Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Pergoveris


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και καλή επιτυχία στις προσπάθειες όλων μας ❤️❤️❤️

Χρειάζομαι άμεσα pergoveris.... Περιοχή Θεσσαλονίκη. Επιτροπή δεν δικαιούμαι δυστυχώς, ούτε δίνουν το συγκεκριμένο φάρμακο εκτός συγκεκριμένων περιπτώσεων. 

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να της περισσεύει? Ή να την πουλά σε καλή τιμή??? 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , Neverstop είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή επιτυχία στις προσπάθειες όλων μας ❤️❤️❤️

Χρειάζομαι άμεσα pergoveris.... Περιοχή Θεσσαλονίκη. Επιτροπή δεν δικαιούμαι δυστυχώς, ούτε δίνουν το συγκεκριμένο φάρμακο εκτός συγκεκριμένων περιπτώσεων. 

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να της περισσεύει? Ή να την πουλά σε καλή τιμή??? 

 

 

Καλημέρα!

Θα έχω το νου μου κοριτσάκι μου και αν δω κάτι θα σου στείλω! Πότε ξεκινάς τη προσπάθεια σου; Μέχρι πότε δηλαδή θα πρέπει να έχεις το φάρμακο και πόσες μονάδες χρειάζεσαι;


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

Καλημέρα!

Θα έχω το νου μου κοριτσάκι μου και αν δω κάτι θα σου στείλω! Πότε ξεκινάς τη προσπάθεια σου; Μέχρι πότε δηλαδή θα πρέπει να έχεις το φάρμακο και πόσες μονάδες χρειάζεσαι;

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! 

Έχω ξεκινήσει ήδη, έχω γύρω στις 600 και θα χρειαστώ σίγουρα 300 ακόμη. Αν δεν βρω άμεσα θα αναγκαστώ να αγοράσω γιατί σκ θα χρειαστώ. 

Παίρνω 150 δόση αλλά ίσως αυξηθεί. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Neverstop είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! 

Έχω ξεκινήσει ήδη, έχω γύρω στις 600 και θα χρειαστώ σίγουρα 300 ακόμη. Αν δεν βρω άμεσα θα αναγκαστώ να αγοράσω γιατί σκ θα χρειαστώ. 

Παίρνω 150 δόση αλλά ίσως αυξηθεί. 

Κατανοητό.. Πολύ πολύ καλή επιτυχία να έχεις κοριτσάκι μου!!

  • Ευχαριστώ 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 1/12/2021 at 10:50 ΠΜ, Neverstop είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή επιτυχία στις προσπάθειες όλων μας ❤️❤️❤️

Χρειάζομαι άμεσα pergoveris.... Περιοχή Θεσσαλονίκη. Επιτροπή δεν δικαιούμαι δυστυχώς, ούτε δίνουν το συγκεκριμένο φάρμακο εκτός συγκεκριμένων περιπτώσεων. 

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να της περισσεύει? Ή να την πουλά σε καλή τιμή??? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
11 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τη παράθεση silvy μου αλλά εμείς τελειώσαμε.. κάναμε τη βιοψία μαζί με την ωοληψία και τώρα κάνει ο άντρας μου την αποθεραπεία του.. δυστυχώς δε τα καταφέραμε.. 

  • Λυπημένη/-ος 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Kiddo είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τη παράθεση silvy μου αλλά εμείς τελειώσαμε.. κάναμε τη βιοψία μαζί με την ωοληψία και τώρα κάνει ο άντρας μου την αποθεραπεία του.. δυστυχώς δε τα καταφέραμε.. 

Καλημέρα το γνωρίζω θα δείτε τα επόμενα βήματα μην απογοητεύεσαι κάντε το διάλειμμα σας δώσατε μεγάλο άγωνα❤️ Σε έκανα παράθεση μήπως ξέρεις κάποια άλλη κοπέλα που μπορεί να τις χρειάζεται 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...