Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Ανθη 39 είπε:

Καλημερα...εγω τη βλεπω τη γραμμουλα...αχ μακαρι...και τοσες μερες πριν τη καθυστερηση...κατι πολυ καλο εχει γινει εδω!!!!

Αχ μη με ξεσηκώνεται γιατί μπαίνω εύκολα σε μπεμπεδοmood:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Melody90 είπε:

Αχ μη με ξεσηκώνεται γιατί μπαίνω εύκολα σε μπεμπεδοmood:x

Η αληθεια ειναι οτι κατι ψιλοφαινεται.Κανε ξανα σε 2 μερες να δουμε...

1 hour ago, Evaki19 είπε:

Δεν το συζητώ οτι είναι καλύτερα και περνάει η μέρα πιο εύκολα! Απλά σημερα δεν εχω καθολου ορεξη με το στομαχι μου ετσι γι'αυτό! Εμείς εδώ εχουμε απο εδώ και περα πολλα happenings, στολισμό δέντρου και γραφείου, secret santa, φαγητα έξω είναι ωραια οσο πλησιαζουν τα Χριστούγεννα! Εγώ δουλεύω Δευτέρα Παρασκευή και όντως οταν ερχεται το σκ χαιρομαι γιατι ειμαι οοοοολη μερα με τη ζουζουνα μου την ξεπατωνω στη βολτα! Βρε κορίτσια να σας ρωτησω εσείς τα δικά σας τα μικρα κατω των 4 τα στελνετε σχολείο? Εγώ την ξεκίνησα το καλοκαίρι τη δικιά μου αλλα ηταν μονίμως άρρωστη και μας ειπε ο παιδίατρος αν μπορούμε να την κρατήσουμε σπιτι. Και την εχω σπιτι τωρα τι να κανω....

Εμενα ο μεγαλος μου ειναι 3,5 και παει παιδικο,βεβαια περασαμε ηδη 3 ιωσεις.Αυτος ευτυχως τις περναει στο ποδι αλλα ο μπεμπης που κολλαει ταλαιπωρειται αρκετα.Ασε που τις 2 τις κολλησα κι εγω.Νομιζω ομως οτι εχει περισσοτερα θετικα το να πηγαινει.Ποσο ειναι η μικρη σου;

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι δουλειά κ κάνω διάλειμμα...Κ εγώ βλέπω την γραμμουλα...γιούπι...μυριζομαι θετική χοριακηηηηη... άντε κ στα δικά μας κορίτσια...όσες έχουμε μείνει...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Είμαι δουλειά κ κάνω διάλειμμα...Κ εγώ βλέπω την γραμμουλα...γιούπι...μυριζομαι θετική χοριακηηηηη... άντε κ στα δικά μας κορίτσια...όσες έχουμε μείνει...

Κάποια στιγμή θα μείνουμε πού θα πάει...

Κρατάω πάρα πολύ μικρό καλάθι προς το παρόν.. δεν θέλω να απογοητευτώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια η comet έχει απόλυτο δίκιο!μόνο με με αυτήν την εξέταση αποδεικνύεται η μύλη κύηση.emmi@ να μην αγχώνεσαι

για τέτοια πράγματα όλα καλά θα πάνε!!!

Κορίτσια θέλω να σας πω..είχα μία ελεύθερη ελεύθερη επαφή την 13 μέρα του κύκλου.εγω στην καλή των περιπτώσεων έχω κύκλο 32 ημερών.

Προχθές είχα έντονα πονάκια περιόδου κ χθες ένιωσα έντονο πόνο σαν τσίμπημα.κ λέω....λες????

Ακριβώς τα ίδια συμπτώματα είχα στην βιοχημική!εννοώ πως κατάλαβα ότι έμεινα έγκυος!6 μέρες πριν την περίοδο έκανα τέστ κ βγήκε θετικό.τι να κάνω?λέτε την Πέμπτη να κάνω κάνω κανένα τεστ? αλλά κανονικά θα έπρεπε να είχα κάνει πολύ αργότερα ωορρηξία!τα συμπτώματα όμως πολύ ύποπτα.

Να προσθέσω ότι λόγω του άντρα μου που αγχώνεται λογω του εμβολίου Pfizer σταμάτησαμε να κάνουμε ελεύθερα είπε να περιμένουμε κανένα μήνα μετά τη δεύτερη δόση.αλλα την 13 μέρα κύκλου είπα λίγο δύσκολο να πετύχουμε ωορρηξία..πφφφφ τι κάνω τώρα???

