Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Η δική μου προσπάθεια


Elle12

Recommended Posts

13 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Χαχα! Γελάω με το τρόπο που γράφεις … εφόσον θα έχεις κ άδεια , χαλάρωσε , αν μπορείτε πάτε λίγες μέρες διακοπές να ξεφύγει και τ μυαλό σας από την καθημερινότητα και απολαύστε .. είναι δύσκολο βέβαια να σταματήσεις να το σκέφτεσαι το θέμα παιδιού αλλά … θα έρθει!!! 

Δεν εχω αδεια αλλα ειναι "νεκρη εβδομαδα" οποτε δεν εχω ουτε στρες ουτε πολλη δουλεια.. ελπιζω να τα καταφερω. Απο σημερα ξεκιναει ο αγωνας..

Το προβλημα ειναι οτι οσο κουλ κ να εισαι, οσο λογικα κ αν το σκεφτεις, υποσυνειδητα παντα θα σε τρωει, θα μετρας, θα το σκεφτεσαι.. τι να πω. Οψομεθα.. ο χρονος θα δειξει..

Εσυ σε τι φαση εισαι? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!

Διάβασα όλες τις σελίδες και περίμενα πως και πως να διαβάσω τα ευχάριστα. 

Εύχομαι να έρθουν σύντομα. 

Εγώ έπιασα με 1 μόνο προσπάθεια περίπου 3-4 ημέρες πριν την ωορρηξία. Εν τέλη στον 5ο μήνα κάναμε διακοπή κύησης λόγω χρωμοσωμικων ανωμαλιών. 

Η διακοπή = Απρίλη. 

Το ελεύθερο από την γιατρό το είχαμε για Ιούλιο. (Ήθελε να περάσουν 2, περίοδοι για να ξεκουραστεί η μήτρα )

Ιούλιο δεν κάναμε καλή προσπάθεια γτ με τόσες εκδηλώσεις (γάμους κλπ) φοβομασταν μην είχαμε κολλήσει κορονοιο οπότε οι ελεύθερες επαφές έτυχε να ήταν εκτός γονιμων ημερών. 

Αυτόν τον μήνα είχαμε επαφές κανονικά στις γόνιμες σχεδόν κάθε μέρα (άντε μέρα παρά μερα κάποιες φορες). 

Τώρα είμαι περίπου 3 ημέρες πριν την περίοδο και δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΎΜΠΤΩΜΑ. ούτε καν περιόδου. 

Πρησμένο στήθος όχι (μετά την απόξεση -γεννα που είχα το στήθος δεν ξανά πρηστηκε σε καμία περίοδο) πονακια έχω ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ πολύ ελαφριά. Καμιά σχέση με τις άλλες φορές. Την προηγούμενη περίοδο είχα συνέχεια τσιμπηματάκια και νόμιζα η χαζή ότι θα ημουν έγκυος.

Δεν ξέρω. Έχουν αλλάξει τόσο τα συμπτώματα αναμονής περιόδου γενικά τους τελευταίους κύκλους λόγω του συμβάντος που δεν ξέρω τι να περιμένω. 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elle12 είπε:

Δεν εχω αδεια αλλα ειναι "νεκρη εβδομαδα" οποτε δεν εχω ουτε στρες ουτε πολλη δουλεια.. ελπιζω να τα καταφερω. Απο σημερα ξεκιναει ο αγωνας..

Το προβλημα ειναι οτι οσο κουλ κ να εισαι, οσο λογικα κ αν το σκεφτεις, υποσυνειδητα παντα θα σε τρωει, θα μετρας, θα το σκεφτεσαι.. τι να πω. Οψομεθα.. ο χρονος θα δειξει..

Εσυ σε τι φαση εισαι? 

