θα αρχίσεις να το ανακοινώνεις τώρα;; 

Ευχαριστώ παρά πολυυυυ!! Ναι τώρα σιγά σιγά πιο εύκολα θα το ανακοινώσουμε.. αφού πέρασε κ αυτό το στάδιο!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Τι ωραία να διαβάζουμε ευχάριστα νέα! Και στα δικά μας!! Ήθελα να σας ρωτήσω αν σας έχουν πει κάτι οι γιατροί σας για το εμβόλιο Covid. Εμένα μου είπε να κάνω αν θέλω Pfizer ή Moderna, σε καμία περίπτωση τα άλλα. Θα το ρισκάρατε; Από την άλλη λένε αν κολλήσει έγκυος κορωνοϊο είναι ευπαθής ομάδα κι έχει πιθανότητες νοσηλείας.. αμφιταλαντεύομαι..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά από την εξέταση!! Από όσα έπρεπε να δει ο γιατρός κ να κάνει μετρήσεις , ήταν πολύ ευχαριστημένος κ είπε πως το μωράκι μας είναι μια χαρά!! Βέβαια περιμένουμε κ τα αποτελέσματα των αιματολογικών για να τα δούμε συνδυαστικά αλλά είμαι αισιόδοξη εφόσον οι μετρήσεις από τον υπέρηχο έδειξαν καλές τιμές για το ρινικό οστό κ την αυχενική διαφάνεια ..

το μωράκι μας πάλι κουνούσε χέρια πόδια , ήταν πολύ γλυκουλι! Από φύλο όσο μπόρεσε να δει ο γιατρός μας είπε για κοριτσάκι του φαίνεται αλλά με μικρή επιφύλαξη γιατί είχε σταυρωμένα ποδαράκια ! Θα δούμε τον επόμενο μήνα πρώτα ο Θεός.. τώρα θα ξανά πάω τέλος Ιουνίου , ξεκινάει το μαρτύριο μέχρι να ξανά περάσει ο καιρός Χαχαχχα! Περιμένω τα αποτελέσματα Πέμπτη απόγευμα από τις αιματολογικες ,ελπίζω να συνεχίζω να σας λέω καλά νέα κ μετά από αυτά!!:wub: με το καλό κ στις επόμενες που έχουν σειρά !!!

Μπραβοοοοο @Agapakiii μου!! Τι υπέροχα νέα!! ❤ όλα καλά θα είναι, αφού οι μετρήσεις είναι καλές, ολα θα είναι σούπερ! Αχ τι χαρά είναι αυτή, να το βλέπεις το μικρακι να κουνιέται εκεί μέσα!! Αντε να έρθει και η σειρά μας :x

 

πρίν από 51 λεπτά , Moutritsi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Τι ωραία να διαβάζουμε ευχάριστα νέα! Και στα δικά μας!! Ήθελα να σας ρωτήσω αν σας έχουν πει κάτι οι γιατροί σας για το εμβόλιο Covid. Εμένα μου είπε να κάνω αν θέλω Pfizer ή Moderna, σε καμία περίπτωση τα άλλα. Θα το ρισκάρατε; Από την άλλη λένε αν κολλήσει έγκυος κορωνοϊο είναι ευπαθής ομάδα κι έχει πιθανότητες νοσηλείας.. αμφιταλαντεύομαι..

Καλησπέρα @Moutritsi μου, εγώ να σου πω την αλήθεια δεν θα το κάνω, το θεωρώ μεγάλο ρίσκο και το φοβάμαι αρκετά..από εκεί και πέρα προσέχουμε όσο μπορούμε, τώρα είναι κ καλοκαίρι οποτε πιο δύσκολο να εξαπλώνονται οι ιοί εκ των πραγμάτων οπότε είμαι ήσυχη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Moutritsi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Τι ωραία να διαβάζουμε ευχάριστα νέα! Και στα δικά μας!! Ήθελα να σας ρωτήσω αν σας έχουν πει κάτι οι γιατροί σας για το εμβόλιο Covid. Εμένα μου είπε να κάνω αν θέλω Pfizer ή Moderna, σε καμία περίπτωση τα άλλα. Θα το ρισκάρατε; Από την άλλη λένε αν κολλήσει έγκυος κορωνοϊο είναι ευπαθής ομάδα κι έχει πιθανότητες νοσηλείας.. αμφιταλαντεύομαι..

