Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι αν μπορεις πες γιατι εγω δεν το βρηκα…

Νομιζω πηγαινεις εκει που λεει Υποβολη ατομικου αιτηματος και αφου συμπληρωθουν ολα τα πεδια λογικα θα βγαλει την επιλογη προς πεδι56

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Sila80 είπε:

Νομιζω πηγαινεις εκει που λεει Υποβολη ατομικου αιτηματος και αφου συμπληρωθουν ολα τα πεδια λογικα θα βγαλει την επιλογη προς πεδι56

Σε ποια κατηγορία παω αρχικα; Γιατι στο φάκελο ασφάλισης υγείας εχει διαγνώσεις επισκέψεις κ κλπ 

πρίν από 8 λεπτά , Sila80 είπε:

Νομιζω πηγαινεις εκει που λεει Υποβολη ατομικου αιτηματος και αφου συμπληρωθουν ολα τα πεδια λογικα θα βγαλει την επιλογη προς πεδι56

Αα οκ τ βρηκα τ ατομικό αίτημα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ποια κατηγορία παω αρχικα; Γιατι στο φάκελο ασφάλισης υγείας εχει διαγνώσεις επισκέψεις κ κλπ 

Αα οκ τ βρηκα τ ατομικό αίτημα 

Για μπες να δουμε ☺️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Sila80 είπε:

Για μπες να δουμε ☺️

Μπηκα δεν υπαρχει σαν θεμα επίδομα εξωσωματικής ή κατι που να σχετίζεται με αυτο δυστυχως..κ τηλεφώνησα κ στον εοππυ να ρωτησω κ μ ειπαν δεν γινεται γιατι θελουμε τα πρωτότυπα απο κοντα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Μπηκα δεν υπαρχει σαν θεμα επίδομα εξωσωματικής ή κατι που να σχετίζεται με αυτο δυστυχως..κ τηλεφώνησα κ στον εοππυ να ρωτησω κ μ ειπαν δεν γινεται γιατι θελουμε τα πρωτότυπα απο κοντα 

Τι λενε;; Εγω μιλησα με Αγ. Παρασκευη με εναν πολυ ευγενικο κυριο κ μου το ειπε πως το εχουν κανει ετσι μετα κοβιντ. Σε αυτο το τηλ 2106019826

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Αγάπ είπε:

Δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορα

Δεν έγραψα γιατί δεν ήμουν και τόσο καλά. Μου πήρε 28 ωάρια εκ των οποίων ήταν καλά τα 24. Έβαλαν για γονιμοποίηση μόνο τα 10 γιατί το σπέρμα ήταν στο 100%με ανωμαλιες, παρόλο τις βιταμίνες, τις ορμόνες και όλα όσα κάναμε αυτούς τους μήνες αντί να καλυτερέψει....χειροτέρεψε

Περιμένω τηλέφωνο να μου πουν εάν προχώρησαν τα 5 που κατάφεραν και γονιμοποιηθηκαν...μια  αφάνταστη ταλαιπωρία για εμένα και απογοήτευση 

Συγνώμη κορίτσι μου τώρα διάβασα για την ωοληψια, μην αγχώνεσαι πολλες κοπέλες μετά από την αναισθησία το παθαινουν αυτό, θα περασει!!! Μην απογοητευεσαι όλα θα πανε καλα και μην ξεχνάς ένα και καλο χρειάζεσαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Katrin85 είπε:

Συγνώμη κορίτσι μου τώρα διάβασα για την ωοληψια, μην αγχώνεσαι πολλες κοπέλες μετά από την αναισθησία το παθαινουν αυτό, θα περασει!!! Μην απογοητευεσαι όλα θα πανε καλα και μην ξεχνάς ένα και καλο χρειάζεσαι 

Ρε παιδιά αυτό με το ένα και καλό ισχύει ή μας το λένε για να μη στεναχωριόμαστε;; Εμεις απο 4 που πηραμε τα δυο γονιμοποιηθηκαν με μικρογονιμοποιηση το ενα προχωρησε φυσιολογικα και ενα βαλαμε αλλα άριστο συμφωνα με τους εμβρυολόγους

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Sila80 είπε:

Ρε παιδιά αυτό με το ένα και καλό ισχύει ή μας το λένε για να μη στεναχωριόμαστε;; Εμεις απο 4 που πηραμε τα δυο γονιμοποιηθηκαν με μικρογονιμοποιηση το ενα προχωρησε φυσιολογικα και ενα βαλαμε αλλα άριστο συμφωνα με τους εμβρυολόγους

Η αλήθεια είναι από πολλες γνωστές μου ότι όσα και να τους πηραν από την ωοληψια παντα κατέληγαν σε ένα με δυο να είναι καλά και στις περισσότερες το ένα έπιασε, τι να πω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Η @Penaki έχει δίκιο για τις βελόνες της cetrotide. Έχει δύο βελόνες μέσα. Η πολύ μεγάλη και χοντρή είναι για να αναρροφήσεις το υγρό και να τα αναμίξεις. Μετά αλλάζεις και βάζεις τη μικρή. Κι εγώ τρόμαξα με την πρώτη ματιά στο κουτάκι χαχα

Δεν ειχα δει στο κουτί βελόνες, εγώ χρησιμοποιησα αυτές τις έξτρα που είχε βάλει ο φαρμακοποιός που αγόρασα όλα τα φάρμακα, ο οποίος κ μου εξηγήσει αναλυτικά πως θα τις χρησιμοποιήσω. Μια των 2.5 ml κ αλλη μια μικρουλα κίτρινη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Κι εμείς πετάμε μαζί του! Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια! Όλα καλά να πάνε! 

πρίν από 10 λεπτά , Marina21 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια, πως πατε;οσες κανατε ωοληψια; ετ; 

Καλημέρα Μαρινα μου. Πώς είσαι? Εγώ αύριο πρωί έχω ωοληψια και έχω πολυυυ άγχος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Υπέροχα!!!!!! Συγχαρητήρια! Αντε τώρα μια καλή κ ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Kate92 είπε:

Κι εμείς πετάμε μαζί του! Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια! Όλα καλά να πάνε! 

Καλημέρα Μαρινα μου. Πώς είσαι? Εγώ αύριο πρωί έχω ωοληψια και έχω πολυυυ άγχος. 

Με το καλοοοοοο!!!! Ολα θα πανε τελειααα, μην αγχωνεσαι θα έχεις πολύ καλα αποτελέσματα. Εγω εδω 2η ημέρα ετ και είμαι σπιτι. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Kate92 είπε:

Κι εμείς πετάμε μαζί του! Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια! Όλα καλά να πάνε! 

Καλημέρα Μαρινα μου. Πώς είσαι? Εγώ αύριο πρωί έχω ωοληψια και έχω πολυυυ άγχος. 

Να έχεις καλο αποτελεσμα κ να πανε ολα τέλεια με την 1η φορά!!!!! Σαν διαδικασία αν κανεις μέθη ειλικρινά δεν καταλαβαίνεις τίποτα, (χωρις μέθη δεν γνωρίζω) να μην έχεις άγχος όσο μπορείς, να έχεις θετικές σκεψεις!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...