Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Εγω το θελω το μωρο μου...


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες!Μετα απο ενα μηνα ολο ανασφαλεια λογω ασταθους κυκλου εμαθα την παρασκευη οτι ειμαι εγκυος (εκανα χωριακη κ βγηκε 9).Ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να την επαναλαβω για να δω αν εξελισσεται καλα!Το προβλημα μου ειναι οτι εκτος απ το αγχος μου για το αν ειναι καλα το μπεμπε μου εχω κ το αγχος των γονιων μου.Ειμαι μολις 22,ανυπαντρη,φοιτητρια(τελειοφητη) κ...απο νησι!Η μητερα μου το ξερει κ μ λεει συνεχεια να σκεφτω το αλλο ενδεχομενο ενω εγω δεν θελω καν να το ακουσω!Ο πατερας μου ακομα δεν το ξερει κ φοβαμαι πως θα αντιδρασει!Εγω το θελω το μωρο μου κ δεν το βοηθαω κ πολυ να ειναι καλα με τοσο αγχος!Ο γιατρος μου λεει να ηρεμησω κ να ξεκουραστω κ απο τη δουλεια γιατι εχω εδω κ 3 μερες κατι καφε υγρα κ δεν του αρεσε!Αλλαζει η ζωη μου κ δεν ξερω τον τροπο να το διαχειριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

viku# καλησπερα, αρχικα προσπαθησε να ηρεμησεις, εφοσον στο λεει και ο γιατρος, δεν κανει καλο το αγχος σου, εξου και τα καφε υγρα

με τον ανθρωπο που κανατε το μωρακι εχεις μιλησει?τι λεει?

εγω το μονο που θα σου πω ειναι πως σου ευχομαι ολοψυχα να παρεις την πιο σωστη αποφαση. εφοσον το θελεις εσυ το μωρακι, προσπαθησε να το κρατησεις.δεν ειναι ευκολο γιατι εισαι μικρουλα και απο κλειστη κοινωνια, συμφωνω, αλλη και η αλλη λυση ειναι επισης ΔΥΣΚΟΛΗ..αλλωστε δεν θα εισαι η μονη 22χρονη που εκανες μωρακι.και μην ξεχνας πως στην εικονα ενος μωρου ΟΛΟΙ η τουλαχισον οι περισοοτεροι λυγιζουν ..το ιδο μπορει να συμβει και με τον πατερα σου..καλυτερα να του το πεις . να γνωριζει


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κακος ο μπαμπας μου κ μου εχει αδυναμια αλλα θελει να παρω το πτυχιο μου κ σωστα θα σκεφτει οτι αυτο θα με παει πισω!Βλεπω μωρακια στο δρομο κ θελω να κλαψω(κ τωρα κλαιω δηλαδη)!Δεν μπορω να το κανω!Ημουν ανεκαθεν κατα κ ποσο μαλλον τωρα!Ηξερα να παρω τα μετρα μου οπως τοσα χρονια κ δεν το εκανα!Το αγορι μου οπως κ εγω το θελει πολυ ισως κ πιο πολυ απο εμενα!Κ δεν εχει προβλημα να παντρευτουμε αν ειναι να το κρατησουμε μονο ετσι!Το ειχαμε σκοπο για το μελλον ουτως η αλλως αν ημασταν καλα μαζι απλα θα το κανουμε βιαστηκα!Για τα ματια του κοσμου!Πιστευω αγαπιομαστε κ ταιριαζουμε αλλα το θεμα μου ειναι το μωρο κ οχι ο γαμος!Δεν τον θεωρω απαραιτητο!Σημερα τσακωθηκα με τη μητερα μου που ειχαμε παντα καλες σχεσεις κ εφτασα σε σημειο να της πω οτι αν δεν θελει να ειναι διπλα μου δεν εχω κανενα προβλημα κ δεν θελω καμια βοηθεια αλλα η αποφαση ειναι καθαρα δικη μου!Της λεω οτι δεν μπορει να καταλαβει οτι η βοηθεια που θελω δεν ειναι οικονομικη μιας κ δεν μπορει αλλα ψυχολογικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ειναι αρκετα δυσκολο!Εδω δεν ειχα τετοιες υποχρεωσεις κ εχω φτασει 5ο ετος!Ασε που απο το αγχος μου θελω να καπνιζω πιο πολυ απο πριν κ ξερω οτι ειναι οτι χειροτερο!Εγω θα το κρατησω κ ας μη μου ξαναμιλησουν!

