Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

Εμπρός είναι καμία Εκεί???? 

Για πείτε τα νέα Σας!!!!

Προσπαθείτε??? Οπότε να ναι??? Με τεστ ωορρηξίας??? Για μαζευτειτε να κάνουμε κους κους.... 

Ποτέ έχετε γόνιμες η ποτέ (δεν) περιμένετε περιοδο?? 

 

Μου λείπετε.... Σας περιμένωωωω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Εμπρός είναι καμία Εκεί???? 

Για πείτε τα νέα Σας!!!!

Προσπαθείτε??? Οπότε να ναι??? Με τεστ ωορρηξίας??? Για μαζευτειτε να κάνουμε κους κους.... 

Ποτέ έχετε γόνιμες η ποτέ (δεν) περιμένετε περιοδο?? 

 

Μου λείπετε.... Σας περιμένωωωω...

Καλησπέρα! Εμείς προσπαθούμε, στα κουτουρου... Ουσιαστικά 1ος μήνας αυτός. Δεν περιμένω, στις 27.

Εσύ?


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλησπέρα! Εμείς προσπαθούμε, στα κουτουρου... Ουσιαστικά 1ος μήνας αυτός. Δεν περιμένω, στις 27.

Εσύ?

Μαλαρι συντομα να ακουσουνε τα ευχαριστα σου και των υπολοιπων.... Εγώ περιμένω περιοδο Σάββατο!!! Κανονικά!!! Αλλά πονάω ήδη άρα κ πιο νωρίς το κόβω... πέρασε 4μηνο από την παλλινδρομη μου... και είναι σε δίλλημα  να ξεκινήσω προσπάθειες η όχι για πολλούς κ διάφορους λόγους.. φόβος παλλινδρομης... οικονομικά... ψυχολογικά... είναι 9μηνων το μικρό... Και διαφορά τέτοια... Σεπτεμβρη συγκρατηθηκα αλλα από την άλλη αρεζομαι στην ιδέα εγκυμοσύνης... Ακόμα ένα μπουμπουκακι στα πόδια μας... εχει και 9μηνη ο συζυγος κ σκεφτομαι θα βοηθηθω αν εχω δυσκολη εγκυμοσυνη παλι... Σκεφτομαι και να δοκιμασω γτ δεν ερχονται ντε αμεσως αυτα... οπότε πει ο Θεος... όλο κρυφοκοιταζω τις γόνιμες στο ημερολόγιο Αχαχαχαχαχαχα  από την άλλη φρεναρω μετά.... 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Να κάνω μια ερώτηση; Γέννησα πριν 8 μήνες και η περίοδος ήρθε μετά από δύο μήνες. Έχω 6 μήνες περίοδο δηλαδή. Εσείς είδατε διαφορά στα συμπτώματα; Για παράδειγμα εγώ μετά την εγκυμοσύνη σταμάτησα να έχω πόνους επίσης το στήθος δεν πρίζεται καθόλου ούτε πονά ενώ πριν πριζόταν και πονούσε δέκα μέρες τουλάχιστον πριν.. 

Να πω πως έμεινα έγκυος μετά από εξωσωματική. Δεν είχα κάποιο σοβαρό θέμα εκτός μιας σάλπιγγας βουλωμένης αλλά δεν καθόταν το πρώτο παιδί με τίποτα και το σπέρμα επίσης άριστο. Τώρα έχουμε ελεύθερες επαφές όποτε θέλουμε δεν επιδιώκουμε εγκυμοσύνη αλλά δεν την αποφεύγουμε κι όλας. Άλλωστε να πω την αλήθεια αποκλείω να τα καταφέρουμε φυσιολογικά, τόσο καιρό προσπαθούσαμε. Θα θέλαμε δεύτερο μωράκι λέγαμε να βάλουμε μπρος για εμβρυομεταφορά του χρόνου το καλοκαίρι αλλά αν ερχόταν και πριν καλοδεχούμενο. Αν και ξανά λέω δεν το πιστεύουμε. 

