Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

14 μέρα και ξανά την τρίτη.με έμβρυα 4 ημερών 

Σουπερ!!!!!!εισαι πολυ κοντα στην δικη τότε χοριακη που ειχα κανει!! Ετοιμασου απο βδομάδα να πατε να δείτε τ σακο :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , μάφιν είπε:

@Ζαργαναρα με το καλό!!!

κοριτσια θέλω να σας ρωτήσω τη γνώμη σας. Εγω με ΠΩΑ προσπαθούμε από τον Ιανουάριο αλλά δεν είχα ωάρια. Κάποια στιγμή κουράστηκα και λέω στον σύντροφο μου «πάμε να το ζήσουμε, να κάνουμε ένα μεγάλο ταξίδι». Κανονίζουμε να πάμε Νέα Υόρκη στις 23/7. Από τοτε κατάφερα να βγάλω 2 άριστα ποιοτικά που τα βάλαμε κατάψυξη. Τώρα έχω πάλι 2 και θα κάνω ωοληψια τη Δευτέρα. Μου λέει ο γιατρός μου σήμερα ότι έχω αριστο ενδομήτριο και τώρα μπορούμε να κάνουμε και εμβρυομεταφορα στα καπάκια. Του είπα ότι έχουμε κανονίσει ταξίδι και αν είναι να το ακυρώσουμε και μου λεει «όχι παιδι μου να πάτε κι τα βάζουμε από Σεπτέμβριο»
 

τι να κάνω; Λέω να ακυρώσουμε το ταξίδι και αν όλα πάνε καλα να κάνουμε την εμβρυομεταφορα τώρα γιατί σκέφτομαι ότι είναι φρέσκα και έχω και καλό ενδομήτριο! 

Θέλει σκέψη αρκετή είναι η αλήθεια!!!! Να κάνετε αυτό με το οποίο θα νιώθετε όμορφα! Κ να μην σκέφτεστε το άλλο μετά. Πχ αν πάτε ταξίδι μην σκέφτεσαι την ετ. Αν είχε γίνει τώρα, τι έκβαση θα είχε κ τέτοια. Μακάρι να επιλέξετε το καλυτερο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , μάφιν είπε:

@Ζαργαναρα με το καλό!!!

κοριτσια θέλω να σας ρωτήσω τη γνώμη σας. Εγω με ΠΩΑ προσπαθούμε από τον Ιανουάριο αλλά δεν είχα ωάρια. Κάποια στιγμή κουράστηκα και λέω στον σύντροφο μου «πάμε να το ζήσουμε, να κάνουμε ένα μεγάλο ταξίδι». Κανονίζουμε να πάμε Νέα Υόρκη στις 23/7. Από τοτε κατάφερα να βγάλω 2 άριστα ποιοτικά που τα βάλαμε κατάψυξη. Τώρα έχω πάλι 2 και θα κάνω ωοληψια τη Δευτέρα. Μου λέει ο γιατρός μου σήμερα ότι έχω αριστο ενδομήτριο και τώρα μπορούμε να κάνουμε και εμβρυομεταφορα στα καπάκια. Του είπα ότι έχουμε κανονίσει ταξίδι και αν είναι να το ακυρώσουμε και μου λεει «όχι παιδι μου να πάτε κι τα βάζουμε από Σεπτέμβριο»
 

τι να κάνω; Λέω να ακυρώσουμε το ταξίδι και αν όλα πάνε καλα να κάνουμε την εμβρυομεταφορα τώρα γιατί σκέφτομαι ότι είναι φρέσκα και έχω και καλό ενδομήτριο! 

Οχι να πατε το ταξιδακι σας κ απο το χειμώνα..γιατι αν πετύχεις εγκυμοσύνη τωρα δεν θα μπορεις να κανεις τοσο μεγαλο ταξιδι!Οποτε παρε να περάσετε τελεια κ απο τ σεπτεμβριο μ τ καλο κανετε την ετ.Σιγουρα θα ξανατυχει καλο ενδομήτριο! Αυτη ειναι η δικη μ γνωμη τωρα η αποφαση ειναι δικη σας :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Συγχαρητηρια. Τι καλά νέα. Καλούς διπλασιασμους και μια καλή, εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Αγάπ είπε:

Μετά την ωοληψια ήμουν πρυσμενη αρκετά, την επόμενη μέρα έκανα άλμα βελτίωσης. Όταν ξεκίνησε ο πυρετός είχα πόνο στο στομάχι. Πλέον έχω ξεπρυστει τελείως, δεν πονάω πουθενά, εχω μόνο πυρετό. Μπορεί να έχει σοκαριστεί ο οργανισμός μου

Περαστικά να είναι κ σύντομα να επανέλθει ο οργανισμός σου! Αν ημουν στη θέση σου κ έβλεπα ότι συνεχίζει ο πυρετός θα μιλουσα κ με παθολόγο αν δεν είχε κάτι άλλο να μου προτεινει ο εξωσωματικος. Μήπως είναι καμια ίωση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@μάφιν Για εμένα φυσικά και να πάτε το ταξίδι! Να χαλαρώσετε να έρθετε κοντά σαν ζευγάρι , να απολαύσετε το καλοκαιράκι και μετά από Σεπτέμβριο θα έρθει και το μωράκι σας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια βγηκε 694,12

