Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 58 λεπτά , marilia35 είπε:

Κορίτσι μου αν δν σου είπε ο γιατρός μην κάνεις γτ όπως λες αγχωτικό!

@Ευαγγελιαακορίτσι μου με το καλό κ σε σένα!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ! :-*

1 hour ago, Polly1 είπε:

Κορίτσι μου,εύχομαι την καλύτερη δυνατή έκβαση! Είμαστε τόσες πολλές τελικά με παρόμοιες εμπειρίες. Απόλαυσε όσο μπορείς τα γενέθλιά σας ,για να ξεχαστεις και να έρθει η Δευτέρα να ξεκαθαρίσει το τοπίο!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!! Χρόνια σας πολλά!!!

Πολλά συγχαρητήρια!!! Και βέβαια θα πάνε όλα καλά!!

Πού το σκέφτηκες αυτο;; Ουαου!!! Καιρός να αλλάξει όνομα ο μήνας λοιπόν!! Χαχα!!

Κοντινή πόλη ή διαφορά και για μένα! Αν όλα πάνε καλά τώρα,θα έχουν διαφορά 2 χρόνια και 5 μηνες.Ακριβως κι εγώ είχα παλλινδρομη, δεν ήξερα αν θα πιάσω α.εσως κλπ! Να πάνε όλα καλά Θεέ μου και θα το παλέψουμε! Αν και η δικιά μου είναι σιφουνας!

Μπράβο και σε σένα,λοιπόν!!! Τι υπέροχα νέα!!! Να πάνε όλα καλά!!Βρε, κορίτσια όλες κανετε χοριακη,να κάνω κι εγώ λέτε; Αλλά αγχώνομαι! Να πάω πάω κατευθείαν στον γιατρό λέω μάλλον!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!μακάρι να συνεχίσει κ να είναι όλα καλα...είμαι πολύ συγκρατημένη...δευτέρα πάω για χοριακη κ έχει ο θεος! όλα να πάνε καλά κ σε σενα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kon90 είπε:

Κοριτσια μου τελικά θα μείνει για καιρό στο ντουλαπάκι το τεστακι

Μόλις αδιαθετησα

Για λίγες εβδομάδες ακόμα, μόνο!!! Μην σε παίρνει από κάτω! Τον επόμενο δυνατά!

Εγώ δεν αδιαθετησα ακόμα, αλλά μάλλον έρχεται η κυρία, γιατί το στήθος είναι πρησμένο φουλ και τα νεύρα μου επίσης! Σήμερα για παράδειγμα είμαι στο δίλημμα: να σκοτώσω τον άντρα μου ή να πάρω απλά διαζύγιο??? :lol:

Οπότε, αν κρίνω από το παρελθόν, αύριο ή μεθαύριο λογικά θα με επισκεφτεί!

  • Χαχα 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kon90 είπε:

Κοριτσια μου τελικά θα μείνει για καιρό στο ντουλαπάκι το τεστακι

Μόλις αδιαθετησα

Πάμε για την επόμενη κορίτσι μου και μακάρι να είναι η τυχερή. Ξεκινάω κι εγώ εντός των ημερών τις νέες προσπάθειες, να δούμε τι θα γίνει. Θέλει υπομονή και επιμονή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Για λίγες εβδομάδες ακόμα, μόνο!!! Μην σε παίρνει από κάτω! Τον επόμενο δυνατά!

Εγώ δεν αδιαθετησα ακόμα, αλλά μάλλον έρχεται η κυρία, γιατί το στήθος είναι πρησμένο φουλ και τα νεύρα μου επίσης! Σήμερα για παράδειγμα είμαι στο δίλημμα: να σκοτώσω τον άντρα μου ή να πάρω απλά διαζύγιο??? :lol:

Οπότε, αν κρίνω από το παρελθόν, αύριο ή μεθαύριο λογικά θα με επισκεφτεί!

