Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Η δική μου προσπάθεια


Elle12

Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , minnie26 είπε:

Άντε να τη κάνω κ εγώ τη Πέμπτη να τελειώνω ! Έχω άγχος να δω τι θα γίνει .. αν τελικά φτιαχτεί κ το σπερμα θα είμαστε ακόμη καλύτερα!!!  Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες !!

Με το καλο κοριτσι μου.. 

Σου δωσαν αντιβιωση?

Προληπτικα 4 μερες με 1η μερα υη προηγουμενη της εξετασης. Και μιση ωρα πριν την εξεταση κουμπωσα ενα ντεπον μαξ και ενα μπρουφεν. 

Καλα αποτελεσματα στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου.. 

Σου δωσαν αντιβιωση?

Προληπτικα 4 μερες με 1η μερα υη προηγουμενη της εξετασης. Και μιση ωρα πριν την εξεταση κουμπωσα ενα ντεπον μαξ και ενα μπρουφεν. 

Καλα αποτελεσματα στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια ❤️

Αντιβίωση μου είπε θα πάρω τη μέρα που θα τη κάνω , αφού τελειώσω και μετά για 4 μέρες ..και μισή ώρα πριν να πάρω κ εγώ ένα παυσίπονο! Άντε , σε ευχαριστώ πολύ!!! Θ σε ενημερώσω !!!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ήρθα κ εγώ με νέα ! Έκανα σαλπιγγογραφια , τα αποτελέσματα θετικά ! Δόξα τω θεω! Όλα καλά , είπε εξαιρετικά ! Εντατικό σεξ για 6 μήνες… δεν μπορώ να πω ότι ένιωσα πόνο .. ήταν απλά για 10 δευτερόλεπτα ένας πόνος περιόδου..αυτό ! Όλα καλά και είμαι πλέον ανακουφισμένη! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 21/7/2022 at 12:20 ΜΜ, minnie26 είπε:

Λοιπόν ήρθα κ εγώ με νέα ! Έκανα σαλπιγγογραφια , τα αποτελέσματα θετικά ! Δόξα τω θεω! Όλα καλά , είπε εξαιρετικά ! Εντατικό σεξ για 6 μήνες… δεν μπορώ να πω ότι ένιωσα πόνο .. ήταν απλά για 10 δευτερόλεπτα ένας πόνος περιόδου..αυτό ! Όλα καλά και είμαι πλέον ανακουφισμένη! 

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ!

η αληθεια ειναι οτι η ανακουφιση μετα απο καλα αποτελεσματα ειναι δεδομενη. Και εγω διανυω μερες ωορρηξιας τωρα, δινω πονο καθε πρωι το κανουμε λες και παιρνουμε αντιβιωση χαχαχα..

Αντε να δουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

 Αχαχαχαχ! Τι γέλιο έριξα έτσι όπως το έγραψες ! Καλά κάνετε , έτσι θέλει ! Τώρα είσαι ακόμη πιο γόνιμη λόγω της εξέτασης ! Εγώ ρε γαμωτο τωρα που θα είμαι στις γόνιμες θα λείπει εξωτερικό … δεν είναι να σκάω ;;;; Αμάν πια … εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια αγάπη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αχ αχ αχ...

26η μερα του κυκλου. 9 μερες μετα την ωορρηξια. Στην οποια ειχα επαφες καθημερινα. 5-6 μερες σερι.

Δεν αντεξα και εκανα τεστ σημερα. Φυσικα αρνητικο. Και φυσικα δεν επρεπε γιατι ειναι πολυ νωρις ουτως ή αλλως. Περιμενω περιοδο σε 5 μερες. Δεν επρεπε. Και δεν επρεπε κυριως γιατι φοβαμαι οτι θα αρχισω να παθαινω εμμονες παλι. Γαμωτο.

Τουλαχιστον ειμαστε υγιεις. Αυτο σκεφτομαι. Και βλεπουμε.. ουφ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Αχ αχ αχ...

26η μερα του κυκλου. 9 μερες μετα την ωορρηξια. Στην οποια ειχα επαφες καθημερινα. 5-6 μερες σερι.

