Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Τεστ ωορρηξίας!!


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Ας ελπίσουμε ότι δε θα χρειαστεί να πάρεις άλλα!! 

Τώρα ποιο πήρες? Πάντως σίγουρα ναι, τα πολλά σε ταινίες αξίζουν γιατί 15€ το ένα άστα να πάνε!

Δουλεύεις εσύ Cony?

Όσο για τα κιλά ναι οκ δεν μου φαίνονται τραγικά,ήμουν 58 κ τώρα είμαι 64 αλλά στα παντελόνια μου το νιώθω..κάποια πολύ skinny δεεεν λένε να μπουν!

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου,αν είναι να μείνουμε έγκυες θα μείνουμε..

Κ εγώ κάθομαι 10-15' ξαπλωμένη για το καλό χαχαχα αλλά μετά μπανάκι απευθείας..

Τοοοσα σπερματοζωαρια τρυπώνουν μέσα μας,κααααποιο θα τα καταφέρει ντε!!!

Δεν πήρα ακόμη τεστ το απόγευμα μάλλον το predictor early λέω που το έχω ξαναπάρει. Μου φαίνεται αξιόπιστο.

Όχι δεν δουλεύω εδώ κ έναν χρόνο λόγω πανδημίας έγιναν περικοπές στην εταιρεία μου.. κ ήμουν μια από αυτές δυστυχώς. 

Εγώ τώρα είμαι 70 από 62 που ήμουν με ύψος 1.65. όποτε θέλω πολυυυ να χάσω να έχω περιθώριο να μπορώ να τσιμπολογαω στην εγκυμοσύνη. Ναι κ εγώ το πολύ 20 λεπτά με μισή ώρα κάθομαι ξάπλα γιατί είναι κ πολλά που τρέχουν έξω και δεν γίνεται να μην κάνεις ένα ντουζακι.

Εσείς κορίτσια μου δεν θυμάμαι μου είπατε, δουλεύετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...