Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Ουπςςς ,ε ναι!!:mrgreen:

Αμήν @Marianne μου, αμήν❤️

 

Πόσο ψυχοφθόρο κ αυτό το περίμενε να βρεις την ωορρηξία γμτ!!

Δε πειράζει,προσπαθήσετε έστω μέρα παρά μέρα ήδη και θα έρθει κ το θετικό της ωορρηξίας που θα πάει..

Όλα θα πάνε καλα στο τέλος❤️

Όπως το πες .. ειναι ψυχοφθόρο γιατί με τρώει ποτέ θα τη βρω κ ποτέ θα τη βρω ! Σήμερα βέβαια που έκανα τεστακι η γραμμή ήταν πιο έντονη σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες όποτε αύριο θα έχω ένα θετικό τεστ ωορρηξιας πιστεύω !!! Θα τα δώσουμε όλα αυτές τις μέρες τώρα , μήπως κ μας χαμογελάσει τον Φεβρουάριο τπ τεστ εγκυμοσύνης !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , elena27 είπε:

Όπως το πες .. ειναι ψυχοφθόρο γιατί με τρώει ποτέ θα τη βρω κ ποτέ θα τη βρω ! Σήμερα βέβαια που έκανα τεστακι η γραμμή ήταν πιο έντονη σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες όποτε αύριο θα έχω ένα θετικό τεστ ωορρηξιας πιστεύω !!! Θα τα δώσουμε όλα αυτές τις μέρες τώρα , μήπως κ μας χαμογελάσει τον Φεβρουάριο τπ τεστ εγκυμοσύνης !!!

Εγώ ακριβώς επειδή θεωρώ ότι είναι ψυχοφθόρο και αγχωτικό δεν το κάνω βρε κορίτσια... έχουμε την αγωνία μας μέχρι να ΜΗΝ έρθει, δεν θα μπορούσα να κυνηγάω και την ωορρηξία.... Για αυτό τον λόγο αυτό το μήνα είπαμε να εφαρμόσουμε άλλη τακτική, η οποία είναι εξαντλητική μπορώ να πω αλλά ευχάριστη χαχαχα... Κάνουμε σε καθημερινή βάση και μέχρι στιγμής έχουμε χάσει μόνο δυο μέρες που ο καημένος μου ήταν κομμάτια από την δουλειά, αλλά ευτυχώς ήταν ενδιάμεσα από άλλες επαφές, οπότε δεν αγχώνομαι! Ε τι στο καλό, θα την πετύχουμε έτσι!! :lol: εντωμεταξυ δεν ξέρω πόσο καλό είναι για το σπέρμα αυτό, αλλά θα δείξει... Προς το παρόν είμαι στην 22 ημέρα του κύκλου, έχω κύκλο 35 ημερών, οπότε με βάση την λογική κάπου εδώ είναι και οι κρίσιμες μέρες... Εύχομαι τα καλύτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne είπε:

Εγώ ακριβώς επειδή θεωρώ ότι είναι ψυχοφθόρο και αγχωτικό δεν το κάνω βρε κορίτσια... έχουμε την αγωνία μας μέχρι να ΜΗΝ έρθει, δεν θα μπορούσα να κυνηγάω και την ωορρηξία.... Για αυτό τον λόγο αυτό το μήνα είπαμε να εφαρμόσουμε άλλη τακτική, η οποία είναι εξαντλητική μπορώ να πω αλλά ευχάριστη χαχαχα... Κάνουμε σε καθημερινή βάση και μέχρι στιγμής έχουμε χάσει μόνο δυο μέρες που ο καημένος μου ήταν κομμάτια από την δουλειά, αλλά ευτυχώς ήταν ενδιάμεσα από άλλες επαφές, οπότε δεν αγχώνομαι! Ε τι στο καλό, θα την πετύχουμε έτσι!! :lol: εντωμεταξυ δεν ξέρω πόσο καλό είναι για το σπέρμα αυτό, αλλά θα δείξει... Προς το παρόν είμαι στην 22 ημέρα του κύκλου, έχω κύκλο 35 ημερών, οπότε με βάση την λογική κάπου εδώ είναι και οι κρίσιμες μέρες... Εύχομαι τα καλύτερα!

