Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ranoula είπε:

Καλημερα κοριτσιααα!! Καλο μηνα!! Μονο χαρουμενα νεα αυτος ο μηνας για ολες μας!!! Με το καλο ολες οι αυχενικες! 

Καλό μήνα σε όλες!!! Την Πέμπτη έχω ραντεβού για υπερηχο και σε δυο εβδομάδες έχουμε την αυχενική! Πω πω, δεν περνάει ο καιρός! Με το καλό να έρθουν για ολες οι αυχενικές, είναι το επόμενο μαξιλαράκι για να φύγει λιγο το άγχος! 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρο!!!!!!!Όλα είναι τέλεια η Αυχενική μας  φανταστική!!!!οι μετρήσεις όλες καλες..εκανε τούμπες κουνιόταν ασταματητα!!το ενα χερι το είχε πισω απο το κεφάλι!!αραλικι!!!Επίσης μας είπε ότι κατά ενα μεγάλο ποσοστο θα ναι αγορακιιιι!!!!!:x:x:x

Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες να έχετε τελεια αποτελέσματα!!!Δεν περιγράφεται το συναίσθημα να βλέπεις το μικρό σου ανθρωπάκι να κουνιέται κ να έχει χεράκια κ ποδαράκια!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Foux είπε:

Κοριτσια Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρο!!!!!!!Όλα είναι τέλεια η Αυχενική μας  φανταστική!!!!οι μετρήσεις όλες καλες..εκανε τούμπες κουνιόταν ασταματητα!!το ενα χερι το είχε πισω απο το κεφάλι!!αραλικι!!!Επίσης μας είπε ότι κατά ενα μεγάλο ποσοστο θα ναι αγορακιιιι!!!!!:x:x:x

Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες να έχετε τελεια αποτελέσματα!!!Δεν περιγράφεται το συναίσθημα να βλέπεις το μικρό σου ανθρωπάκι να κουνιέται κ να έχει χεράκια κ ποδαράκια!!

Μπράβο κορίτσι μου πολύ όμορφα Τα νέα σου εύχομαι όλες να συνεχίσουμε έτσι με πολύ καλά νέα σε αυτή την ομάδα. Πώς γίνεται αυτή η εξέταση μπορείς λίγο να την περιγράψεις και πόση ώρα παίρνει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πολύ όμορφα Τα νέα σου εύχομαι όλες να συνεχίσουμε έτσι με πολύ καλά νέα σε αυτή την ομάδα. Πώς γίνεται αυτή η εξέταση μπορείς λίγο να την περιγράψεις και πόση ώρα παίρνει;

Υπέρηχος είναι κοριτσι μου αλλά απο την κοιλιά οχι κολπικος πλέον!!μετράει το μωρό κ με βάση κάποιες μετρήσεις στο ρινικό οστό κ στον αυχένα σου λέει αν υπάρχει πιθανότητα για σύνδρομο down..βλεπει την ανάπτυξη οστών κ εγκεφάλου..αυτα!!Ημουν μεσα περιπου 20 λεπτα.Δεν είναι κάτι επώδυνο!!απλός υπέρηχος!!Έκανα κ εξετάσεις αίματος κ εξεταση pappA. εκει παλι δείχνει πιθανότητες για αλλα σύνδρομα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Foux είπε:

Κοριτσια Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρο!!!!!!!Όλα είναι τέλεια η Αυχενική μας  φανταστική!!!!οι μετρήσεις όλες καλες..εκανε τούμπες κουνιόταν ασταματητα!!το ενα χερι το είχε πισω απο το κεφάλι!!αραλικι!!!Επίσης μας είπε ότι κατά ενα μεγάλο ποσοστο θα ναι αγορακιιιι!!!!!:x:x:x

Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες να έχετε τελεια αποτελέσματα!!!Δεν περιγράφεται το συναίσθημα να βλέπεις το μικρό σου ανθρωπάκι να κουνιέται κ να έχει χεράκια κ ποδαράκια!!

Αχχχ δεν είναι απίστευτο ; Πανέμορφο συναίσθημα ! Μπράβο για τα υπέροχα νέα σου !!! Τι ζωηρό μπεμπακι είναι αυτό ❤️ Τώρα ποτε σου είπε να σε ξανά δει ο γιατρός ; Εμένα μετά την αυχενική μου είπε στον μήνα πάλι .. δηλαδή σε 3 εβδομάδες από σήμερα.. βουνό μου φαίνεται χαχαχα! Τότε θα φανεί κ ξεκαθαρα το φύλο των νινιων μας!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Foux είπε:

Κοριτσια Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρο!!!!!!!Όλα είναι τέλεια η Αυχενική μας  φανταστική!!!!οι μετρήσεις όλες καλες..εκανε τούμπες κουνιόταν ασταματητα!!το ενα χερι το είχε πισω απο το κεφάλι!!αραλικι!!!Επίσης μας είπε ότι κατά ενα μεγάλο ποσοστο θα ναι αγορακιιιι!!!!!:x:x:x

Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες να έχετε τελεια αποτελέσματα!!!Δεν περιγράφεται το συναίσθημα να βλέπεις το μικρό σου ανθρωπάκι να κουνιέται κ να έχει χεράκια κ ποδαράκια!!

Μπραβο! Να τα τα ευχάριστα νεα του μηνα! Μακαρι ολες ετσι κοριτσια!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Αχχχ δεν είναι απίστευτο ; Πανέμορφο συναίσθημα ! Μπράβο για τα υπέροχα νέα σου !!! Τι ζωηρό μπεμπακι είναι αυτό ❤️ Τώρα ποτε σου είπε να σε ξανά δει ο γιατρός ; Εμένα μετά την αυχενική μου είπε στον μήνα πάλι .. δηλαδή σε 3 εβδομάδες από σήμερα.. βουνό μου φαίνεται χαχαχα! Τότε θα φανεί κ ξεκαθαρα το φύλο των νινιων μας!!

