Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Είναι δυο έμβρυα 4 ημερών.ξερωωγω από τη μια πήγα να χαρώ από την άλλη άντε πάλι λέω να πάμε για βιοχημική 

4ημερων τα έμβρυα και 14 μέρες από τη μεταφορά=18 μέρες από "ωορρηξία". Σωστά?

Άρα είναι σα να είσαι στην 4η μέρα καθυστέρησης. Εμένα εξαιρετική μου φαίνεται η τιμή σου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Kate92 είπε:

4ημερων τα έμβρυα και 14 μέρες από τη μεταφορά=18 μέρες από "ωορρηξία". Σωστά?

Άρα είναι σα να είσαι στην 4η μέρα καθυστέρησης. Εμένα εξαιρετική μου φαίνεται η τιμή σου. 

Χαχα δεν ξέρω να υπολογίσω έτσι όπως το λες αλλά τα άλλα ναι έτσι είναι 14 μέρα σήμερα μετά από εμβριυομεταφορα και 2 έμβρυα 4 ημερών 

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

Θα δούμε αν κάνει διπλασιασμό ή τριπλασιασμό. Συνήθως τότε φαίνεται το 2πλο τζοκερακι... Εσυ κοριτσι μ είσαι σε αναμονή από ετ; 

Μωρέ όσα θέλει ας είναι !μην ξανά έχω βιοχημική δεν θέλω.που ξεκινάει και μετά γειά σας

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Αγάπ είπε:

Δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορα

Δεν έγραψα γιατί δεν ήμουν και τόσο καλά. Μου πήρε 28 ωάρια εκ των οποίων ήταν καλά τα 24. Έβαλαν για γονιμοποίηση μόνο τα 10 γιατί το σπέρμα ήταν στο 100%με ανωμαλιες, παρόλο τις βιταμίνες, τις ορμόνες και όλα όσα κάναμε αυτούς τους μήνες αντί να καλυτερέψει....χειροτέρεψε

Περιμένω τηλέφωνο να μου πουν εάν προχώρησαν τα 5 που κατάφεραν και γονιμοποιηθηκαν...μια  αφάνταστη ταλαιπωρία για εμένα και απογοήτευση 

Κορίτσι μου γιατί απογοητεύεσαι; Πήρες πολλά ωαρια και έχεις και κατάψυξη. Όλη η θετική ενέργεια τώρα στα 5 έμβρυα που έχεις, είναι πολλά (άκου και εμάς που περιμένουμε ένα κάθε φορά). Να πάνε όλα τέλεια!!! Για τον πυρετό δεν ξέρω να σου πω κάτι αλλά κάνε και ένα τεστ covid ποτέ δεν ξέρεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

Θα δούμε αν κάνει διπλασιασμό ή τριπλασιασμό. Συνήθως τότε φαίνεται το 2πλο τζοκερακι... Εσυ κοριτσι μ είσαι σε αναμονή από ετ; 

Ναι άλλες 8 μέρες υπομονη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Συγχαρητήρια!!! Τέλειο νούμερο! Καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Χαχα δεν ξέρω να υπολογίσω έτσι όπως το λες αλλά τα άλλα ναι έτσι είναι 14 μέρα σήμερα μετά από εμβριυομεταφορα και 2 έμβρυα 4 ημερών 

Μωρέ όσα θέλει ας είναι !μην ξανά έχω βιοχημική δεν θέλω.που ξεκινάει και μετά γειά σας

Οχι κοπέλα μ! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Κάνε υπομονή! 

πρίν από 10 λεπτά , Katrin85 είπε:

Ναι άλλες 8 μέρες υπομονη

Καλή επιτυχία κορίτσι... Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

Οχι κοπέλα μ! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Κάνε υπομονή! 

Καλή επιτυχία κορίτσι... Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

Μακάρι Για όλες μας να πανε ολα καλα και να έχουμε στα χέρια μας μια θετική χωριακη :) !!! Ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφέρον

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, μάφιν είπε:

@Ζαργαναρα με το καλό!!!

κοριτσια θέλω να σας ρωτήσω τη γνώμη σας. Εγω με ΠΩΑ προσπαθούμε από τον Ιανουάριο αλλά δεν είχα ωάρια. Κάποια στιγμή κουράστηκα και λέω στον σύντροφο μου «πάμε να το ζήσουμε, να κάνουμε ένα μεγάλο ταξίδι». Κανονίζουμε να πάμε Νέα Υόρκη στις 23/7. Από τοτε κατάφερα να βγάλω 2 άριστα ποιοτικά που τα βάλαμε κατάψυξη. Τώρα έχω πάλι 2 και θα κάνω ωοληψια τη Δευτέρα. Μου λέει ο γιατρός μου σήμερα ότι έχω αριστο ενδομήτριο και τώρα μπορούμε να κάνουμε και εμβρυομεταφορα στα καπάκια. Του είπα ότι έχουμε κανονίσει ταξίδι και αν είναι να το ακυρώσουμε και μου λεει «όχι παιδι μου να πάτε κι τα βάζουμε από Σεπτέμβριο»
 

τι να κάνω; Λέω να ακυρώσουμε το ταξίδι και αν όλα πάνε καλα να κάνουμε την εμβρυομεταφορα τώρα γιατί σκέφτομαι ότι είναι φρέσκα και έχω και καλό ενδομήτριο! 

Καλό ενδομήτριο θα ξαναβρείς σίγουρα και η ψυχολογία μετράει αρκετά. Τώρα σε καταλαβαίνω ότι θες να γίνει άμεσα και να μην περιμένεις, δεν νομιζω ότι μπορούμε να σου απαντήσουμε εμείς σε αυτό, εγώ πχ το άφησα για Σεπτέμβρη, ήθελα ήρεμο Αύγουστο. Αν εσείς όμως δεν έχετε πρόβλημα προχωρήστε!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια είναι καλή η τιμή?τον γυναικολόγο μου τον άκουσα χαρούμενο.με έναν άλλο που μίλησα μου είπε δεν είναι και πρέπει να είναι πάνω από 1000 .είμαι 14 μέρα και βγήκε 694,12

Μια χαρα ειναο για 4ης μέρας.Εγω ημουν με 5ης βλαστοκυστες κ ηταν 1087 14η μερα αλλα ηταν 5ης μέρας! Μην ακους αλλους μονο τον δικο σ γιατρο! Ολα ειναι άψογα.Αρκει να διπλασιάζεται σωστα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μια γερή , ανέφελη , τελειομηνη εγκυμοσύνη να ευχηθώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, μάφιν είπε:

To πήρα απόφαση, θα το κάνουμε το ταξίδι! Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Μακάρι να καταφέρουμε όλες να κρατήσουμε τα μωράκια μας:)

Να περάσετε τέλεια!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Σποράκι είπε:

Κορίτσι μου γιατί απογοητεύεσαι; Πήρες πολλά ωαρια και έχεις και κατάψυξη. Όλη η θετική ενέργεια τώρα στα 5 έμβρυα που έχεις, είναι πολλά (άκου και εμάς που περιμένουμε ένα κάθε φορά). Να πάνε όλα τέλεια!!! Για τον πυρετό δεν ξέρω να σου πω κάτι αλλά κάνε και ένα τεστ covid ποτέ δεν ξέρεις!

Έκανα τεστακι δεν έχω κοβιντ. Μου έμειναν 4 τα βάλαμε κατάψυξη 3ημερων γιατί φοβήθηκαν μην τα χάσουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...