Καλημέρα κορίτσι μου! Σου εύχομαι ολόψυχα να γίνει η γραμμουλα πιο έντονη και από τη γραμμή ελέγχου ❤️

Εμένα ο μικρός μου είναι 2! 
και όταν γεννηθεί με το καλό το μωρό τον Ιούλιο αν όλα πάνε καλά θα είναι στη χειρότερη περίοδο για τον μικρό μου… 

τοτε θα είναι που θα πρέπει να κόψει πάνα, κούνια και να αρχίσει και παιδικό… το βλέπω πολύ ζόρικο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Melody90 είπε:

Κάποια στιγμή θα μείνουμε πού θα πάει...

Κρατάω πάρα πολύ μικρό καλάθι προς το παρόν.. δεν θέλω να απογοητευτώ.

Η αλήθεια είναι ότι κάτι φαίνεται...όμως, ακόμα και αν κάτι ξεκινάει, κράτα μικρό καλάθι...φρόντιζε τον εαυτό σου ...θα περιμένεις λίγες μέρες αν αντέχεις και θα επαναλάβεις...δεν θα μας σκάσεις και εσύ.

Έτσι;

  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , iwanna24 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κάτι φαίνεται...όμως, ακόμα και αν κάτι ξεκινάει, κράτα μικρό καλάθι...φρόντιζε τον εαυτό σου ...θα περιμένεις λίγες μέρες αν αντέχεις και θα επαναλάβεις...δεν θα μας σκάσεις και εσύ.

Έτσι;

Εγώ όπως το πάω θα σας σκάσω κ θα σας τρελάνω όλες εδώ μέσα:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Comet said:

Η αληθεια ειναι οτι κατι ψιλοφαινεται.Κανε ξανα σε 2 μερες να δουμε...

Εμενα ο μεγαλος μου ειναι 3,5 και παει παιδικο,βεβαια περασαμε ηδη 3 ιωσεις.Αυτος ευτυχως τις περναει στο ποδι αλλα ο μπεμπης που κολλαει ταλαιπωρειται αρκετα.Ασε που τις 2 τις κολλησα κι εγω.Νομιζω ομως οτι εχει περισσοτερα θετικα το να πηγαινει.Ποσο ειναι η μικρη σου;

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι ότι ειναι καλό να πηγαίνει και αυτό υποστήριζα μέχρι που νοσηλεύτηκε με πνευμονία μια εβδομάδα. Και εντάξει οταν βλεπεις το παιδί σου έτσι μετα λες καλυτερα στο σπιτι απο το να ξαναπεράσω κάτι τετοιο. Εμένα τωρα ειναι 2,5 και ξεκινησε παιδικο στα 2. Εχει περασει από το καλοκαίρι μέχρι τώρα 5 βαρβάτες ιώσεις. Μην πω για τις αντιβιώσεις που εχει παρει. Απλά μετα το νοσοκομείο ήταν το μονο διάστημα που την ειδα εντελώς καλά και φρέσκια και ορεξάτη και χαρούμενη χωρις ιχνος μυξας!! Επίσης ρε παιδιά δεν είχα και που να την αφήσω οταν αρρωσταινε. Γιατί όταν αρρωστησει θα μείνει σίγουρα μια βδομαδα σπιτι (τουλάχιστον) μεχρι να γινει τελειως καλα. Τι πρόβλημα κι αυτό..

1 hour ago, Martinaa said:

Καλημέρα κορίτσι μου! Σου εύχομαι ολόψυχα να γίνει η γραμμουλα πιο έντονη και από τη γραμμή ελέγχου ❤️

Εμένα ο μικρός μου είναι 2! 
και όταν γεννηθεί με το καλό το μωρό τον Ιούλιο αν όλα πάνε καλά θα είναι στη χειρότερη περίοδο για τον μικρό μου… 

τοτε θα είναι που θα πρέπει να κόψει πάνα, κούνια και να αρχίσει και παιδικό… το βλέπω πολύ ζόρικο 

Δε νομίζω οτι θα σας αφησει ο παιδιατρος να τον στειλεις παιδικο με νεογέννητο στο σπιτι!! Εμένα δηλαδη μου το εχει πει απο τώρα. Οπότε ξερω οτι αν ολα πανε καλα ουτε του χρονου θα παει σχολειο η δικιά μου. 