Ναι σε ένα μήνα κ εγω παλιιι!!!παλι αναμονη...Αλλα τουλαχιστον εχει φύγει ένα μεγάλο άγχος!!ποσο Απιστευτο συναίσθημα!!με το καλό να τελειώσετε όλες κοριτσια με καλα νεα!!να είμαστε μετα αραχτες!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Foux είπε:

Ναι σε ένα μήνα κ εγω παλιιι!!!παλι αναμονη...Αλλα τουλαχιστον εχει φύγει ένα μεγάλο άγχος!!ποσο Απιστευτο συναίσθημα!!με το καλό να τελειώσετε όλες κοριτσια με καλα νεα!!να είμαστε μετα αραχτες!!!!

Για διακοπές μπάνια θάλασσα και λοιπά τι σας είπαν οι γιατροί σας; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσιαααα, καλό μήνα σε όλες!! Τι υπέροχα νέαααα είναι αυτά @Foux μου, μπραβοοοο!! Τι όμορφο συναίσθημα! Εγώ έχω την Δευτέρα και ανυπομονώ. @Ydroxoos76 κι εγώ θέλω να ρωτήσω για να κλείσω κάτι σιγά σιγά, δεν νομίζω να απαγορεύεται πάντως αλλά δεν ξέρω και σίγουρα...θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

@Ydroxoos76 δεν ρωτησα για μπάνιο κ θάλασσα.. Δεν τρελαίνομαι κιόλας...αν δεν έχει 40 βαθμούς δεν μπαίνω χαχαχα!!!Προτιμώ ξαπλώστρα καφεδακι κ να αγναντεύω..

@Eva n περιμένουμε τα ευχάριστα σου!!!!!!!!:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Foux είπε:

Κοριτσια Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρο!!!!!!!Όλα είναι τέλεια η Αυχενική μας  φανταστική!!!!οι μετρήσεις όλες καλες..εκανε τούμπες κουνιόταν ασταματητα!!το ενα χερι το είχε πισω απο το κεφάλι!!αραλικι!!!Επίσης μας είπε ότι κατά ενα μεγάλο ποσοστο θα ναι αγορακιιιι!!!!!:x:x:x

Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες να έχετε τελεια αποτελέσματα!!!Δεν περιγράφεται το συναίσθημα να βλέπεις το μικρό σου ανθρωπάκι να κουνιέται κ να έχει χεράκια κ ποδαράκια!!

Αχ μπράβο κοριτσάκι μου!Με το καλό το παιδάκι σας!βρε κορίτσια τι έχει γίνει φέτος με τα αγόρια?Δεν θα τους βρίσκουμε νύφες!χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ydroxoos76 είπε:

Για διακοπές μπάνια θάλασσα και λοιπά τι σας είπαν οι γιατροί σας; 

Εμένα όπως κ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είπε κανονικά μπορώ να μπω θάλασσα μετά τον 3ο μήνα δλδ τώρα πια μπορώ.. που κάναμε κ αυχενική.. αλλά φυσικά όχι στον ηλιο με τις ώρες , όχι ώρες ακατάλληλες πχ μεσημέρι κτλ κ γενικά προσοχή με τα μαγιό δλδ να αλλάζουμε κτλ! Τα κλασσικά δλδ!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου έρχεται επιτελους ο καιρός που θα απολαμβάνουμε την εγκυμοσύνη μας!!Κ ποσο ωραια εποχή τωρα που είμαστε στην αρχη ε;Θα περάσουμε όμορφο καλοκαιράκι!! σκεφτείτε ετοιμογεννη κ καλοκαιρι κ κλεισιμο μεσα;;;ενω τα μωρα του χειμωνα θα ναι τοσο χουχουλιαρικα!!!κ θα ναι χριστουγεννιάτικα!!!!εύχομαι σε όλες μας υγεία κ να περάσουν Φανταστικα Κ χωρίς έννοιες οι υπόλοιποι 6 μήνες!!!Καλέ ενα εξάμηνο μας έμεινεεεεε!!!!!:-o

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Foux είπε:

@Ydroxoos76 δεν ρωτησα για μπάνιο κ θάλασσα.. Δεν τρελαίνομαι κιόλας...αν δεν έχει 40 βαθμούς δεν μπαίνω χαχαχα!!!Προτιμώ ξαπλώστρα καφεδακι κ να αγναντεύω..

@Eva n περιμένουμε τα ευχάριστα σου!!!!!!!!:x

Αχ πολύ φίλη μου! Κι εγώ αν δεν έρθει Αύγουστος δεν μπαίνω χαχαχα. Πιο πολύ με νοιάζει να κλείσω να πάμε κάπου διακοπές, γιατί -πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά- θα είναι οι τελευταίες διακοπές οι δύο μας οπότε να το χαρούμε!! Δεν αργώ κι εγώωωω λίγο έμεινε!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Αχ πολύ φίλη μου! Κι εγώ αν δεν έρθει Αύγουστος δεν μπαίνω χαχαχα. Πιο πολύ με νοιάζει να κλείσω να πάμε κάπου διακοπές, γιατί -πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά- θα είναι οι τελευταίες διακοπές οι δύο μας οπότε να το χαρούμε!! Δεν αργώ κι εγώωωω λίγο έμεινε!!

Αχ κι εγω έτσι αλλά φέτος δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω να κάνω τόσο πολύ μπανιο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...