Δεν αντεξα και εκανα τεστ σημερα. Φυσικα αρνητικο. Και φυσικα δεν επρεπε γιατι ειναι πολυ νωρις ουτως ή αλλως. Περιμενω περιοδο σε 5 μερες. Δεν επρεπε. Και δεν επρεπε κυριως γιατι φοβαμαι οτι θα αρχισω να παθαινω εμμονες παλι. Γαμωτο.

Τουλαχιστον ειμαστε υγιεις. Αυτο σκεφτομαι. Και βλεπουμε.. ουφ..

Δεν χρειάζεται να σε πιάσουν οι εμμονές … όσο το σκεφτόμαστε , τόσο δεν θα έρχεται… βέβαια ποια μιλάει ;!; Χαχα! Αλλά τα λέω μήπως το καταλάβω κ εγώ … προσπάθησε όσο γίνεται να χαλαρώσεις , να ηρεμήσεις .. γνώμη μου να σταματήσεις να ψάχνεις ποτέ κανείς ωορρηξία ..νομίζω προκαλεί μόνο άγχος ! Κάνε σεξ όποτε θέλεις εσυ, όποτε έχετε όρεξη κ απόλαυσε το .. θα έρθει ένα μωράκι πολύ σύντομα ! Εγώ σταμάτησα και είπα όποτε έρθει …

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Αχ αχ αχ...

26η μερα του κυκλου. 9 μερες μετα την ωορρηξια. Στην οποια ειχα επαφες καθημερινα. 5-6 μερες σερι.

Δεν αντεξα και εκανα τεστ σημερα. Φυσικα αρνητικο. Και φυσικα δεν επρεπε γιατι ειναι πολυ νωρις ουτως ή αλλως. Περιμενω περιοδο σε 5 μερες. Δεν επρεπε. Και δεν επρεπε κυριως γιατι φοβαμαι οτι θα αρχισω να παθαινω εμμονες παλι. Γαμωτο.

Τουλαχιστον ειμαστε υγιεις. Αυτο σκεφτομαι. Και βλεπουμε.. ουφ..

Πόσο σε νοιωθω κορίτσι δεν λέγεται...έτσι κ εμείς σε όλες τις γόνιμες κάθε μέρα...κ την ημέρα την καλή πρωί κ βράδυ ..στο τέλος κουραστικά λέω όχι άλλο...οι πρώτες μέρες πέρασαν μια χαρά αλλά όταν πήγε εκεί γύρω στις 6-5 μέρες πριν την περίοδο που ήξερα ότι μπορεί να κάνω τεστ τρελάθηκα...που έγινε εμμονή ...βρε τα πάντα έκανα δεν έβγαινε με τίποτα από το μυαλό μου...όσο κ αν η φωνή της λογικής έλεγε μην το κάνεις....κ φυσικά το έκανα κ φυσικα αρνητικό κ φυσικά μετά από 4 μέρες μου ήρθε κ η περίοδος κ ολοκληρώθηκε η απογοήτευση...αχχχχ σε νοιωθω κ εύχομαι να σου έρθει ξανά σε 9 μήνες η περίοδος!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@minnie26 @Pagor Κοριτσια μου ολες καταλαβαινομαστε. Γι αυτο μ αρεσει να τα λεω εδω μεσα. Τα βγαζω απο μεσα μου κ τα ακουνε εστω 1-2-5 ατομα που καταλαβαινουν ακριβως πως νιωθω.. 

Αγκαλια σε ολες  ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ έμεινα εγκυος με 2 επαφές μόνο τον 2ο μήνα μετά την σαλπιγγογραφια, είχα βέβαια κ ψηλή προλακτινη όχι πολύ κ έπαιρνα χαπάκι αλλά θεωρώ όλα έπαιξαν ρολο!! Καλή επιτυχία! Όσο μπορείτε μην αγχώνεστε βαλτε ένα χρονοδιάγραμμα κ αν δεν έρθει ως τότε να αγωθειτε κ να ψάξετε αλλες μεθόδους! Εγώ αυτό έκανα μετά από ένα διάστημα γιατί έχανα τον εαυτό μου από ένα σημείο κ μετά!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειμαι στη δουλεια, περιμενα περιοδο σε 4 μερες και μου ηρθε τωρα. Εχω νευριασει απειρα.