Εμένα με ενδιαφέρει να βρω τη μέρα της ωορρηξιας ..μετά θα χαλαρώσω , σκέφτομαι ότι προσπάθησα και τέλος ! Μετά θα περιμένω την χαζή τη περίοδο … διαφορετικά θα αγχωνόμουν αν έχω κάνει επαφή τη σωστή μέρα ! Μέρα παρά μέρα το πήγατε Ε ; Μπράβο , καλή τακτική κ αυτή !!! Βέβαια ευχάριστη αλλά ταυτόχρονα ίσως κ λίγο κουραστική .. δεν έχουμε μωρέ κάθε μέρα την ίδια διάθεση , τον ίδιο χρόνο! Κ όταν κάτι το κανείς εσκεμμένα έτσι μέρα παρά μέρα δεν είναι κάπως ;;;!!! 

1 hour ago, Marianne είπε:
 
πρίν από 5 λεπτά , elena27 είπε:

Εμένα με ενδιαφέρει να βρω τη μέρα της ωορρηξιας ..μετά θα χαλαρώσω , σκέφτομαι ότι προσπάθησα και τέλος ! Μετά θα περιμένω την χαζή τη περίοδο … διαφορετικά θα αγχωνόμουν αν έχω κάνει επαφή τη σωστή μέρα ! Μέρα παρά μέρα το πήγατε Ε ; Μπράβο , καλή τακτική κ αυτή !!! Βέβαια ευχάριστη αλλά ταυτόχρονα ίσως κ λίγο κουραστική .. δεν έχουμε μωρέ κάθε μέρα την ίδια διάθεση , τον ίδιο χρόνο! Κ όταν κάτι το κανείς εσκεμμένα έτσι μέρα παρά μέρα δεν είναι κάπως ;;;!!! 

Πες μες δηλαδή την εμπειρία σου πως είναι , πως νιώθεις με αυτό ; Εγώ κάθε φορά που σκέφτομαι ότι πρέπει να γίνει γιατί είναι η μέρα η σωστή , γελάω .. μου φαίνεται κάπως ! Χαχα! Σαν να πρέπει να με πατήσεις το κουμπί και τσουπ να γίνει η δουλειά ! Κ εγώ κύκλο 36 ημερών έχω , σήμερα είμαι στη 19η μέρα , φαντάζομαι πως αύριο θα ειναι η μέρα ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elena27 είπε:

Εμένα με ενδιαφέρει να βρω τη μέρα της ωορρηξιας ..μετά θα χαλαρώσω , σκέφτομαι ότι προσπάθησα και τέλος ! Μετά θα περιμένω την χαζή τη περίοδο … διαφορετικά θα αγχωνόμουν αν έχω κάνει επαφή τη σωστή μέρα ! Μέρα παρά μέρα το πήγατε Ε ; Μπράβο , καλή τακτική κ αυτή !!! Βέβαια ευχάριστη αλλά ταυτόχρονα ίσως κ λίγο κουραστική .. δεν έχουμε μωρέ κάθε μέρα την ίδια διάθεση , τον ίδιο χρόνο! Κ όταν κάτι το κανείς εσκεμμένα έτσι μέρα παρά μέρα δεν είναι κάπως ;;;!!! 

Πες μες δηλαδή την εμπειρία σου πως είναι , πως νιώθεις με αυτό ; Εγώ κάθε φορά που σκέφτομαι ότι πρέπει να γίνει γιατί είναι η μέρα η σωστή , γελάω .. μου φαίνεται κάπως ! Χαχα! Σαν να πρέπει να με πατήσεις το κουμπί και τσουπ να γίνει η δουλειά ! Κ εγώ κύκλο 36 ημερών έχω , σήμερα είμαι στη 19η μέρα , φαντάζομαι πως αύριο θα ειναι η μέρα ! 

Δεν το κάνουμε σαν αγκαρια, γενικά είμαστε ενεργοί σε αυτό το κομμάτι :P Όντως υπάρχουν μέρες που δεν έχουμε όρεξη ή είμαστε κουρασμένοι για αυτό είπα ότι χάσαμε και μερικές αλλά τουλάχιστον είχαμε την προηγούμενη και την επόμενη. Προσπαθώ να μη το σκέφτομαι για αυτό και μπαίνω στο φόρουμ προς το τέλος του κύκλου μου και σας διαβάζω... Απλά φαντάσου ότι κυκλοφορώ με τεστακια εγκυμοσύνης όταν κοντεύει η μέρα, αν κυκλοφορουσα και με τεστακια ωορρηξίας νομίζω θα έφευγε από το σπίτι ο άνθρωπος :lol: Προσπαθώ να μη το σκέφτομαι για αυτό και μπαίνω στο φόρουμ προς το τέλος του κύκλου μου και σας διαβάζω...Είναι αυτές οι μέρες που χρειαζόμαστε η μία την άλλη! Ας ελπίσουμε να είμαστε όλες τυχερές χιχι... 