2 hours ago, Melody90 said:

άσε κορίτσι μου ο παιδικός τα πρώτα δύο χρόνια είναι δύσκολος μετά στρώνει η κατάσταση με τις ιώσεις εμένα ο δικός μου ο παιδίατρος είναι λέει υπέρ γιατί είναι καλύτερα να αρρωσταίνουν σε αυτή την ηλικία παρά πιο μεγάλα και θέλει να περάσουν τα μωρά τις ιώσεις αυτές σε αυτή την ηλικία γιατί ενισχύεται έτσι το ανοσοποιητικό. Αλλά ο κάθε παιδίατρος έχει άλλη άποψη.

Τον μεγάλο μου τον έστειλα στα δυόμιση παιδικό. Τον δεύτερο 15 μηνών (τελευταία χρονιά φέτος τώρα είναι σχεδόν 3,5)και τον τρίτο τώρα τον έστειλα και αυτόν 15 μηνών. Ο μικρός τώρα Δόξα τω θεώ δεν έχω τρελά πράγματα εντάξει έτυχε αρρώστησε λίγο βήχα μύξες αλλά όλα είναι υπό έλεγχο.

εγώ δεν έχω άλλη επιλογή δεν έχω βοήθεια από πουθενά δηλαδή ο άντρας μου λείπει όλη μέρα στη δουλειά από το πρωί μέχρι τη νύχτα και δεν έχω άλλη λύση δυστυχώς η μαμά μου δεν είναι εδώ η πεθερά μου δεν μπορεί και ανα πάσα στιγμή μπορεί να πάω στη δουλειά και δεν είχα και πολλές επιλογές.

Ίσως να το ξαναπροσπαθήσεις μετά τον Μάρτιο..

Να σε ρωτήσω.. δεν κολλανε μεταξύ τους? Δηλαδη αν κολλησει κατι ο μεγαλος να το κολλησει και ο μικρος και ανάποδα? Αυτό ειναι το πρόβλημα μου κι εμενα. Δεν εχουμε κανεναν και δεν εχω που να την αφησω αν αρρωστησει.. εμας ο παιδιατρος μας ειχε πει εξαρχης μετα τα 3 αν μπορουμε να τη στειλουμε. Αλλα εμεις θελαμε πολυ να κοινωνικοποιηθει και της αρεσει τοσο πολυ στο σχολειο. Ναι το σκεφτηκα να τη στειλω μετα τον μαρτιο. Να κρατήσω βεβαια και τη γυναικα γιατι το καλοκαιρι ειναι κλειστο το σχολειο.. Αλλά προσεξτε μετα θα πρεπει να πληρωνω και το σχολειο και τη γυναικα. Καλο???

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evaki19 είπε:

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι ότι ειναι καλό να πηγαίνει και αυτό υποστήριζα μέχρι που νοσηλεύτηκε με πνευμονία μια εβδομάδα. Και εντάξει οταν βλεπεις το παιδί σου έτσι μετα λες καλυτερα στο σπιτι απο το να ξαναπεράσω κάτι τετοιο. Εμένα τωρα ειναι 2,5 και ξεκινησε παιδικο στα 2. Εχει περασει από το καλοκαίρι μέχρι τώρα 5 βαρβάτες ιώσεις. Μην πω για τις αντιβιώσεις που εχει παρει. Απλά μετα το νοσοκομείο ήταν το μονο διάστημα που την ειδα εντελώς καλά και φρέσκια και ορεξάτη και χαρούμενη χωρις ιχνος μυξας!! Επίσης ρε παιδιά δεν είχα και που να την αφήσω οταν αρρωσταινε. Γιατί όταν αρρωστησει θα μείνει σίγουρα μια βδομαδα σπιτι (τουλάχιστον) μεχρι να γινει τελειως καλα. Τι πρόβλημα κι αυτό..

Δε νομίζω οτι θα σας αφησει ο παιδιατρος να τον στειλεις παιδικο με νεογέννητο στο σπιτι!! Εμένα δηλαδη μου το εχει πει απο τώρα. Οπότε ξερω οτι αν ολα πανε καλα ουτε του χρονου θα παει σχολειο η δικιά μου. 