Ο γιατρός πετάει από χαρά 

Τρίτη πάμε για επαναληπτική 

Μπραβο βρε κοριτσι! 
Με το καλό!!!! Τέλειο νούμερο!!!! 
Επιτέλους και πολύ όμορφα νέα γιατί είχαμε πέσει τις τελευταίες μέρες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marina21 είπε:

Με το καλοοοοοο!!!! Ολα θα πανε τελειααα, μην αγχωνεσαι θα έχεις πολύ καλα αποτελέσματα. Εγω εδω 2η ημέρα ετ και είμαι σπιτι. 

 

2 ώρες πρίν, Penaki είπε:

Να έχεις καλο αποτελεσμα κ να πανε ολα τέλεια με την 1η φορά!!!!! Σαν διαδικασία αν κανεις μέθη ειλικρινά δεν καταλαβαίνεις τίποτα, (χωρις μέθη δεν γνωρίζω) να μην έχεις άγχος όσο μπορείς, να έχεις θετικές σκεψεις!!!! 

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Στους υπέρηχους φάνηκαν 16-17 μεγάλα ωαρια και κάποια πιο μικρά. Μέθη θα κάνω. Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη. Μακάρι να πάει καλά και να μη χρειαστεί ξανά ωοληψια. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είναι καλή η τιμή?τον γυναικολόγο μου τον άκουσα χαρούμενο.με έναν άλλο που μίλησα μου είπε δεν είναι και πρέπει να είναι πάνω από 1000 .είμαι 14 μέρα και βγήκε 694,12

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια είναι καλή η τιμή?τον γυναικολόγο μου τον άκουσα χαρούμενο.με έναν άλλο που μίλησα μου είπε δεν είναι και πρέπει να είναι πάνω από 1000 .είμαι 14 μέρα και βγήκε 694,12

14 μέρα από εμβρυομεταφορα? Πόσων ημερών έμβρυο? Καλέ μου φαίνεται παράλογο ένα τέτοιο νούμερο να μην είναι καλό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Kate92 είπε:

14 μέρα από εμβρυομεταφορα? Πόσων ημερών έμβρυο? Καλέ μου φαίνεται παράλογο ένα τέτοιο νούμερο να μην είναι καλό. 

Εννοείτε ότι είναι καλό κορίτσι μου αν είναι δυνατόν  , μην το ψάχνεις πολυ σε παρακαλω, όλα θα πανε καλα, δυο εμβρυακι έβαλες ε? Σωστά θυμάμαι? Βέβαια με τέτοια χωριακη λογικό είναι να είναι διδυμάκια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια είναι καλή η τιμή?τον γυναικολόγο μου τον άκουσα χαρούμενο.με έναν άλλο που μίλησα μου είπε δεν είναι και πρέπει να είναι πάνω από 1000 .είμαι 14 μέρα και βγήκε 694,12

Ναι πρέπει να πας πάνω από 1000 για να κάνεις υπερηχο.. Μια χαρά ήταν η τιμή σου! Μην αγχώνεσαι!!! 

πρίν από 14 λεπτά , Katrin85 είπε:

Εννοείτε ότι είναι καλό κορίτσι μου αν είναι δυνατόν  , μην το ψάχνεις πολυ σε παρακαλω, όλα θα πανε καλα, δυο εμβρυακι έβαλες ε? Σωστά θυμάμαι? Βέβαια με τέτοια χωριακη λογικό είναι να είναι διδυμάκια

Δεν έχει σημασία η χοριακη τόσο στο πόσα μωρα είναι. Μην ξεχνάς η δική μ ήταν 3073 και είχα 1 μωράκι! Οσα και να ναι, ας είναι γερά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

Ναι πρέπει να πας πάνω από 1000 για να κάνεις υπερηχο.. Μια χαρά ήταν η τιμή σου! Μην αγχώνεσαι!!! 

Δεν έχει σημασία η χοριακη τόσο στο πόσα μωρα είναι. Μην ξεχνάς η δική μ ήταν 3073 και είχα 1 μωράκι! Οσα και να ναι, ας είναι γερά! 

Δεν το γνώριζα αυτό συγνώμη!!! Υπέθεσα τόσο υψηλή πουωεθναι της ζαργαναρα μας ότι θα είναι διδυμάκια, εννοείτε ότι δεν έχει σημασία αν θα είναι δίδυμα ή όχι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Katrin85 είπε:

Δεν το γνώριζα αυτό συγνώμη!!! Υπέθεσα τόσο υψηλή πουωεθναι της ζαργαναρα μας ότι θα είναι διδυμάκια, εννοείτε ότι δεν έχει σημασία αν θα είναι δίδυμα ή όχι 

Θα δούμε αν κάνει διπλασιασμό ή τριπλασιασμό. Συνήθως τότε φαίνεται το 2πλο τζοκερακι... Εσυ κοριτσι μ είσαι σε αναμονή από ετ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...