Πιστεύω και εγώ πως αύριο μεθαύριο θα είσαι στην σωστή μέρα, εξαιτίας κ του μεγάλου κύκλου, οπότε υπομονή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ:ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1.@lilly2811  1/2

2. @Marianne 8/2

3. @IOANNA28 5/2

4. @LoveToBeMommy ???

5. @elena27 ???

6. @Hope 2019 ???

Είπα να ξεκινήσω το ΠΙΝΑΚΑΚΙ της φίλης @enjoy  που είναι τυχερή πολύ...

Όσες λοιπόν θέλετε μπορείτε να μπείτε κ να μου στείλετε ημερομηνίες που ΔΕΝ περιμένουμε...

 

 

 

Κορίτσι μου εγώ είμαι τρίτη μέρα περιόδου. Βάλε με 18 Φεβρουαρίου που είναι ο συνηθέστερος κύκλος μου και θα σου πω ακριβώς σύμφωνα με τα τεστ οωρηξιας!

On 25/1/2022 at 4:34 ΜΜ, Melody90 είπε:

Κοπέλα μου πήγα άκουσα καρδιά τώρα είμαι 7κ1 όλα καλά προς το παρόν δηλαδή...τα δύο μικρά μου έχουν κοξάκι κ φοβάμαι πολύ για το έμβρυο!μου είπαν ότι στην αυχενική πρέπει να κοιτάξουμε καλά την καρδιά κ τον εγκέφαλο γιατί εκεί κάνει ζημιά ο ιός.εγω δεν ξέρω αν νοσώ (συμπτωματα δεν έχω) ή έχω νοσήσει στο παρελθόν..έχω σκάσει δεν αντέχω άλλο αν κάποια έχει αντίστοιχη εμπειρία ας μου στείλει σας παρακαλώ!

Τελεια. Ωχ κοξακι ε; Πω έχει θερίσει φέτος έχω ακούσει. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Δεν ήξερα ότι επηρεάζει αρνητικά την κύηση.. πω πω βρε παιδί μου όλα τα άγχη μαζί σου έπεσαν.  Μην στεναχωριέσαι έχε θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά.

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, elena27 είπε:

Εμένα με ενδιαφέρει να βρω τη μέρα της ωορρηξιας ..μετά θα χαλαρώσω , σκέφτομαι ότι προσπάθησα και τέλος ! Μετά θα περιμένω την χαζή τη περίοδο … διαφορετικά θα αγχωνόμουν αν έχω κάνει επαφή τη σωστή μέρα ! Μέρα παρά μέρα το πήγατε Ε ; Μπράβο , καλή τακτική κ αυτή !!! Βέβαια ευχάριστη αλλά ταυτόχρονα ίσως κ λίγο κουραστική .. δεν έχουμε μωρέ κάθε μέρα την ίδια διάθεση , τον ίδιο χρόνο! Κ όταν κάτι το κανείς εσκεμμένα έτσι μέρα παρά μέρα δεν είναι κάπως ;;;!!! 

Πες μες δηλαδή την εμπειρία σου πως είναι , πως νιώθεις με αυτό ; Εγώ κάθε φορά που σκέφτομαι ότι πρέπει να γίνει γιατί είναι η μέρα η σωστή , γελάω .. μου φαίνεται κάπως ! Χαχα! Σαν να πρέπει να με πατήσεις το κουμπί και τσουπ να γίνει η δουλειά ! Κ εγώ κύκλο 36 ημερών έχω , σήμερα είμαι στη 19η μέρα , φαντάζομαι πως αύριο θα ειναι η μέρα ! 

Πράγματι αυτή η κατάσταση είναι συχνά αρκετά αμήχανη, ειδικά στις αρχές. Προσωπικά με έχει δυσκολέψει αρκετά. Μπαίνει στο πρόγραμμα ως κάτι που πρέπει να γίνει. Πατάς το κουμπί που λες και ότι γίνει έγινε. Δυστυχώς σε αυτή την περίπτωση συνήθως δεν αρκεί να βασιστούμε μόνο στις διαθέσεις μας.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Ανανώμένο και πιο τυχερό από ποτέ!!!:-P

ΠΙΝΑΚΑΚΙ:ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. @Lilly28 1/2

2. @Marianne 8/2

3. @IOANNA28 5/2

4. @LoveToBeMommy  03/02

5. @elena27 12/2

6. @Hope 2019 ???