Γειά σου @Moutritsi !! Εγω είχα κλείσει ραντεβού για να το κάνω επειδή ανήκω σε ευπαθή ομάδα λόγο του διαβήτη, αλλα οταν έμαθα ότι είμαι έγκυος ρώτησα τον διαβητολόγο μου αλλα και τον γυναικολόγο μου και μου είπαν και οι δυο να μην το κάνω. Ο γυναικολόγος που είναι και ειδικος μου είπε συγκεκριμένα ότι δεν επιτρέπεται στις εγκύους, αν και στην Αμερική το κάνουν, εδώ στην Ελλάδα δεν έχουν γίνει μελέτες ώστε να είμαστε σίγουροι. Εννοείται δεν θα το κάνω γιατί ακούω τους γιατρούς μου. Καλό θα ήταν πριν το κάνεις να ρωτήσεις Ίσως τον φαρμακοποιό σου ή κάποιον άλλο γιατρό ή και στον εοδυ θα σου έλεγα. 


Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά από την εξέταση!! Από όσα έπρεπε να δει ο γιατρός κ να κάνει μετρήσεις , ήταν πολύ ευχαριστημένος κ είπε πως το μωράκι μας είναι μια χαρά!! Βέβαια περιμένουμε κ τα αποτελέσματα των αιματολογικών για να τα δούμε συνδυαστικά αλλά είμαι αισιόδοξη εφόσον οι μετρήσεις από τον υπέρηχο έδειξαν καλές τιμές για το ρινικό οστό κ την αυχενική διαφάνεια ..

το μωράκι μας πάλι κουνούσε χέρια πόδια , ήταν πολύ γλυκουλι! Από φύλο όσο μπόρεσε να δει ο γιατρός μας είπε για κοριτσάκι του φαίνεται αλλά με μικρή επιφύλαξη γιατί είχε σταυρωμένα ποδαράκια ! Θα δούμε τον επόμενο μήνα πρώτα ο Θεός.. τώρα θα ξανά πάω τέλος Ιουνίου , ξεκινάει το μαρτύριο μέχρι να ξανά περάσει ο καιρός Χαχαχχα! Περιμένω τα αποτελέσματα Πέμπτη απόγευμα από τις αιματολογικες ,ελπίζω να συνεχίζω να σας λέω καλά νέα κ μετά από αυτά!!:wub: με το καλό κ στις επόμενες που έχουν σειρά !!!

Μπράβο το κορίτσι μας!!!!!Μακάρι να έφερες γούρι!!!!Αντε παλι η άτιμη αναμονηηηη τι να κάνουμε!!!τρελάθηκα με τα ποδαράκια κ τα χερακιααααα!!!

@Moutritsi εγω δεν ρωτησα κατι για εμβόλιο αλλα ακομα κ να μου το πρότεινε ο γιατρός μου δεν θα το έκανα!!δεν υπάρχουν αποδείξεις κ κανεις δεν μας εγγυάται 100% ότι τα βρεφακια μας δεν θα επηρεαστούν!!Δεν είμαι κατά του εμβολίου αλλα θα το αφήσω για του χρονου..εξάλλου οπως ειπαν κ τα κορίτσια τωρα το καλοκαίρι δεν κινδυνεύουμε κ απο Οκτώβρη θα έχουν εμβολιαστεί ήδη πολλοι οποτε θα υπάρχει μεγαλύτερη προστασία!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...