Τα τεστ ωορρηξιας μου δωσαν θετικο στην αναμενομενη ωορρηξια..

Μηπως αλλαξε ο κυκλος μου λογω σαλπιγγογραφιας?

Πωπω εχω ξενερωσει.. ειχα πολλες ελπιδες γι αυτον τον μηνα γαμωτο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Elle12 είπε:

Ειμαι στη δουλεια, περιμενα περιοδο σε 4 μερες και μου ηρθε τωρα. Εχω νευριασει απειρα.

Τα τεστ ωορρηξιας μου δωσαν θετικο στην αναμενομενη ωορρηξια..

Μηπως αλλαξε ο κυκλος μου λογω σαλπιγγογραφιας?

Πωπω εχω ξενερωσει.. ειχα πολλες ελπιδες γι αυτον τον μηνα γαμωτο

ηρθε με κανονικη ροη;

πολυ νωρις.δ εχω ακουσει για τοσο αλλαγη με σαλπιγγογραφια

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

ηρθε με κανονικη ροη;

πολυ νωρις.δ εχω ακουσει για τοσο αλλαγη με σαλπιγγογραφια

Ε ναι, εβαλα σερβιετακι και τωρα 4-5 ωρες μετα εβαλα σερβιετα. Παντως ενω το τελευταιο χρονο τη 1η μερα ειχα παντα πολυ σκουρο αιμα με θρομβους, τωρα ηταν κοκκινο φωτεινο και καθαρο. Επιτελους δλδ. Μπας και με καθαρισε η εξεταση!

 

Πως πιανουν ρε φιλε με μια φορα ή και κατα λαθος και εγω τωρα δινω πονο καθε μερα κ δε γινεται.. τρομερη συγκυρια. Ολα τοσο στη τυχη που ειναι να τρελαινεσαι:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω νεα. Ειπα απλως να μπω να γραψω.

Τελειωσε η καταραμενη περιοδος. Μπαινω σε μουντ σεξ. Εχω κουραστει ρε φιλε αληθεια :lol: αλλα οκ τι να κανουμε. Απο αυριο θα αρχισω τη προσπαθεια. Το θετικο ειναι οτι χαλαρωνω στη δουλεια την αλλη εβδομαδα οποτε θεωρω οτι γενικα θα ειμαι πιο χαλαρη. Ισως τον παω και για κανα κοκτεηλακι θα δω..

Αχ.. απο τη μια λεω δεν αγχωνομαι απο την αλλη μετραω μερες. Απο τη μια λεω να κανω τεστ να μετρησω να να να, απο την αλλη λεω χαλαρωσε κοπελα μου, και γιολο.. θα δουμε..

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Δεν εχω νεα. Ειπα απλως να μπω να γραψω.

Τελειωσε η καταραμενη περιοδος. Μπαινω σε μουντ σεξ. Εχω κουραστει ρε φιλε αληθεια :lol: αλλα οκ τι να κανουμε. Απο αυριο θα αρχισω τη προσπαθεια. Το θετικο ειναι οτι χαλαρωνω στη δουλεια την αλλη εβδομαδα οποτε θεωρω οτι γενικα θα ειμαι πιο χαλαρη. Ισως τον παω και για κανα κοκτεηλακι θα δω..

Αχ.. απο τη μια λεω δεν αγχωνομαι απο την αλλη μετραω μερες. Απο τη μια λεω να κανω τεστ να μετρησω να να να, απο την αλλη λεω χαλαρωσε κοπελα μου, και γιολο.. θα δουμε..

 

Χαχα! Γελάω με το τρόπο που γράφεις … εφόσον θα έχεις κ άδεια , χαλάρωσε , αν μπορείτε πάτε λίγες μέρες διακοπές να ξεφύγει και τ μυαλό σας από την καθημερινότητα και απολαύστε .. είναι δύσκολο βέβαια να σταματήσεις να το σκέφτεσαι το θέμα παιδιού αλλά … θα έρθει!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...