Χαχαχα κάτι τέτοια είχα και εγώ στο μυαλό μου 

Για κάτσε εσύ εχεις ελπιδες ακόμα 

Εγώ αυτό τον κυκλο θα τον χάσω τώρα γιατί θα λείπει ο αντρουλης μου οποτε απο τον επόμενο εγώ με την νέα χρονια τα θετικά νέα ελπιζω

πρίν από 28 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Πάμε για την επόμενη κορίτσι μου και μακάρι να είναι η τυχερή. Ξεκινάω κι εγώ εντός των ημερών τις νέες προσπάθειες, να δούμε τι θα γίνει. Θέλει υπομονή και επιμονή.

Σίγουρα κορίτσι μου θέλει υπομονή απλα εγώ ειπα την επόμενη φορά δεν ψάχνω για σημάδια με τίποτα θα ερχόμαστε σε επαφη μέρα παρα μέρα και τέλος δεν αγχωνομαι δεν σκέφτομαι τίποτα γιατί εγώ απο το άγχος θα πάω στο τελος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Kon90 είπε:

Χαχαχα κάτι τέτοια είχα και εγώ στο μυαλό μου 

Για κάτσε εσύ εχεις ελπιδες ακόμα 

Εγώ αυτό τον κυκλο θα τον χάσω τώρα γιατί θα λείπει ο αντρουλης μου οποτε απο τον επόμενο εγώ με την νέα χρονια τα θετικά νέα ελπιζω

Σίγουρα κορίτσι μου θέλει υπομονή απλα εγώ ειπα την επόμενη φορά δεν ψάχνω για σημάδια με τίποτα θα ερχόμαστε σε επαφη μέρα παρα μέρα και τέλος δεν αγχωνομαι δεν σκέφτομαι τίποτα γιατί εγώ απο το άγχος θα πάω στο τελος

Αυτό είναι το καλύτερο. Το άγχος σίγουρα δεν βοηθάει σε τίποτα. Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις γυναικών που μόλις το απέβαλλαν, ήρθε το επιθυμητό αποτέλεσμα. Θετική σκέψη λοιπόν, κάνουμε την προσπάθεια μας και αισιοδοξούμε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Αυτό είναι το καλύτερο. Το άγχος σίγουρα δεν βοηθάει σε τίποτα. Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις γυναικών που μόλις το απέβαλλαν, ήρθε το επιθυμητό αποτέλεσμα. Θετική σκέψη λοιπόν, κάνουμε την προσπάθεια μας και αισιοδοξούμε.

Στσι ακριβώς κορίτσι μου εύχομαι σύντομα να έρθει και σε εσενα το μωρακι σου

Εγώ τέλος το άγχος δεν γίνεται κάθε μήνα ουφ και ουφ να είμαι άραγε θα αδιαθετησω η οχι και ψάξε μέρες και ψάξε συμπτώματα ε δεν παει να ζω μέσα σε ενα αγχος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Kon90 είπε:

Στσι ακριβώς κορίτσι μου εύχομαι σύντομα να έρθει και σε εσενα το μωρακι σου

Εγώ τέλος το άγχος δεν γίνεται κάθε μήνα ουφ και ουφ να είμαι άραγε θα αδιαθετησω η οχι και ψάξε μέρες και ψάξε συμπτώματα ε δεν παει να ζω μέσα σε ενα αγχος

Σ' ευχαριστώ πολύ, μακάρι να έχουμε όλες μας σύντομα τέλεια νέα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

 

9 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Κοειτσι μου μην απογοητεύεσαι..στην παλινδρόμη που είχα πήγαιναν όλα εξαιρετικά, ψιλες χοριακες, ακούσαμε καρδιά 7 εβδομάδων και στην 9 παλινδρομισε χωρίς απολύτως κανένα σύμπτωμα, ούτε πόνος ούτε αίμα..πήγα απλά στον καθιερωμένο υπέρηχο..εννοώ ότι ενώ κάποια πράγματα φαίνονται καλά τελειώνουν άσχημα, ενώ όταν φαίνονται άσχημα μπορούν να πάνε ανέλπιστα καλά..μην χάνεις την ελπίδα σου, πίστευε στην Παναγίτσα μας και όλα θα πάνε καλά!! Το σπορακι σου παλεύει..δώσε θετική ενέργεια και σκέψη.