Πίστεψε με , σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις ..εγώ αφού έκανα την σαλπιγγογραφια , είχα έπαψε 1-2 φορές (όσες πρόλαβα ) στην αρχή των γόνιμων ημερών γιατί ο σύζυγος έφυγε εξωτερικό για συνέδριο … εχθές ήρθε ξανά και πάλι η αγάπη μου, αλλά έχει περάσει η καλή η φάση ..τώρα απλά περιμένω να αδιαθετήσω , είμαι λες κ δεν περινενω περίοδο !! Ούτε πρησμένο στήθος ούτε τίποτα .. ποοουυυυ κ πουυυυυ έχω κάτι ελαφριά πολύ τσιμπήματα μ φεύγουν στο λεπτό .. απλά περιμένω ! Είμαστε κ στη φάση που τελειώνουν οι βιταμίνες που είχε δώσει ο ουρολόγος και θα κάνουμε καινούριο σπερμοδιαγραμμα για να δούμε τι έγινε τελικά και να ξέρουμε πως γα προχωρήσουμε … αν θα πάμε για φυσιολογικά η εξωσωματική .. με καταλαβαίνεις σε τι άγχος είμαι ;;; Είμαι να αδιαθετήσω , τα ιατρεία είναι κλειστά λόγω Αυγούστου κ ο άντρας μ είναι να φύγει κ εξωτερικό αρχές Σεπτεμβρίου !! Και για να κάνουμε το καινούριο σπερμοδοραγμμα χρειάζεται 5 μέρες επαφών καθημερινά .. να δω πως θα γίνουν όλα !!! (Το λέω αυτό γιατί μπορεί να καθυστέρηση η περίοδος λίγες μέρες και να μας πάει πίσω ..) σε κούρασα Ε ;;; Συγγνώμη για το μεγάλο σεντόνι ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Πίστεψε με , σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις ..εγώ αφού έκανα την σαλπιγγογραφια , είχα έπαψε 1-2 φορές (όσες πρόλαβα ) στην αρχή των γόνιμων ημερών γιατί ο σύζυγος έφυγε εξωτερικό για συνέδριο … εχθές ήρθε ξανά και πάλι η αγάπη μου, αλλά έχει περάσει η καλή η φάση ..τώρα απλά περιμένω να αδιαθετήσω , είμαι λες κ δεν περινενω περίοδο !! Ούτε πρησμένο στήθος ούτε τίποτα .. ποοουυυυ κ πουυυυυ έχω κάτι ελαφριά πολύ τσιμπήματα μ φεύγουν στο λεπτό .. απλά περιμένω ! Είμαστε κ στη φάση που τελειώνουν οι βιταμίνες που είχε δώσει ο ουρολόγος και θα κάνουμε καινούριο σπερμοδιαγραμμα για να δούμε τι έγινε τελικά και να ξέρουμε πως γα προχωρήσουμε … αν θα πάμε για φυσιολογικά η εξωσωματική .. με καταλαβαίνεις σε τι άγχος είμαι ;;; Είμαι να αδιαθετήσω , τα ιατρεία είναι κλειστά λόγω Αυγούστου κ ο άντρας μ είναι να φύγει κ εξωτερικό αρχές Σεπτεμβρίου !! Και για να κάνουμε το καινούριο σπερμοδοραγμμα χρειάζεται 5 μέρες επαφών καθημερινά .. να δω πως θα γίνουν όλα !!! (Το λέω αυτό γιατί μπορεί να καθυστέρηση η περίοδος λίγες μέρες και να μας πάει πίσω ..) σε κούρασα Ε ;;; Συγγνώμη για το μεγάλο σεντόνι ..

Kαθολου δε με κουρασες.

Μ αρεσει οταν μοιραζομαστε εμπειριες, προβληματισμους ακομα και τη καθημερινοτητα εδω μεσα. Το εχουμε πει, ισως το μοναδικο μερος που ολες καταλαβαινομαστε απολυτα. 

Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα μεσα απο τη καρδια μου και μακαρι να μη χρειαστει καν εξωσωματικη!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Kαθολου δε με κουρασες.

Μ αρεσει οταν μοιραζομαστε εμπειριες, προβληματισμους ακομα και τη καθημερινοτητα εδω μεσα. Το εχουμε πει, ισως το μοναδικο μερος που ολες καταλαβαινομαστε απολυτα. 

Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα μεσα απο τη καρδια μου και μακαρι να μη χρειαστει καν εξωσωματικη!

Πρέπει και κάπου να μιλάμε ρε παιδί μου, να λέμε αυτά που δε μπορούμε να εκφράσουμε αλλού γιατί δε θα μας νιώσουν … 

Σε ευχαριστώ πολύ , σε κανα 2 εβδομάδες θα έχω πάλι νέα .. πάντως με 3 γιατρούς που έχω συζητήσει , μου είπαν για την εξωσωματική γιατί δύσκολα αλλάζουν τα δεδομένα … άντε να δούμε !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Καλημέρα!!!

