Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Εγω το θελω το μωρο μου...


Recommended Posts

Το ειπα σημερα στον πατερα μου κ η αντιδραση ηταν η αναμενομενη!Δεν εκατσε καν να συζητησει!Ειμαι σε απογνωση!Ξερω οτι πολλες κοπελες προσπαθουν κ ξερω ποσο δυσκολο ειναι γιατι κ εγω με το αγορι μου καναμε πολυ καιρο ελευθερα αλλα δεν ειχα μεινει ποτε!Ηξερα οτι μπορουσε να συμβει αλλα μου ειχε πει ο γιατρος δυσκολα λογω ωοθηκων κ κυκλου.Δεν μπορω αλλοοοοοοο!Τους δημιουργω συνεχεια προβληματα το ξερω αλλα χρειαζομαι την υποστηριξη τους!Ειδικα τωρα!Δε θα τα καταφερω μονη μου κ το ξερω!Πως λενε οτι μ αγαπανε οταν δε σκεφτονται το πως νιωθω εγω αυτη τη στιγμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τώρα μπορεί ολα να σου φαίνονται βουνό αλλά είμαι σίγουρη ότι γρηγορα θα βρεις την δύναμη να συνεχίσεις! και του πατέρα σου αυτη ηταν η πρωτη αντιδραση- όσο θα περνάει ο καιρός και θα το επεξεργάζεται θα μαλακώσει !!!Αλήθεια επαναληπτική χοριακή έκανες?


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα τωρα!Δε θα τα καταφερω μονη μου κ το ξερω!Πως λενε οτι μ αγαπανε οταν δε σκεφτονται το πως νιωθω εγω αυτη τη στιγμη!

Εγώ ειχα σχέση 9 μήνες μόνο με τον άντρα μου όταν έμεινα έγκυος κ ήμουν φοιτήτρια στην Πάτρα. Οταν το είπα στον πατέρα μου ειχε μεινει με το απλανες βλέμμα να κοιτάει το υπερπέραν.

Οταν καταλάβει ότι κ οι δυο το θέλετε πραγματικά κ ο μπαμπάς του μωρού "έχει καλές προθέσεις" θα το πάρει κ ο ίδιος διαφορετικά... δώστου λίγο χρόνο.

Εγώ κ τη σχολή μου τελείωσα κ παντρευτηκα κ εχω τώρα δυο παιδάκια, δεν σου λέω ότι ειναι εύκολα τα πράγματα για κανέναν, υπομονή κ δύναμη χρειάζεται κ αγάπη

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπε ο γιατρος να παω σημερα να κανω αλλα με ολα αυτα δεν πηγα!Θα παω ομως αυριο κ θα παω να με δει κιολας!αληθεια ποτε μπορει να δειξει κατι ο υπερηχος?

Link to comment
Share on other sites

συνήθως φαίνεται ο σάκος γύρω στις 24 ημέρες μετά την καθυστέρηση. Κοίτα μόνο να είσαι ήρεμη όσο μπορείς και να κόψεις το τσιγάρο οπωσδήποτε !! Θα περιμένουμε να μας πεις αύριο το αποτελεσμα της χοριακής σου κ ότι όλα βαίνουν καλώς


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ τι μου θυμησες!!!η μανα μου με 22 πιεση στο νοσοκομειο με ηρεμιστηκα και ο πατερας μου να μη θελει να με δει μεχρι την ημερα του τοκετου!!!δεν αντεχε να δει το κοριτσακι του φουσκωμενο, αν και μιλουσαμε στο τηλεφωνο!ουτε στον γαμο μου (τον πολιτικο) δεν ηρθε!!!!τωρα δοξαζουν τον Θεο που τοτε κρατησα το παιδι μου και δεν τους ακουσα!!!!


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε τελικά; Επανάληψη χοριακής, βρε κορίτσι μου, έκανες; Μείναμε στο θέμα του πατέρα σου και δεν δώσαμε έμφαση εκεί που έπρεπε να δώσουμε...Εξελίσσεται φυσιολογικά η εγκυμοσύνη σου; Ολα τα υπόλοιπα είναι ένα τεράστιο τίποτα μπροστά σε αυτό το ζήτημα...Είσαι ενήλικη και θες το παιδί σου....Λοιπόν, θα το κρατήσεις και ο πατέρας σου θα σε ευγνωμονει στο μέλλον για το δώρο αυτό.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια επαναληψη δεν εκανα γιατι ειδα αιμα αρκετο το πρωι κ πηγα στο γιατρο κατευθειαν οπως μου ειπε.Δυστυχως μου ειπε οτι η μητρα μου εχει εικονα αποβολης κ οτι επρεπε να ηρεμησω κ να ξεκουραστω οταν μου το ειπε.Μου ειπε επισης να παω αυριο να κανω τη χωριακη μιας κ δε μπορουσα ουτε σημερα για να σιγουρευτουμε οτι προκειται για αποβολη η το αιμα οφειλεται αλλου.Στον υπερηχο δεν ειδε σακο αλλα μου εδειξε μια κυκλικη γραμμη κ μου ειπε οτι παει να δημιουργηθει!ρε κοριτσια καλα μου τα λεει??εσεις τι λετε?εχετε ξανακουσει κατι τετοιο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω 22μερες καθυστερηση αλλα με ασταθη κυκλο κ πολυκυστικες οποτε "περιπου".αιμα εχω απο χθες ομως ηταν λιγο οταν πηγαινα τουαλετα κ σημερα εχω περισσοτερο μαζι με πονους χαμηλα εντονους σαν περιοδου αλλα οχι συνεχομενους.

Link to comment
Share on other sites

thanks :))) ολα καλα θα πανε με το σπορακι...αλλα κ να μην εχω καλα νεα ειμαι αισιοδοξη γιατι τωρα που ετυχε αυτο ενιωσα πολυ ομορφα πριν μου χαλασει τη χαρα ο μπαμπας!οποτε συντομα η θα εχω αυτο το μωρακι ελπιζω η ενα αλλο αν μ αυτο δεν τα καταφερουμε:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...