 

Βαλτε με και εμενα κοριτσια..στις 5/2 δεν περιμενω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου. Πηρα και τις ορμονολογικες μου. Ο γιατρος μου ειπε ειναι μια χαρα. FSH παίζει κάπου στο 5 αλλα αυτή τη φορά ήταν 8.1 με οριο το 10. Εγω ειμαι 30 ετών. Ενταξει απο κυκλο σε κυκλο παιζει αυτο βεβαια, μπορει αυτος να ειναι ενας κυκλος ετσι κι ετσι. Παντως ο γιατρος δεν το σχολιασε αρνητικα. Θυρεοειδης μια χαρα, ινσουλινη μια χαρα, προλακτινη χαμηλη μια χαρα και οι αλλες ορμονες. ΟΠοτε θεωρητικα ειναι ολα καλα. Θα κανω και τεστ οωρρηξιας αυτο το μηνα και ελπιζω να βρω τις μερες. Με ανησυχησε λιγο αυτηη FSH πιστευω δεν ειναι καλος κυκλός αλλα θα κανουμε προσπαθειες και βλεπουμε!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου. Πηρα και τις ορμονολογικες μου. Ο γιατρος μου ειπε ειναι μια χαρα. FSH παίζει κάπου στο 5 αλλα αυτή τη φορά ήταν 8.1 με οριο το 10. Εγω ειμαι 30 ετών. Ενταξει απο κυκλο σε κυκλο παιζει αυτο βεβαια, μπορει αυτος να ειναι ενας κυκλος ετσι κι ετσι. Παντως ο γιατρος δεν το σχολιασε αρνητικα. Θυρεοειδης μια χαρα, ινσουλινη μια χαρα, προλακτινη χαμηλη μια χαρα και οι αλλες ορμονες. ΟΠοτε θεωρητικα ειναι ολα καλα. Θα κανω και τεστ οωρρηξιας αυτο το μηνα και ελπιζω να βρω τις μερες. Με ανησυχησε λιγο αυτηη FSH πιστευω δεν ειναι καλος κυκλός αλλα θα κανουμε προσπαθειες και βλεπουμε!

Όλα καλά λοιπόν κορίτσι μου,μην αγχώνεσαι άλλο.

Τώρα για την fsh όπως είπες κανε εσύ τις προσπάθειες σου,ευχαριστηθείτε το κ όσο μπορείτε κ βλέπουμε..

Εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν!!

Ποτέ είναι οι γόνιμες σου?


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Όλα καλά λοιπόν κορίτσι μου,μην αγχώνεσαι άλλο.

Τώρα για την fsh όπως είπες κανε εσύ τις προσπάθειες σου,ευχαριστηθείτε το κ όσο μπορείτε κ βλέπουμε..

Εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν!!

Ποτέ είναι οι γόνιμες σου?

Μακαρι! Δεν ξερω μετα τη γεννα ειναι οτι να ναι η περιοδος. Απο 25 μεχρι 31. Βεβαια πιο συχνα κανω 25αρηδες κυκλους. Οποτε μαλλον απο τεταρτη πεμπτη παρασκευη καπου εκει. Θα κανω τεστ οωρρηξιας ομως αυτο το μηνα και ελπιζω να τη βρω. Γιατι εχω και ενα αγχος γιατι εχω μια καλη οωθηκη που δινει ωαριο. Βεβαια δουλευει και για την αλλη γιατι καθε μηνα κανω οωρρηξια απο δεξια. Το εχω τσεκαρει με υπερηχο επι ενα εξαμηνο. Ελπιζω να συνεχισει να γινεται αυτο και μετα τη γεννα. Γιατι αν περιμενω απο την αριστερη σωθηκα! χαχα


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Μακαρι! Δεν ξερω μετα τη γεννα ειναι οτι να ναι η περιοδος. Απο 25 μεχρι 31. Βεβαια πιο συχνα κανω 25αρηδες κυκλους. Οποτε μαλλον απο τεταρτη πεμπτη παρασκευη καπου εκει. Θα κανω τεστ οωρρηξιας ομως αυτο το μηνα και ελπιζω να τη βρω. Γιατι εχω και ενα αγχος γιατι εχω μια καλη οωθηκη που δινει ωαριο. Βεβαια δουλευει και για την αλλη γιατι καθε μηνα κανω οωρρηξια απο δεξια. Το εχω τσεκαρει με υπερηχο επι ενα εξαμηνο. Ελπιζω να συνεχισει να γινεται αυτο και μετα τη γεννα. Γιατι αν περιμενω απο την αριστερη σωθηκα! χαχα

Χαχαχαχ μια χαρά θα δουλεύει ακόμη ,μην αγχώνεσαι!!

