Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Η δική μου προσπάθεια


Elle12

Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , minnie26 είπε:

Χαχαχαχ! Γέλασα πραγματικά με το σαν διάολος ! Εγώ πάλι σου λέω, μέχρι να δεις να έρχεται μην πιστεύεις ..πρώτα θα δεις ότι ήρθε κ μετά θα λες δε πέτυχε !!!

Χαχαχα... ε τι να κανουμε ρε φιλη. Ειμαι απογοητευμενη αλλα οχι ηττημενη. Παμε και βλεπουμε.. τι να πω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Elle12 είπε:

Χαχαχα... ε τι να κανουμε ρε φιλη. Ειμαι απογοητευμενη αλλα οχι ηττημενη. Παμε και βλεπουμε.. τι να πω.. 

Όλα θα πάνε καλά ! Επειδή σε βλέπω ότι σε καίει το πράγμα , γιατί δεν κανεις και μια σαλπιγγογραφια ; Για παν ενδεχόμενο ..δεν είναι κακό ..ίσα ίσα ένα βήμα μπροστά ! Επειδή αν θυμαμαι καλά είχες κάνει ορμονικές εξετάσεις κ ήταν καλές όπως επίσης κ οι εξετάσεις του άντρα σου !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , minnie26 είπε:

Όλα θα πάνε καλά ! Επειδή σε βλέπω ότι σε καίει το πράγμα , γιατί δεν κανεις και μια σαλπιγγογραφια ; Για παν ενδεχόμενο ..δεν είναι κακό ..ίσα ίσα ένα βήμα μπροστά ! Επειδή αν θυμαμαι καλά είχες κάνει ορμονικές εξετάσεις κ ήταν καλές όπως επίσης κ οι εξετάσεις του άντρα σου !

Ναι το σκεφτομαι κ το εχω στπ πλανο. Σε κανα 2μηνο θα το κανονισω

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Ναι το σκεφτομαι κ το εχω στπ πλανο. Σε κανα 2μηνο θα το κανονισω

Όποτε νιώσεις εσυ έτοιμη κ όποτε βέβαια το βαστάει κ η τσέπη σου !!! Κ εγώ αν δεν έχω μείνει σε 2 μήνες , θα κάνω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , minnie26 είπε:

Όποτε νιώσεις εσυ έτοιμη κ όποτε βέβαια το βαστάει κ η τσέπη σου !!! Κ εγώ αν δεν έχω μείνει σε 2 μήνες , θα κάνω! 

Δημοσιο καλε.. μονο σκιαγραφικο πληρωνεις κανα 70€.. σιγα μη παω ιδιωτικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Ναι ψαξτο αν χρειαστει! ❤

Εγώ ξέρεις , αγχώνομαι πολύ ..θέλω να τα ψάχνω όλα να ξέρω ότι δεν υπάρχει θέμα ! Σκέψου ότι τον άντρα μ , ξεκινήσαμε για εξετάσεις στους σχεδόν 6 μήνες…!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , minnie26 είπε:

Εγώ ξέρεις , αγχώνομαι πολύ ..θέλω να τα ψάχνω όλα να ξέρω ότι δεν υπάρχει θέμα ! Σκέψου ότι τον άντρα μ , ξεκινήσαμε για εξετάσεις στους σχεδόν 6 μήνες…!!! 

Ποιους 6 καλε; εγω εκανα εξετασεις και σπερμοδιαγραμμα στους 2 μηνες και εκανα προγεννετικο ελεγχο και ξεκινησα φολικο περσι τετοια εποχη χαχαχα!

Σαλπιγγογραφια ειναι το μονο που δεν εχω κοιταξει. Και αν δε προκυψει μεσα στον επομενο αντε μεθεπομενο μηνα το πολυ θα παω. Δε το αφηνω. Του δινω λιγο ακομα γιατι ναι μεν κανουμε ελευθερα 8 μηνες αλλα ουσιαστικα καλες μερες επιασα μονο σε 2 κυκλους βρηκα γονιμες κτλ, και το βασικοτερο, ειναι ο 1ος μηνας που προσπαθησαμε χωρις μυκοπλασμα.. 

Ο γιατρος μου μου ειπε καλο ειναι να κανω μια αλλα δεν αγχωνεται. Μου ειπε να απολαυσω το καλοκαιρι μου κ αν δεν εχει προκυψει εγκυμοσυνη απο σεπτεμβρη τα ξαναλεμε. Αν κ σαλπιγγπγραφια τη κοβω να τη κανω νωριτερα απο αυτο..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elle12 είπε:

Ποιους 6 καλε; εγω εκανα εξετασεις και σπερμοδιαγραμμα στους 2 μηνες και εκανα προγεννετικο ελεγχο και ξεκινησα φολικο περσι τετοια εποχη χαχαχα!

Σαλπιγγογραφια ειναι το μονο που δεν εχω κοιταξει. Και αν δε προκυψει μεσα στον επομενο αντε μεθεπομενο μηνα το πολυ θα παω. Δε το αφηνω. Του δινω λιγο ακομα γιατι ναι μεν κανουμε ελευθερα 8 μηνες αλλα ουσιαστικα καλες μερες επιασα μονο σε 2 κυκλους βρηκα γονιμες κτλ, και το βασικοτερο, ειναι ο 1ος μηνας που προσπαθησαμε χωρις μυκοπλασμα.. 

Ο γιατρος μου μου ειπε καλο ειναι να κανω μια αλλα δεν αγχωνεται. Μου ειπε να απολαυσω το καλοκαιρι μου κ αν δεν εχει προκυψει εγκυμοσυνη απο σεπτεμβρη τα ξαναλεμε. Αν κ σαλπιγγπγραφια τη κοβω να τη κανω νωριτερα απο αυτο..

