Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Ουαουυυυυυυ τι τελεια τιμή. Η πρώτη χοριακη ειναι αυτη; παμε για διδυμακια; συγχαρητήριααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Ωωωω.... συγχαρητήρια κοπελα μου!!!! Τέλεια χοριακη...Καλους διπλασιασμους και καλη εγκυμοσύνη να εχεις!!!!!

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια...οσες ριχνετε το φαρμακο απο τις ινοχεπ σε αλλη συριγγα...παιρνετε ξεχωριστα σύριγγες και ξεχωριστα βελονες; Γιατί είδα οτι υπάρχουν και ετοιμες σύριγγες με βελονα ινσουλίνης... Και η βελόνα ινσουλίνης τι μεγεθος να ειναι; Υπάρχουν διαφορα παχη;


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Αγάπη μου γλυκιά συγχαρητήρια τέλεια πιο τέλεια δεν γινόταν!!! Μια ήρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι να προσεχεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Ζαργαναρα με το καλό!!!

κοριτσια θέλω να σας ρωτήσω τη γνώμη σας. Εγω με ΠΩΑ προσπαθούμε από τον Ιανουάριο αλλά δεν είχα ωάρια. Κάποια στιγμή κουράστηκα και λέω στον σύντροφο μου «πάμε να το ζήσουμε, να κάνουμε ένα μεγάλο ταξίδι». Κανονίζουμε να πάμε Νέα Υόρκη στις 23/7. Από τοτε κατάφερα να βγάλω 2 άριστα ποιοτικά που τα βάλαμε κατάψυξη. Τώρα έχω πάλι 2 και θα κάνω ωοληψια τη Δευτέρα. Μου λέει ο γιατρός μου σήμερα ότι έχω αριστο ενδομήτριο και τώρα μπορούμε να κάνουμε και εμβρυομεταφορα στα καπάκια. Του είπα ότι έχουμε κανονίσει ταξίδι και αν είναι να το ακυρώσουμε και μου λεει «όχι παιδι μου να πάτε κι τα βάζουμε από Σεπτέμβριο»
 

τι να κάνω; Λέω να ακυρώσουμε το ταξίδι και αν όλα πάνε καλα να κάνουμε την εμβρυομεταφορα τώρα γιατί σκέφτομαι ότι είναι φρέσκα και έχω και καλό ενδομήτριο! 

  • Μπερδεμένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , μάφιν είπε:

@Ζαργαναρα με το καλό!!!

κοριτσια θέλω να σας ρωτήσω τη γνώμη σας. Εγω με ΠΩΑ προσπαθούμε από τον Ιανουάριο αλλά δεν είχα ωάρια. Κάποια στιγμή κουράστηκα και λέω στον σύντροφο μου «πάμε να το ζήσουμε, να κάνουμε ένα μεγάλο ταξίδι». Κανονίζουμε να πάμε Νέα Υόρκη στις 23/7. Από τοτε κατάφερα να βγάλω 2 άριστα ποιοτικά που τα βάλαμε κατάψυξη. Τώρα έχω πάλι 2 και θα κάνω ωοληψια τη Δευτέρα. Μου λέει ο γιατρός μου σήμερα ότι έχω αριστο ενδομήτριο και τώρα μπορούμε να κάνουμε και εμβρυομεταφορα στα καπάκια. Του είπα ότι έχουμε κανονίσει ταξίδι και αν είναι να το ακυρώσουμε και μου λεει «όχι παιδι μου να πάτε κι τα βάζουμε από Σεπτέμβριο»
 

τι να κάνω; Λέω να ακυρώσουμε το ταξίδι και αν όλα πάνε καλα να κάνουμε την εμβρυομεταφορα τώρα γιατί σκέφτομαι ότι είναι φρέσκα και έχω και καλό ενδομήτριο! 

Κορίτσι μου είναι καθαρά δική σου απόφαση, ρωτάω τον γιατρό σου τι θεωρεί καλυτερο και αποφασίστε

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, μάφιν said:

@Ζαργαναρα με το καλό!!!

κοριτσια θέλω να σας ρωτήσω τη γνώμη σας. Εγω με ΠΩΑ προσπαθούμε από τον Ιανουάριο αλλά δεν είχα ωάρια. Κάποια στιγμή κουράστηκα και λέω στον σύντροφο μου «πάμε να το ζήσουμε, να κάνουμε ένα μεγάλο ταξίδι». Κανονίζουμε να πάμε Νέα Υόρκη στις 23/7. Από τοτε κατάφερα να βγάλω 2 άριστα ποιοτικά που τα βάλαμε κατάψυξη. Τώρα έχω πάλι 2 και θα κάνω ωοληψια τη Δευτέρα. Μου λέει ο γιατρός μου σήμερα ότι έχω αριστο ενδομήτριο και τώρα μπορούμε να κάνουμε και εμβρυομεταφορα στα καπάκια. Του είπα ότι έχουμε κανονίσει ταξίδι και αν είναι να το ακυρώσουμε και μου λεει «όχι παιδι μου να πάτε κι τα βάζουμε από Σεπτέμβριο»
 

τι να κάνω; Λέω να ακυρώσουμε το ταξίδι και αν όλα πάνε καλα να κάνουμε την εμβρυομεταφορα τώρα γιατί σκέφτομαι ότι είναι φρέσκα και έχω και καλό ενδομήτριο! 

Ο γιατρός δεν θα ρίσκαρε αποτυχία γιατί να το κάνει; Κάντε το ταξιδάκι σας να έχετε και τον Αύγουστο ελεύθερο να κάνετε ξένοιαστα διακοπές. Είναι πολύτιμος αυτός ο χρόνος του καλοκαιριού θα το βρεις μπροστά σου. Αφού είπε και ο γιατρός από Σεπτέμβρη γιατί όχι; Ότι και να αποφασίσεις όμως θα είναι το σωστό για εσας εσύ ξέρεις καλύτερα τα δεδομένα σου εννοείται! Πράξε όπως αισθάνεσαι καλύτερα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Τι άλλα συμπτώματα έχεις; Περαστικά!

Μετά την ωοληψια ήμουν πρυσμενη αρκετά, την επόμενη μέρα έκανα άλμα βελτίωσης. Όταν ξεκίνησε ο πυρετός είχα πόνο στο στομάχι. Πλέον έχω ξεπρυστει τελείως, δεν πονάω πουθενά, εχω μόνο πυρετό. Μπορεί να έχει σοκαριστεί ο οργανισμός μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Ναι πρώτη είναι 

Τι τελεια νέα!!!! Πολλα πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μ!!!!! Καλους Διπλασιασμούς !!!!Ποια μερα μετα απο ετ ειναι η χοριακη;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Τι τελεια νέα!!!! Πολλα πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μ!!!!! Καλους Διπλασιασμούς !!!!Ποια μερα μετα απο ετ ειναι η χοριακη;;; 

14 μέρα και ξανά την τρίτη.με έμβρυα 4 ημερών 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Ελααααααα τι νουμεράρα θεϊκή ειναι αυτή , συγχαρητήρια!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...