Να σε ρωτήσω.. δεν κολλανε μεταξύ τους? Δηλαδη αν κολλησει κατι ο μεγαλος να το κολλησει και ο μικρος και ανάποδα? Αυτό ειναι το πρόβλημα μου κι εμενα. Δεν εχουμε κανεναν και δεν εχω που να την αφησω αν αρρωστησει.. εμας ο παιδιατρος μας ειχε πει εξαρχης μετα τα 3 αν μπορουμε να τη στειλουμε. Αλλα εμεις θελαμε πολυ να κοινωνικοποιηθει και της αρεσει τοσο πολυ στο σχολειο. Ναι το σκεφτηκα να τη στειλω μετα τον μαρτιο. Να κρατήσω βεβαια και τη γυναικα γιατι το καλοκαιρι ειναι κλειστο το σχολειο.. Αλλά προσεξτε μετα θα πρεπει να πληρωνω και το σχολειο και τη γυναικα. Καλο???

Καλα εκανες και τη σταματησες τοτε, νομιζω καλυτερα να τη στειλεις του χρονου.Μπορεις να τη γραψεις και αν δεις οτι κολλαει συχνα την σταματας και παει μονο την ανοιξη.Προσωπικα δεν θα ηθελα να παει κατευθειαν νηπιαγωγειο.Κι εγω σκεφτηκα να τον σταματησω (για το μωρο δηλ.)αλλα ολοι μου ειπαν οτι του κανει καλο και το βλεπω κι εγω,αν δεν πηγαινει εκει θα ειναι κλεισμενος στο σπιτι και εμεις δεν βλεπουμε και κανεναν.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Evaki19 είπε:

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι ότι ειναι καλό να πηγαίνει και αυτό υποστήριζα μέχρι που νοσηλεύτηκε με πνευμονία μια εβδομάδα. Και εντάξει οταν βλεπεις το παιδί σου έτσι μετα λες καλυτερα στο σπιτι απο το να ξαναπεράσω κάτι τετοιο. Εμένα τωρα ειναι 2,5 και ξεκινησε παιδικο στα 2. Εχει περασει από το καλοκαίρι μέχρι τώρα 5 βαρβάτες ιώσεις. Μην πω για τις αντιβιώσεις που εχει παρει. Απλά μετα το νοσοκομείο ήταν το μονο διάστημα που την ειδα εντελώς καλά και φρέσκια και ορεξάτη και χαρούμενη χωρις ιχνος μυξας!! Επίσης ρε παιδιά δεν είχα και που να την αφήσω οταν αρρωσταινε. Γιατί όταν αρρωστησει θα μείνει σίγουρα μια βδομαδα σπιτι (τουλάχιστον) μεχρι να γινει τελειως καλα. Τι πρόβλημα κι αυτό..

Δε νομίζω οτι θα σας αφησει ο παιδιατρος να τον στειλεις παιδικο με νεογέννητο στο σπιτι!! Εμένα δηλαδη μου το εχει πει απο τώρα. Οπότε ξερω οτι αν ολα πανε καλα ουτε του χρονου θα παει σχολειο η δικιά μου. 

Να σε ρωτήσω.. δεν κολλανε μεταξύ τους? Δηλαδη αν κολλησει κατι ο μεγαλος να το κολλησει και ο μικρος και ανάποδα? Αυτό ειναι το πρόβλημα μου κι εμενα. Δεν εχουμε κανεναν και δεν εχω που να την αφησω αν αρρωστησει.. εμας ο παιδιατρος μας ειχε πει εξαρχης μετα τα 3 αν μπορουμε να τη στειλουμε. Αλλα εμεις θελαμε πολυ να κοινωνικοποιηθει και της αρεσει τοσο πολυ στο σχολειο. Ναι το σκεφτηκα να τη στειλω μετα τον μαρτιο. Να κρατήσω βεβαια και τη γυναικα γιατι το καλοκαιρι ειναι κλειστο το σχολειο.. Αλλά προσεξτε μετα θα πρεπει να πληρωνω και το σχολειο και τη γυναικα. Καλο???

