Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Εγω το θελω το μωρο μου...


Recommended Posts

μακάρι το αίμα να είναι από αλλού!!! Βλέπεις τώρα ότι το θέμα του μπαμπά σου ήταν το λιγότερο? Όλα να πάνε καλά και περιμένουμε τα νέα σου!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Κρίμα!!! Να μας ενημερώσεις για την συνέχεια της εγκυμοσύνης σου αυτή τη φορά.....Ο μπαμπάς σου περισσεύει....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δυστυχως η ιστορια μου δεν ειχε καλο τελος...ειναι η πρωτη φορα που μου φευγει το αγχος που ειχα για κατι κ δε νιωθω καλα...νομιζα οτι το αγχος ειναι απ τα χειροτερα συναισθηματα αλλα τελικα το κενο που σου προκαλει μια αποβολη ειναι χειροτερο!ομως πηρα το μαθημα μου κ την επομενη φορα δε θα στενοχωρηθω για τιποτα κ θα προσεχω το μωρακι μου πιο πολυ.ελπιζω μονο να μην εφταιγα εγω που χαθηκε!σας ευχαριστω πολυ που με βοηθησατε τοσο ψυχολογικα κ να ξερετε οτι διαβασα τα μνμτα σας κλαιγοντας(περιεργο ε??)στη μαμα μου κ αρχισε να σκεφτεται τι ωραια που θα ηταν να εχουμε του χρονου ενα μωρακι αναμεσα μας!πραγματικα βοηθατε πολυ κ χαρηκα ιδιαιτερα που οι γυναικες εχουμε τελικα τοση δυναμη,θεληση κ αγαπη μεσα μας!να ειστε καλα κ θα τα ξαναπουμε ελπιζω συντομα με πιο ευχαριστα νεα!

Link to comment
Share on other sites

να σκεφτεσαι θετικα κοριτσι μου! ολα συμβαινουν για καποιο σκοπο και εδω ειμαι πολλες αυτες που εχουμε χασει ενα μωρο δεν φταις εσυ αυτο να θυμασε...

σου ευχομαι απο εδω κ περα ολα να σου πανε καλα και οποτε πραγματικα θελησεις ενα μωρακι να σου ερθει!!

φιλικα!

Μαρια

Link to comment
Share on other sites

:-(περιττό να αναφέρω το πόσο στεναχωρήθηκα :-( είσαι όμως μικρή και έχεις όλη την ζωή μπροστά σου και σίγουρα την επόμενη φορά δεν θα χεις καμία αμφιβολία και κανεναν ενδοιασμό !! Ελπίζω να έχουμε τα ευχαριστα νέα σου όταν θα είσαι και πάλι έτοιμη!

Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...