Αχ βάλσαμο και ποίημα τα λόγια σου...

7 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Για λίγες εβδομάδες ακόμα, μόνο!!! Μην σε παίρνει από κάτω! Τον επόμενο δυνατά!

Εγώ δεν αδιαθετησα ακόμα, αλλά μάλλον έρχεται η κυρία, γιατί το στήθος είναι πρησμένο φουλ και τα νεύρα μου επίσης! Σήμερα για παράδειγμα είμαι στο δίλημμα: να σκοτώσω τον άντρα μου ή να πάρω απλά διαζύγιο??? :lol:

Οπότε, αν κρίνω από το παρελθόν, αύριο ή μεθαύριο λογικά θα με επισκεφτεί!

Αχαχααχαχχα σήμερα είχα και εγώ αυτό το δίλημμα χαχαχαχαχαχα πολύ γελασα.... μπορει απλα να κανεις joke.. αλλα χθες είχαμε πανσέληνο ο δικός μου σιγουρα ΣΕΛΗΝΙΑΣΤΗΚΕ αχαχαχ

8 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Κοριτσια μου τελικά θα μείνει για καιρό στο ντουλαπάκι το τεστακι

Μόλις αδιαθετησα

Όχι καιρό σε 2 βδομάδες θα κάνεις αγαπούλες και σε 4 βδομάδες θα κάνεις τεστακι..... θα είμαστε δίπλα σου.. 

Link to comment
Share on other sites

 @Nektarinaki κανε λιγο υπομονη...ειναι δυσκολο...αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια...ελπιζω να πανε ολα κατ ευχην...

Κοριτσια μου πολλες εγκυουλες...πολυ χαιρομαι...συγχαρητηρια σε ολες...και με το καλο με γερα μωρακια!!

Εγω ακομα δουλευω non stop...και ταυτοχρονα μου βγηκε χθες θετικο το τεστ ωορρηξιας και εχω αγχωθει μην χασω τις μερες..τις ωρες...χαχαχχααχ...καθως δουλευω και βαρδια...στο τελος με βλεπω εγκυο αλλα χωρις αντρα...του χω σπασει τα νευρα...χαχαχχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια μέρα δεν μπήκα και μαζεύτηκαν ένα σωρό σελίδες... Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έχουν θετικά αποτελέσματα, να έχουν καλές εγκυμοσύνες και στα δικά μας οι υπόλοιπες...

Λέω να σας ανοίξω ένα θέμα, να δω τις απαντήσεις σας για να έχω ακόμα έναν λόγο να τσακωθω με τον γλυκό μου τον αντρουλη :P

Ρε κορίτσια εσάς οι άντρες σας ασχολούνται καθόλου με τα παιδιά??? Εμένα ο δικός μου θα παίξει με την μικρή το πολύ 20 λεπτά την μέρα για άλλες ευθύνες, όπως να την κάνει μπάνιο να την ντύσει, να φτιάξει γάλα, ούτε λόγος... Η αλήθεια είναι ότι όλη μέρα δουλεύει, αλλά και τις μέρες που δεν δουλεύει προτιμάει να μου κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού παρά να αναλάβει υποχρεώσεις του παιδιού... Για πείτε εσείς δώστε μου ένα πάτημα να πάω να τον ξυπνήσω :twisted:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Millou είπε:

Μια μέρα δεν μπήκα και μαζεύτηκαν ένα σωρό σελίδες... Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έχουν θετικά αποτελέσματα, να έχουν καλές εγκυμοσύνες και στα δικά μας οι υπόλοιπες...