Διάβασα όλες τις σελίδες και περίμενα πως και πως να διαβάσω τα ευχάριστα. 

Εύχομαι να έρθουν σύντομα. 

Εγώ έπιασα με 1 μόνο προσπάθεια περίπου 3-4 ημέρες πριν την ωορρηξία. Εν τέλη στον 5ο μήνα κάναμε διακοπή κύησης λόγω χρωμοσωμικων ανωμαλιών. 

Η διακοπή = Απρίλη. 

Το ελεύθερο από την γιατρό το είχαμε για Ιούλιο. (Ήθελε να περάσουν 2, περίοδοι για να ξεκουραστεί η μήτρα )

Ιούλιο δεν κάναμε καλή προσπάθεια γτ με τόσες εκδηλώσεις (γάμους κλπ) φοβομασταν μην είχαμε κολλήσει κορονοιο οπότε οι ελεύθερες επαφές έτυχε να ήταν εκτός γονιμων ημερών. 

Αυτόν τον μήνα είχαμε επαφές κανονικά στις γόνιμες σχεδόν κάθε μέρα (άντε μέρα παρά μερα κάποιες φορες). 

Τώρα είμαι περίπου 3 ημέρες πριν την περίοδο και δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΎΜΠΤΩΜΑ. ούτε καν περιόδου. 

Πρησμένο στήθος όχι (μετά την απόξεση -γεννα που είχα το στήθος δεν ξανά πρηστηκε σε καμία περίοδο) πονακια έχω ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ πολύ ελαφριά. Καμιά σχέση με τις άλλες φορές. Την προηγούμενη περίοδο είχα συνέχεια τσιμπηματάκια και νόμιζα η χαζή ότι θα ημουν έγκυος.

Δεν ξέρω. Έχουν αλλάξει τόσο τα συμπτώματα αναμονής περιόδου γενικά τους τελευταίους κύκλους λόγω του συμβάντος που δεν ξέρω τι να περιμένω. 

 

Ούτε και εγώ είχα πρησμένο στηθος και τελικά είμαι έγκυος 5 μηνών τώρα. Όταν περίμενα περιοδο πάντως πρηζόταν. Εγώ το τεστ το έκανα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο μου γιατί είχα πολλά τσιμπήματα και ειπα μπας και.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Sisii είπε:

Ούτε και εγώ είχα πρησμένο στηθος και τελικά είμαι έγκυος 5 μηνών τώρα. Όταν περίμενα περιοδο πάντως πρηζόταν. Εγώ το τεστ το έκανα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο μου γιατί είχα πολλά τσιμπήματα και ειπα μπας και.

Έκανα και εγώ τέστ σήμερα. Θεωρητικά 3-4 ημέρες πριν την περίοδο. Αρνητικοτατο!

Θα δούμε πως θα πάει τις επόμενες μέρες!

Ελπίζω να έρθει σύντομα το μωράκι. 

Δεν ξέρω. Τους τελευταίους μήνες τα έχω δει όλα. "Συμπτώματα εγκυμοσύνης" και μετά περίοδος. Τωρα τίποτα. Λες να είμαι τώρα έγκυος? Χαχα. Απίθανο το κόβω. Αλλά για να δούμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Έκανα και εγώ τέστ σήμερα. Θεωρητικά 3-4 ημέρες πριν την περίοδο. Αρνητικοτατο!

Θα δούμε πως θα πάει τις επόμενες μέρες!

Ελπίζω να έρθει σύντομα το μωράκι. 

Δεν ξέρω. Τους τελευταίους μήνες τα έχω δει όλα. "Συμπτώματα εγκυμοσύνης" και μετά περίοδος. Τωρα τίποτα. Λες να είμαι τώρα έγκυος? Χαχα. Απίθανο το κόβω. Αλλά για να δούμε. 

Αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι αφενος η καθεμια ειναι διαφορετικη και δευτερον, δε μπορεις να βασιζεσαι σε κανενα συμπτωμα πλην της καθυστερησης. Τους τελευταιους μηνες ειχα ολα τα συμπτωματα, στηθος βαρυ που πονουσε ακομα κ με τη μπλουζα, κοψιμαρα, υγρα, τελικα @@. Δε βασιζομαι πλεον σε αυτα. Προσπαθεια συχνη, παρακολουθηση των γονιμων ημερων και οταν ερθει η ωρα ενα τεστ εγκυμοσυνης να δεις.. τιποτα αλλο. Αλλιως τρελαινεσαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Elle12 είπε:

Αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι αφενος η καθεμια ειναι διαφορετικη και δευτερον, δε μπορεις να βασιζεσαι σε κανενα συμπτωμα πλην της καθυστερησης. Τους τελευταιους μηνες ειχα ολα τα συμπτωματα, στηθος βαρυ που πονουσε ακομα κ με τη μπλουζα, κοψιμαρα, υγρα, τελικα @@. Δε βασιζομαι πλεον σε αυτα. Προσπαθεια συχνη, παρακολουθηση των γονιμων ημερων και οταν ερθει η ωρα ενα τεστ εγκυμοσυνης να δεις.. τιποτα αλλο. Αλλιως τρελαινεσαι!

Ναι πραγματικά, όπως τα λες είναι. 

Γίνεται εμμονή μετά η πολύ παρακολούθηση όλων. 

Ιδίως των συμπτωμάτων. Καλό είναι να ξέρουμε τον εαυτό μας αλλά ρωτάς ένα σημείο. 

Απ'οδο έχω διαβάσει όντως η κάθε γυναίκα τα βιώνει πολύ διαφορετικά όλα. 

Αλλά.ακομα και εμείς οι ίδιες από περίοδο σε.περιοδο. 

Θετική σκέψη και μετριασμενο το άγχος. (Τα λέω για να τα ακούσω κ εγώ,)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγω ειμαι παλι.

Μεσα στη ξενερα. Λοιπον αυτο το μηνα ξεκινησα επαφες 13η μερα. Και τεστ ωορρηξιας. Εγω εχω παντα 16η με 21η ωορρηξια αναλογως το μηνα (κυκλο μ.ο 33 ημερων). Ε ρε παιδια, καθε μερα τεστ  ουτε ενα θετικο. Ειμαι εν εξαλλω.

Εχω 2 μερες τωρα βεβαια (20η και 21η) κραμπες ωορρηξιας απο δεξια, και υγρα διαφανα. Δλδ ολα δειχνουν οτι κανω ωορρηξια αλλα τα τεστ αρνητικα..

 

Εγω εχω επαφες ολες αυτες τις μερες, καθε μερα.. ηδη δηλαδη ειμαι στην 9η μερα σερι επαφων.. αλλα φοβαμαι οτι δε θα κανω καν ωορρηξια αυτο το μηνα και εχω απογοητευτει απειρα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Elle12 είπε:

Εγω ειμαι παλι.

Μεσα στη ξενερα. Λοιπον αυτο το μηνα ξεκινησα επαφες 13η μερα. Και τεστ ωορρηξιας. Εγω εχω παντα 16η με 21η ωορρηξια αναλογως το μηνα (κυκλο μ.ο 33 ημερων). Ε ρε παιδια, καθε μερα τεστ  ουτε ενα θετικο. Ειμαι εν εξαλλω.

Εχω 2 μερες τωρα βεβαια (20η και 21η) κραμπες ωορρηξιας απο δεξια, και υγρα διαφανα. Δλδ ολα δειχνουν οτι κανω ωορρηξια αλλα τα τεστ αρνητικα..

 

Εγω εχω επαφες ολες αυτες τις μερες, καθε μερα.. ηδη δηλαδη ειμαι στην 9η μερα σερι επαφων.. αλλα φοβαμαι οτι δε θα κανω καν ωορρηξια αυτο το μηνα και εχω απογοητευτει απειρα.. 

Ποια τεστ χρησιμοποιείς;; Μην απογοητεύεσαι, εσυ έχεις τέλειες επαφές ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elle12 είπε:

Εγω ειμαι παλι.

Μεσα στη ξενερα. Λοιπον αυτο το μηνα ξεκινησα επαφες 13η μερα. Και τεστ ωορρηξιας. Εγω εχω παντα 16η με 21η ωορρηξια αναλογως το μηνα (κυκλο μ.ο 33 ημερων). Ε ρε παιδια, καθε μερα τεστ  ουτε ενα θετικο. Ειμαι εν εξαλλω.

Εχω 2 μερες τωρα βεβαια (20η και 21η) κραμπες ωορρηξιας απο δεξια, και υγρα διαφανα. Δλδ ολα δειχνουν οτι κανω ωορρηξια αλλα τα τεστ αρνητικα..