Link to comment
Share on other sites

Εαν το προβλημα της οικογενειας σου ειναι το πτυχιο πραγματικα δεν βλεπω κανενα προβλημα!Εγω αποφοιτησα με κοπελες εγκυες και παντρεμενες, ολα γινονται! Μηπωςς το προβλημα τους ειναι ο πατερας του παιδιου?Η δουλεια του,υπαρχει δουλεια η σπουδαζει?Αυτα λυσε για να ζησεις κι εσυ καλυτερα μαζι του και οσο για το παιδι φυσικα και να το κρατησεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες αφου περασω κ το δυσκολο σταδιο του μπαμπα θα ειμαι καλυτερα.Ο πατερας ειναι δημοσιογραφος αλλα χωρις δουλεια τωρα κ δουλευει περιστασιακα αλλα οταν θα παμε στο νησι εχει να ασχοληθει με αρκετα.Η μητερα μου τον συμπαθει πολυ!

Link to comment
Share on other sites

έμεινα έγκυος συνειδητά, ανύπαντρη, ήμουν φοιτήτρια και σε πόλη μακριά απ τη δική μου, ο μπαμπάς του παιδιού φοιτητής επίσης, χωρίς να χει καν πάει φαντάρος.

πτυχίο πήρα, δύσκολα αλλά πήρα και με 9,33!

γάμο έκανα, λιτό και πολιτικό αλλά εμένα μου άρεσε!

και το παιδί γεννήθηκε! και κοντεύει στα 5.... κι έχει τα πιο όμορφα γαλανά μάτια του κόσμου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ δεν βλέπω κανένα απολύτως πρόβλημα! Εσύ το θες, ο πατέρας το θέλει, θα παντρευτείτε, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αγχώνεσαι... Πολύ απλά θα το κάνεις και το πτυχίο σου θα το πάρεις, αν το θες πραγματικά....Φιλη μου ήταν έγκυος κι εδωσε κατατακτήριες, πέρασε και τώρα με το μωράκι και τη δουλειά της, περνάει τα μαθήματα της άνετα, σε πληροφορώ, γιατί στις εξεταστικές ξενυχτάει στο διάβασμα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

έμεινα έγκυος συνειδητά, ανύπαντρη, ήμουν φοιτήτρια και σε πόλη μακριά απ τη δική μου, ο μπαμπάς του παιδιού φοιτητής επίσης, χωρίς να χει καν πάει φαντάρος.

πτυχίο πήρα, δύσκολα αλλά πήρα και με 9,33!

γάμο έκανα, λιτό και πολιτικό αλλά εμένα μου άρεσε!

και το παιδί γεννήθηκε! και κοντεύει στα 5.... κι έχει τα πιο όμορφα γαλανά μάτια του κόσμου!

Μπράβο, κοριτσάρα μου!

Πόσα άλλα παραδείγματα θες, κοπελιά;;Ασε το άγχος και προχώρα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Εισαι πραγματικα αξιοθαυμαστη!Ξερω οτι το θελω κ θα κανω πολλα για να το κρατησω!Τα οικονομικα μας ειναι πολυ χαλια!Δεν εχουμε ουτε για τις απαραιτητες εξετασεις!Αλλα θεληση υπαρχει κ θα τα ξεπερασουμε ολα αυτα!Αφηστε που νομιζω οτι θα τα ξεχασω ολα οταν θα δω το "μελανουρι" μου!Γιατι σιγουρα θα ειναι καταμελαχρινο το μωρο μου!Πιστευω αξιζει να κουραστω κ να ξενυχτησω για εναν τετοιο σκοπο!

Link to comment
Share on other sites

μια βόλτα από το καφέ εξωσωματικής και θα δεις πόσες κοπέλες προσπαθούν να αποκτήσουν με κάθε θυσία αυτό που εσένα σου έδωσε απλόχερα ο Θεούλης!! Τα παιδιά είναι δώρο Θεού!! Αυτά να σκέφτεσαι κ θα βρεις την δύναμη να αντιμετωπίσεις το ένα εμπόδιο που έχεις στον δρόμο σου-τον μπαμπα σου!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς κόψε το κάπνισμα ΤΩΡΑ! Το να θέλεις από τη μια να κρατήσεις το μωρό σου και από την άλλη να του κάνεις κακό με το τσιγάρο, δεν ταιριάζει καθόλου!!!

Όσο για το μωρό, βέβαια να το κρατήσεις, μια και ο πατέρας συμφωνεί :) Οι υπόλοιποι απλά να συμβιβαστούν. Το πτυχίο θα έρθει στην ώρα του.

Λοιπόν, σου εύχομαι να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη!!!!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...