Λέω να σας ανοίξω ένα θέμα, να δω τις απαντήσεις σας για να έχω ακόμα έναν λόγο να τσακωθω με τον γλυκό μου τον αντρουλη :P

Ρε κορίτσια εσάς οι άντρες σας ασχολούνται καθόλου με τα παιδιά??? Εμένα ο δικός μου θα παίξει με την μικρή το πολύ 20 λεπτά την μέρα για άλλες ευθύνες, όπως να την κάνει μπάνιο να την ντύσει, να φτιάξει γάλα, ούτε λόγος... Η αλήθεια είναι ότι όλη μέρα δουλεύει, αλλά και τις μέρες που δεν δουλεύει προτιμάει να μου κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού παρά να αναλάβει υποχρεώσεις του παιδιού... Για πείτε εσείς δώστε μου ένα πάτημα να πάω να τον ξυπνήσω :twisted:

Να ευχαριστούμε τον Θεό που δουλεύει και που σε βοηθάει και με το σπίτι!!!! Είναι λαχείο!!! Άλλοι δεν δουλεύουν καν!! Και άλλοι καθαριότητα σπιτιού??? Πέρα από το που είναι το κρεβάτι καναπές ψυγείο τουαλέτα δεν αναγνωρίζουν τίποτα!! Άσε άσε σου λέω άσε τον άνθρωπο.. μπορει να μην ήταν η οικογένεια του διαχυτικη όπως παλιά... Η αν έχεις κορίτσι... οι δικοί μου επειδή είναι παλιακοι δεν άφηναν τα κορίτσια στον μπαμπά dont touch...  ακομα μου λεει κατι κουλα η μανα μου την κοιταω:roll: 

Επισης.. Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.. επειδη δουλεύει πολλές ώρες άμα είναι και αγχωτική η δουλειά του μπορεί να σε βοηθάει με τις δουλειές που ειμαι αγχωλυτικό και να αποσυμπιεζεται.. ενώ με το παιδί μπορεί να μην έχει υπομονή (ιδίως αν είναι σε μικρή ηλικία το παιδι σε κάποιους δεν βγαίνει ο χαζομπαμπας)...

Εγώ παράπονο δεν έχω έχω πιο μεγάλο λαχείο... τα κάνει.και τα 3 δουλεύει καθαρίζει αφιερωνει χρονο στα παιδιά σε ολα(μόνο δεν τα ταιζει).. Αλλά εμένα σχολάει 1μιση και 2 είναι σπίτι... Ο άνθρωπος δουλεύει λίγες ώρες..  

Αλλά πραγματικά έχεις λαχείο ούτε του παπα... εγώ βλέπω πολλά λαχεία πλέον την σήμερον.ημερα... Αλλά κορίτσι δεν είναι ολοι λαχεία..  είναι κάποιοι κοιτάνε μόνο την δουλειά τους και τα φορτώνουν όλα στις γυναίκες και άντε να μην είναι εργαζόμενη πάει και έρχεται Αλλά σήμερα δουλευει η γυναίκα και σκοτώνεται να τα προλάβει όλα... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , enjoy είπε:

Να ευχαριστούμε τον Θεό που δουλεύει και που σε βοηθάει και με το σπίτι!!!! Είναι λαχείο!!! Άλλοι δεν δουλεύουν καν!! Και άλλοι καθαριότητα σπιτιού??? Πέρα από το που είναι το κρεβάτι καναπές ψυγείο τουαλέτα δεν αναγνωρίζουν τίποτα!! Άσε άσε σου λέω άσε τον άνθρωπο.. μπορει να μην ήταν η οικογένεια του διαχυτικη όπως παλιά... Η αν έχεις κορίτσι... οι δικοί μου επειδή είναι παλιακοι δεν άφηναν τα κορίτσια στον μπαμπά dont touch...  ακομα μου λεει κατι κουλα η μανα μου την κοιταω:roll: 