Αυτούς τους μήνες έχω κύκλο 28-30 μέρες. Σήμερα περίμενα βάση του μεγαλύτερου κύκλου  τίποτα ακόμα. Βέβαια έχω πονάκια εδώ και τρεις μέρες που όπως σας είπα δεν έχω μετά την εγκυμοσύνη παρά μόνο μια μηδαμινή ενόχληση τη μέρα της περιόδου , η μέση μου επίσης λογικό όμως γιατί σηκώνω το μωρό που είναι οκτώ κιλά. Το στήθος δεν πρίζεται πια για να καταλάβω κάποια διαφορά. Από τη μια δεν νομίζω να έγινε το θαύμα αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις.

Για πείτε εσείς τι διαφορά είχατε μετά την εγκυμοσύνη στην περίοδο; Άλλαξε πολύ; Γιατί έχω μπερδευτεί.

 

 

 

 

 

 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Hope.2019 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Να κάνω μια ερώτηση; Γέννησα πριν 8 μήνες και η περίοδος ήρθε μετά από δύο μήνες. Έχω 6 μήνες περίοδο δηλαδή. Εσείς είδατε διαφορά στα συμπτώματα; Για παράδειγμα εγώ μετά την εγκυμοσύνη σταμάτησα να έχω πόνους επίσης το στήθος δεν πρίζεται καθόλου ούτε πονά ενώ πριν πριζόταν και πονούσε δέκα μέρες τουλάχιστον πριν.. 

Να πω πως έμεινα έγκυος μετά από εξωσωματική. Δεν είχα κάποιο σοβαρό θέμα εκτός μιας σάλπιγγας βουλωμένης αλλά δεν καθόταν το πρώτο παιδί με τίποτα και το σπέρμα επίσης άριστο. Τώρα έχουμε ελεύθερες επαφές όποτε θέλουμε δεν επιδιώκουμε εγκυμοσύνη αλλά δεν την αποφεύγουμε κι όλας. Άλλωστε να πω την αλήθεια αποκλείω να τα καταφέρουμε φυσιολογικά, τόσο καιρό προσπαθούσαμε. Θα θέλαμε δεύτερο μωράκι λέγαμε να βάλουμε μπρος για εμβρυομεταφορά του χρόνου το καλοκαίρι αλλά αν ερχόταν και πριν καλοδεχούμενο. Αν και ξανά λέω δεν το πιστεύουμε. 

Αυτούς τους μήνες έχω κύκλο 28-30 μέρες. Σήμερα περίμενα βάση του μεγαλύτερου κύκλου  τίποτα ακόμα. Βέβαια έχω πονάκια εδώ και τρεις μέρες που όπως σας είπα δεν έχω μετά την εγκυμοσύνη παρά μόνο μια μηδαμινή ενόχληση τη μέρα της περιόδου , η μέση μου επίσης λογικό όμως γιατί σηκώνω το μωρό που είναι οκτώ κιλά. Το στήθος δεν πρίζεται πια για να καταλάβω κάποια διαφορά. Από τη μια δεν νομίζω να έγινε το θαύμα αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις.

Για πείτε εσείς τι διαφορά είχατε μετά την εγκυμοσύνη στην περίοδο; Άλλαξε πολύ; Γιατί έχω μπερδευτεί.

 

 

 

 

 

 

Να σας ζησει και σύντομα το.επομενο!! Και μένα άλλαξε πριν την γέννα είχα  σταθερο κύκλο 28ημερων 13 χρονια με 7ημερη ροη με αφόρητους πόνους..  με πολλά χάπια τις πρώτες 3 μέρες χωρίς πρήξιμο στήθους.. .  μετα την γεννα ο κύκλος είναι για τα ανάθεμα 25-31μερες 3-4μερες ροή... πόνοι καθόλου δλδ αν δεν είχα ροή δεν θα καταλάβαινα ότι έχω περίοδο..  με πρήξιμο στήθους..  Αλλά είχα και άλλες αλλαγες μετα την αποξεση επανήλθαν πόνοι αφορητοι στην 14ημερα μιλαμε θάνατος και με ελάχιστες σταγονες αίμα.. Και 14-28 αναγούλες.... είναι 4 κύκλοι τώρα που τους ζω έτσι το παρακολουθώ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 5/10/2021 at 12:14 ΠΜ, enjoy είπε:

