Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Kiddo είπε:

Καλότυχο το νέο μας καφέ κορίτσια μου!! Μόνο επιτυχίες εύχομαι και πολλά πολλά μωράκια για όλες!!!:wub:

@Kiddo εχεις μπει τελευταία στo site mwrakia.gr? Δεν γράφει ελληνικά καθόλου!!!!!!!

Έχει πρόβλημα η σελίδα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι καλότυχο με υγεία κ πολλες χαρές με φουλ χοριακες κ πολλά μωράκια σύντομα για όλες μας ....εγώ τώρα μετά την αποβολή περιμένω να αδιαθετισω μετά θα περιμένω άλλη μια περίοδο κ θα ξαναξεκινησω την διαδικασία με το καλό για να δούμε ....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mominthemaking είπε:

Μακαριιι!

λοιπον όχι με τον σφ δε θα έχεις θέμα,εμένα ο γιατρός δεν είναι πρώτο όνομα άσχετα που εκανα με τον Π ωοληψια.

απλα επειδή δεν είμαι επίσημα δίκη του κάνει οοοοοοολες τις άλλες και με αφήνει πάντα για το τέλος.

@Pagotoula μου επειδή μέχρι στιγμής δεν είχαμε χρωμοσωματικα θέματα ούτε στο έμβρυο που προχώρησε και επειδή είμαι σχετικά μικρή (34 πλέον) δεν μας το προτείνουν.
 

@silvy22 Ευχαριστω πολύ κοριτσια για τις ευχες ευχομαι να πάνε όλα καλα και για εσένα κοπέλα μου να τελειωνει αυτό το κομμάτι της ιστορίας μας

 

ναι δεν παίρνω καθόλου φάρμακα για διέγερση μόνο οβιτρελ 

μεταφορα λέω να κάνω σε κάνα δίμηνο να ξεκουραστώ λίγο

Ναι ναι βρήκαμε ένα πάλι καλα τώρα να δούμε….

 

κοριτσια ποσό μακριά από τη δεύτερη δόση εμβολίου λέτε για μεταφορά;

καλύτερα πιο νωρις να μην έχει ενεργοποιηθεί το ανοσοποιητικό η αργότερα;

Καλή αρχή στο καφέ μας 

Εγώ έκανε τη δόση 20 μέρες πριν τη μεταφορά σκέφτηκα για να είμαι προστατευμένη αν και βγήκε ο άντρας μου θετικός σήμερα -_-

καλη γονιμοποίηση εύχομαι να κανείς κ το διάλειμμα σου , θεωρώ σημαντικό η μεταφορά να γίνεται σε φάση που είμαστε χαλαρές κ ξεκούραστες όσο γίνεται 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

@Kiddo εχεις μπει τελευταία στo site mwrakia.gr? Δεν γράφει ελληνικά καθόλου!!!!!!!

Έχει πρόβλημα η σελίδα;

Ναι μπαίνω ακόμα.. μάλλον δεν έχει εκδοθεί άδεια λειτουργίας της σελίδας για το '22 και για αυτό το βλέπεις έτσι..

  • Ευχαριστώ 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα κι απο εμενα..! Επειδη ειναι καινουριο το θεμα.. θελετ να αναλαβει καποια να 'φακελωνει' με ημερομηνιες οποια μπαινει;? Πχ. Ταδε ωοληψια 25/2, Ταδε εμβρυομεταφορα 25/2, Ταδε Αναμονη περιοδου, Ταδε χοριακη 20/2 κτλ ;?; Θα ηθελε καποια να το αναλαβει να οργανωθουμε;? Να ξερουμε τι περιμενουμε απο την καθεμια μας..!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Makelen είπε:
πρίν από 9 λεπτά , Makelen είπε:

Κοριτσια καλησπερα κι απο εμενα..! Επειδη ειναι καινουριο το θεμα.. θελετ να αναλαβει καποια να 'φακελωνει' με ημερομηνιες οποια μπαινει;? Πχ. Ταδε ωοληψια 25/2, Ταδε εμβρυομεταφορα 25/2, Ταδε Αναμονη περιοδου, Ταδε χοριακη 20/2 κτλ ;?; Θα ηθελε καποια να το αναλαβει να οργανωθουμε;? Να ξερουμε τι περιμενουμε απο την καθεμια μας..!