Επισης.. Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός.. επειδη δουλεύει πολλές ώρες άμα είναι και αγχωτική η δουλειά του μπορεί να σε βοηθάει με τις δουλειές που ειμαι αγχωλυτικό και να αποσυμπιεζεται.. ενώ με το παιδί μπορεί να μην έχει υπομονή (ιδίως αν είναι σε μικρή ηλικία το παιδι σε κάποιους δεν βγαίνει ο χαζομπαμπας)...

Εγώ παράπονο δεν έχω έχω πιο μεγάλο λαχείο... τα κάνει.και τα 3 δουλεύει καθαρίζει αφιερωνει χρονο στα παιδιά σε ολα(μόνο δεν τα ταιζει).. Αλλά εμένα σχολάει 1μιση και 2 είναι σπίτι... Ο άνθρωπος δουλεύει λίγες ώρες..  

Αλλά πραγματικά έχεις λαχείο ούτε του παπα... εγώ βλέπω πολλά λαχεία πλέον την σήμερον.ημερα... Αλλά κορίτσι δεν είναι ολοι λαχεία..  είναι κάποιοι κοιτάνε μόνο την δουλειά τους και τα φορτώνουν όλα στις γυναίκες και άντε να μην είναι εργαζόμενη πάει και έρχεται Αλλά σήμερα δουλευει η γυναίκα και σκοτώνεται να τα προλάβει όλα... 

Όλη μέρα δουλεύει δεν λέω και υσχιει αυτό που λες, μου το λέει και ο ίδιος, όταν κάνει δουλειές στο σπίτι ηρεμεί και εκτονώνεται, αλλά θα προτιμούσα να περνάει χρόνο με το παιδί, γιατί κ αυτό πλέον καταλαβαίνει και τον ζητάει και θυμώνει μαζί του... Δεν θέλω ρε εσύ να καταντήσουμε σας τους παλιούς που δεν ξέρανε αν έχουν παιδιά στο σπίτι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Millou είπε:

Όλη μέρα δουλεύει δεν λέω και υσχιει αυτό που λες, μου το λέει και ο ίδιος, όταν κάνει δουλειές στο σπίτι ηρεμεί και εκτονώνεται, αλλά θα προτιμούσα να περνάει χρόνο με το παιδί, γιατί κ αυτό πλέον καταλαβαίνει και τον ζητάει και θυμώνει μαζί του... Δεν θέλω ρε εσύ να καταντήσουμε σας τους παλιούς που δεν ξέρανε αν έχουν παιδιά στο σπίτι...