Μαλαρι συντομα να ακουσουνε τα ευχαριστα σου και των υπολοιπων.... Εγώ περιμένω περιοδο Σάββατο!!! Κανονικά!!! Αλλά πονάω ήδη άρα κ πιο νωρίς το κόβω... πέρασε 4μηνο από την παλλινδρομη μου... και είναι σε δίλλημα  να ξεκινήσω προσπάθειες η όχι για πολλούς κ διάφορους λόγους.. φόβος παλλινδρομης... οικονομικά... ψυχολογικά... είναι 9μηνων το μικρό... Και διαφορά τέτοια... Σεπτεμβρη συγκρατηθηκα αλλα από την άλλη αρεζομαι στην ιδέα εγκυμοσύνης... Ακόμα ένα μπουμπουκακι στα πόδια μας... εχει και 9μηνη ο συζυγος κ σκεφτομαι θα βοηθηθω αν εχω δυσκολη εγκυμοσυνη παλι... Σκεφτομαι και να δοκιμασω γτ δεν ερχονται ντε αμεσως αυτα... οπότε πει ο Θεος... όλο κρυφοκοιταζω τις γόνιμες στο ημερολόγιο Αχαχαχαχαχαχα  από την άλλη φρεναρω μετά.... 

Σε ευχαριστώ!!! Και σε εσένα εύχομαι ότι επιθυμείτε να σας έρθει!!! :)

On 6/10/2021 at 2:34 ΜΜ, Hope.2019 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Να κάνω μια ερώτηση; Γέννησα πριν 8 μήνες και η περίοδος ήρθε μετά από δύο μήνες. Έχω 6 μήνες περίοδο δηλαδή. Εσείς είδατε διαφορά στα συμπτώματα; Για παράδειγμα εγώ μετά την εγκυμοσύνη σταμάτησα να έχω πόνους επίσης το στήθος δεν πρίζεται καθόλου ούτε πονά ενώ πριν πριζόταν και πονούσε δέκα μέρες τουλάχιστον πριν.. 

Να πω πως έμεινα έγκυος μετά από εξωσωματική. Δεν είχα κάποιο σοβαρό θέμα εκτός μιας σάλπιγγας βουλωμένης αλλά δεν καθόταν το πρώτο παιδί με τίποτα και το σπέρμα επίσης άριστο. Τώρα έχουμε ελεύθερες επαφές όποτε θέλουμε δεν επιδιώκουμε εγκυμοσύνη αλλά δεν την αποφεύγουμε κι όλας. Άλλωστε να πω την αλήθεια αποκλείω να τα καταφέρουμε φυσιολογικά, τόσο καιρό προσπαθούσαμε. Θα θέλαμε δεύτερο μωράκι λέγαμε να βάλουμε μπρος για εμβρυομεταφορά του χρόνου το καλοκαίρι αλλά αν ερχόταν και πριν καλοδεχούμενο. Αν και ξανά λέω δεν το πιστεύουμε. 

Αυτούς τους μήνες έχω κύκλο 28-30 μέρες. Σήμερα περίμενα βάση του μεγαλύτερου κύκλου  τίποτα ακόμα. Βέβαια έχω πονάκια εδώ και τρεις μέρες που όπως σας είπα δεν έχω μετά την εγκυμοσύνη παρά μόνο μια μηδαμινή ενόχληση τη μέρα της περιόδου , η μέση μου επίσης λογικό όμως γιατί σηκώνω το μωρό που είναι οκτώ κιλά. Το στήθος δεν πρίζεται πια για να καταλάβω κάποια διαφορά. Από τη μια δεν νομίζω να έγινε το θαύμα αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις.

Για πείτε εσείς τι διαφορά είχατε μετά την εγκυμοσύνη στην περίοδο; Άλλαξε πολύ; Γιατί έχω μπερδευτεί.

 

 

 

 

 

 

Εύχομαι να έχει γίνει το θαυματακι σας!!!! Κι εμένα άλλαξε η περίοδος μετά την εγκυμοσύνη, αλλά προς το χειρότερο!!! Πονάω πιο πολύ από πριν! Και η ροή σαν να έχει αυξηθεί λίγο, αν και πάλι είναι στις 4 μέρες η διάρκεια της περιόδου!