 

Εγω εχω επαφες ολες αυτες τις μερες, καθε μερα.. ηδη δηλαδη ειμαι στην 9η μερα σερι επαφων.. αλλα φοβαμαι οτι δε θα κανω καν ωορρηξια αυτο το μηνα και εχω απογοητευτει απειρα.. 

Μην εμπιστεύεσαι τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα. Είχα πάρει από αυτά που δείχνουν και 4 μερες πριν την ωορηξια τις γόνιμες. καθε μερα εκανα δεν αναγνωριζε τίποτα κ μου έδειξε μόνο τη μια μέρα ωορρηξιας.  Ενώ όπως λες όλες τις μέρες είχα τα σημάδια υγρα κτλ οτι ειμαι στις μερες. Καθε μερα  βρε θηρίο? Υποκλίνομαι!! :) καλή επιτυχία !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elle12 είπε:

Εγω ειμαι παλι.

Μεσα στη ξενερα. Λοιπον αυτο το μηνα ξεκινησα επαφες 13η μερα. Και τεστ ωορρηξιας. Εγω εχω παντα 16η με 21η ωορρηξια αναλογως το μηνα (κυκλο μ.ο 33 ημερων). Ε ρε παιδια, καθε μερα τεστ  ουτε ενα θετικο. Ειμαι εν εξαλλω.

Εχω 2 μερες τωρα βεβαια (20η και 21η) κραμπες ωορρηξιας απο δεξια, και υγρα διαφανα. Δλδ ολα δειχνουν οτι κανω ωορρηξια αλλα τα τεστ αρνητικα..

 

Εγω εχω επαφες ολες αυτες τις μερες, καθε μερα.. ηδη δηλαδη ειμαι στην 9η μερα σερι επαφων.. αλλα φοβαμαι οτι δε θα κανω καν ωορρηξια αυτο το μηνα και εχω απογοητευτει απειρα.. 

Μην κάνεις μονο μια φορα την μέρα τεστ . Κανε 2 μεσημερι βράδυ. Σε μερικές γυναίκες το θετικο τεστ δείχνει ελάχιστα πιο έντονο από τις άλλες μέρες.  Κράτα τα τεστ κ γράψε ημερομηνίες πάνω για να δεις τις διαφορες κ μετα υπολόγισε ανάποδα αν δεν πετύχεις κ αυτο τον μηνα ! . Καλά κάνεις κ έχεις επαφες !! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@minnie26 @Zenia82 @linaa Κοριτσια κανε καθε μερα τεστ και δυο φορες. Και τρεις. Ολα το ιδιο αχνα.. τι να πω.. μακαρι να ειναι λαθος τα τεστ ή να μου κατσε κακη παρτιδα.. hometest παιρνω.. μηνες τωρα..εν τω μεταξυ πριν 1.5 μηνα εκανα σαλπιγγογραφια.. ηλπιζα να ειναι τυχερος κ γονιμος αυτος ο μηνας..

Ναι καθε μερα, παιδια εχω εξαντληθει αληθεια σας το λεω. Γυριζω πτωμα απο τη δουλεια και λεω αντε αλλη μια :lol: και οπως βλεπω το προγραμμα θα παει αλλες 2-3 μερες ακομα ετσι για σιγουρια :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

@minnie26 @Zenia82 @linaa Κοριτσια κανε καθε μερα τεστ και δυο φορες. Και τρεις. Ολα το ιδιο αχνα.. τι να πω.. μακαρι να ειναι λαθος τα τεστ ή να μου κατσε κακη παρτιδα.. hometest παιρνω.. μηνες τωρα..εν τω μεταξυ πριν 1.5 μηνα εκανα σαλπιγγογραφια.. ηλπιζα να ειναι τυχερος κ γονιμος αυτος ο μηνας..

Ναι καθε μερα, παιδια εχω εξαντληθει αληθεια σας το λεω. Γυριζω πτωμα απο τη δουλεια και λεω αντε αλλη μια :lol: και οπως βλεπω το προγραμμα θα παει αλλες 2-3 μερες ακομα ετσι για σιγουρια :lol:

Ε πιστευω θα πετύχεις.  Αν δεν κανε κ έναν έλεγχο με υπέρηχους για την ωορηξια σου. Ορμονικες φαντάζομαι θα έχεις κάνει? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...