Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Καφέ εξωσωματικής 2022!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Θα κάνω την ερώτηση μου κ εδώ.. Είμαι στο γενεσις Αθηνών.. Αλλά Παρασκευή που πρέπει να κάνω υπέρηχο θα είμαι Θεσσαλονίκη.. Θα μενω στο κέντρο στο park hotel.. Καμιά πρόταση για γυναικολόγο? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dindindan είπε:

Καλησπερα σε όλους! Είπα να δοκιμάσω το νέο thread και αν μαζευτεί εδώ κόσμος να σταματήσουμε να στέλνουμε στο καφέ του 2021! Τι λέτε;

καλησπερα και καλη χρονια!! ας φερει το 2022 επιτυχια στον αγωνα ολων μας!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Μπαίνω αύριο στην 7η εβδομάδα κι έχω μέτρηση προγεστερόνης επειδή βγήκε χαμηλή προχτές παρόλο που παίρνω vasclor prolutex. Μήπως θυμάται κάποια κοπέλα την τιμή που είχε στην αρχή της εγκυμοσύνης?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες. Μόλις έκανα εγγραφή και τώρα μπαίνω στην ιδέα της εξωσωματικής. Πλησιάζω τα 40 και είμαι ελεύθερη.  Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα επέλεξε τράπεζα σπέρματος.

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2022 at 10:19 ΠΜ, Laky είπε:

Καλημέρα σε όλες. Μόλις έκανα εγγραφή και τώρα μπαίνω στην ιδέα της εξωσωματικής. Πλησιάζω τα 40 και είμαι ελεύθερη.  Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα επέλεξε τράπεζα σπέρματος.

Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω! Μπράβο για την απόφασή σου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...