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2021 at 2:34 ΜΜ, Hope.2019 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Να κάνω μια ερώτηση; Γέννησα πριν 8 μήνες και η περίοδος ήρθε μετά από δύο μήνες. Έχω 6 μήνες περίοδο δηλαδή. Εσείς είδατε διαφορά στα συμπτώματα; Για παράδειγμα εγώ μετά την εγκυμοσύνη σταμάτησα να έχω πόνους επίσης το στήθος δεν πρίζεται καθόλου ούτε πονά ενώ πριν πριζόταν και πονούσε δέκα μέρες τουλάχιστον πριν.. 

Να πω πως έμεινα έγκυος μετά από εξωσωματική. Δεν είχα κάποιο σοβαρό θέμα εκτός μιας σάλπιγγας βουλωμένης αλλά δεν καθόταν το πρώτο παιδί με τίποτα και το σπέρμα επίσης άριστο. Τώρα έχουμε ελεύθερες επαφές όποτε θέλουμε δεν επιδιώκουμε εγκυμοσύνη αλλά δεν την αποφεύγουμε κι όλας. Άλλωστε να πω την αλήθεια αποκλείω να τα καταφέρουμε φυσιολογικά, τόσο καιρό προσπαθούσαμε. Θα θέλαμε δεύτερο μωράκι λέγαμε να βάλουμε μπρος για εμβρυομεταφορά του χρόνου το καλοκαίρι αλλά αν ερχόταν και πριν καλοδεχούμενο. Αν και ξανά λέω δεν το πιστεύουμε. 

Αυτούς τους μήνες έχω κύκλο 28-30 μέρες. Σήμερα περίμενα βάση του μεγαλύτερου κύκλου  τίποτα ακόμα. Βέβαια έχω πονάκια εδώ και τρεις μέρες που όπως σας είπα δεν έχω μετά την εγκυμοσύνη παρά μόνο μια μηδαμινή ενόχληση τη μέρα της περιόδου , η μέση μου επίσης λογικό όμως γιατί σηκώνω το μωρό που είναι οκτώ κιλά. Το στήθος δεν πρίζεται πια για να καταλάβω κάποια διαφορά. Από τη μια δεν νομίζω να έγινε το θαύμα αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις.

Για πείτε εσείς τι διαφορά είχατε μετά την εγκυμοσύνη στην περίοδο; Άλλαξε πολύ; Γιατί έχω μπερδευτεί.

 

Γεια σου κοριτσι μ νομιζω ημασταν στις μανουλες ιανουαριου;;;στελνω να σ πω να μην το σκεφτεσαι πως ηρθε το πρωτο γτ εχω να σ πω οτι η κορη μ 8.5 μηνων δεν ερχοταν με τπτ μολις χαλαρωσα ηρθε και τωρα ουτε καν περιμενα εγκυμοσυνη κ ειμαι 2 μηνων σε διδυμα φουλ σοκαρισμενη διοτι θα ναι κ η κορη μ πολυ μικρη κ λεω πως θα τα καταφερω με 3;!απλα να μη το σκεφτεσαι καθολου για 2 κ θα ερθει μονο του.εγω εμεινα στις διακοπες που ουτε καν ασχολιομουν για 2 δ ηθελα ακομα μπορω να σ πω κιολας αλλα ελεγα ελα μωρε σιγα μην μεινω τοσο ευκολα εδω με την μικρη ταλαιπωρηθηκα τοσο .....κ να τα!

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Φιλενάδες....Έσκασαν μύτη δειλά δειλά και οι μήνες 2022... αρχίζουν να έχουν μια μικρή κινητικότητα... άντε κορίτσια... Καλή επιτυχία σε όλες!!! Εγώ (Δεν) περιμένω 3 νοεμβριου!!! Εσείς???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , enjoy είπε:

Φιλενάδες....Έσκασαν μύτη δειλά δειλά και οι μήνες 2022... αρχίζουν να έχουν μια μικρή κινητικότητα... άντε κορίτσια... Καλή επιτυχία σε όλες!!! Εγώ (Δεν) περιμένω 3 νοεμβριου!!! Εσείς???