Νομίζω κορίτσι μου καλά κάνεις κ δν θα την στείλεις!βασικά η κάθε μαμά κ παιδάκι είναι ξεχωριστή περίπτωση κ πρέπει να ακολουθούμε αυτό που πιστεύω καλό για την οικογένεια μας!εμένα ο γιος μου είναι 22 μηνών κ επέλεξα να μην τον στείλω παιδικό γτ περάσαμε όταν ήταν 10 μηνων κορονοιο κ νοσοκομείο οπότε δν θέλω σε ένα χρόνο να περάσει 2 φορές κορονοιο!επίσης ο μπαμπάς μας φέρνει μπόλικες ιώσεις οπότε δν μπορώ να πω από αντισώματα αποκτά δν ξέρω αλληλοκολλανε πολύ μεταξύ τους όχι εγώ με αυτούς!επίσης εκαστε κ η κύηση οπότε δν έχω διάθεση για ιώσεις!δν ξέρω το γίνεται πραγματικά αλλά φέτος ακούω τις πιο πολλές συγκριτικά με άλλες χρονιές!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Martinaa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Σου εύχομαι ολόψυχα να γίνει η γραμμουλα πιο έντονη και από τη γραμμή ελέγχου ❤️

Εμένα ο μικρός μου είναι 2! 
και όταν γεννηθεί με το καλό το μωρό τον Ιούλιο αν όλα πάνε καλά θα είναι στη χειρότερη περίοδο για τον μικρό μου… 

τοτε θα είναι που θα πρέπει να κόψει πάνα, κούνια και να αρχίσει και παιδικό… το βλέπω πολύ ζόρικο 

Καλο ειναι ουτε παιδικο να παει(ισως με την καινουργια χρονια)ουτε πανα να κοψει τοτε.Εμεις κοψαμε την πανα ενα μηνα πριν γεννησω και μου ελεγε η παιδιατρος οτι λογω του μωρου θα κανει πισωγυρισμα και οντως εκανε,την ξαναβαλαμε για 2-3 μηνες και την κοψαμε μετα.Εμενα βεβαια ηταν 2 και 2 μηνων,ο δικος σου θα ειναι λιγο μεγαλυτερος,αν την κοψει κατα το Πασχα πιστευω θα ειναι ενταξει.(να μην ειναι προσφατο δηλ.)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω συχνά και διαβάζω τα ευχάριστα, αν και δεν προλαβαίνω να σας γράφω, μπράβο ρε κορίτσια για τα ευχάριστα, τι γουρλιδικη φωλιτσα φτιάξατε εδώ :x

@Melody90 κ εγώ αυτά τα τέστ έπαιρνα και έχω κάνει διατριβή και μελέτη, κάτω από τη λάμπα, με το φως του ήλιου,κάτω από φακό, μήπως στο φως του μπάνιου, χμμμμ να βγω και από το άλλο μπαλκόνι μήπως εδώ έχει σκιά :lol: εεεε μετά από τόση εμπειρία θα σου πω ότι κ εγώ βλέπω δεύτερη γραμμουλα :x

Εγώ είμαι 5 μέρες πριν την περίοδο και έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου δυστυχώς... Το στήθος παραμένει πρησμένο από την ωορρηξία και μετά, τώρα άρχισαν οι πόνοι περιόδου και οι πόνοι στην μέση, βγήκε κ ένα σπυράκι από αυτά που βγαίνουν εκείνες τις μέρες, ε τι άλλο να μου δειξει για να καταλάβω ότι θα έρθει :cry:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλο ειναι ουτε παιδικο να παει(ισως με την καινουργια χρονια)ουτε πανα να κοψει τοτε.Εμεις κοψαμε την πανα ενα μηνα πριν γεννησω και μου ελεγε η παιδιατρος οτι λογω του μωρου θα κανει πισωγυρισμα και οντως εκανε,την ξαναβαλαμε για 2-3 μηνες και την κοψαμε μετα.Εμενα βεβαια ηταν 2 και 2 μηνων,ο δικος σου θα ειναι λιγο μεγαλυτερος,αν την κοψει κατα το Πασχα πιστευω θα ειναι ενταξει.(να μην ειναι προσφατο δηλ.)

Όντως θα είναι πολύ καλά να την κόψει το Πάσχα αρκεί να είναι ετοιμοσ! Κάθε παιδί είναι διαφορετικό.. ο χρόνος θα δείξει!!! 
Μου φαίνεται δύσκολη η μετάβαση από το 1 στα 2 και κυρίως που θα ειναι ο μικρός μου σε τέτοιο μεταβατικό στάδιο :wacko:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...