Εγω λεω να μην το κανουμε για εναν και μονο λογο. Εδω μεσα δεν πρεπει να περιμενουμε τπτ απο καμια μας. Αλλο που ταυτιζομαστε, ανησυχουμε και ολες περιμενουμε νεα για να παρουμε θαρρος και που πολλες κοπελες λενε τα νεα τους πρωτα εδω.  Σκεφτειτε μια αποτυχημενη προσπαθεια και να πεφτουμε πανω της στη σελιδα.. Βεβαια, ο, τι πει η πλειοψηφια!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια 

 

Καλό μήνα και ελπίζω αυτοσ ο μήνας να είναι ο τυχερός μασ !!! Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα μετά την εμβρυομεταφορα έκανε αντιπηκτικες ενεσεισ και αν χρειάστηκε να κάνει κάποια εξέταση πριν τισ κάνει ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , KONNA28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

 

Καλό μήνα και ελπίζω αυτοσ ο μήνας να είναι ο τυχερός μασ !!! Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα μετά την εμβρυομεταφορα έκανε αντιπηκτικες ενεσεισ και αν χρειάστηκε να κάνει κάποια εξέταση πριν τισ κάνει ;

Καλό μήνα κορίτσι μου, εγώ κάνω αντιπηκτικές, γενικά είχα κάνει εξετάσεις με την Τσεκούρα κ είδαμε ότι δεν χρειάζεται να παίρνω κορτιζόνη. Πιστεύω τις αντιπηκτικές τις δίνουν που γενικά είμαστε στο σπιτι τις πρώτες μέρες κ δεν κινούμαστε και να αιματωνεται η μήτρα χωριά να είμαι ειδικός 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, kateriiina25 said:

Κορίτσια μου καλή αρχή! Μονο θετικά αποτελέσματα εύχομαι στη νέα μας συζήτηση. 

Κοπέλα μου έχεις περάσει κ συ γολγοθά. Καλή επιτυχία εύχομαι αυτήν την φορά. Τι εννοείς δεν είναι επίσημα αυτός ο γιατρός σου;

@winspert μην ανησυχείς. Με τον Σφακ δεν νομίζω οτι θα έχεις ποτέ τόση αναμονή. Μέχρι 2 ώρες το πολύ έχω κάνει σύνολο για όλη την διαδικασία. 

Ευχαριστω Κατερινακι μου!Κι εσυ το ίδιο!!!Γιατρος μου είναι συνεργάτης του γεν αλλα τις τελευταίες 4-5 ωοληψιες μου τις έχει κάνει ο Π.Οποτε δεν είμαι επισήμως ασθενής του απλα αντικαθιστά τον δικό μου..


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mominthemaking said:

Ευχαριστω Κατερινακι μου!Κι εσυ το ίδιο!!!Γιατρος μου είναι συνεργάτης του γεν αλλα τις τελευταίες 4-5 ωοληψιες μου τις έχει κάνει ο Π.Οποτε δεν είμαι επισήμως ασθενής του απλα αντικαθιστά τον δικό μου..

Α μάλιστα. Κατάλαβα.

Ευχαριστώ πολύ κι εγω. Να είσαι καλά  :)

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Μακαριιι!

λοιπον όχι με τον σφ δε θα έχεις θέμα,εμένα ο γιατρός δεν είναι πρώτο όνομα άσχετα που εκανα με τον Π ωοληψια.

απλα επειδή δεν είμαι επίσημα δίκη του κάνει οοοοοοολες τις άλλες και με αφήνει πάντα για το τέλος.

@Pagotoula μου επειδή μέχρι στιγμής δεν είχαμε χρωμοσωματικα θέματα ούτε στο έμβρυο που προχώρησε και επειδή είμαι σχετικά μικρή (34 πλέον) δεν μας το προτείνουν.
 

@silvy22 Ευχαριστω πολύ κοριτσια για τις ευχες ευχομαι να πάνε όλα καλα και για εσένα κοπέλα μου να τελειωνει αυτό το κομμάτι της ιστορίας μας

 

ναι δεν παίρνω καθόλου φάρμακα για διέγερση μόνο οβιτρελ 

μεταφορα λέω να κάνω σε κάνα δίμηνο να ξεκουραστώ λίγο

Ναι ναι βρήκαμε ένα πάλι καλα τώρα να δούμε….

 

κοριτσια ποσό μακριά από τη δεύτερη δόση εμβολίου λέτε για μεταφορά;

καλύτερα πιο νωρις να μην έχει ενεργοποιηθεί το ανοσοποιητικό η αργότερα;

Εμενα για τη διαδικασια εξωσωματικης μου είπε 2 μήνες μετά το εμβόλιο.. βέβαια οι απόψεις διαφέρουν από γιατρό σε γιατρό.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...