Εγώ (δεν) στις 27.... (Βασικά αύριο περιμενω κανονικά, μιας και ο κύκλος μου τους τελευταίους 3 μήνες που έκοψα τα αντισυλληπτικά είναι στις 27 μέρες, αλλά λέω να το υπολογίσω ως 30ρι για να είμαι σίγουρη σε τυχόν καθυστέρηση)!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγώ (δεν) στις 27.... (Βασικά αύριο περιμενω κανονικά, μιας και ο κύκλος μου τους τελευταίους 3 μήνες που έκοψα τα αντισυλληπτικά είναι στις 27 μέρες, αλλά λέω να το υπολογίσω ως 30ρι για να είμαι σίγουρη σε τυχόν καθυστέρηση)!!! 

Μακάρι να μην σ έρθει!!! Και να φουσκωσεις σα μπαλονάκι!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , enjoy είπε:

Μακάρι να μην σ έρθει!!! Και να φουσκωσεις σα μπαλονάκι!!! 

Σε ευχαριστώ!!! Το ίδιο εύχομαι και για εσένα!!!! Δεν ξέρω.... Η αλήθεια είναι ότι έχω κάτι κράμπες και πριν λίγο έκανα λίγο ηλεκτρονικό τσιγάρο και Μ ρθε αηδία, αλλά νομίζω πως περισσότερο είναι η ιδέα μου και όχι γκαστρωμαρα!!! Αχαχαχαχαχ

Άλλωστε τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ολόιδια, οπότε δεν έχει νόημα να δώσω σημασία


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω παιδάκι 20 μηνων και λέγαμε να ξεκινήσουμε για 2ο. Μετά τον τοκετό και μενα έχουν αλλάξει τα συμπτώματα. Κσθολου πρήξιμο στο στηθος,πολλά νεύρα και ακατανίκητη επιθυμία για γλυκό. Ο κύκλος 26-32 μέρες! Πότε να υπολογίζω ωορρηξια; Καλύτερα να πάρω hometest μου φαίνεται!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια...Ειμαι απο την παρεα της εξωσωματικής... Εχω ένα παιδακι 2 χρονών κ σημερα έληξε ανεπιτυχώς η πρωτη ολοκληρωμένη προσπαθεια για δεύτερο... Μεταφέραμε μια βλαστοκυστη,εκανα την Παρασκευή την πρώτη χοριακη κ ηταν πολύ χαμηλη....35 μοναδες κ αυριο παω για την επαναληπτική που θα εχει πέσει λογικα...Το λεω με σιγουριά γιατί εκει που εκανα τεστακια στο σπίτι κ εδειχναν αχνη γραμμη,σημερα βγηκε αρνητικό...οποτε υποθέτω πως έπεσε.. Είμαι πολυ στενοχωρημένη κ μαζευω τα κομμάτια μου για την επόμενη προσπάθεια...Δεν εχω εμβρυακια να με περιμενουν,οποτε με φκ παλι απο την αρχη...Τα φιλια μου σε ολες σας


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Γεια σας κοριτσια...Ειμαι απο την παρεα της εξωσωματικής... Εχω ένα παιδακι 2 χρονών κ σημερα έληξε ανεπιτυχώς η πρωτη ολοκληρωμένη προσπαθεια για δεύτερο... Μεταφέραμε μια βλαστοκυστη,εκανα την Παρασκευή την πρώτη χοριακη κ ηταν πολύ χαμηλη....35 μοναδες κ αυριο παω για την επαναληπτική που θα εχει πέσει λογικα...Το λεω με σιγουριά γιατί εκει που εκανα τεστακια στο σπίτι κ εδειχναν αχνη γραμμη,σημερα βγηκε αρνητικό...οποτε υποθέτω πως έπεσε.. Είμαι πολυ στενοχωρημένη κ μαζευω τα κομμάτια μου για την επόμενη προσπάθεια...Δεν εχω εμβρυακια να με περιμενουν,οποτε με φκ παλι απο την αρχη...Τα φιλια μου σε ολες σας

Καλώς το κορτσουδι το Καλό!!! Έχω πέσει σε κάποιες τοποθετησεις σου  και σε συμπαθώ τοσοοοο πολυυυ καθώς συμβάδιζαν οι απόψεις μας!!! Τα έλεγες ωραία!!!