Κ εμένα συνήθως η αριστερή κάνει παιχνίδι! Τη δεξιά τη νιώθω 2-3 φορές τον χρόνο να κάνει κάνα αυγο κ αν :roll:

Δε πειράζει,για αυτό η φύση έχει προνοήσει κ έχουμε 2!!

Κάτσε,η περίοδος πότε σου τελείωσε??


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Χαχαχαχ μια χαρά θα δουλεύει ακόμη ,μην αγχώνεσαι!!

Κ εμένα συνήθως η αριστερή κάνει παιχνίδι! Τη δεξιά τη νιώθω 2-3 φορές τον χρόνο να κάνει κάνα αυγο κ αν :roll:

Δε πειράζει,για αυτό η φύση έχει προνοήσει κ έχουμε 2!!

Κάτσε,η περίοδος πότε σου τελείωσε??

Ειμαι 4η μερα περιοδου. Αλλα πιστευω θα εχω νωρις οωρρηξια αν κανω παλι 25αρη κυκλο. Θα το επιβεβαιώσω και με τα τεστ. Το μονο που με αγχωνει ειναι οτι μετα την εγκυμοσυνη πρωτη φορα ξεκινω να το ελεγχο και εχω ενα αγχος μηπως δεν κανω. Φανταζεσαι να τα κανω και να μην σκουρυνει? Αχ δεν ξερω γιατι με εχει πιασει αγχος. Βλακειες σκεφτομαι!

πρίν από 4 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Ειμαι 4η μερα περιοδου. Αλλα πιστευω θα εχω νωρις οωρρηξια αν κανω παλι 25αρη κυκλο. Θα το επιβεβαιώσω και με τα τεστ. Το μονο που με αγχωνει ειναι οτι μετα την εγκυμοσυνη πρωτη φορα ξεκινω να το ελεγχο και εχω ενα αγχος μηπως δεν κανω. Φανταζεσαι να τα κανω και να μην σκουρυνει? Αχ δεν ξερω γιατι με εχει πιασει αγχος. Βλακειες σκεφτομαι!

Παντως οντως προνοει η φυση. Εμενα εκει δεν ειναι και καλη η σαλπιγγα λογω παλιου χειρουργιου στην οωθηκη και κανω παντα απο την αλλη πλευρα οωρρηξια. Απιστευτο..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Ειμαι 4η μερα περιοδου. Αλλα πιστευω θα εχω νωρις οωρρηξια αν κανω παλι 25αρη κυκλο. Θα το επιβεβαιώσω και με τα τεστ. Το μονο που με αγχωνει ειναι οτι μετα την εγκυμοσυνη πρωτη φορα ξεκινω να το ελεγχο και εχω ενα αγχος μηπως δεν κανω. Φανταζεσαι να τα κανω και να μην σκουρυνει? Αχ δεν ξερω γιατι με εχει πιασει αγχος. Βλακειες σκεφτομαι!

Παντως οντως προνοει η φυση. Εμενα εκει δεν ειναι και καλη η σαλπιγγα λογω παλιου χειρουργιου στην οωθηκη και κανω παντα απο την αλλη πλευρα οωρρηξια. Απιστευτο..

Εμένα απλά είναι τεμπελα!!

Έχεις άγχος γιατί προφανώς λαχταρας ξανά ένα μωράκι τόσο πολύ κ θες να γίνει όσο πιο γρήγορα γίνεται,όπως κ εγώ φυσικά..

Πες μου ρε συ,σου φάνηκε κ εσένα πως μεγάλωσαν ΠΟΛΥ γρήγορα τα μωράκια μας???? Σχεδόν έχω ξεχάσει πως ήταν νεογέννητος κ είναι μόλις 15 μηνών ακόμη..ούτε καν 1.5 χρονών..τι να πω?!


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Εμένα απλά είναι τεμπελα!!

Έχεις άγχος γιατί προφανώς λαχταρας ξανά ένα μωράκι τόσο πολύ κ θες να γίνει όσο πιο γρήγορα γίνεται,όπως κ εγώ φυσικά..

Πες μου ρε συ,σου φάνηκε κ εσένα πως μεγάλωσαν ΠΟΛΥ γρήγορα τα μωράκια μας???? Σχεδόν έχω ξεχάσει πως ήταν νεογέννητος κ είναι μόλις 15 μηνών ακόμη..ούτε καν 1.5 χρονών..τι να πω?!

Nαι ρε παρα πολυ γρηγορα. Αφου κοιτώ τις φωτογραφίες που ήταν νεογγένητο και λέω πλάκα κάνεις , πως πέρασε έτσι ο καιρός. Εμείς 1 Φεβρουαρίου χρονίζουμε!:wub:

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...