Ε δεν σε πιστεύω!!! Είμαι κ εγώ , αλλά νομίζω εσυ είσαι χειρότερη ! Χαχα! Τουλάχιστον βλέπω ότι κάποια άλλη είναι παρόμοια μ εμένα , απλά εσυ λίγο πιο τρελή! Χεχε! Κ εγώ έκανα προγεννητικό τον Οκτώβριο μετά το γάμο κ παίρνω κ βιταμίνη μαζί με σύζυγο pregnacare conception το οποίο περιέχει φολικο!εμείς έτσι ανακαλύψαμε το ουρεοπλασμα , απ την καλλιέργεια του άντρα μ ..τώρα είμαστε καθαροί , κάναμε κ τη προσπάθεια μας κ περιμένω τώρα αυτές τις μέρες … 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ενιωσα καπως υγρη και πηγα τουαλετα και εβγαλα ενα ματσο καφε υγρα.

Εχω ξενερωσει τη ζωη μου.

Σκεφτομαι να μη παρω αλλα τεστ τουλαχιστον γι αυτον τον μηνα. Να παω λιγο στα τυφλα και οτι γινει.. εχω αρχισει ηδη να απελπιζομαι και ας ξερω οτι δε πρεπει..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Μην πανικοβαλλεσαι! Δεν υπάρχει λόγος ! Δεν έγινε αυτή , θα είναι η επόμενη …κ αν όχι η επόμενη , θα έρθει όποτε είναι να έρθει ! Κατά τη γνώμη μου, χαλάρωσε αυτό τ μήνα κ κανε σεξ όποτε εσυ το θέλεις πραγματικά κ άσε να κυλήσει.έτσι …άμα είναι να έρθει , θα έρθει!! Εγώ αυτό ξέρω … 

 

κ εγώ νιώθω κάτι τσιμπήματα , της περιόδου εννοείται ! Όποτε όπου να ναι την περιμένω … είναι τ κλασικά όπως κάθε φορά ! Απλά σκέψου ότι εγώ για 1-2 μήνες δεν θα έχω προσπάθεια , ο άντρας μ φεύγει εξωτερικό .. όποτε …..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 5/5/2022 at 10:53 ΠΜ, minnie26 είπε:

Καλημέρα ! Μην πανικοβαλλεσαι! Δεν υπάρχει λόγος ! Δεν έγινε αυτή , θα είναι η επόμενη …κ αν όχι η επόμενη , θα έρθει όποτε είναι να έρθει ! Κατά τη γνώμη μου, χαλάρωσε αυτό τ μήνα κ κανε σεξ όποτε εσυ το θέλεις πραγματικά κ άσε να κυλήσει.έτσι …άμα είναι να έρθει , θα έρθει!! Εγώ αυτό ξέρω … 

 

κ εγώ νιώθω κάτι τσιμπήματα , της περιόδου εννοείται ! Όποτε όπου να ναι την περιμένω … είναι τ κλασικά όπως κάθε φορά ! Απλά σκέψου ότι εγώ για 1-2 μήνες δεν θα έχω προσπάθεια , ο άντρας μ φεύγει εξωτερικό .. όποτε …..

Τωρα ειδα την απαντηση σου.. ειχες εξελιξη τελικα;

 

Εγω διανυω γονιμη εβδομαδα και μαντεψε...ΕΧΩ ΚΟΒΙΝΤ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. Εχω καραξενερωσει αλλος ενας μηνας χαμενος. Γελαω βεβαια αλλα οκ. Παντως θεωρητικα ωορρηξια εχω το σαββατοκυριακο που ερχεται οποτε ισως κανω μια προσπαθεια.. θα δω.. ρε τι τραβαμε..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Τωρα ειδα την απαντηση σου.. ειχες εξελιξη τελικα;

 

Εγω διανυω γονιμη εβδομαδα και μαντεψε...ΕΧΩ ΚΟΒΙΝΤ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. Εχω καραξενερωσει αλλος ενας μηνας χαμενος. Γελαω βεβαια αλλα οκ. Παντως θεωρητικα ωορρηξια εχω το σαββατοκυριακο που ερχεται οποτε ισως κανω μια προσπαθεια.. θα δω.. ρε τι τραβαμε..

Δυστυχώς αγαπημένη δεν υπήρχε κάποια εξέλιξη ..αν είχα , θα πετούσα στον αέρα !!! Αντιθέτως , έχουμε ανακαλύψει ότι υπάρχει θεματάκι με το σπερμα … δεν είμαι κ στη καλύτερη φάση βέβαια … (αυτό αν θέλεις τ συζητάμε σε προσωπικό επίπεδο) .. 

Κοβιντ ρε φίλη; Αμάν .. αν δεν έχετε συμπτώματα , σιγά .. δώστου να καταλάβει ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minnie26 είπε:

Δυστυχώς αγαπημένη δεν υπήρχε κάποια εξέλιξη ..αν είχα , θα πετούσα στον αέρα !!! Αντιθέτως , έχουμε ανακαλύψει ότι υπάρχει θεματάκι με το σπερμα … δεν είμαι κ στη καλύτερη φάση βέβαια … (αυτό αν θέλεις τ συζητάμε σε προσωπικό επίπεδο) .. 

Κοβιντ ρε φίλη; Αμάν .. αν δεν έχετε συμπτώματα , σιγά .. δώστου να καταλάβει ! 

Εγω φουλ πυρετο  λαιμο καταρροη. Ο αντρας μου τιποτα αρνητικος. Ειμαι καραντινα οποτε καταλαβαινεις χα αχαχα!

Θα δουμε.

Οτι θελεις, αν θες εστω να μιλησεις, μη διστασεις να μου στειλεις ❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...