Όσον αφορά το θέμα μας καλώς ήρθες στο καφέ μας!!!! Παρακολουθουσα την συζήτηση σας στο καφέ της εξωσωματικης τελευταίες μέρες και στεναχωρήθηκα πολύ με τα νέα σας... Δεν υπάρχουν λόγια... Αν και εμπιστεύομαι το ενστικτο της γυναίκας (στην προκειμενη το δικο σου) μακάρι αυριο να αλλάξουν όλα και ως εκ θαύματος να εκτοξευτει η χοριακη!!!! Αλλιώς το συντομότερο δυνατόν εύχομαι να σε ευλογήσει ο Θεος και εσένα και όλες τις γυναίκες που προσπαθούν!!!! 

Υγ: δεν ξέρω αν διάβασες, και εγώ πρώτο μήνα προσπάθειας είμαι μετά από παλλινδρομη(αδειος σακος)-αποξεση 22 Ιουνιου!!! 

Σχεδόν όλες έχουμε πονέσει σε αυτήν την διαδρομή της προσπαθειας... Αλλά έχει ο θεος!!! Θα τα καταφέρουμε όλες αργά ή γρήγορα!!! Πρώτες η τελευταίες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , enjoy είπε:

Καλώς το κορτσουδι το Καλό!!! Έχω πέσει σε κάποιες τοποθετησεις σου  και σε συμπαθώ τοσοοοο πολυυυ καθώς συμβάδιζαν οι απόψεις μας!!! Τα έλεγες ωραία!!!

Όσον αφορά το θέμα μας καλώς ήρθες στο καφέ μας!!!! Παρακολουθουσα την συζήτηση σας στο καφέ της εξωσωματικης τελευταίες μέρες και στεναχωρήθηκα πολύ με τα νέα σας... Δεν υπάρχουν λόγια... Αν και εμπιστεύομαι το ενστικτο της γυναίκας (στην προκειμενη το δικο σου) μακάρι αυριο να αλλάξουν όλα και ως εκ θαύματος να εκτοξευτει η χοριακη!!!! Αλλιώς το συντομότερο δυνατόν εύχομαι να σε ευλογήσει ο Θεος και εσένα και όλες τις γυναίκες που προσπαθούν!!!! 

Υγ: δεν ξέρω αν διάβασες, και εγώ πρώτο μήνα προσπάθειας είμαι μετά από παλλινδρομη(αδειος σακος)-αποξεση 22 Ιουνιου!!! 

Σχεδόν όλες έχουμε πονέσει σε αυτήν την διαδρομή της προσπαθειας... Αλλά έχει ο θεος!!! Θα τα καταφέρουμε όλες αργά ή γρήγορα!!! Πρώτες η τελευταίες!!!

Σε ευχαριστώ πολυ για το καλωσόρισμα!!! Προσπαθώ να πω συνηθως αυτό που θελω χωρις να προσβάλλω τον αλλον...Δεν χρειάζεται να συμφωνούμε ολοι κ σε ολα....αλλα δεν επιτρέπεται να προσβάλλουμε...Βασικες αρχες:D

 Ναι,γενικα δεν μας πήγε καλα στο καφε μας διπλα...Ειχαμε το ενα αρνητικό μετα το αλλο... Εύχομαι να σταματήσει εδω κ να αλλαξει η τυχη...Ειναι τοσο θλιβερο ολο αυτό που συμβαινει...Ειχα ξανα βιοχημικη στο παρελθόν...Ξεκιναει λιγο το όνειρο αλλα σταματαει γρήγορα... Προσεχω λιγο ακομα μέχρι να κανω αυριο τη χοριακη αλλα μεσα μου εχει τελειώσει...

Λυπάμαι πολυ γι αυτό που περασες κ εσυ...Ευχομαι συντομα να τα καταφέρουμε ολες μας...

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...