Μην αγχωνεσαι θα του βγει κάποια μέρα!! Και μόνη σου το είπες είναι πολύ πιεσμένος!!! Και το 20λεπτο θα γίνουν ώρες ατελείωτες... θα μπορούσατε να βγαίνετε με ζευγάρια που ειμαι πιο δυαχυτικοι οι μπαμπάδες αλλα παλι είναι στον ανθρωπο... εγ  πχ.. μανα πραγμα φαντασου... μπορω να παιζω ωρες ατελείωτες με τον μεγαλο (4ετων) παιχνιδια βιβλια κυνηγητο κρυφτο εξω μεσα να τρεχω σαν παιδι εξω.. να κυλιεμαι στο σπιτι σαν τρελή... τσίρκο ειμαι σου λεω!!! ο σύζυγός με βλέπει και λέει αι κάτσε λίγο κουράστηκα μόνο που σε βλέπω... Αλλά μην μου πεις να μιλήσω στο μικρο( 10μηνων) τυπου αγκου  που είναι το μωρο μου και τέτοια δεν μου βγαίνει ούτε όταν το ταΐσω να λέω πάει πάει το αεροπλανάκι... οι γονείς μου δούλευαν πάρα πολύ και μετά κουρασμένοι δεν μου έκαναν αγαπουλες και δεν αφιέρωναν χρόνο στην κουβεντούλα και βγήκα και εγώ πολύ σοβαρή με τα μωρά... δεν μου βγαίνει... είναι στον άνθρωπο... φταινε οι γκνεις μου φταιει κατι αλλο δεν ξερω?? Όσο και να με πιέσεις εγώ δεν θα κάτσω να χαζολογησω με το μωρο θα το πλενω θα το ταισω θα το ντυσω και θα το έχω δίπλα μου με παιχνίδια... ενώ με το μεγάλο παίζω... φαντάσου στο μωρο λέει ο άντρας μου που είναι η μυτούλα που είναι το ένα που είναι το άλλο Κάνε παλαμάκια εγώ μούγγα στρούγκα δεν μου βγαίνει να μπεμπεκιζω που ειμαι μάνα... Δηλαδή αίσχος... φαντάσου ο άντρας σου... άμα δεν του βγαίνει δεν του βγαίνει μπορεί στο μελλον όμως να περνάνε χρόνο μαζί σε Αλλά παιχνίδια η δραστηριότητες...  είναι και το δεύτερο Παναθεμα με... Αλλά δεν μου βγαίνει... τραγουδάκια του λέω όσα θες πολλά ξέρω ότι κυκλοφορεί σε παιδικο... Αλλά μέχρι εκεί δεν έχουμε "διαλογο" ενω με τον συζυγο μιλαει κανονικα το 10μηνο με δικούς του ήχους βέβαια Αλλά ανταποκρίνεται για ώρα... ενώ με.μενα όταν κάθεται το πολύ πολύ να γελάσει... μέχρι εκεί...

Τώρα βέβαια εγώ δεν σε βοηθάω και πολύ μπορεί να υπάρχει λύση στο θέμα σου... θα δούμε.και τι θα πουν τα girls...κάνουν νάνι προς το παρόν από ότι φαίνεται...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Millou είπε:

Μια μέρα δεν μπήκα και μαζεύτηκαν ένα σωρό σελίδες... Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έχουν θετικά αποτελέσματα, να έχουν καλές εγκυμοσύνες και στα δικά μας οι υπόλοιπες...

Λέω να σας ανοίξω ένα θέμα, να δω τις απαντήσεις σας για να έχω ακόμα έναν λόγο να τσακωθω με τον γλυκό μου τον αντρουλη :P

Ρε κορίτσια εσάς οι άντρες σας ασχολούνται καθόλου με τα παιδιά??? Εμένα ο δικός μου θα παίξει με την μικρή το πολύ 20 λεπτά την μέρα για άλλες ευθύνες, όπως να την κάνει μπάνιο να την ντύσει, να φτιάξει γάλα, ούτε λόγος... Η αλήθεια είναι ότι όλη μέρα δουλεύει, αλλά και τις μέρες που δεν δουλεύει προτιμάει να μου κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού παρά να αναλάβει υποχρεώσεις του παιδιού... Για πείτε εσείς δώστε μου ένα πάτημα να πάω να τον ξυπνήσω :twisted:

Καλημέρα κορίτσια!καλή Κυριακή!

Έτσι ακριβώς είμαστε κ εμείς κ μάντεψε!χωρίς να κάνει κ δουλειές του σπιτιού χαχαχαχαχα!είναι κ στον χαρακτήρα!είναι όμως πολύ φιλότιμος!ότι κ να ζητήσω για το παιδί δν θα μου πει όχι η αν πω να πάμε βόλτα οικογενειακώς δν θα πει οχι!καταλαβαίνω ότι σε εκνευρίζει γτ κ εσύ θες βοήθεια μες στο σπίτι με το παιδί αλλά κάπου ισοσταθμιζετσι η υπόθεση!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...